بحث تکمیل ظرفیت ازاد 87

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
saeed62
کاربر ساده
کاربر ساده

بحث تکمیل ظرفیت ازاد 87

پست توسط saeed62 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 7:06 pm

بچه ها تکمیل ظرفیت رو اینجا بحث کنید

به امید قبولی همتون str:

amirk
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث تکمیل ظرفیت ازاد 87

پست توسط amirk » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 7:48 pm

یکی بگه تکمیل ظرفیت کی هست؟ آیا من که انتخابم کاشان بوده و به دلیل اینکه هر سال 120 میگرفتن امسال 100 تا گرفتن و من هفت تا با نفر آخر فاصله ام هست ممکنه کاشان تکمیل ظرفیت قبول بشم یا شهره دیگه ای قبول میشم؟ یکی خواهشا جواب بده

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 9:23 pm

gfg
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:25 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

amirk
کاربر ساده
کاربر ساده

کسی هنوز جوا من و نداده

پست توسط amirk » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 10:58 am

کسی هنوز جوا من و نداده آیا من که انتخابم کاشان بوده و به دلیل اینکه هر سال 120 میگرفتن امسال 100 تا گرفتن و من هفت تا با نفر آخر فاصله ام هست ممکنه کاشان تکمیل ظرفیت قبول بشم یا شهره دیگه ای قبول میشم؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: کسی هنوز جوا من و نداده

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 11:14 am

amirk نوشته شده:کسی هنوز جوا من و نداده آیا من که انتخابم کاشان بوده و به دلیل اینکه هر سال 120 میگرفتن امسال 100 تا گرفتن و من هفت تا با نفر آخر فاصله ام هست ممکنه کاشان تکمیل ظرفیت قبول بشم یا شهره دیگه ای قبول میشم؟
به احتمال 98 درصد همون کاشان قبول می شی

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

peyman_khafan

پست توسط peyman_khafan » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 11:23 am

سلام
یه سوال داشتم از دوستان اگه اطلاع دارن لطفا جواب بدن
من انتخاب اولم شیراز بود و قبول نشدم ولی انتخاب دوم و سوم با تراز 5921 که شدم می تونستم قبول شم. اما توی انتخاب دانشگاه قبول شدم.
می خواستم ببینم اگر تکمیل ظرفیت اعلام بشه من می تونم شرکت کنم توی تکمیل ظرفیت؟ یا برای اینکه انتخاب دانشگاه قبول شدم دیگه نمیشه؟
ممنون میشم جواب بدین

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 11:32 am

peyman_khafan نوشته شده:سلام
من انتخاب اولم شیراز بود و قبول نشدم ولی انتخاب دوم و سوم با تراز 5921 که شدم می تونستم قبول شم. اما توی انتخاب دانشگاه قبول شدم.
می خواستم ببینم اگر تکمیل ظرفیت اعلام بشه من می تونم شرکت کنم توی تکمیل ظرفیت؟ یا برای اینکه انتخاب دانشگاه قبول شدم دیگه نمیشه؟
ممنون میشم جواب بدین
دیگه نمیتونی چون اسانی رو خود دانشگاه اعلام میکنه و فقط اونایی رو که قبول نشدن جایی رو تو تکمیل ظرفیت شرکت میده

دانشجوی ارشد نرم افزار

peyman_khafan

پست توسط peyman_khafan » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 11:39 am

خوب این که کاملا بی انصافی هست
من که ترازم این شده حتی توی استان فارس قبول نشدم، اونوقت یکی که ترازش کمتر از من هست توی تکمیل ظرفیت مثلا شیراز بشه؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 11:44 am

peyman_khafan نوشته شده:خوب این که کاملا بی انصافی هست
من که ترازم این شده حتی توی استان فارس قبول نشدم، اونوقت یکی که ترازش کمتر از من هست توی تکمیل ظرفیت مثلا شیراز بشه؟
30یاست دانشگاه آزاد اینجوریه دیگه

دانشجوی ارشد نرم افزار

farhadkhan

پست توسط farhadkhan » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 12:55 pm

سلام
من رشتم مکانیک سیالات هست
رتبم شده 113 ولی آخرین نفر قبولی 80 بود در ضمن الویت اولم هم تهران جنوب بود امکان داره من توی تکمیل ظرفیت قبول شم؟؟ به نظر شما چند درصد این امکان هست ممنون میشم جواب بدین

آواتار کاربر
Given_RL
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج
تماس:

Re: کسی هنوز جوا من و نداده

پست توسط Given_RL » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 12:59 pm

amirk نوشته شده:کسی هنوز جوا من و نداده آیا من که انتخابم کاشان بوده و به دلیل اینکه هر سال 120 میگرفتن امسال 100 تا گرفتن و من هفت تا با نفر آخر فاصله ام هست ممکنه کاشان تکمیل ظرفیت قبول بشم یا شهره دیگه ای قبول میشم؟
دوست عزیز من با رتبه 14 کاشان قبول شدم .. رفتم کاشان برات یه آمار می گیرم ... ولی فکر کنم به همون احتمال 98 درصد کاشان قبول بشی ....

در ضمن اگه قبول شدی من دنبال یه هم خونه می گردم ddn:
+++++++++++باشه ! ! ! ؟ ؟ ؟+++++++++++

farhadkhan

پست توسط farhadkhan » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 1:15 pm

آقا جوابه منم بدین لطفا

من رشتم مکانیک سیالات هست
رتبم شده 113 ولی آخرین نفر قبولی 80 بود در ضمن الویت اولم هم تهران جنوب بود امکان داره من توی تکمیل ظرفیت قبول شم؟؟ به نظر شما چند درصد این امکان هست ممنون میشم جواب بدین

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 1:57 pm

دوست من امسال دانشگاه ازاد مسلمه دوبار تکمیل ظرفیت میزاره چون اولا بیشتر بچه ها به خاطر هزینه سنگین

این دانشگاه علمی کاربردی خواهند رفت تو رشته ما نرم افزار مطمین هستم که تکمیل ظرفیت وجود داره

چون ازیه طرفی دانشگاه علمی کاربردی و از یه طرفی امسال دانشگاه پیام نور تو مقطع کارشناسی ناپیوسته

دانشجو خواهند گرفت و هردو دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور ظرفیت ها رو بردن بالا پس ازاد ناچار خواهدبود

اگه رشته هایی مثل کامپیوتر یا حسابداری پرنشد بیارن و با رشته هایی مثل مکانیک یا عمران یا برق دانشگاه

خود رو پر کنند نگران نباشین تکمیل ظرفیت امسال خواهد بود.
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

el_barca
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط el_barca » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 2:32 pm

farshidshd نوشته شده:
peyman_khafan نوشته شده:سلام
ممنون میشم جواب بدین
دیگه نمیتونی چون اسانی رو خود دانشگاه اعلام میکنه و فقط اونایی رو که قبول نشدن جایی رو تو تکمیل ظرفیت شرکت میده
تکمیل ظرفیت برای اونایی هست که نه در انتخاب اول نه دوم نه سوم قبول شده باشند .
انتخاب دانشگاه حتی برای اونایی که هم که قبول شدند زده شده . من فکر کنم ایشون بتونه شرکت کنه .

amirk
کاربر ساده
کاربر ساده

هوای ما رو داشته باش هواتو دارم

پست توسط amirk » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 4:11 pm

Given_RL نوشته شده:
دوست عزیز من با رتبه 14 کاشان قبول شدم .. رفتم کاشان برات یه آمار می گیرم ... ولی فکر کنم به همون احتمال 98 درصد کاشان قبول بشی ....

در ضمن اگه قبول شدی من دنبال یه هم خونه می گردم ddn:
سلام دوست عزیز Given_RL شما دعا کن من کاشان قبول بشم یه همخونه ای که هیچ یه گردان همخونه ای هم بخوای جور میکنم راستش من آهنگساز و خواننده هستم کاشان هم صدابرداری میکنم اگه کاشان قبول نشم به کل زندگیم بهم میریزه بعدم باید بار سفر ببندم برم سربازی در هم صورت من فقط باید کاشان قبول بشم چون تهران که غیر ممکن بود قبول بشم البته با این وضع درس خوندن من به هر حال اگه کاشان قبول بشم پسر خوبی باشی خونم واست درست میکنم خودمم باهاتم
هوای ما رو داشته باش هواتو دارم من توی عشق و عاشقی کم نمیارم !! rgs

قفل شده