برنامه آزمون های آزمایشی 7 مرحله ای تابا - سراسری و آزاد 93

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
eqbal

برنامه آزمون های آزمایشی 7 مرحله ای تابا - سراسری و آزاد 93

پست توسط eqbal » جمعه 5 اردیبهشت 1393, 8:48 pm

سلام دوستان من اقبال عیسی زایی فارغ التحصیل نرم افزار کامپیوتر هستم و هدفم از ایجاد کردن این پیک این بود که موسسه مهندس اکبر پور و سلامی ثبت نام ازمون های ازمایشی شون رو شروع کردن . هرکس از بچه ها که ثبت نام کرده بیزحمت خودش رو معرفی کنه تا باهم در ارتباط باشیم ممنون.

آواتار کاربر
MeLiSa64
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: برنامه آزمون های آزمایشی 7 مرحله ای تابا - سراسری و آزاد

پست توسط MeLiSa64 » شنبه 6 اردیبهشت 1393, 2:00 am

سلام دوستان
امیدوارم که امسالم مثل سالای قبل موقع اعلام نتایج اینجا پر بشه از جشن و شادی goli
من سالای قبل توو این آزمونا شرکت کردم و برام خیلی مفید بود
هم تو بحث زمانبندیا خیلی کمکم کرد و هم استرس بیش از حدی که برا کنکور داشتم رو تقریبا از بین برد. آخه من خیلی استرسی بودم nar
از همه مهمتر این بود که تونستم آزمون به آزمون روند تغییرات و رشدم رو کنترل کنم و رو نقطه ضعفا و قوت هام کار کنم و بتونم رو خودم کنترل داشته باشم و تو کنکور به اون هدفی که داشتم خودم رو نزدیک کنم
خود آزمونا باعث می شد که مجبور شم از رو زمانبندی و سرفصل درس بخونم و تا کنکور کم نیارم
تازه توی این 7 تا آزمونی که دادم خیلی از درسا و تستا دوره شد و آمادگیمو برد بالا
البته من کتاب 7 آزمون هم استفاده کردم که خب نتیجه بهتری گرفتم و باعث شد قبل هر آزمون به آمادگی بیشتری برسم
به شمام پیشنهاد می کنم برای اینکه بتونید بهترین نتیجه ممکن رو داشته باشید و از وضعیت خودتون بین رقباتون مرحله به مرحله مطلع شید تو این آزمونا شرکت کنید
زمان ما که برامون برنامه ریزی درسی رایگان انجام می شد و بعد آزمونا هم روند پیشرفتمون رو چک می کردن و الان رو زیاد در جریان نیستم که خواهش می کنم بچه های امسال بیان و بیشتر توضیح بدن تا بقیه هم استفاده کنن
ضمنا من یه سری به سایت learnsalami.com زدم ، امسال منابع پیشنهادی رو هم گذاشته بودن که زمان ما فک کنم نبود و خودمون می پرسیدیم
سایت گروه آموزشی مهندس سلامی - مهندس اکبرپور
http://learnsalami.com

آواتار کاربر
MeLiSa64
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: برنامه آزمون های آزمایشی 7 مرحله ای تابا - سراسری و آزاد

پست توسط MeLiSa64 » شنبه 6 اردیبهشت 1393, 2:13 am

اینم منابع پیشنهادیشون که البته تو سایتشون هم هست و از اونجا کپی کردم

منابع پیشنهادی برای دانشجویان کلاس های حضوری :

1) ادبیات ، اندیشه ، زبان عمومی : کتاب "سه کتاب" انتشارات ساکو

2) ریاضی : کتاب "ریاضی و آمار" انتشارات اندیشه اساتید

3) آمار : جزوه کلاسی

4) زبان تخصصی : کتاب "زبان تخصصی" انتشارات اندیشه اساتید یا گسترش علوم پایه یا مدرسان شریف

5) مدارمنطقی : کتاب "مدار منطقی" مولف جمعدار ، چاپ شده توسط گروه سلامی و اکبرپور

6) ذخیره و بازیابی : کتاب "ذخیره و بازیابی" مولف عادلی نیا و اکبرپور ، انتشارات اندیشه اساتید

7) ساختمان داده ها : کتاب "ساختمان داده" مولف اکبرپور ، چاپ شده توسط گروه سلامی و اکبرپور

8 ) سیستم عامل : کتاب "سیستم عامل" مولف سلامی و اکبرپور ، چاپ شده توسط گروه سلامی و اکبرپور

و کتاب "سیستم عامل" مهرداد فهیمی

9) برنامه نویسی : کتاب "برنامه نویسی" مولف هوشیاری ، انتشارات راه

10) کتاب "هفت آزمون" مولف اکبرپور و سلامی ، انتشارات ساکو

منابع پیشنهادی برای دانشجویان مکاتبه ای غیر حاضر در کلاس های حضوری :

1) ادبیات ، اندیشه ، زبان عمومی : کتاب "سه کتاب" انتشارات ساکو

2) ریاضی : کتاب "ریاضی عمومی" انتشارات ساکو یا گسترش علوم پایه یا مدرسان شریف

3) آمار : "آمار و احتمال" انتشارات گسترش علوم پایه یا مدرسان شریف

4) زبان تخصصی : کتاب "زبان تخصصی" انتشارات اندیشه اساتید یا گسترش علوم پایه یا مدرسان شریف

5) مدارمنطقی : کتاب "مدار منطقی" مولف جمعدار ، چاپ شده توسط گروه سلامی و اکبرپور

6) ذخیره و بازیابی : کتاب "ذخیره و بازیابی" مولف عادلی نیا و اکبرپور ، انتشارات اندیشه اساتید

7) ساختمان داده ها : کتاب "ساختمان داده" مولف عادلی نیا ، انتشارات اندیشه اساتید

8 ) سیستم عامل : کتاب "سیستم عامل" مولف مقسمی ، انتشارات گسترش علوم پایه

و کتاب "سیستم عامل" مهرداد فهیمی

9) برنامه نویسی : کتاب "برنامه نویسی" مولف عادلی نیا ، انتشارات اندیشه اساتید

یا کتاب "برنامه نویسی" مولف مقسمی ، انتشارات گسترش علوم پایه

10) کتاب "هفت آزمون" مولف اکبرپور و سلامی ، انتشارات ساکو
سایت گروه آموزشی مهندس سلامی - مهندس اکبرپور
http://learnsalami.com

قفل شده