آزمون دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
saeed-2008
محل اقامت: ZABOL
تماس:

Re: آزمون دانشگاه آزاد

پست توسط saeed-2008 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 8:58 pm

marzyeh_sn نوشته شده:سلام
اول این که saeed-2008 شما مشکلی برای ثبت نام ندارین. یه هم چین اتفاقی برای یکی از دوستای من که ساله پیش تهران مرکز قبول شد پیش اومده بود البته اون موضوعش یکم فرق داشت از ترس این که نره سربازی 12 واحدش رو گذاشته بود برای ترمه 5 که از قضا ترمه 4 کنکور داد و قبولم شد. این دوسته من مجبور شد شهریه ثابته یه ترم و یه تعهد بده اما شما لازم نیست یه ترم مرخصی بگیری فقط موقعه ثبت نام یه تعهد میدی که تا خرداد مدرکتو برای دانشگاه میاری.البته به واحد دانشگاه انتخابیتم بستگی داره اما بیشتره دانشگاهها معمولا تو این جور موارد کنار میان با دانشجوها.
دوم این که چرا تاپیکه بحث در مورد کنکور آزاد 87 قفله؟
ممنون از راهنماييت خيالم راحت شد مخصوصا كه قبولم شدم ssb:

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 7:22 pm

saeed-2008 نوشته شده:سلام خدمت همه ي دوستان يه سوال داشتم من ترم اخرمه بعد يه درس 3 واحديمو(سيستم شبكه)افتادم khk: اگه كارشناسي قبول شم چيكار كنم ميتونم ثبت نام كنم يانه راهنمايي كنيد :cry:
قانونا اگه شما حتی یک واحد هم داشته باشید و کارشناسی قبول بشید قبولی باطله.
تنها راهش اینه که با دانشگاه فعلی یا استادت صحبت کنی که یه امتحان دیگه بدی و نمرش رو جای اون بذاره . اگه معرفی به استاد هم بگیری و نمرش رو واسه نمیسال بعد ثبت کنن بازم فارغ التخصیل ترم بعد حساب میشی.
شمس

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 10:35 am

shl_shrf نوشته شده:
saeed-2008 نوشته شده:سلام خدمت همه ي دوستان يه سوال داشتم من ترم اخرمه بعد يه درس 3 واحديمو(سيستم شبكه)افتادم khk: اگه كارشناسي قبول شم چيكار كنم ميتونم ثبت نام كنم يانه راهنمايي كنيد :cry:
تنها راهش اینه که با دانشگاه فعلی یا استادت صحبت کنی که یه امتحان دیگه بدی و نمرش رو جای اون بذاره . اگه معرفی به استاد هم بگیری و نمرش رو واسه نمیسال بعد ثبت کنن بازم فارغ التخصیل ترم بعد حساب میشی.
با سلام
كاملا تاييد ميشه حرف دوستمون
دوست عزيز فقط به نظرم 1 چاره اومد روزنامه قبوليتو ببري به استاد نشون بدي بگي قبول شدم استاد هم دلش به رحم بياد و نمره بهت بده
ولي در مورد ابطال قبولي اين تور نيست بعد از پاس كردن درستون ميتونيد ثبت نام با تاخير انجام بدين و از مهر برين دانشگاه اين قانون تو دانشگاه آزاد هستش قبولي شما باطل نيست
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

fadak66

پست توسط fadak66 » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 11:13 am

سلام
بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم خواهشن یک راهکار درست بگید که من انجام بدم...
من آزاد قبول شدم اما برای ثبت نام یه مشکل اساسی دارم

من درسمو این ترم تموم کردم یعنی همه واحد ها مو پاس کردم و هیچ درس افتاده ای ندارم اما چون دانشجوی پودمانی علمی کاربردی هستم برای گرفتن مدرک لازمه که امتحان جامع بدم بعد از قبولی در امتحان جامع بهم مدرک کاردانی میدن. امتحان جامع هم 16 اسفند است. بعنی 1 ماه بعد از ثبت نام دانشگاه آزاد .
حالا منو برای این ترم ثبت نام میکنه دانشگاه آزاد یا نا؟
نمی خوام وایسم برای ترم مهر .
راهی وجود نداره که منو این ترم ثبت نام کنند درسمو شروع کنم بعد بهم وقت بدن مدرکمو بعدن براشون ببرم...
ممنون میشم هر کی از دوستان و مدیران بتونه منو راهنمایی کنه

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 12:27 pm

fadak66 نوشته شده:سلام
بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم خواهشن یک راهکار درست بگید که من انجام بدم...
من آزاد قبول شدم اما برای ثبت نام یه مشکل اساسی دارم

من درسمو این ترم تموم کردم یعنی همه واحد ها مو پاس کردم و هیچ درس افتاده ای ندارم اما چون دانشجوی پودمانی علمی کاربردی هستم برای گرفتن مدرک لازمه که امتحان جامع بدم بعد از قبولی در امتحان جامع بهم مدرک کاردانی میدن. امتحان جامع هم 16 اسفند است. بعنی 1 ماه بعد از ثبت نام دانشگاه آزاد .
حالا منو برای این ترم ثبت نام میکنه دانشگاه آزاد یا نا؟
نمی خوام وایسم برای ترم مهر .
راهی وجود نداره که منو این ترم ثبت نام کنند درسمو شروع کنم بعد بهم وقت بدن مدرکمو بعدن براشون ببرم...
ممنون میشم هر کی از دوستان و مدیران بتونه منو راهنمایی کنه
ثبت نام میکنن ولی یه ترم بهت مرخصی می دن تا مدرکتو بیاری
فکر نمیکنم بدون کاردانی بزارن کارشناسی بخونی
البته به قول کنعان جان اینجا ایرانه و هرچیزی ممکنه رخ بده

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

marzyeh_sn
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط marzyeh_sn » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 6:46 pm

shl_shrf نوشته شده:
من یه توضیح بدم:
پارسال از دوسته من که 12 واحدش مونده بود یه تعهد گرفتن که تاریخه فارغ التحصیلیش توی مدرکش باید تاحداکثر 30/11 باشه بعد مجبور شد ترمه اول رو هم مرخصی بگیره.
تنها چیزی که روش تاکید دارن تاریخه فارق تحصیلیه نه چیزه دیگه.که اونم باید با دانشگاهه دوره ی کاردانیت کنار بیای که اینم خیلی راحته چون 100 در صد اگه بفهمن که کارشناسی قبول شدی باهات کنار میان.
اگه من توی پسته قبلی منظورم رو درست نرسوندم و باعثه گمراهی کسی شدم معذرت خواهی می کنم.
راستی یه مورد دیگه هم یادم اومد:یکی دیگه از دوستام که اونم پارسال تهران مرکز قبول شد. این دوسته من هنوز پروژش رو تحویل نداده بود. وقتی رفت برای ثبته نام بهش گفتن که تاریخه فارغ تحصیلیت باید حداکثر تا 30/11 باشه و در همین راستا ازش یه تعهد گرفتن.ای دوستم هم با مسئوله آموزشه دانشگاهمون صحبت کرد و اونم مشکلش رو حل کرد.نهایتا باید بگم این موضوع اصلا پیچیده و عجیب و غریب نیست و بسیار بسیاربسیار ساده حل میشه.
No pain ,No gain

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 15 بهمن 1387, 7:45 pm

marzyeh_sn نوشته شده:
shl_shrf نوشته شده:
من یه توضیح بدم:
پارسال از دوسته من که 12 واحدش مونده بود یه تعهد گرفتن که تاریخه فارغ التحصیلیش توی مدرکش باید تاحداکثر 30/11 باشه بعد مجبور شد ترمه اول رو هم مرخصی بگیره.
تنها چیزی که روش تاکید دارن تاریخه فارق تحصیلیه نه چیزه دیگه.که اونم باید با دانشگاهه دوره ی کاردانیت کنار بیای که اینم خیلی راحته چون 100 در صد اگه بفهمن که کارشناسی قبول شدی باهات کنار میان.
اگه من توی پسته قبلی منظورم رو درست نرسوندم و باعثه گمراهی کسی شدم معذرت خواهی می کنم.
راستی یه مورد دیگه هم یادم اومد:یکی دیگه از دوستام که اونم پارسال تهران مرکز قبول شد. این دوسته من هنوز پروژش رو تحویل نداده بود. وقتی رفت برای ثبته نام بهش گفتن که تاریخه فارغ تحصیلیت باید حداکثر تا 30/11 باشه و در همین راستا ازش یه تعهد گرفتن.ای دوستم هم با مسئوله آموزشه دانشگاهمون صحبت کرد و اونم مشکلش رو حل کرد.نهایتا باید بگم این موضوع اصلا پیچیده و عجیب و غریب نیست و بسیار بسیاربسیار ساده حل میشه.
به قول کنعان اینجا ایرانه و همه چیز ممکنه sanj:
و دانشگاه آزاد فقط پولشو میخواد amuz:
یکی از دوستان منم 1 سال بعد از قبولی رفت و ثبت نام کرد! ger:

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 7:08 pm

سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 رو میشه اینجا یکی بزاره؟؟
ممنون میشم

دانشجوی ارشد نرم افزار

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 9:53 pm

farshidshd نوشته شده:سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 رو میشه اینجا یکی بزاره؟؟
ممنون میشم
لینک دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار کامپیوتر آزاد به همراه پاسخ تشریحی

http://www.asatidiran.ir/upload_images/ ... _22469.rar

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 13 اسفند 1387, 11:10 am

mojtabapc نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 رو میشه اینجا یکی بزاره؟؟
ممنون میشم
لینک دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار کامپیوتر آزاد به همراه پاسخ تشریحی

http://www.asatidiran.ir/upload_images/ ... _22469.rar

متشکرم دوست عزیز لطف کردین

دانشجوی ارشد نرم افزار

yakoza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yakoza » سه‌شنبه 25 فروردین 1388, 3:15 pm

سلام بچه ها
شرمنذه سوالم یکم ابتداییه

برای قبول شدن تو دانشگاه آزاد یکی از واحدهای تهران یا اطراف تهران چقدر باید درس خوند و قبول شدن توش راحته یا سخته ؟

ممنون bil:
تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد هدف است

آواتار کاربر
Evil Boy
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Evil Boy » پنج‌شنبه 27 فروردین 1388, 12:20 am

yakoza نوشته شده:سلام بچه ها
شرمنذه سوالم یکم ابتداییه

برای قبول شدن تو دانشگاه آزاد یکی از واحدهای تهران یا اطراف تهران چقدر باید درس خوند و قبول شدن توش راحته یا سخته ؟

ممنون bil:
سلام.
باید به اندازه واحد های تهران یا اطرافش بخونی.
مثلا تهران.امسال تراز ها به صورت عجیبی نسبت به سالهای قبل(حداقل سال قبل) رفت بالا.یکی از دلایلش تعداد داوطلبان و سطح مطالعه اونهاست.یعنی رقابت بیشتر شده بود.
اگه مفهومی و عمیق بخونی مطمئن باش قبولی.
به نظرم 70% شرکت کننده ها سیاهی لشگرن.÷س از تعداد زیاد داوطلبان نترس.
تو بخش مشاوره دوستان واقعا راهنمایی های خوبی کردن.حتما یه سری بزن.
سوالی هم داشتی مطمئن باش همه کمک می کنن.منم سعیم رو می کنم.
موفق باشی عزیز
.: هرکی به خودش کمک کنه,خدا هم کمکش میکنه :.

sahel_m

پست توسط sahel_m » جمعه 28 فروردین 1388, 8:53 pm

با سلام من ميخواستم بپرسم مهندسي تكنولوژي فن اوري اطلاعات دانشگاه ازاد كارداني به كارشناسي تو دفتر چه قيد شده اما براي انتخاب رشته فقط نرم افزار كامپيوتر براي تعيين رشته انتخاب شده يعني ما براي اينكه فن اوري اطلاعات بخواهيم بخونيم بايد چه رشته اي رو انتخاب كنيم

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » چهارشنبه 10 تیر 1388, 11:44 am

سلام دوستان! کسی تراز آخرین نفر قبولی شهر اسلامشهر در آزمون 87 رو داره؟
به نظرتون امسال هم مثل پارسال ظرفیتها پایین میمونه یا بیشتر میشه؟ wc:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 11 تیر 1388, 8:32 pm

meli نوشته شده:سلام دوستان! کسی تراز آخرین نفر قبولی شهر اسلامشهر در آزمون 87 رو داره؟
به نظرتون امسال هم مثل پارسال ظرفیتها پایین میمونه یا بیشتر میشه؟ wc:
100 درصد ظرفیت ها بیشتر میشه
به نظر من 100 درصد کسانی که کنکور دادن قبول میشن

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده