فوریه !!!!!!!!!!!!!!!! کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
amin.omrani
کاربر ساده
کاربر ساده

فوریه !!!!!!!!!!!!!!!! کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط amin.omrani » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 3:33 pm

سلام
من کاردانیمو 30.11.87 تموم کردم تا 31 مرداد 88 هم مهلت ارسال داشتم 24.5.88 ارسال کردم ولی چون من انتقالی گرفتم معافیتم از دانشگاه استهبان رفته نظام وظیفه ولی مدرکم از دانشگاه شیرازه صادر شده حالا این وسط امروز 5.6.88 فهمیدم که انتقالیم توی سیستم نظام وظیفه ثبت نشده و باید اول ثبتش کنم تا بتونم درخواست اعزام بدم ولی معافیتم 6 ماهم تموم شده میترسم اگه درخواست اعزاممو توی شهریور 88 بفرستم غیبت بخورم اگه غیبت بخورم وضعیت قبولی کارشناسی دانشگاهم چی میشه؟؟ راستی اون نامه ای که 24 مرداد رفته نظام وظیفه برام درخواست ثبت انتقالیمو توی سیستم نظام وظیفه رو کرده بود که هنوز جوابی ندادن کمک khk: راستی قضیه اینکه فرصت 6 ماهه شده یک سال درسته و اگه هست از کی اجرا میشه به من میخوره lat:

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: فوریه !!!!!!!!!!!!!!!! کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 10:13 pm

amin.omrani نوشته شده:سلام
من کاردانیمو 30.11.87 تموم کردم تا 31 مرداد 88 هم مهلت ارسال داشتم 24.5.88 ارسال کردم ولی چون من انتقالی گرفتم معافیتم از دانشگاه استهبان رفته نظام وظیفه ولی مدرکم از دانشگاه شیرازه صادر شده حالا این وسط امروز 5.6.88 فهمیدم که انتقالیم توی سیستم نظام وظیفه ثبت نشده و باید اول ثبتش کنم تا بتونم درخواست اعزام بدم ولی معافیتم 6 ماهم تموم شده میترسم اگه درخواست اعزاممو توی شهریور 88 بفرستم غیبت بخورم اگه غیبت بخورم وضعیت قبولی کارشناسی دانشگاهم چی میشه؟؟ راستی اون نامه ای که 24 مرداد رفته نظام وظیفه برام درخواست ثبت انتقالیمو توی سیستم نظام وظیفه رو کرده بود که هنوز جوابی ندادن کمک khk: راستی قضیه اینکه فرصت 6 ماهه شده یک سال درسته و اگه هست از کی اجرا میشه به من میخوره lat:
سلام
این وسط تقصیر اون جماعت ... دانشگاهتون هست که این کار رو کردن.
چون اگر شما انتقال دائم شدی باید کل مدارکت ارسال بشه دانشگاه مقصد اگر هم میهمان بودی که باید بره مبدا نمرات.
شما دفترچه رو واسه چه موضوعی پست کردی؟
واسه انتقالی؟

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

amin.omrani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amin.omrani » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 10:38 pm

سلام ممنون که جوابم رو دادین انتقالی من دائم بوده - من برای اعزام دفترچه فرستادم
اگه دانشگاه استهبان معافیتو میفرستاد شیراز دانشگاه شیراز هم نامه میزد نظام وظیفه تا انتقالیم
توی سیستم نظام وظیفه ثبت بشه مشکلی نبود ولی من که رفتم استهبان میگفت که ما اصلا معافیت
رد نکردیم برات! برو از همون شیراز پیگیری کن میگم حالا چی میشه اگه انتقالیم رو تو سیستم نظام وظیفه ثبتش کنم خودم بعد درخواست اعزام کنم بازم با توجه به اینکه من مقصر نبودم بازم غیبت میخورم یا نه؟؟؟ اگه غیبت بخورم میتونم در صورت قبولی دانشگاه ثبت نام کنم دانشگاه ؟؟؟؟ من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟ قانون جدیدی که 6 ماه شده 1 سال بعد از فراغت به من میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 10:58 pm

amin.omrani نوشته شده:سلام ممنون که جوابم رو دادین انتقالی من دائم بوده - من برای اعزام دفترچه فرستادم
اگه دانشگاه استهبان معافیتو میفرستاد شیراز دانشگاه شیراز هم نامه میزد نظام وظیفه تا انتقالیم
توی سیستم نظام وظیفه ثبت بشه مشکلی نبود ولی من که رفتم استهبان میگفت که ما اصلا معافیت
رد نکردیم برات! برو از همون شیراز پیگیری کن میگم حالا چی میشه اگه انتقالیم رو تو سیستم نظام وظیفه ثبتش کنم خودم بعد درخواست اعزام کنم بازم با توجه به اینکه من مقصر نبودم بازم غیبت میخورم یا نه؟؟؟ اگه غیبت بخورم میتونم در صورت قبولی دانشگاه ثبت نام کنم دانشگاه ؟؟؟؟ من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟ قانون جدیدی که 6 ماه شده 1 سال بعد از فراغت به من میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوباره
نه اگر واسه اعزام دفترچه فرستادی بسه.
فقط باید بری حوزه نظام وظیفه شهرتون ببینی الان پرونده ات در چه وضعیتی هست.
در واقع کدت رو میزنن.
به احتمال زیاد حله.
چون تو سیستم ثبت شده که شما قبل از 6 ماه معرفی کردی خودت رو.
و چون تاریخ فارغ شدنت خورده.
فقط مشکل ماله تمدید کد معافی قبلیت و انتقال کد معافیت واسه دانشگاه ای که منتقل شدی.
فقط باید بری پی گیر باشی حوزه نظام وظیفه.
واسه 1 ساله شدن مهلت هم هنوز ابلاغ نشده.
فکر کنم هنوز مجلس هم تصویب نکرده.
به شما فکر نکنم بخوره.
اجرا شدنش میره واسه سال بعد.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

amin.omrani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amin.omrani » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 11:10 pm

ممنون bil:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 5 شهریور 1388, 11:17 pm

وقتی از استهبان انتقال دائم گرفتی برای شیراز، دانشگاه استهبان باید یه نامه به نظام وظیفه میزد که فلانی انتقال پیدا کرده به شیراز و لطفا معافیت تحصیلیش رو به نام دانشگاه شیراز ثبت کنید که ظاهرا این کار رو نکردند.
استهبان باید این کار رو میکرد نه شیراز
...

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » جمعه 6 شهریور 1388, 4:53 am

peyman نوشته شده:
وقتی از استهبان انتقال دائم گرفتی برای شیراز، دانشگاه استهبان باید یه نامه به نظام وظیفه میزد که فلانی انتقال پیدا کرده به شیراز و لطفا معافیت تحصیلیش رو به نام دانشگاه شیراز ثبت کنید که ظاهرا این کار رو نکردند.
استهبان باید این کار رو میکرد نه شیراز
سلام
کی به فکر دانشجو هست.
آخه.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

amin.omrani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amin.omrani » چهارشنبه 11 شهریور 1388, 1:01 pm

سلام به همه خدا کمک کرد من مشکل غیبتم با توجه به اینکه 24 مرداد درخواست داده بودم حل شد اعزامم هم خورد 1 اسفند 88 yes: shd:

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » چهارشنبه 11 شهریور 1388, 10:49 pm

amin.omrani نوشته شده:سلام به همه خدا کمک کرد من مشکل غیبتم با توجه به اینکه 24 مرداد درخواست داده بودم حل شد اعزامم هم خورد 1 اسفند 88 yes: shd:

سلام
شاد باشی همیشه.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
الكتروتكنيك
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط الكتروتكنيك » یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 3:54 pm

سلام بچه ها

چرا كسي منو راهنمايي نمي كنه ؟؟

سوال من اينه كه آيا مي شه تاريخ اعزام رو به عقب انداخت يعني دفترچه پست كرد ولي تاريخ اعزاممو تغيير بدم !!

چون من مي خوام آزمون نيمسال دوم دانشگاه آزاد 88 رو شركت كنم منم متولد آذر 69 هستم اگه دفترچه پست كنم كه نمي تونم آزمون رو شركت كنم تاريخ اعزامم مي شه دي ؟؟؟ درسته ديگه ؟؟

لطفا راهنمايي كنيد !! :(
روز ديگر فرا رسيده است . . .

خدا را شكر . . .

كه نمي گذاري بترسم از اين شروع دوباره . . .

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 4:16 pm

الكتروتكنيك نوشته شده:سلام بچه ها

چرا كسي منو راهنمايي نمي كنه ؟؟

سوال من اينه كه آيا مي شه تاريخ اعزام رو به عقب انداخت يعني دفترچه پست كرد ولي تاريخ اعزاممو تغيير بدم !!

چون من مي خوام آزمون نيمسال دوم دانشگاه آزاد 88 رو شركت كنم منم متولد آذر 69 هستم اگه دفترچه پست كنم كه نمي تونم آزمون رو شركت كنم تاريخ اعزامم مي شه دي ؟؟؟ درسته ديگه ؟؟

لطفا راهنمايي كنيد !! :(
سلام
اگر شما دیپلم پست کنی.
16 17 هر ماه اعزام داری.
معمولا هم دیپلمه ها رو زودتر می فرستن.
ولی حتما دفترچه رو بفرست.
چون اگر غیبت بخوری باز درد سره.
یه سر نظام وظیفه شهرتون برو مطمئن شو اصلا شامل اعزام می شی یا نه؟
بعد پست کن.
چون فکر کنم هنوز وقت داشته باشی.
البته مطمئن نیستم.
پس برو نظام وظیفه
واسه تغیر تاریخ هم بله میشه اما فقط یک بار.
اونم باید بر تقاضا بدی بعد از مشخص شدن تاریخ اعزامت.
اونم اگر موافقت کنن.

یا علی
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده