زبان انگليسي

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nafiseh
کاربر ساده
کاربر ساده

زبان انگليسي

پست توسط nafiseh » یک‌شنبه 12 فروردین 1386, 6:37 pm

سلام من تا امروز نميخواستم اصلا زبان بخونم ولي باديدن درصدهاي بچه ها ديدم نميشه اينجوري قبول شد لطفا من را راهنمايي كنيد چون نميدونم چه جوري و از رو چه كتابي زبان بخونم .اصلا ميتونم بخونم يا نه ؟و دير نشده ؟ بايد روزي چه قدر زبان بخونم........... :cry:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » دوشنبه 13 فروردین 1386, 12:49 am

باسلام .
هیچ موقع هیچ درسی را حتی اگر ضریبش 5/0 هم باشد، کنار نگذارید. من خودم به واسطه همین اشتباه کوچک یک سال خودم را سرزنش کردم. اگر پایه زبانتان خوب است و به این درس علاقمند هستید، فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشد. ولی اگه با زبان مشکل دارید سعی کنید تا زمان باقی مانده به کنکور حداقل یک دور زبان عمومی و تخصصی را بخوانید. وقت هم دارید.
از زبان عمومی 30 سوال ضریب یک و از زبان تخصصی 10 سوال ضریب یک طرح میشود.
برای مطالعه زبان تخصصی میتونید از کتب حمیدرضا مقسمی " انتشارات کانون گسترش علوم"
و برای زبان عمومی کتاب های زبان عمومی و واژگان زبان عمومی " انتشارات کانون گسترش علوم" و تالیف محمدرضا حبیب وند استفاده کنید.
در آخر سعی کنید زبان عمومی و تخصصی را زیر 30 درصد نزنید.

nafiseh
کاربر ساده
کاربر ساده

mersi

پست توسط nafiseh » دوشنبه 13 فروردین 1386, 11:20 am

دستت درد نكنه آقا پيمان
واقعا دمت گرم به خاطر همه چيز
راستي اميدوارم يه روزي من هم بتونم مثل شما به بقيه كمك كنم تا اونها هم از پشت سد كنكور نجات پيدا كنندو همه به آرزوشون برسند
با آرزوي موفقيت براي شما و همه بروبچ

amir

پست توسط amir » پنج‌شنبه 23 فروردین 1386, 8:01 am

salam bebinid inaam mese riazi hast amma ba zaribe kamtar pas aval riazi bad zaban hamon ke agha peym,an goft shode hatta yek darsadam bezanid kheili kheili behtar az 0 darsad hast chon kheili ha sefr mizanan amma be tor normal mishe goft 20 ham ham bad nist be sharti ke takhassosi kheili mahshar bezanid

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 23 فروردین 1386, 10:37 am

کنکور کاردانی به کارشناسی یکی از کنکورهایی هست که به دلیلی رقابت بالا هیچ درس بی اهمیتی نداره که بخواهیم کامل کنارش بگذاریم. پس تمام سعیتونو بکنید.

قفل شده