بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
phoenix87
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط phoenix87 » دوشنبه 14 بهمن 1387, 5:56 pm

اگه 20واحد نظری بدن از 15000 میشه 300000 تومان.430000 هم شهریه ثابت میشه تقریبا 750000 من که بیشتر از این نمیریزم.

دانشگاه آزاد نجف آباد 92 واحد میده من نگاه کردم به چارت. مثلا تو دانشگاه قزوین آز مدار الکتریکی و الکترو نیکی میدن

ولی اینجا نه. اینجا محاسبات عددی داره اونجا نه. به هر حال باید هرکسی دنبال چارت دانشگاهی خودش بگرده.

دروس معادل سازی هم کمه فقط زبان تخصصی هست با ذخیره و بازیابی. سیستم عامل با شبکه چون اونجا

اسمشون عوض میشه یعنی تو کارشناسی بعید می دونم.شاید پایگاه داده هم معادل سازی بشه.البته این

درسها رو اگه بالا 12 بگیری معادل سازی میشه.

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » دوشنبه 14 بهمن 1387, 10:04 pm

با سلام.
با عرض تاسف از این مدیریت ضعیف دکتر جاسبی که این دانشگاه مثل اسمش همه چیز درش آزاد هست .
آخر برای چه انقدر نا هماهنگی؟ هر واحدی هر چه که دلش می خواهد می دهد . 20 واحد پیشنیاز و گذراندن واحد های تکراری و غیر ضروری که فقط خسته کننده هستند و مهندسین فردای مملکت ما همچنان باید سیستم های خود را برای تعمیر به خدمات کامپیوتری ببرند و همچنان راه حلی برای خطای تقسیم بر صفر نمی دانند . اطلاع رسانی بسیار ضعیفی که حد و حساب ندارد و گرفتن جایزه برترین اطلاع رسانی . یک PDFنا قابل برای هر رشته لازمه اش تنها چند روز وقت گذاشتن است تا دانشجویان بداند که چه به چه است . ما باید اخبار را از سایت های خبری مختلف بگیریم و نقش Azmoon.net چست؟

یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 15 بهمن 1387, 11:19 am

چطوری باید شهریه رو بدیم؟؟
قبل از اینکه بریم واسه ثبت نام باید بریم بانک؟؟
کدوم بانک؟ چه شماره حسابی؟؟
اون 50000 تومنی که گفتن رو قبلا باید واریز کنیم و فیشو بدیم بهشون؟ یا نه؟ چطوریه؟؟
چقدر باشد شهریه بدیم ؟

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » سه‌شنبه 15 بهمن 1387, 2:42 pm

engineer نوشته شده:با سلام.
با عرض تاسف از این مدیریت ضعیف دکتر جاسبی که این دانشگاه مثل اسمش همه چیز درش آزاد هست .
آخر برای چه انقدر نا هماهنگی؟ هر واحدی هر چه که دلش می خواهد می دهد . 20 واحد پیشنیاز و گذراندن واحد های تکراری و غیر ضروری که فقط خسته کننده هستند و مهندسین فردای مملکت ما همچنان باید سیستم های خود را برای تعمیر به خدمات کامپیوتری ببرند و همچنان راه حلی برای خطای تقسیم بر صفر نمی دانند . اطلاع رسانی بسیار ضعیفی که حد و حساب ندارد و گرفتن جایزه برترین اطلاع رسانی . یک PDFنا قابل برای هر رشته لازمه اش تنها چند روز وقت گذاشتن است تا دانشجویان بداند که چه به چه است . ما باید اخبار را از سایت های خبری مختلف بگیریم و نقش Azmoon.net چست؟

یا حق

حرف دله ما رو زدی عزیز bil:

خدا وکیلی من هم از این سایت فهمیدم که نتایج دانشگاه آزاد اومده وگرنه azmoon.net چند روز بعد نتایج رو گذاشت تو سایت که اومده و چند روز هم طول کشید تا زمان ثبت نام و شهریه ثابت و ... را مشخص کردند khk: nar:

واقعا بی کفایتی تا کی nar:

یا حق
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » سه‌شنبه 15 بهمن 1387, 3:56 pm

چي بگم والا از اين همه بي نظمي و ....

من خيلي علاقه به دروس عملي كامپيوتر دارم . اون وقت تو دانشگاه بايد اين همه هزينه كنم وقت صرفش كنم كه چي ؟؟؟چي ياد بگيرم دوباره همون درساي بيهوده ي مسخر ه ي خشك ...مثل ذخيره مثل مدار كه 3 ماه واسه كنكور خوندمشون....رياضي ديگه چيه تازه انواع مختلفش هم هست :گسسته ،رياضي

مهندسي،امار،ديفرانسيل و هزار تا كوفت ديگه.... به خدا به هيچ دردمون نميخورن رشته ما خيلي تنوع داره تو جهان خيلي پيشرفت كرده اون وقت يه دانشجوي مهندس بايد بشينه ذخيره سازي تو نوار مغناطيس كه مال
اهل بوقه ياد بگيره!!!

حالا يعني ميخوان لطف كنن معادل سازي كنن .با اين شرايط مسخره تازه نصف شهريه اش هم ميگيرن !! من به عنوان يه دانشجو و مهندس آينده اصلا راضي نيستم از اين وضعيت از اين درسا از اين بي قانوني واز اين جاسبي .....هر چيه زير سر اين جاسبيه ....دانشگاه آزاد بايد حتي از دولتي هم بهتر باشه ...از هر لحاظ ...
.اون وقت با اين سر فصل بيهوده هيچ فرقي با فراگير نداره من نميدونم اين پولي كه ما ميديم صرف چي ميشه يه برنامه ريزي و اطلاع رساني درست هم واسمون نميكنن ....اي خدا ما ديگه چه بدبختايي هستيم.

PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PARMIC » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 9:40 am

phoenix87 نوشته شده:سلام
من یه مشکل دارم

چند تا از نمره هام اعلام نشده دانشگاه هم مدرک بهم نمیده حتی نامه هم بهم نمیده دست خالی نجف آباد ثبت نامم می کنه؟

نمیشه اونجا تعهد بدم که مدارکو بیارم ؟

دانشگاه فقط پول می خواد اکه تعهد بدی پول میاری قبول نمیکنند اما اگه بگی مدرک میارم قبوله دوست من همین هفته رفته دانشگاه نجف اباد اطلاعاتی داشت اینکه شهریه 850 هزار و باید طی این سه روز ثبت نام نقدا پرداخت کنی بعد 16 واحد ارائه شده و مرد وزن جدا هستند کلا مثل اینکه تا ترم اخر همین طور و اینکه اکثر استادا زن هستند

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 11:56 am

PARMIC نوشته شده:
من یه مشکل دارم

چند تا از نمره هام اعلام نشده دانشگاه هم مدرک بهم نمیده حتی نامه هم بهم نمیده دست خالی نجف آباد ثبت نامم می کنه؟

دانشگاه فقط پول می خواد اکه تعهد بدی پول میاری قبول نمیکنند اما اگه بگی مدرک میارم قبوله دوست من همین هفته رفته دانشگاه نجف اباد اطلاعاتی داشت اینکه شهریه 850 هزار و باید طی این سه روز ثبت نام نقدا پرداخت کنی بعد 16 واحد ارائه شده و مرد وزن جدا هستند کلا مثل اینکه تا ترم اخر همین طور و اینکه اکثر استادا زن هستند
با سلام.
نمره چند درس من هم نیومده . ما نفهمیدیم ثبت نام می کنن یا نه ؟
ثبت نام که می کنن اما معادل سازی تکلیفش چی میشه؟ وقتی نمره های مهمی نیومده .
ضمنا اونی که شما می گید برای همون نجف آباد هست در هر دانشگاه تعداد واحد های ترم یک فرق می کنه . بستگی به گروه داره که چی ارائه بده . در دانشگاه ما هم جدا نیستن بچه ها و اساتید زن خیلی هم کم هستند (خدا رو شکر) .
و اما دوستان من با مدیرگروهمون صحبت کردم گفت که 20واحد جبرانی که بهتون می دیم شک نکن . با این 20 واحد می شه 82 واحد دیگه؟
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 1:13 pm

سلام

دوستان ببینید هر چقدر بیشتر در این مورد بحث کنید بیشتر از دانشگاه زده می

شید ==> شما که با تلاش تونستید از سد کنکور عبور کنید الان دیگه وقت این جور

بحث ها نیست و باید به فکر اهداف بعدی خودتون باشید هر جایی و هر کاری صد در

صد مشکلات خاص خودش را داره ولی باید تلاش در رفع مشکلات کرد نه این که باعث

دلسردی جمعی از دوستان شد

فقط یه نکته چه تو سراسری درس بخونی چه غیر انتفاعی

چه علمی کاربردی چه آزاد چه ....

می تونی با تلاش اینقدر پیشرفت کنی که برای این که 10 دقیقه باهات صحبت

کنن مجبور باشن 1 ماه تو نوبت بمونن ( تو دلت گفتی برو بابا!)

ولی فقط باید بخوای

موفق باشید
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

el_barca
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط el_barca » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 6:55 pm

engineer نوشته شده:
PARMIC نوشته شده:
من یه مشکل دارم

با سلام.
نمره چند درس من هم نیومده . ما نفهمیدیم ثبت نام می کنن یا نه ؟
ثبت نام که می کنن اما معادل سازی تکلیفش چی میشه؟ وقتی نمره های مهمی نیومده .
ضمنا اونی که شما می گید برای همون نجف آباد هست در هر دانشگاه تعداد واحد های ترم یک فرق می کنه . بستگی به گروه داره که چی ارائه بده . در دانشگاه ما هم جدا نیستن بچه ها و اساتید زن خیلی هم کم هستند (خدا رو شکر) .
و اما دوستان من با مدیرگروهمون صحبت کردم گفت که 20واحد جبرانی که بهتون می دیم شک نکن . با این 20 واحد می شه 82 واحد دیگه؟
بدون اون واحدها جبرانی واحد های اصلی 70 تاست. اگر اونا رو هم بدن که میدن. میشه 90 واحد.

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 7:48 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز
امروز رفتم برای ثبت نام از اداره مرکزی دانشگاه آزاد مشهد که این اطلاعات رو قرار داده بودند.
اول اینکه ثبت نام برای رشته ما یکشنبه بود و رشته های مختلف را تقسیم بندی کرده بودند
نکته بعد اینکه به من گفتند با همون برگه ای که از طرف داشنگاهی که کاردانیمو گرفتم و برای تحویل به حوزه نظام وضیفه در 2 نسخه صادر شده و معدل کاردانی و زمان فارغ التحصیلیم در اونها قید شده برای ثبت نام کفایت میکنه.
البته در اطلاعیه درب ورودی ذکر شده بود که دانشجویانی که به هر دلیل اصل مدرک کاردانیشونو به همراه ندارن باید سفته به مبلغ 500هزار تومان تحویل دهند
درضمن از حسابداری هم پرسیدم و گفتند ترم اول شهریه ثابت و 50هزار تومان رو نقدی (واریز کنید به بانک مورد نظر) تحویل میگرن ولی شهریه متغیر رو میشه قسط بندی کرد.
گفتم این نکات شاید به درد عزیزان بخوره و اینجا قرار دادم
درضمن عکسی که از اطلاعیه گرفتم رو هم براتون قرار میدم
فقط تاکید میکنم این مطالب مربوط به دانشگاه آزاد مشهد هست و ممکن هست با دانشگاههای دیگر تفاوت داشته باشه
موفق باشید

تصویر

hami66
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hami66 » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 9:18 am

سلام
بچه ها خواهشن منو یه راهنمایی کنید
من این ترم بهمن درسم تموم شده و الان دیگه فارغ التحصیلم . حالا برای ثبت نام چی کار کنم .
دانشگاه فقط یه نامه به من داده که من درسامو این ترم تموم کردم .
با همین نامه منو ثبت نام میکنند؟
در مورد نظام وظیفه چی ؟ منی که این ترم درسم تموم شده هم باید چیزی ببرم؟یا با همون نامه ای که از
دانشگه گرفتم ثبت نامم می کنن.

saeed_5min
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed_5min » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 1:09 pm

hami66 نوشته شده:سلام
بچه ها خواهشن منو یه راهنمایی کنید
من این ترم بهمن درسم تموم شده و الان دیگه فارغ التحصیلم . حالا برای ثبت نام چی کار کنم .
دانشگاه فقط یه نامه به من داده که من درسامو این ترم تموم کردم .
با همین نامه منو ثبت نام میکنند؟
در مورد نظام وظیفه چی ؟ منی که این ترم درسم تموم شده هم باید چیزی ببرم؟یا با همون نامه ای که از
دانشگه گرفتم ثبت نامم می کنن.
سلام حامی جان
منم مثه تو ترم آخرم بود
منم رفتم دانشکده فقط یه نام بهم داد که ترم اخر بودم و تمام کردم همین
و مثله منو شما زیاد هستن
شک نکن که همین مدرک کافیه چون زیاد از این نامه ها دادن بیرون

قبولی در راه بود...
زماني كه مي شنوي «نه» بپرس «چرا؟»
پيچيده كردن امور، ساده ، ولي ساده كردن آنها پيچيده است
saeed_5min@yahoo.com

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 1:18 pm

saman137 نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان عزیز
امروز رفتم برای ثبت نام از اداره مرکزی دانشگاه آزاد مشهد که این اطلاعات رو قرار داده بودند.
اول اینکه ثبت نام برای رشته ما یکشنبه بود و رشته های مختلف را تقسیم بندی کرده بودند
نکته بعد اینکه به من گفتند با همون برگه ای که از طرف داشنگاهی که کاردانیمو گرفتم و برای تحویل به حوزه نظام وضیفه در 2 نسخه صادر شده و معدل کاردانی و زمان فارغ التحصیلیم در اونها قید شده برای ثبت نام کفایت میکنه.
البته در اطلاعیه درب ورودی ذکر شده بود که دانشجویانی که به هر دلیل اصل مدرک کاردانیشونو به همراه ندارن باید سفته به مبلغ 500هزار تومان تحویل دهند
درضمن از حسابداری هم پرسیدم و گفتند ترم اول شهریه ثابت و 50هزار تومان رو نقدی (واریز کنید به بانک مورد نظر) تحویل میگرن ولی شهریه متغیر رو میشه قسط بندی کرد.
گفتم این نکات شاید به درد عزیزان بخوره و اینجا قرار دادم
درضمن عکسی که از اطلاعیه گرفتم رو هم براتون قرار میدم
فقط تاکید میکنم این مطالب مربوط به دانشگاه آزاد مشهد هست و ممکن هست با دانشگاههای دیگر تفاوت داشته باشه
موفق باشید

تصویر

یعنی فقط شهریه ثابت داده می شود علی الحساب + 50500 تومان درسته ؟
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 11:32 pm

[/quote]

یعنی فقط شهریه ثابت داده می شود علی الحساب + 50500 تومان درسته ؟[/quote]

بله دوست عزیز به من اینطور گفتند که شهریه ثابت و 50 تومان رو باید حتما برای ثبت نام ریخته باشید گفتن حدود 500 هزار تومان میشه
ما بقی رو میشه قسط بندی کنیم براتون
موفق باشید

amir20087j
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط amir20087j » دوشنبه 21 بهمن 1387, 10:22 pm

سلام
امروز رفتم ثبت نام
به ما که جبرانی ندادن اما به بچه های کاردانی پیوسته فکر کنم 12 یا 14 واحد دادن

نوشته بود که " کاردانی مرتبط 70 و کاردانی غیر مرتبط 82 یا 84 واحد "