انتقالی با شرکت در کنکور امسال

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

انتقالی با شرکت در کنکور امسال

پست توسط hosseinonline » دوشنبه 5 خرداد 1393, 8:48 pm

سلام من غیر انتفاعی ترم 2 هستم و میخوام کنکور امسال شرکت کنم و جای دیگه قبول بشم و دروسم را اونجا تطبیق بدم ولی نمیدونم مثل تکمیل ظرفیت پارسال امکانش هست یا نه .

اگر جای دیگه قبول شدم باید از اینجا انصراف بدم و 300 هزار جریمه بدم یا بهم انتقالی میدن ؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: انتقالی با شرکت در کنکور امسال

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 8 خرداد 1393, 1:01 am

hosseinonline نوشته شده:سلام من غیر انتفاعی ترم 2 هستم و میخوام کنکور امسال شرکت کنم و جای دیگه قبول بشم و دروسم را اونجا تطبیق بدم ولی نمیدونم مثل تکمیل ظرفیت پارسال امکانش هست یا نه .

اگر جای دیگه قبول شدم باید از اینجا انصراف بدم و 300 هزار جریمه بدم یا بهم انتقالی میدن ؟
سلام
اگر از نظر قانون های نظام وظیفه مشکلی نباشه، در صورت قبولی باید از دانشگاه فعلی انصراف بدی و در دانشگاه جدید ثبت نام کنی. اونجا هم طبق قوانین خودشون واحدهای رو تطبیق میدن ( ممکنه به جا بگه فلان درس رو یا زیر 12 رو تطبیق نمیدم )
از نظر پولی هم اگه تا اون زمانی که نتایج نهایی بیاد انتخاب واحد نکرده باشی ( که احتمالا باید کرده باشی ) جریمه ای نداره
...

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » پنج‌شنبه 8 خرداد 1393, 11:35 pm

peyman نوشته شده:
hosseinonline نوشته شده:سلام من غیر انتفاعی ترم 2 هستم و میخوام کنکور امسال شرکت کنم و جای دیگه قبول بشم و دروسم را اونجا تطبیق بدم ولی نمیدونم مثل تکمیل ظرفیت پارسال امکانش هست یا نه .

سلام
اگر از نظر قانون های نظام وظیفه مشکلی نباشه، در صورت قبولی باید از دانشگاه فعلی انصراف بدی و در دانشگاه جدید ثبت نام کنی. اونجا هم طبق قوانین خودشون واحدهای رو تطبیق میدن ( ممکنه به جا بگه فلان درس رو یا زیر 12 رو تطبیق نمیدم )
از نظر پولی هم اگه تا اون زمانی که نتایج نهایی بیاد انتخاب واحد نکرده باشی ( که احتمالا باید کرده باشی ) جریمه ای نداره
یکی از دوستام که ترم قبل انصراف داد رفت و انتخاب واحد هم نکرده بود 300 هزار ازش گرفتن .

من که برای نظام وظیفه مشکلی ندارم.
ولی شنیدم که اگر کسی انصراف بده بره دانشگاه دیگه تطبیق بده معافیت تحصیلیش از اول حساب میشه این درسته ؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » جمعه 9 خرداد 1393, 1:01 am

hosseinonline نوشته شده:
peyman نوشته شده:

سلام
یکی از دوستام که ترم قبل انصراف داد رفت و انتخاب واحد هم نکرده بود 300 هزار ازش گرفتن .

من که برای نظام وظیفه مشکلی ندارم.
ولی شنیدم که اگر کسی انصراف بده بره دانشگاه دیگه تطبیق بده معافیت تحصیلیش از اول حساب میشه این درسته ؟
پول زور گرفتن چون کسی که انصراف میده دلیل نداره ازش پول بگیرن
برای معافیت تحصیلی دقیق نمیدونم چون هی قانونش تغییر میکنه باید سوال کنی. زمان ما اگه انصراف میدادی معافیت تحصیلی به کل باطل میشد و باید میرفتی خدمت ولی بعد چند باری قانونش رو تغییر دادن اما بعید میدونم از اول حساب کنن
...

قفل شده