بوفه !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 27 بهمن 1386, 10:56 pm

eli نوشته شده:امان از دوستای ناباب, آقا شطرنجی کنید تصویر
هووراااااااااااااااا تصویر تصویر
طی یک اقدام جنون آمیز رکورد چایی خوردن زده شد تصویر تصویر
10 تا لیوان :shock:

اولا این که 100 پسته شدنتون رو تبریک میگم :wink: انشاالله 100 ساله شدنتون ( چه ربطی داشت :shock: )

دوم اینکه خیال کردید ، من تا چند دقیقه دیگه دهمیش رو میخورم و اگر بتونم تا قبل از ساعت 12 امشب با خوردن یازدهمیش رکوردتون رو میزنم :D

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 1:13 am

سلام

دیدم بحث چای شد گفتم یه عرض ادبی کرده باشم خدمتتون

آخه منم چای خورم......خفنتصویر

اونم از نوع پررنگش :wink:

البته لازم نیست فکر بد به خودتون راه بدید. من کاملا پاکه پاکم. حاضرم آزمایش بدم. :lol:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » پنج‌شنبه 2 اسفند 1386, 8:36 pm

با دوستانش به بوفه دانشگاه که قدم گذاشت، تصميم گرفت اين‌بار ديگر با اقتدار بايستد و بگويد که حاضر نيست پول دوستانش را حساب کند؛ ان‌هم به اين بهانه که بعداً باهات حساب مي کنيم و آن بعداً هم تا امروز که نيامده.اما باز وقتي همه به او گفتند که برو و چيزي بخر، بعداً باهات حساب مي‌کنيم با روي باز پذيرفت و با اين‌که پول کافي هم نداشت اما به مغازه‌دار گفت: فردا بقيه‌ي پولت را مي‌آورم.

:D نازیلا
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » پنج‌شنبه 23 اسفند 1386, 11:16 pm

سلام به همه :D خوبید ، خوشید ، سلامتید ؟
بوفه با عنایت مسولین و دوستان گل برگشت سر جاش ، چو ایران نباشد سر تان و مان مباد

راستی نظرتون چیه که بوفه رو از عکس پاکسازی کنیم ؟ چون خیلی سنگین شده صفحاتش ، دوستانی که با Dial Up وصل می شن گله دارن از دیر باز شدن صفحات ، من خودم هم دلیل این که کمتر سر می زدم همین بود. اگه کسی عکسی می خواد بزاره لینک عکس و بزاره ، دوستانی که عکس گذاشتن اگه پست هاشون و ادیت کنن خیلی خوب میشه :D :D
می تونیم از مدیر های این بخش هم خواهش کنیم این کار و واسمون بکنن ، البته اگه لطف کنن

راستی به نظرتون بهتر نیست مباحث این بوفه ContextOriented باشه ؟ صفحات اول بوفه رو اگه ببینینبیشتر منظورم ومی فهمین .

خیلی مخلصیم ، فعلا(این ایهام داره ،یعنی فعلا خیلی مخلصیم :wink: )
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 24 اسفند 1386, 1:51 pm

دوستان من چند صفحه ای رو پاک سازی کردم ، انشاالله بقیه صفحات هم پاک سازی میشه
خواهشی که ازتون دارم اینه که به هیج وجه عکس نزارید ، ما توی بخش گفتگوی آزاد کلی تاپیک واسه گذاشتن عکسهای جالب داریم ، یا اگرم عکسی میخواهید بزارید به صورت لینک بزارید .
امیدوارم همتون خوب و خوش باشید :wink:

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 24 اسفند 1386, 2:28 pm

دوستان بوفه پاک سازی شد ، عکسهای بزرگ به صورت لینک در اومدن و بعضی از مطالب هم حذف شدند
امیدوارم از این به بعد یه بوفه تر و تمیز داشته باشیم :wink:

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 24 اسفند 1386, 11:11 pm

از وقتی هانیه .. همسرم ، رفته خیلی با حال شده :lol: مممممممممممنننننن . .

ببخشید خط رو خط خز شد خر کاری کردیم (حماریدیم)

ملت خواستن استاد و عوض کنن ، استاد عوضشون کرد ، هی به این ها گفتم نکنین این کار ، به آقای آلپاین گفتم به کتشون (تو چطوری می خوای ارشد بدی با این سوادت آخه بچه ، کت نه که کت ، فهمیدی ؟) نرفت .. حالا استاده خطری شده کمی ..
این فیلم مخوف اره 4 هم که دارهالان تو این بوفه تبلیغ می شه خیلی چرته .. برین 1408 ببینین حال کنین ، six sense ببینین .
(به جان خودم نفهمیدی که کت و کی گفتم یا کت و :wink: )

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 24 اسفند 1386, 11:26 pm

مممممممممممممممممممممممممممممممممممم
چی میخواستم بگم ؟
من که چیزی نمیخواستم بگم ، چرا حرف میزاری تو دهنم ؟ :idea:
فیلم
فیلم چی ؟
من گفتم فیلم ؟
اهان
راست میگی ، میخواستم یه فیلم معرفی کنم .

برید این فیلم Illusionist رو ببینید فیلم جالبیه ، مخصوصا آخرش خیلی جالب تموم میشه و حسابی غافلگیر خواهید شد :D

امروز این بازی PES 2008 رو دوباره بعد از 2 ماه نصب کردم تا بشینم یه جام برم ، کسی اینجا فوتبالی هست یا نه ؟ هیچ کدوم حریف من نمیشید :twisted:

امروز یه آهنگ از Armin van Buuren گرفتم به اسم The Sound Of Goodbye ، آهنگ بسیار جالبیه ، خوراکه ماشینه :lol: ، حالا این ماشین ددی بزرگ رو که قراره بهم بده بگیرم ، حتما یه حالی بهش میدم :lol:

دیگه چی میخواستم بگم :?: نوک زبونم بودا :roll: خوب حالا دفعه بعد میگم :lol:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 25 اسفند 1386, 11:36 am

با سلام
به به ميبينم كه بازم كلوپ فيلم دوباره راه افتاده
این فیلم مخوف اره 4 هم که دارهالان تو این بوفه تبلیغ می شه خیلی چرته .. برین 1408 ببینین حال کنین ، six sense ببینین .
من كه گفتم اره 4 خوب نيست 1408 كه ايران نشونميده فكر كنم كانال 2 البته روزشو نميدونم
برید این فیلم Illusionist رو ببینید فیلم جالبیه ، مخصوصا آخرش خیلی جالب تموم میشه و حسابی غافلگیر خواهید شد
چشم ميريم نگاه ميكنيم
امروز این بازی PES 2008 رو دوباره بعد از 2 ماه نصب کردم تا بشینم یه جام برم ، کسی اینجا فوتبالی هست یا نه ؟ هیچ کدوم حریف من نمیشید
من هستم خودشم به شما 3 تا آوانس ميدم چطوره خوبه :lol: :lol:
امروز یه آهنگ از Armin van Buuren گرفتم به اسم The Sound Of Goodbye ، آهنگ بسیار جالبیه ، خوراکه ماشینه Laughing ، حالا این ماشین ددی بزرگ رو که قراره بهم بده بگیرم ، حتما یه حالی بهش میدم
دانلودش ميكنم ببينم كه چطوره تو ماشين كه نميشه مخصوصا كه وقتي بابام رانندگي ميكنه ديدي يه دفعه سي دي يا نوار در آورد انداخت از پنچره بيرون (شوخي كردم) :wink: وقتي هم كه من نوار نميزارم بابام ميگه يه نوار بنداز ميگه رانندگي بدون نوار رانندگي نيست

حالا هم يه فيلم من بهتون توصيه ميكنم اصلا از دست نديدmeet the Spartans اخر خنده هستش فيلمي بر ضد فيلم 300 حتما نگاه كنيد فيلم 300 مسخره كرده
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

دوباره من اومدم

پست توسط ce.mohsen » شنبه 25 اسفند 1386, 12:39 pm

با سلام خدمت همه دوستان شرح پریشانی من گوش .....
والا تو این چندین زمان اخیر مردیم از بس نتونستیم صفحات این بوفه رو باز کنیم و همش عکس میدیدیم و به ملت بد و بیرا می گفتیم (منظور از بد و بیرا که می دونین چیه:wink: )
من خیلی با ContextOriented موافقم ، چون فرزین باهاش موافقه
راستی معین و جلال عزیز ، یه کم اون فرزین جدید رو که تو زنجان کشف شده معرفی کنید تا از برکات معرفیش استفاده کنیم :lol:
و از رامین هم به خاطری وقتی که گذاشت متشکریم ، همه با هم بلند بگین .....

همین جا به دوستانی که به تازگی وارد خطوط ADSL شدن تبریک میگم ، ما رو هم تو شادی خودتون شریک کنین (خدا به دادتون برسه)

خیلی وقته چت نگفتم ، اصلا نمیلد بالا

راستی من این فیلم Illusionist رو از تلویزیتون دیدم (فکر کنم سال گذشته) و فکر می کردم خیلی باحاله ، اما وقتی فیلم اصلی رو دیدم واقعا فهمیدم که خیلی باحاااااااااااااله (به این میگن فیلما نه پر کلاغ ، هر کی پر کلاغ رو دیده .... :lol: )
تبلیغات meet the Spartans رو هم فک کنم از BoxOffice دیدم ، اما نمی دونم از کجا گیر بیارم
:cry:
moien نوشته شده:(به جان خودم نفهمیدی که کت و کی گفتم یا کت و Wink )لا
این دفعه دیگه من هم نفهمیدم ، خودت ترجمه کن :roll:

راس مع ی ن ، بد ع د تب نره یا دت
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 25 اسفند 1386, 1:33 pm

با سلام
تبلیغات meet the Spartans رو هم فک کنم از BoxOffice دیدم ، اما نمی دونم از کجا گیر بیارم
اگه ADSL داري ميتوني از اينجا دانلود كني

viewtopic.php?p=15087#15087
آخرین ویرایش توسط kanan در شنبه 25 اسفند 1386, 8:06 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 25 اسفند 1386, 6:30 pm

من هستم خودشم به شما 3 تا آوانس ميدم چطوره خوب
بیا من 5 تا آوانس بهت میدم :shock:
دانلودش ميكنم ببينم كه چطوره تو ماشين كه نميشه مخصوصا كه وقتي بابام رانندگي ميكنه ديدي يه دفعه سي دي يا نوار در آورد انداخت از پنچره بيرون (شوخي كردم) Wink وقتي هم كه من نوار نميزارم بابام ميگه يه نوار بنداز ميگه رانندگي بدون نوار رانندگي نيست
من هیچ وقت وقتی که بابام هست پشت ماشین نمیشینم ، به قول معروف میگن راننده کنار راننده نمیتونه بشینه :wink:
حالا هم يه فيلم من بهتون توصيه ميكنم اصلا از دست نديدmeet the Spartans

وای ، من که کلی فیلم دارم که هنوز ندیدم ، وقت نمیشه ، انشاالله تو عید :roll:
همین جا به دوستانی که به تازگی وارد خطوط ADSL شدن تبریک میگم ، ما رو هم تو شادی خودتون شریک کنین
منم به نوبه خودم تبریک میگم
راستی من این فیلم Illusionist رو از تلویزیتون دیدم
ای آقا ، چیزی که تلویزیون نشون میده با اصل فیلم زمین تا آسمون فرق داره ، فیلم 120 دقیقه ای میشه 50 دقیقه :shock:
محسن جون اینترنت پرسرعت که نداری ، از این دست فروش ها بگیر ، ارزون هم میدن ، DVD ای 1000 تومن :lol:

kanan جون چرا لینک فیلم ها رو اینجا گذاشتی ، قرار شد اینجا مباحث متفرقه و عکس و .... نذاریم .
البته ابعاد شخصیتیه ایشون انقدر گستردست که در این مقال نمی گنجد!
عجب آدم عجیبیه :shock:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 25 اسفند 1386, 8:21 pm

amin نوشته شده:یه چیزایی رو یادت رفت جلال
همیشه یه ربع مونده به آخر کلاس تشریف میاره و نصف صندلی های کلاس رو جابجا میکنه
شدیدا" سیقاریه :lol: مخصوصا وقتی اعصابش سر این استادا خورد میشه
مهندس نیست، کارشناسه ، اونم از نوع ناپیوسته :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
در ضمن ، شما یه نگاهی به این عکس بندازید...

http://i27.tinypic.com/dwct21.jpg

هیچ شما تاحالا دقت کرده بودید که آرمی که تو اون کارت مشخص کرده بودم ، رو ساختمون اصلیش نیست :?: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(4500 به 2 به نفع من ، معین و جلال) ...با زخم...زبوناااا...........
تو عکسه تابلو که آرم رو بعدا گذاشتن :lol:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » شنبه 25 اسفند 1386, 11:55 pm

عارضم خدمت شما عزیزان که ، آقای آلپاین موجوده بسی ملوسی هستند ، خیلی هم بی اعصابن ، بارز ترین خصوصیتشون هم نوستالژی بودن شخصیت ، خود پطر کبیر بینی ، سوسیال - دموکرات بودن عقاید ولی حماریزه بودن افعال در این شخصه .
و اینکه ایشون مزاجشون سازگار با رو کنسول نشینی نیست ، این سمند هم با این بزرگیش همیشه یه نفر رو کنسوله ، اون هم جلاله ..
حالا یه موجود دیگه هم هست اونجا ، معقول ترین ، خوش یپ ترین ، خفن ترین ، ناز ترین ، نوستالژی ترین ، تفریح کار ترین ، چای خور ترین ، گیم باز ترین ، دو دره باز ترین ، تمرین ننویس ترین ، دنبال کانون های هنری گرد ترین ، most wated ترین .. فرد ، که اونم منم ، باور نداری از میلاد (sql ترین) ، امین (موبایل ترین و کلیپ ترین) ، جلال (فلش مموری باسرعت کم ترین،هانیه ترین) می تونین بپرسین .
به جان فرزین که می خوام مو به سرش نباشه ...
:lol:

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » دوشنبه 27 اسفند 1386, 12:50 am

این ماشین پیکانه ، پیکان جوانانه ، پیکان جوانانه
اولان یاواش اولان یاواش ددمه یاندردن
خواهش می کنم خواهش می کنم و ...