تشكيل گروه درسي براي موفقيت در كن

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
alireza
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط alireza » پنج‌شنبه 29 شهریور 1386, 5:47 pm

سلام
من هم انشاالله ميخوام براس ارشد بخونم
البته رتبه كارشناسيم خوب نبود چون هم كم خونده بودم هم مشكلاتي برام پيش امد كه نتونستم خوب بخونم اما ...
براي ارشد تصميم گرفتم از همين اوايل كارشناسي شروع كنم به خوندن؟!
من خيلي فكر كردم ويك نتيجه عالي گرفتم و اونم تشكيل يك گروه علمي و درسي براي موفقيت در كنكور ارشده.
حالا هر كس با من موافقه بگه تا اعضاي گروه بيشتر بشه؟!
راستي اولين عضو گروه ، فعلا خودمم
منتظرم ...خدانگهدارتون
پاسكال :محبت بالاتر از عقله؟
نظر شما چيه؟

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » چهارشنبه 4 مهر 1386, 6:16 am

سلام

به نظر من هم این رفاقت و آشنایی بین ماها میتونه یه فرصت طلایی برای موفقیت در آزمون ارشد باشه. چون باعث ایجاد انگیزه و علاقه ی بیشتر برای طی کردنه این مسیر میشه.

اتفاقا یک ایده هم به ذهن من رسیده بود که به نظرم جالب میومد.

اگه خدا بخواد بعد از اینکه کلاسها شروع شدن و بچه ها در دانشگاهشون مستقر شدن اونو مطرح می کنم.

لطفا بقیه ی دوستان هم در رابطه ی این موضوع (برنامه ریزی و مطالعه دست جمعی) فکر کنن, تا در اولین فرصت راجع به کلیات و جزئیات ایده ها با هم بحث کنیم و یک طرح کلی بریزیم تا به این ترتیب اولین قدم رو برای موقیت در آزمون ارشد محکم برداریم.انشاا...

bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط bbk_agp » چهارشنبه 4 مهر 1386, 10:03 am

تشکیل گروه برای مطالعه معجزه می کنه... من این تجربه رو دارم (ولی چون همگروهی ها چندان همراهی نمی کردن نتیجه شاقی نگرفتیم)، ولی خیلی عالیه... خیلی خیلی خیلی به تنها خوندن ارجعیت داره

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » چهارشنبه 4 مهر 1386, 3:29 pm

پایه تم تا تهش
برای شروع باید جوری برنامه ریزی و انتخاب واحد کنیم که تیر ماه مدرکمون رو بگیریم
چون تا بهمن ماه می تونیم برای سربازی صبر کنیم و غیبت نخوریم و از فرجه استفاده کنیم
حالا نظر شما چیه؟

آواتار کاربر
araz
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط araz » چهارشنبه 4 مهر 1386, 8:29 pm

منم هستم

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

تشكيل گروه درسي

پست توسط ce.mohsen » چهارشنبه 4 مهر 1386, 9:58 pm

alireza نوشته شده:سلام
براي ارشد تصميم گرفتم از همين اوايل كارشناسي شروع كنم به خوندن؟!
من خيلي فكر كردم ويك نتيجه عالي گرفتم و اونم تشكيل يك گروه علمي و درسي براي موفقيت در كنكور ارشده.
فکر جالبیه ، البته امیدوارم فقط در سطح یه پیشنهاد نباشه و واقعا این گروه پا بگیره، نه اینکه صرفا یه حرفی زده بشه و بعدش همه برن سراغ کار خودشون
من خودم از اول که پام رو تو دانشگاه گذاشتم فکر ارشد بودم،چون مدرک درس و درمونی که تو این آموزشکده ها به آدم نمیدن و از طرفی تحصیلات تو رشد فکری و شعوری آدم خیلی تاثیر داره
پس همین جا اعلام می کنم من یکی از اعضای خفن و پایه این گروه می شم و تا جایی که بتونم تلاش می کنم تا با کنکور ارشد 88 وارد دانشگاه دولتی بشم .
امیدوارم دوستان کمک خودشون رو از من و گروه دریغ نکنن تا بتونیم با کمک هم پایه درسی خودمون رو تقویت کنیم (مخصوصا تو دروس پایه)
amin نوشته شده:برای شروع باید جوری برنامه ریزی و انتخاب واحد کنیم که تیر ماه مدرکمون رو بگیریم
فکر نکنم ما بتونیم تا تیر 88 درسمون رو تموم کنیم امین جان . چون ما نیمه دومی های بیچاره تازه مهر 88 ترم 4 داریم و بهترین راه برای ما اینه که تابستان های 87 و 88 رو واحد برداریم تا مهر 88 که ترم آخر هستیم واحد کمتری داشته باسیم و راحت واسه ارشد بخونیم و اگه خدای نکرده قبول نشدیم خودمون رو ترم 5 کنیم تا واسه ارشد 89 هم جا داشته باشیم :wink:
urom نوشته شده:منم هستم
ایول داش یعقوب
bbk_agp نوشته شده:خیلی خیلی خیلی به تنها خوندن ارجعیت داره
کاملا موافق هستم ، یه دوستی داشتم که می گفت برای کارشناسی بهتره تنها بخونی و برای ارشد با بچه ها

موفق باشیم
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » دوشنبه 9 مهر 1386, 12:46 pm

سلام به همه ی دوستان گلم.
من به دلیل اینکه توی یک خراب شده ، نه ببخشید منظورم شریعتی بود قبول شدم و البته انتخاب و اشتباه خودم بود تصویر به همین دلیل بهمن تازه وارد دانشگاه می شم تصویر.
باید بگم که این چند وقته حسابی حرص خوردم دیگه خواب و خراک ندارم تصویر تصویر تصویرو بیشتر این ناراحتیم به خاطر این بود که همین جوری تا بهمن 1 ترم عقب میفتادم و چون بهمن 88 فارغ التحصیل می شم و بنظر خودم به کنکور 88 نمی رسیدم باید 1 سال دیگه هم صبر می کردم تا کنکور 89تصویر.
ولی وقتی صحبت های بچه هارو توی این تاپیک خوندم و پیشنهاده خوبشونو دیدم واقعا خوشحال شدمتصویر .
من هم شدیدا پایه هستم تصویرو امیدوارم که با یاری همدیگه و پشتکار خودمون بتونیم به هدف نهاییمون برسیمتصویر.
باید بگم از وقتی که جوابا اومده تازه یکم آرامش گرفتم.
ولی کارمون خیلی خیلی سخته چون رقیبای اصلیمون دیگه 4 تا آموزشکده نیست بلکه بچه های شریف و امیرکبیرو خواجه نصیر و .... هستندولی خواستن توانستنه.تصویر
واقعا از داشتن دوستای خوبی مثل شماها خوشحالمتصویر
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط ce.mohsen » سه‌شنبه 10 مهر 1386, 5:41 am

eli نوشته شده:سلام به همه ی دوستان گلم.
من به دلیل اینکه توی یک خراب شده ، نه ببخشید منظورم شریعتی بود قبول شدم
Eli خانوم میدونی آرزوی خیلی ها اینه که تو همین به قول شما خراب شده درس بخونن (ببین کی این حرف رو می زنه ، کسی که خودش چشم دیدن خراب شده ای به اسم شمسی پور رو نداره :lol: )
eli نوشته شده:باید بگم که این چند وقته حسابی حرص خوردم دیگه خواب و خراک ندارم
آخ آخ نگو که دلم کباب شد ، خوب می دونم چی میگی . من هم این حس رو از روزی که رفته بودم شمسی پور ثبت نام کنم کشف کردم (البته تا این حد نه)
eli نوشته شده:و بیشتر این ناراحتیم به خاطر این بود که همین جوری تا بهمن 1 ترم عقب میفتادم و چون بهمن 88 فارغ التحصیل می شم و بنظر خودم به کنکور 88 نمی رسیدم
این حرف رو اصلا قبول ندارم ، با یه برنامه ریزی خوب می شه ارشد 88 قبول شد
eli نوشته شده:من هم شدیدا پایه هستم و امیدوارم که با یاری همدیگه و پشتکار خودمون بتونیم به هدف نهاییمون برسیم
این حرفت رو شدیدا قبول دارم
eli نوشته شده:رقیبای اصلیمون دیگه 4 تا آموزشکده نیست بلکه بچه های شریف و امیرکبیرو خواجه نصیر و ....
دقیقا حرفیه که من بارها گفتم

بچه ها راه خیلی طولانیه و 2 سال و 5 ماه به ارشد 88 مونده ، یادتون باشه
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود *****رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » سه‌شنبه 10 مهر 1386, 1:19 pm

سلام به همه مهندسان عزيز

به نظر منم فكر خيلي خوبيه و از صميم قلب براي همتون آرزوي موفقيت مي كنم. تصویر
منم از اول هدفم ارشد بود ولي متاسفانه شرايطم جوري نيست كه بتونم از الان روي ارشد حساب كنم.
eli جان اين حرفا چيه مگه قرار نذاشتيم كه با هم بريم شريعتي رو آباد كنيم تصویر
انشا... كه با برنامه ريزي براي ارشد 88 آماده مي شي تصویر
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

alireza
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط alireza » جمعه 13 مهر 1386, 12:56 pm

سلام دوستان
من از اينكه تعداد كمي مي خواهن براي ارشد امتحان بدن ، واقعا متاسفم دليل اين صحبتم اينه كه هيچ ادمه عاقلي كمك ودوستي كساني را كه ميتونن به او كمك كنن تا به موفقيت برسن را رد نمي كنه ولي از نظري هم به نفع ماست وهم به نفع گروهمان.
حلا از اين حرفها بگذريم
الان گروهمان 7 نفره است و شرايط عاليه براي اعضاي گروه.
در ابتدا براي اينه كاملا به هم معرفي بشيم فرمي را تنظيم كردم كه از همگي دوستان ميخواهم انرا تنظيم وبه آدرس ايميل گروه ارسال نمايند.
دوستان از هم اكنون كه شما عضو گروه هستيد وظايفي را در قبال گروه ودوستان خود داريد.
***به هر يك از اعضاي گروه يك ايميل اختصاص داده ميشود.البته بايد خودتان انرا بسازيد.
***انشالله 7 نفرمان در كنكور ارشد قبول شويم
دوستا من فرم را ميفرستم "به زودي" وشما نيز انرا سريع كامل كرده وبه آدرس ايميل گروه ارسال نمايند.
فرم تكيمل شده افراد براي هر يك از اعضاي گروه ارسال خواهد شد.
ظمنا بايد يك نفر را اربين خودما ن را به عنوان سرپرست گروه قرار دهيم"لطفا در اين مورد در فرم ارسالي نظر خود را بدهيد"
ايميل فعلي گروه: alireza_bond@yahoo.com
پس از دريافت فرمتان ،ادرس ميلي راكه بايد بسازيد را ار طرق پيام برايتان ارسال مينمايم.
خدانگهدار همگييتان.
نظر شما چيه؟

alireza
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط alireza » جمعه 13 مهر 1386, 1:40 pm

بسم الله الرحمن الرحيم

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان عزيز

تعريف گروه:

اين گروه متشكل از دوستان 7 نفر بوده و گروهي علمي و فني و درسي خواهد بود
نام اعضادر فروم:alireza / محسن/ bbk_agp / amin / urom/ce.mohsen/eli

و با صلاح ديد و راي گيري از اعضا گروه شايد در اينده بهگروه كاريو تجاري تبديل شود.

قوانين و ضوابط و شرايط عضويت در گروه:

1-افراد گروه بايد صادق ، باوفا ، متخصص ، مهربان ، متعهد و مورد اطمينان و... باشند بنابراين كساني كه شرايط فوق را نداشته باشند از عضويت انها صرف نظر خواهيم كرد.

3-هر عمل مربوط به گروه كه از طرف اعضاي گروه انجام ميگيريد بايد با مجوز سرپرست گروه باشد.

1-كليه اطلاعات در فرم ثبت نامي بايد دقيق ودرست وارد نمائيد.
كليه اطلاعات افراد جهت معرفي كامل اعضاي گروه استفاده مي گردد واستفاده ديگري از آنها نخواهد گرديد.

2-بين هيچكدام از اعضاي پذيرفته شده گروه فرق تفاوتي وجود نخواهد داشت.

3-عكس ارسالي بايد 4*3 و يا 6*4 ، رنگي ،واضح و به روز باشد در غير اينصورت در قسمت توضيحات عكس ارسالي، توضيح دهيد.

4- در صورتيكه مهارتي غير از كامپيوتر داريد، در هر زمينه علمي- هنري و ورزشي... داريد حتما در قسمت مهارتها ذكر نمائيد.

5-شما ميتوانيد محل سكونت خود را به صورت زير وارد نمائيد در غير صورت ميتوانيد آدرس را دقيق وارد نمائيد:
" كشور-استان-شهر "

6-امضاي الكترونيكي شامل حروف انگليسي وارقام 0 تا 9 مي باشد (حداكثر 6 كاراكتر)از اين امضا به عنوان اسم مستعار شما در بين افراد گروه استفاده خواهد شد.

8- در صورت موافقت با عضويت در گروه ، پس از پر كردن كامل فرم ثبت نام در word و ذخيره يك نسخه از ان، فرم مربوطه را به نشاني زير ارسال نمائيد.
alireza_bond@yahoo.com Email Link:

9-از اين به بعد درصورتيكه كسي غير از ما 7 نفر(مثلا:همكلاسييتان) خواهان عضويت در گروه ما باشد بايد تمامي اعضا با عضويت فرد مورد نظر موافقت نمايند.

10-در مورد ايجاد وب سايت گروه و... بعدا بحث مينمائيم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
""فرم ثبت نام""
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحيم

نام: عكس:
نام خانوادگي:
نام پدر:
تاريخ تولد:

محل گرفتن مدرك كارداني:
شغل"در صورت شاغل بودن":
مهارتهاي فردي:
مهارتهاي تخصصي:
علايق فردي:

آدرس محل سكونت:

آدرس وب (weblog or website):

آدرس ميل (email or gmail):

شماره تماس (tel or mobile) : 1-
2 -

1-توضيحات در مورد خصوصيات فردي:

2-اگر تا به حال پروژه بزرگ برنامه نويسي را انجام داده ايد با ذكر زبان مورد استفاده تان توضيح دهيد؟

3-بيشتر در كدام زمينه درسي يا كدام يك از دروسي كه در كنكور كارشناسي ارشد مي ايد ميتوانيد به ديگر اعضا كمك كنيد؟

4-در صورتيكه افتخاري در كارنامه زندگي خود داريد نيز در اين قسمت ذكر نمائيد:

5-توضيحات در مورد خصوصيات عكس ارسالي:

6-پيشنهادات در مورد پيشرفت هر بيشتر گروه:

7-دانشگاه محل قبولي كارشناسي،رتبه تان در هر دو گرايش:

محل امضاي الكترونيكي:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظر شما چيه؟

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط ce.mohsen » جمعه 13 مهر 1386, 2:20 pm

سلام خدمت دوستان و جناب علیرضای عزیز
یه چند تا نکته (شاید بشه اسمش رو پیشنهاد هم گذاشت) باید بگم
alireza نوشته شده:من از اينكه تعداد كمي مي خواهن براي ارشد امتحان بدن ، واقعا متاسفم
این درست نیست ، خیلی ها احتمالا این پست رو نخوندن و خیلی ها هم شاید حال نظر دادن رو نداشتن . اگه سری به بقیه تاپیک های تالار ارشد بزنید می بینید که بچه های زیادی نظر میدن
alireza نوشته شده:به هر يك از اعضاي گروه يك ايميل اختصاص داده ميشود.البته بايد خودتان انرا بسازيد.
مگه میل های خودمون اشکالی داره
cemohsen@gmail.com
میدونی چه معنای عظیمی پشت کلمه CE پنهان شده :wink:
alireza نوشته شده:دوستان از هم اكنون كه شما عضو گروه هستيد وظايفي را در قبال گروه ودوستان خود داريد.
خوراک من کارای گروهی در مقیاس بزرگ (ارشد کم چیزی نیست)
alireza نوشته شده:انشالله 7 نفرمان در كنكور ارشد قبول شويم
در اینکه قبول می شیم شکی نیست ، من شخصا از الان میخوام بخونم که محل تحصیلم رو مشخص کنم (شریف یا پلی تکنیک یا تهران - فقط همین 3 تا)
alireza نوشته شده:فرم تكيمل شده افراد براي هر يك از اعضاي گروه ارسال خواهد شد.ايميل فعلي گروه: alireza_bond@yahoo.com
شاید بچه ها مایل نباشن مشخصات اونها رو همه ببینن ، مخصوصا عکسشون
alireza نوشته شده:ضمنا بايد يك نفر را اربين خودما ن را به عنوان سرپرست گروه قرار دهيم"لطفا در اين مورد در فرم ارسالي نظر خود را بدهيد"
عجب کار سختیه ، به کی رای بدم :?:
پس از دريافت فرمتان ،ادرس ميلي راكه بايد بسازيد را ار طرق پيام برايتان ارسال مينمايم.
هر میلی برای من انتخاب کردید ، یادتون باشه که نام من (mohsen) بدون پیشوند CE فاقد اعتباره :!: .
alireza نوشته شده:اين گروه متشكل از دوستان 7 نفر بوده و گروهي علمي و فني و درسي خواهد بود
نام اعضادر فروم:alireza / محسن/ bbk_agp / amin / urom/ce.mohsen/eli
وای خدای من ، Rosa رو جا انداختی . پس شدیم 8 تا :wink:
alireza نوشته شده:و با صلاح ديد و راي گيري از اعضا گروه شايد در اينده بهگروه كاريو تجاري تبديل شود.
توش پول هم هست؟؟؟؟ :lol:
alireza نوشته شده:امضاي الكترونيكي شامل حروف انگليسي وارقام 0 تا 9 مي باشد (حداكثر 6 كاراكتر)
از وقتی که خودم رو شناختم و پام به اینترنت باز شد (5 سال) امضام همیشه یا ce.mohsen بوده یا ce_mohsen که اینا 9 کاراکتر هستن ، تکلیف من چیه ؟؟؟؟ :?:
alireza نوشته شده:از اين به بعد درصورتيكه كسي غير از ما 8 نفر(مثلا:همكلاسييتان) خواهان عضويت در گروه ما باشد بايد تمامي اعضا با عضويت فرد مورد نظر موافقت نمايند.
آخ جوووون ، پس حق وتو هم داریم :wink:

حالا دوست دارم نظر همه دوستان رو در مورد پیشنهادام (نکاتم) بدونم

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 13 مهر 1386, 2:31 pm

یکی علیرضا رو بگیره ..
بابا پیاده شو دو ترکه سوار شیم ... :lol: :wink:
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » جمعه 13 مهر 1386, 2:32 pm

جالبه ، پایم
ولی تعدادمون بیشتره هااااا
بنظرم اینهمه جزییات در مورد اعضا لازم نباشه
همین نام و آی دی و یه آواتار بنظرم بسه

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » جمعه 13 مهر 1386, 2:36 pm

نمي دونم چرا جناب عليرضا خان اينقدر شتاب زده عمل مي كنن!! من فكر مي كنم كه ايشون يا تمامي تاپيك هاي تالار ارشد رو نخوندن و يا ...
دوست عزيز لازمه بگم كه اگر شما اين دومين و شايد سومين پستتون هستش كه تو اين تالار ميدين، بعضي دوستان ديگه هستن كه بيش از شما در اين تالار قدمت دارن و پست زدن!! اينكه بعضي ها به تاپيكي كه ايجاد كردين جواب ندادن دليلش اين نبوده كه خواهان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر نيستن. ولي متاسفانه شما ...
شما بايد اول يك اطلاع رساني دقيق و حساب شده انجام ميداديد و بعد اگر كسي اعلام حضور نمي كرد، شما اين صحبت ها رو مي كردين!! شما تو پست اولتون اصلا به خودتون اين زحمت رو نداديد كه در مورد گروهي كه قراره ايجاد بشه يكم بيشتر توضيح بدين!! خب مطمئنا نبايد انتظار داشته باشيد كه چنين پست و تاپيكي با استقبال ميليوني روبرو بشه!!
منم خودم وقتي كه اين تاپيك رو ديدم از طرز فكري كه كرديد استقبال كردم ( البته نه مستند) و در واقع منتظر موندم كه ببينم آخرش چي ميشه!! چراكه معمولا از اين تاپيك ها زياد زده ميشه!!
در آخر هم دوست عزيز به ياد داشته باشيد كه :
ce.mohsen نوشته شده:رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود *****رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
از صميم قلب براي گروهتون آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم كه به اهدافتون برسيد!
مثال زدن يكي از روشهاي آموزش نيست، بلكه تنها راهِ آن است!!!

قفل شده