نظر سنجی درباره موسسات

معرفی و تحلیل عملکرد موسسات آموزش عالی و کلاسهای کنکور

مدیر انجمن: rosa_127

بهترین موسسه از نظره شما کدام است ؟

کاوشگران ( مقسمی )
18
26%
اندیشه اساتید ( عادلی نیا )
3
4%
شیر افکن
7
10%
پارسه
26
37%
ماهان
4
6%
مدرسان شریف
9
13%
سیمیا
1
1%
پاسارگاد
1
1%
سنجش تکمیلی
0
بدون رأی
مجتمع فنی
1
1%

مجموع رأی ها: 70

iran88

Re: نظر سنجی درباره موسسات

پست توسط iran88 » چهارشنبه 11 شهریور 1388, 2:54 pm

rostami نوشته شده: من از خیلی ها پرسیدم میگن پارسه بهتر البته کاوشکران هم بد نیست ولی تعداد پشت کنکوری پارسه بهتر از سایر موسسات دیگه است
به نظر من کاوشگران و پارسه هر دو عالی هستند ولی برای بچه های کامپیوتر کاوشگران انتخاب اول و بهتره البته پارسه هم گفتم عالیه.
اشکال کاوشگران اینه که مثل پارسه در شهرهای دیگه شعبه نداره که اگر داشت حالا مطمئناً طرفداران بیشتری هم داشت lat:

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 12:32 am

من با موسسه کاوشگران آشنا نیستم اما امسال موسسه پارسه آزمون هاشو شرکت می کردم
نظر من اینه که درسته که این موسسات کمی در بهتر شدن کمکمون می کنن اما در اصل این خودمون هستیم که باید درست درس بخونیم و بدونیم چجوری باید برنامه ریزی کنیم برای درس خوندن و این ازمون ها فقط و فقط برای این خوبه که نتیجه خوندنمون رو بفهمیم و بر اساس نتیجه به دست آمده ببینیم تو کدوم درس ضعیفتر عمل کردیم و کدوم درس رو بهتر فهمیدیم و چقدر برنامه ریزی درسیمون صحیح بوده
بنابراین پیش نهاد میدم زیاد به این موسسات دلخوش نباشید و فقط به تلاش و استعداد خودتون تکیه کنید و در کنارش یه درصد خیلی کمی هم از این موسسات کمک بگیرید
در آخر گم آزمون های پارسه از نظر من خیلی غیر استاندارد بود بخصوص سوالات مدار منطقی و معارف اسلامیش
سوالات ادبیاتشم که عینا از توی کتابشون گلچین کرده بودن و هرکی کتاب پارسه رو حفظ کرده بود می تونست 100درصد ادبیاتشو بزنه
البته اکثر سوالاتشو از توی تست های کتابای خود موسسه گلچین کرده ودن و به خودشون زحمت نداده بودن سوال جدید برای آزمون طرح کنن
در هر حال امیدوارم همه موفق باشن
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
hashemi228
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hashemi228 » جمعه 20 شهریور 1388, 12:47 am

سلام
من آزمون هاي پارسه شركت كردم، جزوه هاش رو هم گرفتم
ولي حاضرم قسم بخورم كه كتاب هاش (به غير از سيستم عامل) از دم بي ارزش و بي فايده است.
من رتبم 3 رقمي شد ولي به هيچ كس پارسه رو توصيه نكرده و از اون نهي مي كنم
جدي مي گم
اگه كتاباي مقسمي بگيريد و كتاباي 30آزمونش رو هم كار كنيد رتبه 2 رقمي داريد(قول شرف)
موفق باشيد.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » شنبه 21 شهریور 1388, 1:20 am

ولي حاضرم قسم بخورم كه كتاب هاش (به غير از سيستم عامل) از دم بي ارزش و بي فايده است.
دوست عزیز شما کتاب استاد سلامی رو مطالعه کردید یا کتاب استاد طورانی و استاد طاهری جوان؟
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

rostami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کردستان - شهر دلیران

پست توسط rostami » پنج‌شنبه 26 شهریور 1388, 10:00 pm

rosa_127 نوشته شده:
دوست عزیز شما کتاب استاد سلامی رو مطالعه کردید یا کتاب استاد طورانی و استاد طاهری جوان؟
سلام دوستان
خانم روسا به نظر شما کدومش بهتره من مال طورانی گرفتم به نظر شما خوبه ktb:
موفق و پ یروز باشید
عشق من عاشقم باش

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 27 شهریور 1388, 12:20 am

خانم رزا به نظر شما کدومش بهتره من مال طورانی گرفتم به نظر شما خوبه
دوست عزیز بستگی به کنکور موردنظر دارد؛ اگر هدفتان آزاد هست نظر شخصی من کتابی است که تهیه کردید به دلیل اینکه از لحاظ جامعیت، روان بودن نوشتار و آوردن مفهوم این درس که به دلیل سطح بالای انتزاعش نیاز دارد، مناسبتر هست.
چنانچه از کتاب ایشون و هر منبع دیگر و برای همه دروس اشکال داشتید می توانید جواب سوالهایتان را در لینک زیر مطرح و جوابتان را دریافت کنید:

http://consult.tourani.ir/Page/public/MustLogin.aspx

اگر هدفتان سراسری است کتاب دیگری که در حال آماده سازی است را پیشنهاد می کنم.

rostami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کردستان - شهر دلیران

پست توسط rostami » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 2:47 pm

rosa_127 نوشته شده:
اگر هدفتان سراسری است کتاب دیگری که در حال آماده سازی است را پیشنهاد می کنم.
سلام به دوستان عزیز
اگر خدا بخواد میخوام واسی سراسری شرکت کنم
این سایتی که معرفی کردید مال آقای طورانی است که اکثرا استادها درباره کتاب های کنکور مصاحبه کردن سایت جالبی بود ممونم میشه این کتاب که در حال آماده سازی است اسم مولفش چیه
موفق و پیروز باشید shd:
عشق من عاشقم باش

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 30 شهریور 1388, 2:41 am

rostami نوشته شده: این کتاب که در حال آماده سازی است اسم مولفش چیه
استاد طورانی هستند.

m.j.a

پست توسط m.j.a » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 1:46 pm

محمد جواد
سلام به اونایی که میخوان برن آموزشگاه ثبت نام کنن من امسال آموزشگاه استاد شیرافکن بودم و با رتبه 2000 دانشگاه جمشید کاشانی آبیک قبول شدم انوم فقط 2 ماه درس خوندم واقعا استاد خوب درس میدن هرکس راهنمایی میخواد میتونه بهم ایمل بزنه javad_eshghi_12457@yahoo.com
موفق باشید. str: str:

azad88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط azad88 » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 6:32 pm

m.j.a نوشته شده:محمد جواد
سلام به اونایی که میخوان برن آموزشگاه ثبت نام کنن من امسال آموزشگاه استاد شیرافکن بودم و با رتبه 2000 دانشگاه جمشید کاشانی آبیک قبول شدم انوم فقط 2 ماه درس خوندم واقعا استاد خوب درس میدن هرکس راهنمایی میخواد میتونه بهم ایمل بزنه javad_eshghi_12457@yahoo.com
موفق باشید. str: str:
آخرین ویرایش توسط azad88 در یک‌شنبه 27 دی 1388, 12:40 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 8:12 pm

از آقا پیمانم خواهش میکنم قضیه این شیر افکن و تبلیغاتش رو سرو سامان بده تا بقیه مثله من گول تخورن تشکر میکنم ازتون
دوست عزیز آقا پیمان در جریان تبلیغات آقای شیرافکن هستند چرا که به خودشون پیشنهاد مالی برای این موضوع کردند.

درباره کاربرانی که تبلیغات اشتباه در این باره می کنند در تاپیک زیر صحبت شده:
viewtopic.php?f=2&t=6898&p=44345#p44345

متاسفانه افرادی هستند که برای بالا بردن خودشون از پایین بردن اساتید دیگر استفاده می کنند.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 6 مهر 1388, 12:32 am

سلام
دوستان بارها گفته شده
اما ما هم سعی می کنیم زیاد به پست هایی که در مورد این شخص بخصوص هست ایراد نگیریم.
در حدی معرفی باشه و یا نظر شخصی اون شخص مشکلی نداره.
همه می دونند .
تعداد موافقان این آقای شیر افکن و مخالفانشون بیانگر همه چیز هست.
همه دوستان می تونند نظرشون رو بدند.
اگر نکته تکمیلی باشه مدیران عنوان می کنند.
من می خواستم یه سری از پست ها رو پاک کنم اما دیدم بهتره باشه.
تا قضاوت عادلانه باشه.
------
Rosa خانم پیمان هم مجبور میشه بالاخره
چون قرار شده هدیه تولدش رو یه سری کتاب شیر افکن بگیریم. ha:

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

ehsan_nekooee
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ehsan_nekooee » دوشنبه 6 مهر 1388, 1:55 am

یکی از دوستان من کلاس کنکور شرکت نکرد ولی واقعا تلاش کرد. رتبه اش شد 15 !
به نظر من معمولا کسایی (از جمله خودم ) میرن دنبال کلاس کنکور که قصد ندارن به طور جدی درس بخونن و می خوان جای خوب هم قبول شن !
به عبارتی افراد خوش خوراک fud:

birida.zahir
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط birida.zahir » دوشنبه 6 مهر 1388, 4:19 pm

سلام
من خاطره نيكويي هستم و به جرات از پارسه به عنوان بهترين و منظم ترين آموزشگاه ياد ميكنم.اجازه بديد تجرب ام رو بگم:
سال 87 من دانشجوي ترم آخر كارداني بودم دانشگاه آزاد و ميخواستم قبول شم اونم شريعتي !
رفتم مدرسان شريف ثبت نام كردم آزمون ها رو كه توي دانشكده شمسي پور برگزار ميشد! ساعت 8:30 شروع ميشد! بدون نظم و ترتيب ! محيط آزمون پر از سر و صدا! بچه ها اس ام اس بازي ! اصلا توجهي نبود!
سوالات: عينا سوالات كتاب آقاي مقسمي ! كه هيچ تغييري نداشتند ! تازه ساده ها ! اصلا آزمون سختي نداشتن ! عمومي ها كه در حد اول دبيرستا ن ! به هيچ وجه تصور كنكور نبود ! بي طرفانه بگم!
كتابهاي مدرسان: تنها به درد اونايي ميخوره كه حتما سر كلاس ها ي مدرسان باشند! مسلا كتاي سيستم عامل رو ببينيد! من ميارم تو سايت جزوه اشو ميذارم! سر كلاس ميگفتن جاهايي كه خاليه! يعني اگر سر كلاس نريد فقط كتاباشو بخونيد ! به نتيجه مطلوب نميرسيد!
نوع قبولي: تبليغاتش رو ببينيد:فقط آزاد انصافا قبولي ش فقط آزاد ! مركز تخصصي آزاد!
بهمن 87 پارسه ثبت نام كردم:
كتاب ها كامل ! بدون ابهام.واقعان به طور مثال:كتاب ساختمان داده آقاي طوراني بي نظيره. من فراري بودم از ساختمان! به قدري زبان اين كتاب عاليه كه توصيفي واس ش ندارم!
كتاب سيستم عامل : چيزايي كه مدرسان اصلا توجهي نميكرد!مثل سيستم عامل هاي لايه اي! كه گفتن نخونيد ! من دوستم زنگ زد گفت وقت تلف نكن استاداي ما ميگن نمياد ! (مدرسان ميرفت) آقاي طوراني كاملا تاكيد كرده بودن
خيلي جالبه بچه ها سوالات سيستمو ايشون همه رو تحليل كردن كه هدف طراح چب بوده كجاي كتاب آقاي فهيمي اومده و خيلي چيزاي ديگه...
C: فقط بخونيدش! نگفته چه جور برنامه نويس بشيد! گفته چه جوري بفهميد كه گزينه ي درست چيه(البته بگم كتاب آقاي عادلي نيا هم عاليه كه مدرسان چاپش كرده)
آزمون ها : واسه ما كه از كرج ميرفتيم سرويس گذاشتن تا محل برگزاري:دانشگاه امير كبير كه هزينه 20000 تومان هم داديم كه به نظر من مي ازيد هم ما رو ميبردن هم مياوردن
اضطراب اينكه دير برسيم ماشين نباشه رو نداشتيم!توي سرويس با هم رشته اي هامون حرف ميزديم وضعيت همو مي فهميديم سوالات و حل ميكرديم . عالي بود
سوالات:كاملا حرفه اي . بدون كپي كردن! زحمت ميكشيدن واسه طراحي اش.
محيط آزمون:ديدن دانشگاه امير كبير واقعا در بچه ها اين ذوق رو ايجاد ميكرد كه تلاش كنند. تا ايشالا يه روزي به اين دانشگاه برسند
همه چيز نظم داشت
راحت بر ميگشتيم با سروسي و جواب ها ها تا ما ميرسيديم رو سايت بود و كارنامه هامون با تمام اختلافات سواليمون با نفر اول تا حدود ساعت 5 يا 6 رو سايت بود
اينم بگم:برنامه هامون فشرده بود و واقعا درس اگه نمي خونديم ميمونديم! و نميرسيديم به آزمون
كنكور:باورتون نميشه اگه بگم تمام جواباي سوالاتو من يه جورايي ديده بودم درساي سيستم عامل و ساختمان رو
اينم بگم: از سوالاتي كه آزمون آخر پارسه توي برنامه نويسي اومده بود رو بسيار شبيه سوالات كنكور بود.
در آخر : من 43.4 درصد تخصصي هام بود.كلاس هم نرفتم و فقط جزوه آزمون پارسه
راضيم
به بچه هاي كنكوري : اصلا نگران نباشيد.برنامه پارسه واقعا خوب بود.من بي نهايت راضي بودم.ايشالا اگه با پارسه همراه ميشيد شما هم راضي باشيد
Birida

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » چهارشنبه 8 مهر 1388, 12:27 am

ehsan_nekooee نوشته شده:یکی از دوستان من کلاس کنکور شرکت نکرد ولی واقعا تلاش کرد. رتبه اش شد 15 !
به نظر من معمولا کسایی (از جمله خودم ) میرن دنبال کلاس کنکور که قصد ندارن به طور جدی درس بخونن و می خوان جای خوب هم قبول شن !
به عبارتی افراد خوش خوراک fud:
با شما موافقم اما به نظرم آزمون های ازمایشی برای محک آمادگی خوبه چون باعث میشه بیشتر تلاش کنیم
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

قفل شده

بازگشت به “موسسات آموزشی و کلاسهای کنکور”