دانشگاه آزاد نجف آباد

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

دانشگاه آزاد نجف آباد

پست توسط Milo » چهارشنبه 13 شهریور 1387, 12:23 pm

نجف آباد، شهرآرميده در باغات مصفاي غرب اصفهان، تاريخ پرفراز و نشيبي دارد. تاسيس دانشگاه آزاداسلامي در اين شهر در سال 1364 يكي از به ياد ماندني ترين برگ هاي تقويم پر افتخار شهر مي‌باشد. . دانشگاهي كه با داشتن 337 نفر عضو هيات علمي،18861 نفر دانشجوي فعال شاغل به تحصيل در 84 رشته در مقاطع كارداني،كارشناسي،كارشناسي ارشد ، دكتري حرفه اي و تخصصي بر خود مي بالد كه توانسته تاكنون بيش از 40000 دانش آموخته تقديم جامعه فرهيخته ايران اسلامي نمايد.

تصویر

من اطلاعات زیادی پیدا نکردم
اما این لینک سایت اصلیش هست : http://www.iaun.ac.ir/cms/Dorsa/index.aspx?lang=1&sub=0

این هم ارتباط با دانشگاه :
تلفن مركز مخابرات : 03312291111

فاكس دانشگاه : 03312291016

آدرس دانشگاه : نجف آباد - بلوار دانشگاه -دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد

صندوق پستي : 517

كدپستي : 8514143131

امیدوارم بتونه مفید باشه ...
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

Re: دانشگاه آزاد نجف آباد

پست توسط Milo » چهارشنبه 13 شهریور 1387, 1:55 pm

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است که در شهر نجف آباد استان اصفهان قرار دارد. به دلیل قدمت و نزدیکی به شهر اصفهان، این واحد دانشگاهی دارای رشته ها و دانشجویان فراوانی است و از واحدهای بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به حساب می آید.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

این دانشگاه که طبق آخرین آمار، در مهرماه سال 1386 دارای 22 هزار نفر دانشجو بوده و تا همین تاریخ 45 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف فارغ التحصیل نموده است، جزو یکی از معتبرترین مراکز دانشگاه آزاد در سراسر کشور می باشد. این دانشگاه با 285 هزارمتر مربع فضای آموزشی،250 هکتار فضای سبز، 20 هزار مترمربع فضای پژوهشی تحقیقاتی، 22 هزار مترمربع آزمایشگاه و کارگاه و 55 هزار مترمربع کتابخانه، یکی از بهترین مراکز آموزشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است. این دانشگاه 350 نفر عضو هیئت علمی دارد که به طور متوسط به ازای هر نفر استاد، 50 نفر دانشجو در حال تحصیل هستند. تعداد 162 طرح تحقیقاتی به اتمام رسیده،87 طرح تحقیقاتی در حال انجام،40 مقاله ISI و210 مقاله چاپ شده در مجلات معتبر علمی و حضور 80 نفر اساتید در سمینارهای بین المللی با هدف ارائه مقاله، از نتایج درخشان این دانشگاه در سال های گذشته است.کسب مدال طلای نمایشگاه اختراعات ژنو 2007 توسط استاد جوان این مرکز مهندس مهدی شانه نیز یکی دیگر از افتخارات این دانشگاه به شمار می آید. دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با زیربنای مناسب فرهنگی- ورزشی مانند سالن های ورزشی و سالن های اجتماعات و ... می باشد. همچنین راه اندازی و افتتاح بزرگترین کتابخانه دانشگاهی کشور که شامل بخش های مختلف از جمله مجلات فارسی و لاتین و پایان نامه های معتبر است، یکی دیگر از دستاوردهای مثبت این مجموعه است. این دانشگاه در رشته های مختلف فنی ، پزشکی و علوم انسانی در مقاطع مختلف دانشجو می پذیرد.

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Milo » چهارشنبه 13 شهریور 1387, 1:57 pm

پايگاه اختصاصي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه آزاد واحد نجف آباد : http://www.iaun.net/about/

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 24 شهریور 1387, 1:31 am

من دوره ی کاردانیم رو توی دانشگاه نجف اباد گذروندم دانشگاه خوبیه به شرطی که خودتم درس بخونی هم داستاد خوب داره و البته .... اما در کل من راضی بودم دقیقا نمیدونم راجع به چه چیز هایی اطلاعات می خواید اما اگر کسی بخواد چیزی بدونه بپرسه من جواب میدم. اما خب فضای سبز زیبایی داره کتابخونشم که واقعا تعریفیه امکانات ورزشی زیادی توی ورزشگاه هاش به ما ها نمی دادن اما برای بچه های تربیت بدنی کم نمیذاشتن خوابگاه هاشم یکمی قدیمی هستن اما انصافا خوب خدمات میدن رو کنترل ورود و خروج خیلی حساسن و البته توی خود دانشگاه هم حراست خیلی خیلی سخت گیری دارن مخصوصا واسه ی خانوما. دانشگاه خارج از شهر نجف اباد هست اما سرویس هر یک ربع به یک ربع واسه ی شهر نجف اباد هست سرویس برای اکثر شهرهای نزدیک به نجف اباد هست از این لحاظ مشکلی نیست. بیشتر کلاس ها هم تا سه - سه و نیم تمام میشه کلاس بعد از این ساعات خیلی به ندرت میذارن. بیشتر کلاس های بچه های کارشناسی ناپیوسته با بچه ها کارشناسی پیوسته با هم برگزار میشه البته قبولی هم یکم سخته تو این دانشگاه. بازم اگر چیزی خواستید بپرسید جواب میدم.

ارسال پست