کنکورکارشناسی(فنی حرفه ای)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

کنکورکارشناسی(فنی حرفه ای)

پست توسط hsdn » چهارشنبه 11 تیر 1393, 4:46 pm

باسلام
من دانشجوی کاردانی پیوسته رشته کامپیوترهستم برای مقطع کارشناسی من باید دوباره کنکوربدم؟ کاردانی پیوسته پس کنکورش چیه؟برای کاردانی هم که کنکوردادیم برای کارشناسی هم باید بدیم ؟پس پیوستش چیه؟درضمن درمورد کنکورکارشناسی چطورمشخص میشه کدوم دانشگاه باید بخونیم ؟مثل کاردانی دوباره فرم پرمی کنیم واولویت میزنیم؟توی سایت سنجش باید ثبت نام کنیم؟چرا کنکورکاردانی (فنی حرفه ای داره) ولی کنکورکارشناسی (فنی حرفه ای نداره)؟من باید کنکورریاضی بدم؟قضیه فنی مهندسی چیه؟چون توی سایت ها میگشتم رشته کامپیوترتوی گروه فنی مهندسی قرارداشت
ممنون

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: کنکورکارشناسی(فنی حرفه ای)

پست توسط peyman » چهارشنبه 11 تیر 1393, 11:57 pm

بله شما باید توی کنکور کارشناسی ناپیوسته یا همون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید یا در دانشگاه های ازاد و علمی کاربردی که بدون کنکور هست ثبت نام کنید
پیوسته بودن کاردانی به این معنیه که از دیپلم یه صورت مستقیم به کاردانی رفتید و پیش دانشگاهی نخوندید
...

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hsdn » پنج‌شنبه 12 تیر 1393, 10:13 pm

peyman نوشته شده:بله شما باید توی کنکور کارشناسی ناپیوسته یا همون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید یا در دانشگاه های ازاد و علمی کاربردی که بدون کنکور هست ثبت نام کنید
پیوسته بودن کاردانی به این معنیه که از دیپلم یه صورت مستقیم به کاردانی رفتید و پیش دانشگاهی نخوندید
یعنی کنکورسراسری باید بدم وکنکور ریاضی؟برای فنی ها کنکورجداگانه ای نیست؟میشه درمورد این کنکورتوضیحات بیشتری بدید من هیچی ازش نمیدونم
مفهوم فنی مهندسی چیه؟چرا کامپیوترجزو زیرمجموعه های فنی مهندسی محسوب میشه؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 17 تیر 1393, 10:46 am

hsdn نوشته شده:
peyman نوشته شده:بله شما باید توی کنکور کارشناسی ناپیوسته یا همون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید یا در دانشگاه های ازاد و علمی کاربردی که بدون کنکور هست ثبت نام کنید
یعنی کنکورسراسری باید بدم وکنکور ریاضی؟برای فنی ها کنکورجداگانه ای نیست؟میشه درمورد این کنکورتوضیحات بیشتری بدید من هیچی ازش نمیدونم
مفهوم فنی مهندسی چیه؟چرا کامپیوترجزو زیرمجموعه های فنی مهندسی محسوب میشه؟
کاردانی به کارشناسی یه مقطعی هست برای عبور از کاردانی و ورود به دوره کارشناسی. این کنکور ارتباطی به کنکور سراسری ریاضی فیزیک نداره. فنی و مهندسی هم یه شاخه هست که رشته کامپیوتر زیرمجموعه اون میشه. مثل شاخه علوم انسانی یا علوم پایه
...

قفل شده