فاجعه ای دیگر ! همه ورودی بهمن خواهیم بود!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
bluetooth153
کاربر معمولي
کاربر معمولي

فاجعه ای دیگر ! همه ورودی بهمن خواهیم بود!!!

پست توسط bluetooth153 » شنبه 2 شهریور 1392, 1:49 am

سلام
یکی از دوستان خبر داد که ظاهرا همه ورودی های دولتی امسال از بهمن میرن دانشگاه درست مثل سال 89 !
و دانشگاه های غیر انتفاعی هم خودشون تصمیم گیری میکنن در این مورد
ببینید این اطلاعیه دانشگاه خیام مشهد هست به زمان انتخاب واحد و شروع ترم مهر توجه کنید :
انتخاب واحد ۹۲/۰۶/۰۲ لغایت ۹۲/۰۶/۱۶
شروع کلاس ۹۲/۰۶/۲۳

این هم اطلاعیه دانشکده منتظری مشهد :
(چون پی دی اف بود و نمیشه کپی پیست کرد لینک رو میزارم : http://mashhadmtv.ac.ir/uploads/notices/186/taghvim.pdf )

یعنی یک ماه بعد از شروع ترم دانشگاه ها تازه نتایج ما میاد که حد اقل دو هفته زمان ثبت نام هست . ااحتمال خیلی زیاد دانشگاه های دولتی باز هم ما رو یک ترم علاف خودشون میکنن

ati.reyhani

Re: فاجعه ای دیگر ! همه ورودی بهمن خواهیم بود!!!

پست توسط ati.reyhani » شنبه 2 شهریور 1392, 2:13 pm

سلام. اگه این مطلب درست باشه پس تکلیف ما ترم بهمنی ها ک منتظر تکمیل ظرفیت هستیم چی میشه؟
در ضمن دوستای خود من ک مث خودم ترم بهمن تموم میکردن و وایه کنکور کاردانی ب کارشناسی کلاس کنکور مبرفتند استادای کلاس کنکورشون بهشون گفتن حتما انتخاب رشته رو انجام بدیدو ترم مهر رو انتخاب کنید ...گفتن قبولتون میکنن

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » شنبه 2 شهریور 1392, 2:26 pm

چنین چیزی صحت نداره لطفا منبع معتبر برای این خبر قرار بدید تا بی جهت نگرانی به وجود نیاد
به این نکته توجه داشته باشید که هر سال انتخاب واحد همه دانشگاه ها اوایل شهریور و تاریخ شروع کلاسها 20 شهریور بوده ولی هیچ کلاسی تو شهریور تشکیل نمیشه و کلاسها رسما از مهرماه آغار میشن
با توجه با اینکه توی دفترچه هم تاکید شده که ورودی های مهر و بهمن جدا هستند و زمانبندی دانشگاه ها هم بر این اساس هست مطمئن باشید این اتفاق نخواهد افتاد
اعلام نتایج تا اواخر شهریور و حداکثر اوایل مهر ماه خواهد بود . انتخاب واحد و تشکیل کلاسها هم تا نیمه اول مهر انجام میشه
...

inspration
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ahvaz

پست توسط inspration » شنبه 2 شهریور 1392, 2:54 pm

سلام من غیر انتفاعی خرمشهر درس می خونم شروع کلاس ها 16 شهریور ماه اعلام شده .من خودم کنکور 92 شرکت کردم به امید اینکه کارون اهواز قبول بشم جواب ها دیر میاد باید چیکار کنم.درضمن یه غیر انتفاعی جدید به نام رهنما در اهواز امده که وقتی اونجا رفتم و تحقیق کردم کفتند به ما اعلام نشده قراره اینجا غیر انتفاعی با شه .در حالی که تو دفتر چه اسم و ادرسشو زده.حالا چیکار باید بکنم؟

inspration
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ahvaz

پست توسط inspration » شنبه 2 شهریور 1392, 3:00 pm

این غیرانتفاعی رهنما تازه تاسیسه چطور یه ؟واحدا منو تطبیق نمیدن؟

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » شنبه 2 شهریور 1392, 10:07 pm

inspration نوشته شده:این غیرانتفاعی رهنما تازه تاسیسه چطور یه ؟واحدا منو تطبیق نمیدن؟
با سلام.برای جواب سوال ابتدا به دفترچه رجوع کرده و تلفن مرکز را پیدا کنید.وهمین سوال را بپرسید.مچکریم.
..................................................... امضا نداریم .....................................................

قفل شده