رزرو کردن جا در دانشگاه ازاد!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

رزرو کردن جا در دانشگاه ازاد!!!

پست توسط majidbabaei » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 12:09 am

با عرض سلام و خسته نباشيد به عزيزان اين فروم.
اطلاعاتي درباره ي رزروکردن جا در ترم اول دانشگاه ازاد ميخواستم looc !!!
من 12 واحد در ترم مهر دارم تا فارغ التحصیل بشم میخواستم بدونم با توجه به انتخاب رشته اینجانب که بصورت زیر می باشد:

تهران جنوب
تهران شمال
شهرقدس
کرج
پرند
شهرری
قزوین

اگر در یکی از انتخاب های فوق پذیرفته شوم امکان اینکه ترم مهر را مرخصی بگیرم وجود دارد یا خیر! و زمانی که فارغ التحصیل شدم ترم بهمن برم ثبت نام کنم! fekr
آخرین ویرایش توسط majidbabaei در پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 10:38 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تصویر

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: رزرو کردن جا در دانشگاه ازاد!!!

پست توسط Hamedir » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 1:30 am

majidbabaei نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشيد به عزيزان اين فروم.
من 12 واحد در ترم مهر دارم تا فارغ التحصیل بشم میخواستم بدونم با توجه به انتخاب رشته اینجانب که بصورت زیر می باشد:

تهران جنوب
تهران شمال
شهرقدس
کرج
پرند
شهرری
قزوین

اگر در یکی از انتخاب های فوق پذیرفته شوم امکان اینکه ترم مهر را مرخصی بگیرم وجود دارد یا خیر! تا زمانی که فارغ التحصیل شدم ترم بهمن برم ثبت نام کنم! fekr

با سلام کلا سیستم دانشگاه ازاد به صورته که شما در هر جای کشور که قبول بشید اگه نرید اسم شما تا یک ترم تو سیستم هست میتونید برید ثبت نام کنید مشکلی هم پیش نمیاد ، به عنوان مثال شما مهر قبول میشین اصلا لازم نیست برید دانشگاه همون بهمن میرین دانشگاه کار های ترم پیش رو هم براتون انجام میدن هم اون ترم براتون مرخصی میخوره فقط در جریان باید که ترمی که مرخصی بخوره جزو سنوات تحصیلی براتون حساب میشه یعنی از نظر نظام وظیفه شما از مهر وارد دانشگاه شدید . و با توجه به قانون جدید نظام وظیفه از ورودی های 90 به بعد کسایی که در سنوات مجاز تحصیلی (5 ترم ) فارغ التحصیل نشن سنوات ارفاغی شامل حالشون میشه ولی حق ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رو ندارند سوالی بود بنده در خدمت هستم موقق باشید

goll
***کـــــاش آدم هیـچـــــوقت نــفــهــمــــه،یه حـــرفـــایی دروغ بـــــوده...!!!***

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط majidbabaei » پنج‌شنبه 28 شهریور 1392, 10:36 am

Hamedir نوشته شده:
----------------------------------
تهران جنوب
تهران شمال
شهرقدس
کرج
پرند
شهرری
قزوین
اگر در یکی از انتخاب های فوق پذیرفته شوم امکان اینکه ترم مهر را مرخصی بگیرم وجود دارد یا خیر! و زمانی که فارغ التحصیل شدم ترم بهمن برم ثبت نام کنم! fekr

با سلام کلا سیستم دانشگاه ازاد به صورته که شما در هر جای کشور که قبول بشید اگه نرید اسم شما تا یک ترم تو سیستم هست میتونید برید ثبت نام کنید مشکلی هم پیش نمیاد ، به عنوان مثال شما مهر قبول میشین اصلا لازم نیست برید دانشگاه همون بهمن میرین دانشگاه کار های ترم پیش رو هم براتون انجام میدن هم اون ترم براتون مرخصی میخوره فقط در جریان باید که ترمی که مرخصی بخوره جزو سنوات تحصیلی براتون حساب میشه یعنی از نظر نظام وظیفه شما از مهر وارد دانشگاه شدید . و با توجه به قانون جدید نظام وظیفه از ورودی های 90 به بعد کسایی که در سنوات مجاز تحصیلی (5 ترم ) فارغ التحصیل نشن سنوات ارفاغی شامل حالشون میشه ولی حق ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رو ندارند سوالی بود بنده در خدمت هستم موقق باشید

goll
ممنون از پاسختون.
خودمم تا دیروز همین فکرو می کردم اما از وقتی که تو سایت دانشگاه تهران جنوب راهنمای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته رو دیدم شک کردم که بتونم رزرو کنم. اینم قسمت هایی که فکر میکنم مربوط میشه به رزرو ؛

تصویر
-----------------------------------------------
تصویر
تصویر

واینم فایل pdf راهنمای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته که روی سایت دانشگاه تهران جنوب قرار داده شده بود:

http://up.shamsipour-ac.ir/do.php?id=56868
--------------
http://edu.azad.ac.ir/?siteid=75&siteid ... ageid=7158

وهمچنین وقتی تو اینترنت در مورد رزرو دانشگاه ازاد سرچ کردم با چند خبر برخورد کردم که واقعا ناامید
شدم. چون به احتمال زیاد تهران جنوب قبولم و اگه نتونم ثبت نام کنم. 1 ترم می افتم عقب و قبولیم هم می پره nar !

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=69937
http://boro.niazerooz.com/box-1/16856.htm
تصویر

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » جمعه 29 شهریور 1392, 7:37 pm

majidbabaei نوشته شده:
Hamedir نوشته شده:
تهران جنوب
تهران شمال
شهرقدس
کرج
پرند
شهرری
قزوین

goll
ممنون از پاسختون.
خودمم تا دیروز همین فکرو می کردم اما از وقتی که تو سایت دانشگاه تهران جنوب راهنمای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته رو دیدم شک کردم که بتونم رزرو کنم. اینم قسمت هایی که فکر میکنم مربوط میشه به رزرو ؛

تصویر
تصویر
تصویر

واینم فایل pdf راهنمای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته که روی سایت دانشگاه تهران جنوب قرار داده شده بود:

http://up.shamsipour-ac.ir/do.php?id=56868
--------------
http://edu.azad.ac.ir/?siteid=75&siteid ... ageid=7158

وهمچنین وقتی تو اینترنت در مورد رزرو دانشگاه ازاد سرچ کردم با چند خبر برخورد کردم که واقعا ناامید
شدم. چون به احتمال زیاد تهران جنوب قبولم و اگه نتونم ثبت نام کنم. 1 ترم می افتم عقب و قبولیم هم می پره nar !

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=69937
http://boro.niazerooz.com/box-1/16856.htm

حرف شما درست ولی من دیگه از سال 87 تو دانشگاه ازاد هستم اکثر شرایط و ضوابط رو میدونم که چجوری نوشته بیشتر از 5 ترم نمیدن ولی میدن همه چیز تو ازاد ممکن هست، نگران نباشید قانون دانشگاه ازاد همینه و با توجه به این شرایط هر 2 تاش با هم میاد جواب ها
***کـــــاش آدم هیـچـــــوقت نــفــهــمــــه،یه حـــرفـــایی دروغ بـــــوده...!!!***

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط majidbabaei » جمعه 29 شهریور 1392, 9:32 pm

ممنون دوست عزیز، خیلی نگران بودم با صحبت های شما خیالم راحت شد yes: . راستش در مورد 5 ترم که گفته بودید، من از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارم و معاف هستم و فکر نمی کنم برای من اون محدودیت 5 ترم وجود داشته باشه. درسته دیگه!!!

و اقا حامد ی سوال دیگه از خدمتون داشتم میخواستم بدونم برای هر ترم مرخصی چقدر از شهریه ثابت باید پرداخت بشه naj ؟؟؟
تصویر

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » جمعه 29 شهریور 1392, 9:36 pm

majidbabaei نوشته شده:ممنون دوست عزیز، خیلی نگران بودم با صحبت های شما خیالم راحت شد yes: . راستش در مورد 5 ترم که گفته بودید، من از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارم و معاف هستم و فکر نمی کنم برای من اون محدودیت 5 ترم وجود داشته باشه. درسته دیگه!!!

و اقا حامد ی سوال دیگه از خدمتون داشتم میخواستم بدونم برای هر ترم مرخصی چقدر از شهریه ثابت باید پرداخت بشه naj ؟؟؟

دانشگاه ازاد فقط باید شهریه ثابت رو بدی همین
که حدود 600 تومن هست

برای انصراف هم تو دانشگاه ازاد باید یک شهریه + نصف شهریه بدی یعنی چیزی حدود 900

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط majidbabaei » جمعه 29 شهریور 1392, 10:16 pm

Hamedir نوشته شده:
majidbabaei نوشته شده:ممنون دوست عزیز، خیلی نگران بودم با صحبت های شما خیالم راحت شد yes: . راستش در مورد 5 ترم که گفته بودید، من از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارم و معاف هستم و فکر نمی کنم برای من اون محدودیت 5 ترم وجود داشته باشه. درسته دیگه!!!

که حدود 600 تومن هست

تو لینک زیر در مورد شهریه ترمی که مرخصی می گیری اینو نوشته:

http://www.mehrnews.com/detail/News/1795973
موارد مربوط به وقفه و مرخصی تحصیلی

1- دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتر حرفه ای و دکترای تخصصی) که به هر علت در روند تحصیلی آنان وقفه ایجاد گردد و یا از مرخصی تحصیلی استفاده نمایند، مشروط به دریافت مجوز برای ادامه تحصیل، به ازای هر نیمسال وقفه یا مرخصی تحصیلی، یک دوم شهریه ثابت با تعرفه سال ورود محاسبه و منظور گردد.
تصویر

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » جمعه 29 شهریور 1392, 10:19 pm

majidbabaei نوشته شده:
Hamedir نوشته شده:

که حدود 600 تومن هست

تو لینک زیر در مورد شهریه ترمی که مرخصی می گیری اینو نوشته:

http://www.mehrnews.com/detail/News/1795973
موارد مربوط به وقفه و مرخصی تحصیلی

1- دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتر حرفه ای و دکترای تخصصی) که به هر علت در روند تحصیلی آنان وقفه ایجاد گردد و یا از مرخصی تحصیلی استفاده نمایند، مشروط به دریافت مجوز برای ادامه تحصیل، به ازای هر نیمسال وقفه یا مرخصی تحصیلی، یک دوم شهریه ثابت با تعرفه سال ورود محاسبه و منظور گردد.
اره درسته من اشتباه گفتم 1/2 شهریه

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط majidbabaei » یک‌شنبه 31 شهریور 1392, 9:06 pm

سلام آقا حامد خداروشکر تهران جنوب قبول شدم str: str: str:
الان ی اطلاعیه زدن تو سایت دانشگاه تهران جنوب که باید سه شنبه 2 مهر بریم برای ثبت نام. حالا من با این اوصاف که هنوز مدرک کاردایمو نگرفتم باید چیکار کنم. یعنی برای رزرو جا تا فارغ التحصیل شدنم نیاز نیست که اصلا به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنم و همون ترم بهمن میتونم برم برای ثبت نام؟
تصویر

r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط r e z a » سه‌شنبه 9 مهر 1392, 1:22 pm

majidbabaei نوشته شده:سلام آقا حامد خداروشکر تهران جنوب قبول شدم str: str: str:
الان ی اطلاعیه زدن تو سایت دانشگاه تهران جنوب که باید سه شنبه 2 مهر بریم برای ثبت نام. حالا من با این اوصاف که هنوز مدرک کاردایمو نگرفتم باید چیکار کنم. یعنی برای رزرو جا تا فارغ التحصیل شدنم نیاز نیست که اصلا به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنم و همون ترم بهمن میتونم برم برای ثبت نام؟
تا جایی که میدونم میشه 1سال جا رزرو کرد تو دانشگاه آزاد و اینم بگم اون یکسال جزو مرخصی بدون احتساب سنوات تحصیلی حساب میشه یعنی مشکلی در معافیت تحصیلی نخواهی داشت ولی باید پول یکسال مرخصیو بدید. کلا تو آزااااااااااد همه چی با پول bale

قفل شده