سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
نیما جان

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

پست توسط نیما جان » دوشنبه 26 تیر 1391, 3:48 pm

من قبول شدم دلت بسوزه نوید poo ha: هووو هووو بچه ها نویدو هوش کنید قبول نشده nisdh

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » سه‌شنبه 27 تیر 1391, 11:13 pm

دوستان برای ویرایش اطلاعات کاردانی به کارشناسی ترمی که اعلام شده تا چندم وقت داریم؟

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » جمعه 31 شهریور 1391, 10:32 pm

امیدوارم سراسری هممون قبول بشیم.
یه سوال من علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته ترمی قبول شدم مهر که بیاد میشم ترم 2 ولی سراسری هم شرکت کردم و دانشگاه های غیرانتفاعی رو انتخاب کردم به نظرتون غیرانتفاعی بهتراز علمی کاربردیه؟اگه قبول بشم غیر انتفاعی برم یا نه؟شهریه علمی کاربردی کمتر از غیرانتفاعیه واسه همین نمیتونم فکرکنم.دو دل شدم یکی کمکم کنه خسته شدم به این چیزا از بس فکرکردم.لطفا کمک nar nar

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zhashemi » شنبه 1 مهر 1391, 9:43 am

shayda نوشته شده:امیدوارم سراسری هممون قبول بشیم.
یه سوال من علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته ترمی قبول شدم مهر که بیاد میشم ترم 2 ولی سراسری هم شرکت کردم و دانشگاه های غیرانتفاعی رو انتخاب کردم به نظرتون غیرانتفاعی بهتراز علمی کاربردیه؟اگه قبول بشم غیر انتفاعی برم یا نه؟شهریه علمی کاربردی کمتر از غیرانتفاعیه واسه همین نمیتونم فکرکنم.دو دل شدم یکی کمکم کنه خسته شدم به این چیزا از بس فکرکردم.لطفا کمک nar nar
یه سربه این لینک بزن!
viewtopic.php?f=2&t=13030

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » سه‌شنبه 4 مهر 1391, 11:17 pm

سلام يه سوال.کسي ميدونه مهندسي تکنولوژي نرم افار با مهندسي نرم افزار چه تفاوتي داره؟ ger: به نظرتون با اين تغييراسم که بيشتردرس ها حذف شده جاي اميد واسه قبولي در کارشناسي ارشد سراسري هست؟؟؟ bil: fekr و ما بچه هايي که داريم کارشناسي ناپيوسته علمي کاربردي ترمي درس ميخونيم چکار کنيم که ديگه کارشناسي ارشد علمي کاربردي نداره و بايد سراسري شرکت کنيم gsg .آخه سراسري سخت ميگيرن. krn: فکرکنم بيچاره شديم khk: .يکي کمکم کنه لطفا. ger ger
کارشناسي ارشد پر ger khk:

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zhashemi » جمعه 7 مهر 1391, 8:08 am

shayda نوشته شده:سلام يه سوال.کسي ميدونه مهندسي تکنولوژي نرم افار با مهندسي نرم افزار چه تفاوتي داره؟ ger: به نظرتون با اين تغييراسم که بيشتردرس ها حذف شده جاي اميد واسه قبولي در کارشناسي ارشد سراسري هست؟؟؟ bil: fekr و ما بچه هايي که داريم کارشناسي ناپيوسته علمي کاربردي ترمي درس ميخونيم چکار کنيم که ديگه کارشناسي ارشد علمي کاربردي نداره و بايد سراسري شرکت کنيم gsg .آخه سراسري سخت ميگيرن. krn: فکرکنم بيچاره شديم khk: .يکي کمکم کنه لطفا. ger ger
کارشناسي ارشد پر ger khk:
سلام
یکی از اساتیدمون میگفت هر رشته ای که تکنولوزی ابتدای اسمش اضافه شده به دردنمیخوره! اما به نظرمن سطح علمی وعملی هست که اینو مشخص میکنه! علمی کاربردی ارشد بعضی رشته هارو آورده! یعنی نرم افزارنداره؟
البته بذارخیالتو راحت کنم چون علمی کاربردی عملی کارمیکنه وبه تئوری اهمیت نمیده قطعا کنکور ارشد که یه کنکورکاملا تئوریه سخت خواهد بود ولی دلیل نداره اینقدر زودنا امیدبشید؟
با یه کم تلاش انشا... قبول میشید.! bale
موفق باشید

mhz

پست توسط mhz » پنج‌شنبه 9 آذر 1391, 5:31 am

سلام ببخشید یه سوال داشتم اگه من در مقطع کاردانی پودمانی رشته ی برنامه سازی کامپیوتر یا اینترنت و شبکه گسترده رو در دانشگاه علمی کاربردی بخونم ،امکان این هستش که برای کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد در رشته ی مهندسی نرم افزار ادامه تحصیل بدم؟! یا واسم مشکل پیش میاد ؟ کودوم یکی رو در مقطع کاردانی ناپیوسته بیشتر توصیه می کنید؟

nikshop
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nikshop » پنج‌شنبه 9 آذر 1391, 9:44 am

سلام بچه ها
من بر اساس تحقیقاتی که انجام دادم amuz:
به این نتیجه رسیدم که علمی کاربردی از آزاد بهتره
البته دانشگاه داریم تا دانشگاه
اما آزاد فقط پوووووووولللللل میگیره
سال دیگه ایشالا میخوام برم علمی کاربردی قزوین ( بدون کنکوره دیگه ؟ )
تو دفترچه که داشتم میخوندم دیدم رشته
IT نداره ICT داره ؟
الان من آی تی بیشتر دوست دارم
فرق این دوتا رشته چیه ؟
بازار کارشون چطوریه ؟
راستی چطور دانشگاه خوب رو انتخاب کنم؟
بر اساس ارگان ؟
علمی کاربردی سخت میگیرن ؟ از آزاد سختر تره ؟ چون شندیم امتحاناتش سخت تراز آزاده
.. تشکر

آواتار کاربر
mansooreh_64
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansooreh_64 » جمعه 6 بهمن 1391, 9:37 pm

هاهاهاهاهاهاها من قبول شدم
قبولی بدون زحمت هم خیلی کیف داره ها!
من گروه صنعت شرکت کرده بودم ، از درس ها فقط مبانی کامپیوتر رو خوندنم (که اونم واسه من خیلی آسون بود و کلا 2 روز طول کشید)
زبان انگلیسی هیچی نخوندم و به همون چیزایی که در حد متوسط بلد بودم اکتفا کردم
زبان فارسی خیـــــــــــــلی کم خوندم
ریاضی و فیزیک هم که اصلا! dan

اما قبول شدم! looc اونم تو اولین انتخابم ...

اما میدونم همین پودمان اول حالم گرفته میشه، چون از ریاضی فقط 4 عمل اصلی اش یادمه و بس ger
« من خويشاوند نزديك هر انساني هستم . نه ايراني را به غير ايراني ترجيح مي دهم نه انيراني را به ايراني . من يك لر بلوچ كرد فارس ، يك فارسي زبان ترك ، يك آفريقائي اروپائي استراليائي آمريكائي آسيائي ام ، يك سياه پوست زردپوست سرخ پوست سفيدم كه نه تنها با خودم و ديگران كمترين مشكلي ندارم بلكه بدون حضور ديگران وحشت مرگ را زير پوستم احساس مي كنم .
من انساني هستم ميان انسان هاي ديگر بر سياره ی مقدس زمين ، كه بدون ديگران معنائي ندارم »

behnam-k

پست توسط behnam-k » سه‌شنبه 10 بهمن 1391, 5:46 pm

سلام دوستان ،کسی میدونه دفترچه کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی برای ورودی نیمسال اول سال آینده کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟ rooz

honilove2000

پست توسط honilove2000 » پنج‌شنبه 8 اسفند 1392, 12:54 am

سلام دوستان من چند تا سوال در مورد دانشگاه علمی کاربردی دارم ممنون میشم اگه کسی "اطلاعات کاملی" در این زمینه داره منو راهنمایی کنه...میخوام بدونم فراخوان دانشگاه علمی کاربردی چه ماههایی از ساله(اگه تاریخ دقیق بدین ممنون میشم)و اینکه آیا بنده که ایرانی نیستم(تاجیک هستم)میتونم در این فراخوان شرکت کنم؟

قفل شده