بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

Re: کنکور 93 و دوستان اعلام آمادگی کنند

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 9:33 am

sorme نوشته شده:سلام به همه دوستان گلم goll
منم ترم سه نرم افزار هستم از همین الان امادگی خودمو اعلام میکنم و میگم همه جوره برای قبولی در کنکور 93 حاضرم dan
با علـــــــــــــــــــــــــی danesh
سلام به دوست عزیز سرمه جان
خیلی خیلی خوش آومدید
امیدوارم من و سایر بچه ها بتونیم به همدیگه در این تاپیک به هم کمک و یاری بکنیم
موفق و موید باشید
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 9:34 am

اقبال نوشته شده:سلام خدمت شما دوست گرامی خوشحال میشم جهت قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی کمکتون کنم goli

دوست من متاسفانه اسم و فامیل تون رو نمیدونم goll

من اقبال عیسی زائی فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر هستم danesh

جا دارد از دوست خوبم اقای محمد تشکر کنم تا این پیک رو به وجود اوردن تا همه عزیزان دورهم درس بخونیم goll goll

بله شما باید دوست عزیز در کنکور کاردانی به کارشناسی سال آینده یعنی کنکور سال 1393 شرکت کنید.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر امسال فکر کنم مثل سال پیش تو اسفند ماه باشه چون کنکور سال 92-1391 در تاریخ 1392,12,06تا 1392,12,12 وبا تمدید 3 روزه بوده و تاریخ ازمونش هم در 1392,05,24 بود .2: فکر کنم دیگه کنکور علمی کاربردی ترمی و پودمانی حذف شده و فقط پذیرش در دو مقطع ترمی و پودمانی در مهر و بهمن ماه دارد بدون کنکور باشه که مهرماه مخصوص ترمی و بهمن ماه واسه پودمانی هستش مهر ماه واسه کسانی که کارت نظام وظیفه ندارن و پذیرش بهمن ماه واسه کسانی که کارت پایان خدمت دارن هستش.3: اون رو بستگی به خودت داره که تا الان در طول ترم چند واحد پاس کردی یا چند ترم دیگه در دانشگاه مشغول به تحصیل هستی باید خودت حساب کنی یا باید بری قسمت اداری دانشگاه اموزش حرف بزنی در موقعه قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی باید گواهی پایان دوره کاردانی به دانشگاه مقصد یعنی در مقطع کارشناسی که در دانشگاه مورد نظرقبول شدی حتما ارائه بدی در غیراینصورت قبولی لغو میشه یا نهایتا تا بهمن ماه مدرک رو بگیری .4:بله دوست عزیز کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی در برگزاری ازمون هیچ گونه فرقی با کنکور سراسری ندارد فقط باید به این نکته اشاره کنم که در کنکور سراسری اول داوطلب ازمون رو شرکت می کنه بعد از یک ماه کارنامه اولیه روی سایت قرار گرفته میشه و انتخاب رشته می کند اما درمورد کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی اول داوطلب در ازمون شرکت می کند با توجه زمان لازم برای ارائه کارنامه اولیه به داوطلبان وجود ندارد کلیه شرکت کنندگان با توجه به زمانی که توسط سازمان سنجش در اطلاعیه خاص در اختیار داوطلبان گذاشته میشه کلیه شرکت کنندگان چه مجاز شدگان و چه کسانی در ازمون مجاز نشدن می توانند انتخاب محل های مورد نظر رو انجام بدن و بعد از یک ماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان در سایت قرار خواهد گرفت اما در مورد انتخاب رشته دوگروه باید این نکته را گرفت که انتخاب رشته کنکور سراسری با کاردانی به کارشناسی خیلی فرق میکند مجاز شدگان گروه ریاضی می توانند با توجه به علاقه خود در یک یا چند رشته مثلا گروه ریاضی مثل برق-مکانیک -کامپیوتر یا عمران رو انتخاب کنند و بدون محدودیت و در نهایت در یکی از زیر گروه های مورد نظر قبول شوند اما در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی می توانم این رو بگم که داوطلبان گروه کامپیوتر می توانند فقط زیر گروه نرم افزار و سخت افزار رو شرکت کنند ودر صورت علاقه در یک رشته دیگر مثلا مهندسی برق یا مکانیک باید یک رشته دیگر را ثبت نام کنند در صورت قبولی در دانشگاه با توجه به یک سری پیشنیاز که در دوره کارشناسی باید پاس شود توسط مدیرگروه یا اموزش ارائه میشود و دانشجو موظف به پاس کردن پیش نیازها هستند.5:متاسفانه در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دولتی در رشته it کنکور جداگانه ای برگزار نمیشودو دانشجوهای مقطع کاردانی itباید در زیر گروه کامپیوتر سخت افزار یا نرم افزار شرکت کنند البته دانشگاه ازاد اسلامی و علمی کاربردی پذیرش دانشجو در رشته it را دارند ولی در دولتی متاسفانه کنکور جداگانه ای نیست.6:بله در کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی میتوانید در زیر گروه کامپیوتر که 210 می باشدانتخاب کنند ودر مورد ترتیب انتخاب چه روزانه و چه شبانه وغیرانتفاعی فقط مجاز به 50 اولویت می باشید و بیشتر از این 50 اولویت وجود ندارد.7: بله شما می توانید در کنکور مورد دلخواه چه دولتی چه علمی کاربردی و غیرانتفاعی و دانشگاه ازاد وحتی پیام نور هم شرکت کنید و برایتان در هنگام ثبت نام مشکلی به وجود نمیاید.8: قبولی در دانشگاه بدون کنکور خیلی راحت تر هست و دولتی هم به نظر بنده اسونه اگه داوطلب کمی تلاش و کوشش کند هیچ کنکوری برای ان سخت نیست .9: به نظر بنده ارزش مدرک ترمی از پودمانی بهتر هستش پودمانی برای کسانی بهتر هستش که کارمند هستن .10: در کنکور دولتی تا رتبه 800 مجاز به دوره روزانه و شبانه هست هیچ کس از کار طراحان سازمان سنجش سر در نمیارد یک سال میبینی کنکور خیلی اسان هستش و همه داوطلبان در صدهایی خیلی خوب می زنند و یک سال میبینی کنکور خیلی سخت و حتی سوالات غیراستاندارد و نادرست هستش و داوطلبان در صدهای پایین می زنند پس نمیشه روش حساب باز کرد.
میانگین درصدها همه دروس تا 40 باشه روزانه و شبانه راحت قبولی bale

خیلی ممنون هرگونه سوال هم داشتید در مورد کنکور در خدمت شما دوست عزیز هستیم پیشاپیش عضو شدن شما رو در این انجمن خیلی متشکرم امیدوارم گفته های بنده گوشی از سوالات شما را جواب داده باشد و برایتان ارزوی موفقیت دارم goll goll goll goll
با تشکر از توضیح جامع و بسیار کامل دوست عزیز
اقبال جان

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 9:40 am

با تشکر از کلیه ی دوستانی که اعلام آمادگی برای کنکور کرده اند
لطف کنید منابعی رو که از اون ها برای خوندن دروس کنکوری میکنید رو بگید
من منابعم اینطور هستش
زبان تخصصی : هنرستان + عادلی نیا
سیستم عامل :فهیمی- مقسمی(ویرایش 6)
ذخیره: مقسمی -رانکوهی
زبان عمومی هر چی گیرم بیاد از دوستان که بگیرم میخونم
ادبیات : غلامی کلشیمی درس و کنکور که حدود 10 سوالش از همین کتاب اومد از انتشارات گسرتش علوم پایه هستشپ
مدار و ساختمان داده رو متاسفانه هنوز در این دو ترم باقی مانده (مهر و بهمن طبق چارت) باید بخونیم ger ger ger ger
ولی منابع مدار و ساختمان به ترتیب موریس مانو که توصیه نمیشه و شادکام انور هست بجای اون و ساختمان داده هم مقسمی
ریاضی و آمار هم بی خیال ha: ha: ha: ha: ha: ha:
برنامه نویسی هم مقسمی و عادلی نیا
شنیدم که خوب هستن
دوستان لطفا منابع خودشون رو اعلام کنن که مقایسه کنیم چه منابعی مشترک هستن
ممنون
goll goll goll goll goll

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 9:41 am

اقبال نوشته شده:به نام خداوند بخشنده و مهربان
مرجع کامل کنکور کارشناسی ناپیوسته

***دروس تخصصی کامپیوتر***
-------------------------------------------------
زبان تخصصی ضریب: یک، تعداد سوالات: ده
منبع اصلی: رجوع شود به سایت های اینترنتی
منابع کمک کنکوری:
درس و کنکور زبان تخصصی، انتشارات گسترش علوم پایه
زبان تخصصی، انتشارات مدرسان شریف
کتب کمک کنکوری دیگر موسسات آموزشی
سرفصل ها: مقدمه (تاریخچه و تعاریف کامپیوتر) - توصیفهای کلی (سخت افزار و نرم افزار) - واحد سیستم - CPU - حافظه - دستگاههای ورودی و خروجی - سیستم عامل - برنامه نویسی - مفاهیم شبکه - مفاهیم اینترنت - پایگاه داده ها...

مدارات منطقی ضریب: دو، تعداد سوالات: پانزده
منبع اصلی: طراحی دیجیتال، تالیف موریس مانو ترجمه دکتر قدرت ا... سپید نام یا دکتر سید رضی
منابع کمک کنکوری
درس و کنکور مدارات منطقی، انتشارات گسترش علوم پایه
مدارات منطقی، انتشارات مدرسان شریف
مدارات منطقی، انتشارات پوران پِژوهش
سی آزمون مدارات منطقی، انتشارات گسترش علوم پایه
فلش کارت مدارات منطقی، انتشارات مدرسان شریف
سرفصل ها: اعداد و کدگذاری - جبر بول - ساده کردن توابع - مدارات منطقی - جدول کارنو - مدارات ترکیبی - مقایسه کننده - رمزگشا (Decoder) - رمزگذار (Encoder) - مدارات ترکیبی ماژولار (مالتی پلکسر) - دی مالتی پلکسر - فلیپ فلاپ و خواص آن - تحلیل مدارات ترتیبی - شمارنده و ثباتها...

برنامه نویسی سی پلاس پلاس ضریب: چهار، تعداد سوالات: پانزده
منبع اصلی: برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس، مهندس عین ا... جعفر نژاد قمی
منابع کمک کنکوری
درس و کنکور سی پلاس پلاس، انتشارات گسترش علوم پایه
سی پلاس پلاس، انتشارات مدرسان شریف
سی آزمون سی و سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه
سرفصل ها: کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها - سیستم ورودی و خروجی - کلاس و شی - توابع و زیر برنامه ها - عملگرها - فایلها - ارث بری - حلقه ها - جملات شرطی...

***دروس تخصصی نرم افزار کامپیوتر هر سه ضریب پنج، هرکدام ده سوال ***
مفاهیم سیستم عامل
منبع اصلی: مفاهیم سیستم عامل، تالیف دکتر مهرداد فهیمی
منابع کمک کنکوری:
درس و کنکور مفاهیم سیستم عامل، انتشارات گسترش علوم پایه
مفاهیم سیستم عامل، انتشارات مدرسان شریف
مفاهیم سیستم عامل، انتشارات پوران پژوهش
سی آزمون سیستم عامل گسترش علوم پایه
فلش کارت سیستم عامل مدرسان شریف
سر فصل ها: مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل - ساختار سیستم عامل - پردازش و زمان بندی - مدیریت حافظه (قطعه بندی و صفحه بندی) - حافظه مجازی - بن بست - سیستم فایل...

ذخیره و بازیابی اطلاعات
منبع اصلی: ذخیره و بازیابی اطلاعات، دکتر سید محمد تقی روحانی رانکوهی
منابع کمک کنکوری:
درس و کنکور ذخیره و بازیابی اطلاعات، انتشارات گسترش علوم پایه
ذخیره و بازیابی اطلاعات، انتشارات مدرسان شریف
ذخیره و بازیابی اطلاعات، انتشارات پوران پژوهش
سی آزمون ذخیره و بازیابی اطلاعات گسترش علوم پایه
فلش کارت ذخیره و بازیابی اطلاعات مدرسان شریف
سرفصل ها: رسانه های ذخیره سازی - رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی - سیستم فایل و بافرینگ - بررسی نوار و دیسک به صورت پارامتری - فایل پایل (Pile File) - فایل ترتیبی - فایل ترتیبی شاخص دار - فایل B-Tree - فایل مستقیم...

ساختمان داده ها
منبع اصلی: اصول ساختمان داده ها، الیس هورویتز - سیمور لیپ شوتز
منابع کنکوری:
درس و کنکور ساختمان داده ها، انتشارات گسترش علوم پایه
ساختمان داده ها، انتشارات مدرسان شریف
ساختمان داده ها، انتشارات پوران پژوهش
سی آزمون ساختمان داده ها گسترش علوم پایه
سرفصل ها: الگوریتم - الگوریتمهای بازگشتی - پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی - آرایه - ماتریس - رشته - لیستهای پیوندی - صف و پشته - درخت و انواع آن... Heap و BST - گراف و مرتب سازی...

***دروس عمومی***
ریاضیات عمومی، کاربردی و آمار و احتمالات ضریب: سه، تعداد سوالات: پانزده
منبع اصلی
منابع کنکوری
درس و کنکور ریاضیات یک و دو، انتشارات گسترش علوم پایه، دکتر نیکوکار
درس و کنکور آمار و احتمالات، انتشارات گسترش علوم پایه، دکتر نیکوکار
ریاضیات یک و دو، انتشارات مدرسان شریف
ریاضیات عمومی، انتشارات پوران پژوهش ، مهندس وحید انصاری
ریاضیات عمومی، انتشارات پوران پژوهش ، مهندس ایرج آریافر
فلش کارت ریاضیات عمومی یک و دو ، انتشارات مدرسان شریف
سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی: اتحاد - معادلات - مثلثات - دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...
سرفصل های آمار و احتمالات: آمار توصیفی (شاخصهای مرکزی) - آمارهای توصیفی شاخصهای پراکندگی) - آنالیز ترکیبی - احتمال - متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون...

ادبیات فارسی ضریب یک، تعداد سوالات: بیست
منبع اصلی: برگزیده متون و ادب فارسی، تالیف جلیل تجلیل
منابع کنکوری
درس و کنکور ادبیات فارسی، انتشارات گسترش علوم پایه
- کتاب جامع ادبیات، اندیشه اسلامی یک و زبان انگلیسی، انتشارات مدرسان شریف
- کتب کمک کنکوری دیگر موسسات آموزشی

معارف ضریب یک، تعداد سوالات: بیست
منبع اصلی : اندیشه اسلامی یک , انتشارات نهاد مقام معظم رهبری
منابع کنکوری
درس و کنکور اندیشه اسلامی یک ، انتشارات گسترش علوم پایه
کتاب جامع ادبیات ، اندیشه اسلامی یک و زبان انگلیسی، انتشارات مدرسان شریف

زبان انگلیسی ضریب یک، تعداد سوالات: بیست
منبع اصلی: دروس زبان مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی به علاوه متون گرامر پایه و منابع آزاد مختلف
منابع کنکوری
درس و کنکور زبان انگلیسی، انتشارات گسترش علوم پایه
کتاب جامع ادبیات، اندیشه اسلامی یک و زبان انگلیسی، انتشارات مدرسان شریف

تهیه و تنظیم: اقبال عیسی زائی
آقا اقبال عزیز دست مریزاد
بسیار لطف کردید که این منابع رو ذکر کردید
goll goll goll goll

zahra92

پست توسط zahra92 » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 3:42 pm

سلام به همه دوستان عزیز کنکوری. از اینکه عضو این انجمن شدم خیلی خوشحالم من کاردانی سخت افزار هستم. شهریور امسال فارغ التحصیل شدم و میخوام برای سال بعد کنکور بدم. مدرک کاردانیمو از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم ولی برای کارشناسی خیلی دوست دارم که دولتی قبول بشم. و اینکه رشته آی تی بخونم. از توضیحات آقای عیسی زاد خیلی ممنوم. مثل اینکه کنکور دانشگاه دولتی برای همه رشته های کامپیوتر یکیه اما برای دانشگاه علمی کاربردی فرق داره. لطفا در مورد کنکور رشته آی تی دانشگاه علمی کاربردی اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه و هنچنین در مورد تفاوت درسها، منابعش و اینکه آیا کنکورش آسونتر از رشته های دیگه هست یا نه؟ کلا در مورد زیرشاخه های رشته کامپیوتر اگر کسی توضیحی داره لطفا بگه که غیر از سخت افزار و نرم افزار و آی تی چه رشته های میتونم شرکت کنم. :?:
از همه شما دوستان ممنونم. goli

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: زاهدان
تماس:

پست توسط اقبال » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 9:25 pm

باسلام خدمت شما دوستان گلم

خواهش می کنم امیدوارم این راهنمایی مختصر من گوشه ای از سوالات شما عزیزان رو جواب داده باشه

کاری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم goll

موفق و پیروز باشید
آخرین ویرایش توسط اقبال در چهارشنبه 27 شهریور 1392, 10:03 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » چهارشنبه 27 شهریور 1392, 10:01 pm

با سلام. من هم پیشاپیش عضویت شما رو تو این پیک تبریک میگم امیدوارم از مطالب سایت خوشتون بیاد.به سلامتی فارغ التحصیل شدید. قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی بسیار راحته فقط اندکی تلاش و کوشش میخاد.متاسفانه دانشگاه دولتی دردوره کارشناسی ناپیوسته گرایشitکنکور جداگانه ای ندارد. خواهش میکنم دوست من متاسفانه اسم و فامیل شریف تون رو نمیدونم.، رشته آی تی فقط در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پذیرش داره و رشته کارشناسی ناپیوسته آی تی از طرف وزارت علوم ایجاد نشده است. طبیعتا هیچ دانشگاهی هم پذیرش ندارد و اکثر التحصیلان این رشته ، رشته نرم افزار - کامپیوتر را جهت ادامه تحصیل انتخاب میکنند.دوست عزیز شما دیگه نمیتونی در این رشته ادامه تحصیل بدی چون کنکور کاردانی به کارشاسی آیتی وجود نداره و شما باید گرایش تو عوض کنی در سراسری فقط گرایش سخت افزارو نرم افزار و جود داره و در ازاد فقط نرم افزار در علمی کاربردی ict ،نرم افزار ، سخت افزارما تو کشورمون دانشگاه های دولتی اصلا رشته آی تی -کاردانی به کارشناسی-نداریم دانشگاه های دولتی فقط کارشناسی پیوسته هستش یعنی یا باید برین پیام نور و یا علمی کاربردی(البته دانشگاه آزاد هم مدتی هستش که این رشته رو در کشور آورده.درباره سوالهاتونم میتونم بگم که فرقی زیادی بین همه رشته های آی تی وجود نداره یعنی تو دوره کارشناسی تقریبا نیمی از واحدها با سایر گرایش های آی تی فرق داره.فکر کنم دیگه پذیرش دانشجو در علمی کاربردی با کنکور نباشه و کنکور علمی کاربردی خذف شده و پذیرش در دو نیمسال مهر و بهمن به صورت ترمی و پودمانی هستش.شما امسال دیگه نمیتونید علمی کاربردی مهر ثبت نام کنید چون ثبت نام بدون کنکور ماه پیش بود و دوروزه اعلام نتایج شده به احتمال زیاده شما پودمانی ثبت نام کنید و اطلاعیه ثبت نامش تا دوماه اینده در پیک سازمان سنجش قرار میگیره. بله شما میتونید به غیر گرایش نرم افزار و سخت افزار در رشته های دیگه ثبت نام کنید مثلا معماری- ساخت تولید .و در صورت قبولی در یک رشته شناور به غیر از رشته اصلی خودتون ملزم به گذراندن یک سری پیشنیاز توسط گروه هستید که مدیر گروه در اختیار شما قرارمیده.

خواهش میکنم بازم اگه سوال دیگه ای داشتید در خدمت شما هستم goli

موفق باشید

sajjadnajafi

پست توسط sajjadnajafi » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 2:21 pm

سپاس فراوان آقای عیسی زائی؛ goli
اسمم که همون نام کاربریمه: سجاد نجفی
دانشجوی دوره کارشناسی پیوسته رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور هستم. اما به دلایل مختلفی که از مهمترین اونها پایین اومدن معدل به خاطر کشوری بودن امتحانات و هر ترم باید ریز به ریز کتاب رو بخونی تا بتونی نمره حسابی بگیری و دلیل دیگر هم این که در دانشگاه پیام اکثرا تئوری تدریس میشه و خبری از انجام پروژه و یا علمی که مرتبط به مشاغل امروزی مرتبط با کار یک کارشناس آی تی میشه، نیست.
راستی یه سوال دیگه؟! آیا در قبولی در کنکور کارشناسی هم مثل سراسری منطقه و .. هم وجود داره؟و تاثیر داره؟
سپاس از دوستان
آخرین ویرایش توسط sajjadnajafi در پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 2:48 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

milad konkori
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط milad konkori » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 2:40 pm

سلام
من دوتا بسته تقریبا دست نخورده دارم.
یکی مال خودمه یکی هم دوستم.
اگه کسی خواست، با قیمت بسیار مناسب میفروشم.
لطفا پیغتم خصوصی بدید تا زودتر بتونم جواب بدم.
کتاب ها + آزمون خودسنجی + فلش کارت
danesh

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 5:32 pm

sajjadnajafi نوشته شده:سپاس فراوان آقای عیسی زائی؛ goli
اسمم که همون نام کاربریمه: سجاد نجفی
دانشجوی دوره کارشناسی پیوسته رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور هستم. اما به دلایل مختلفی که از مهمترین اونها پایین اومدن معدل به خاطر کشوری بودن امتحانات و هر ترم باید ریز به ریز کتاب رو بخونی تا بتونی نمره حسابی بگیری و دلیل دیگر هم این که در دانشگاه پیام اکثرا تئوری تدریس میشه و خبری از انجام پروژه و یا علمی که مرتبط به مشاغل امروزی مرتبط با کار یک کارشناس آی تی میشه، نیست.
راستی یه سوال دیگه؟! آیا در قبولی در کنکور کارشناسی هم مثل سراسری منطقه و .. هم وجود داره؟و تاثیر داره؟
سپاس از دوستان
درود بر آقا سجاد عزیز
با اجازه ی آقا اقبال یه توضیحی جامع برای دوست عزیز سجاد بدم
با تاخیر خوش اومدید به سایت کارشناسی و بویژه به این انجمن
در مورد کنکور کارشناسی ناپیوسته ، نه خیر اصلا این چیزها وجود نداره
جالبتر اینه که در این کنکور سهمیه بومی فقط برای شبانه ها تعلق میگیره
یعنی به قول معروف میخواستن عدالت رو رعایت بکنن
توجه کنید که مثلا یکی در خوی و یکی در جهرم سهمیه روزانه شون برای دانشگاه باهنر شیراز یکسان در مقطع روزانه ولی در مقطع شبانه ، اون فرد جهرمی شانسی بیشتری برای قبولی در باهنر شیراز داره
اگر بازم سوالی داشتید من یا اقبال عزیز یا سایر دوستان عزیز در حد توان پاسخ میدهیم

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 6:11 pm

سلام اقا سجاد گل goll خوبی داداشم. خواهش میکنم هرکمکی از دست من و برادر عزیزم اقا محمد بربیاد در این انجمن دریغ نمی کنیم. راهنمایی های اقا محمد کاملا جامع درست و صحبح هستش . راستی دوستان اول مهر اولین استارت شروع واسه کنکور کاردانی به کارشناسی93 هستش و کسانی که امده هستن اعلام امادگی کنند متشکرم از شما goli goli

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 6:53 pm

سلام دوستان .تعدادی کارنامه قبولی کاردانی به کارشناسی در اختیارتون قرار میدم که بهتر با در صدهای افراد قبول شده در کنکور اشنا بشید

کارنامه قبول شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی 1387رشته کامپیوتر
پیوست‌ها
کارنامه تعدادی از پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی1387دولتی.jpg

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 7:01 pm

کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی سال 1388
پیوست‌ها
کارنامه تعدادی از پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی1388دولتی.jpg
کارنامه تعدادی از پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی1388دولتی.jpg

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 7:05 pm

کارنامه قبول شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی 1388 سری دوم
پیوست‌ها
کارنامه تعدادی از پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی1388دولتی سری دوم.jpg

sajjadnajafi

پست توسط sajjadnajafi » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 8:05 pm

سپاس فراوان!
چه دوستان با محبتی هستید شما.. goll goli
:idea: کاش این انجمن مثل انجمن های دیگه دکمه تشکر برای هر ارسال میداشت تا پست های تکراری واسپم به حداقل میرسید.
موفق باشید

قفل شده