جان هر کسی دوست دارید یکی حواب من رو بده _ علمی کاربردی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mehdidoc

جان هر کسی دوست دارید یکی حواب من رو بده _ علمی کاربردی

پست توسط mehdidoc » پنج‌شنبه 16 آبان 1392, 10:41 pm

با سلام
من خسته شدم از بس سایت گشتم همه جا رو زیر رو کردم ولی به نتیجه نرسیدم جان هر کسی دوست دارید یکی من رو راهنمایی کنه

شرایط من اینجوری شده من الان یک درسم مونده که دیپلم بگیرم رشته ریاضی فیزیک هستم ولی معافیت تحصیلیم تموم شده از نظام وظیفه پرسیدم گفتن ترک تحصیل کنی یک سال زمان داری دفترچه ارسال کنی تو این یک سال هم میشه به صورت داوطلب ازاد یک درس پاس کنم و دیپلم بگیرم

طولانی شد شرمنده سوالام این هست.

ایا من می تونم خرداد که دیپلم گرفتم از مهر برم دانشگاه علمی کاربردی رشته نرم افزار؟؟؟؟

سوال دیگم اینکه من واقعا بنا به مشکلاتی اشتباه کردم و زمان رو از دست دادم وگرنه واقعا می تونم اگر زمان بود دانشگاه سراسری با رتبه عالی در بیام ولی پشمانی سودی ندارد سوالم اینه که من برم نرم افزار علمی کاربردی خوب بخونم و در کنکور کاردانی به کارشناسی می تونم دانشگاه سراسری خوب در بیام ؟؟؟
مثلا دانشگاه سراسری های که بعد پیش دانشگاهی کنکور میدی با رتبه خوب در میای ازشون میشه تو کاردانی هم خوب خوند و اون دانشگاه در امد برای کارشناسی؟؟؟؟؟

جان من راهنمایی کنید

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

Re: جان هر کسی دوست دارید یکی حواب من رو بده _ علمی کاربردی

پست توسط samanehhh » پنج‌شنبه 16 آبان 1392, 11:07 pm

سلام دوست عزیز.راستش من راجع به معافیت که گفتی چیزی نمیدونم ولی میتونی بعد دیپلم گرفتنت بری علمی کاربردی و بعدشم انشالله واسه کارشناسی بشینی بخونی و سراسری قبول بشی.اینجور نیس که چون رفتی علمی کاربردی واسه کاردانی دیگه نتونی کارشناسی بری سراسری.ربطی به هم ندارن....واسه کارشناسی کامپیوتر هم شما دفترچه شماره2 امسالو گیر بیاری نوشته چه شهرهایی داره.ولی واسه دولتی زیاد نیس.واسه ما دخترا 7تا شهر بود .ولی غیرانتفاعی زیاده.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.موفق باشید
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
daneshjoometal
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: جان هر کسی دوست دارید یکی حواب من رو بده _ علمی کاربردی

پست توسط daneshjoometal » سه‌شنبه 26 آذر 1392, 10:24 am

شما در هر صورت میتونید شرکت کنید
منع خدمت سربازی ندارید
کارهای خدمتتون رو انجام بدید که عقب نمونید چون اگه عقب بمونید هم اظافه خدمت میخورید هم دانشگاهی که قبول شدید راتون نمیدن
کارهای خدمت رو به موقع خودش انجام بدید کنکورهم شرکت کنید قبول هم که بشید براتون معافیت تحصیلی رد میکنن.
در ادامه کاردانی رو هم که گرفتید توی تمام دانشگاه های موجود میتونید ثبت نام کنید
از دولتی تا آزاد و غیر انتفاعی تا پیام نور و سراسری و مجازی و غیره
موفق و موید باشید.
فرياد زير آب

قفل شده