کنکور کارشناسی ارشد 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: کنکور کارشناسی ارشد 89

پست توسط eli » چهارشنبه 4 آذر 1388, 11:30 pm

سلام
مدارمنطقی پوران کتاب خوبیه ولی کامل نیست، یعنی توضیحاتش زیاد جامع نیست.
معماری پوران به نظر من کتاب خوبی بود (البته من کتاب دیگه ای غیر از پوران رو ندیدم )
برای زبان‌های برنامه نویسی کتاب جعفرنژاد کتاب زیاد خوبی نیست ولی خوب همون طور که milad گفت چاره دیگه ای نیست.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 5 آذر 1388, 10:35 pm

milad نوشته شده:پایگاه مقسمی خوبه
معماری مقسمی خوبه راهیان ارشد بهتره
مدار منطقی راهیان بهتره
کامپایلر پوران خوبه
نظریه زبانها مقسمی بهتره
زبانهای برنامه سازی جعفر نژاد خوب نیست ولی چاره ای هم نیست!
سیستم عامل(جدید) وگسسته پوران خوبه
با سلام
بله منم تائيد ميكنم واقعا كتاب پايگاه مقسمي خوب هست كتاب پايگاه پوران حتي وقت گذاشتن هم بيخودي هست خيلي چيزها ناقص هست و نگفته
آره معماري راهيان ارشد نسبت به بقيه خوب هست ولي بازم مشكل داره
از بقيه هم واقعا ميتونم بگم خيلي خوب هست اونم كتاب گسسته پوران هست كه فكر نكنم اگه كسي اينو خوب بخونه كمتر از 50% بزنه
دوستان يكي كمك كنه بدجوري محتاج دعا هستم كه اين برنامه نظريه زبان كوفتي رو چيكار كنم استاد ما فقط 2 جلسه خوب درس داد بقيشو گفت من درس نميدم و هر جلسه مياد يكي از خودمون دانشجوها تدريس ميكنه استاد محترم هم ميشينه تو كلاس چايي ميخوره khk: :x با استاد هم الان ضد افتادم حتي به كلاس هم اصلا نميرم اين كتاب صراف زاده هم اصلا سر در نميارم چي ميگه يكي كمك كنه چي بخونم اين كتاب مقسمي اصلا به درد نميخوره يه كلمه گفته 40 تا نكته پشت سر هم نوشته nar: كه اصلا معلوم نيست چي ميگه حالا يكي كمك كنه من چيكار كنم اين درس رو :cry:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

ploto
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ploto » شنبه 28 آذر 1388, 10:01 pm

سلام به همه دوستان خوبم
مثل اینکه من بازم جا موندم، نمی دونم چرا ولی از وقتی رفتم بناب همه چی یادم رفت از جمله ارشد!
می دونم خیلی دیره ولی یه دو سه هفته ای هست که منم شروع کردم به خوندن.
بعضی از منابعی رو که یکی از دوستام می خوند رو می نویسم ،البته دوستم می گفت که برای هر درس بهتره که منبع اصلی رو بخونیم
مهندسی نرم افزار پرسمن
ساختمان هورویتز
طراحی الگوریتم نیپولیتان
سیستم عامل پدرام
پایگاه داده رانکوهی (رو این یکی خیلی تاکید داشت)
هوش راسل
معماری مانو و ند تا دیگه که یادم نمیاد.
به هر حال امیدوارم که همه موفق باشن.

MRG23

پست توسط MRG23 » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 1:25 pm

سلام دوستان.بعد چند وقتی که نبودم دوباره برگشتم به سایتی که موفقیتمو مدیونشم.آقا من 2 3 هفته دیگه امتحان ارشد (آزمایشی)دارم.به نظرتون میشه تو این چند وقت کاری کرد؟اگه آره چی پیشنهاد میدین؟

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » سه‌شنبه 13 بهمن 1388, 2:40 pm

MRG23 نوشته شده:سلام دوستان.بعد چند وقتی که نبودم دوباره برگشتم به سایتی که موفقیتمو مدیونشم.آقا من 2 3 هفته دیگه امتحان ارشد (آزمایشی)دارم.به نظرتون میشه تو این چند وقت کاری کرد؟اگه آره چی پیشنهاد میدین؟
بستگی داره آخه، اگه قبلا خوندی این زمان باقی مونده هم بخون و تست بزن بیشتر.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

niki_nekoo

پست توسط niki_nekoo » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 8:14 pm

سلام من ترم بهمن ترم 8 کارشناسی پیوسته هستم
تازه میخام شروع کنم واسه ارشد
فقط هم به آزاد فکر میکنم
میگن کتابهای پوران و مقسمی از همه بهتره bil:

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 14 بهمن 1388, 11:55 pm

توضيحات آقاي حريريان، دانشجوي ارشد هوش مصنوعي قزوين:

«سلام.

دانشگاه آزاد قزوین از نظر مدیریتی در سطح بالایی قرار دارد و همین امر باعث شده سطح علمی و سطح هر چیزی که فکرشو کنید بسیار بالا باشد. اغلب اساتید آن از استاد تمامهای (فول پروفسور) معتبر ترین دانشگاههای تهران و سایر شهرستانها انتخاب می شوند.

میتونید با مراجعه به سایت دانشگاه ببینید که چه اساتیدی مشغول به تدریسند. اگرچه تمام سیاستهای دانشگاه بر روی افزایش سطح علمی آن است ولی در زمینه های ورزشی و مسابقات مختلف نیز پیشرفت های چشمگیری داشته اند. من بعضی وقتها به دوستام میگم ببینید میتونید یه ایراد از کل دانشگاه بگیرید؟!! و معمولا برای سوال من جوابی نیست.

یه خبر بد برای تنبل ها:
اصلا به فکر اینکه میریم یه جوری درسها رو پاس میکنیم نباشید. فقط باید در حد عالی درس خواند. و درس خواندن را دوست داشت. اغلب کلاسها به طور کامل تشکیل میشود و در صورت نیامدن استاد بلافاصله تاریخ کلاس جبرانی آن مشخص میشود.

راستی یادم رفت بگم در دانشگاه اینترنت بیسیم با سرعت عالی برقراره و به بچه های ارشد ماهی 20 ساعت اعتبار رایگان داده میشود. همه چیز و همه کاری ازطریق اینترنت صورت میگیرد، از ثبت نام و انتخاب واحد گرفته تا فیش غذا و اعتراض به نمره و هر چی رو که بتونن بردن رو اینترنت.

اینجا نوشتن مقاله خیلی واسه اساتید اهمیت داره و تو این زمینه دانشجو ها رو یکم هل میدن تا موتور مقاله نویسیشون روشن بشه.

راستی دانشجویان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند چون تمام اسلایدها که در کلاسها نشان داده میشه زبان اصلیه و تمام کتابها که معرفی میشن هم زبان اصلیند.

اگر بازم سوالی بود درخدمتیم. برای همه آرزوی موفقیت میکنم»

اين هم نظر يكي از دوستان دانشجوي ارشد قزوين درباره اين دانشگاه، كه البته با نظرات آقاي حريريان متفاوت هست!‌:

«كلا قزوين و دانشگاه آزاد، خيلي سطح پاييني داره. قزوين فقط واسه كارشناسي خوبه. رئيس دانشگاه قزوين، دكتر ميبدي رو گذاشته رئيس دانشكده كامپيوتر و برق كه جلوه خوبي داشته باشه، بقيه اساتيد شوت هستند! اونايي هم كه خوب بودن گذاشتن رفتند. علوم تحقيقات يك كم وضعش بهتره. خود من امسال كنكور علوم تحقيقات شركت ميكنم تا از قزوين راحت بشم. چون هر كس قزوين، معماري يا هوش بخونه يا حتي نرم افزار، ديگه نبايد فكر دكتراي حتي آزاد رو بكنه (بدون هيچ شكي). يك نكته ديگه: قزوين تعدادي استاد خوب هم داره كه با توجه به باندبازي موجود، درسهاي بي ارزش رو به اونها ميدن و درسهاي مهم رو خودشون برميدارن و ... حداقل ميتونم بگم معماري صفر مطلق هست، هوش در حد صفر. در مورد بقيه اظهار نظر نمي كنم. يه چيز عجيب: همين چند روز پيش يكي از اساتيد نرم افزار با كفش زد به بدن يكي از دانشجوها!!! در ضمن اينجا آب بخوري پول ميگيرن و اونايي كه ندارن، مشكل دارن. تا وقتي كل پول رو نريزي به حساب، نميزارن انتخاب واحد كني، ژتون بگيري يا هر كار ديگه اي بكني...»

برگرفته از وبلاگ محمد

اگر آزاد ثبت نام کردید.بگید کجا چه گرایشی؟
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

MRG23

پست توسط MRG23 » دوشنبه 19 بهمن 1388, 6:29 am

eli نوشته شده:
MRG23 نوشته شده:سلام دوستان.بعد چند وقتی که نبودم دوباره برگشتم به سایتی که موفقیتمو مدیونشم.آقا من 2 3 هفته دیگه امتحان ارشد (آزمایشی)دارم.به نظرتون میشه تو این چند وقت کاری کرد؟اگه آره چی پیشنهاد میدین؟
خانم مدیر بنده ترم آخرم.و هنوز اصلا هیچ کدوم از سوالای ارشد و حتی نگام نکردم.فکر کنم با این حساب فقط باید برم ساندیس بخورم برگردم:دی khk:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » دوشنبه 19 بهمن 1388, 12:16 pm

MRG23 نوشته شده:
eli نوشته شده:
خانم مدیر بنده ترم آخرم.و هنوز اصلا هیچ کدوم از سوالای ارشد و حتی نگام نکردم.فکر کنم با این حساب فقط باید برم ساندیس بخورم برگردم:دی khk:
اشکال نداره، منم اولش قصد داشتم واسه امسال 40% بخونم و تستی کنکور بدم که به قدری درگیر پروژه نهایی شدم که دیگه بی خیال شدم امسال.
ان شالله برای سال دیگه.

ما هم واسه همون بیسکوئیت و ساندیسش میایم ddn:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 10:27 am

سلام خوبین دوستان
ا ger: هم بیکوفیت می دن هم ساندیش؟ نمی دونم فک کنم یکی می دنا یه بیکوفیت تکی . هین
حالا شما برو جستجو کن اگه 2تا می دن ما سوبونه نخولیم(ننه الی جون :wink: )

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 11:55 am

mamad_msp نوشته شده:سلام خوبین دوستان
ا ger: هم بیکوفیت می دن هم ساندیش؟ نمی دونم فک کنم یکی می دنا یه بیکوفیت تکی . هین
حالا شما برو جستجو کن اگه 2تا می دن ما سوبونه نخولیم(ننه الی جون :wink: )
اگه فقط یکیش باشه که ارزش رفتن نداره ddn: حالا تحقیق میکنم نتایج و میگم. :mrgreen:

آزمون مجموعه مهندسی کامپیوتر عصر 5شنبه و صبح جمعه هستش.

talangor
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط talangor » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 5:13 pm

سلام
من لیسانس نرم افزار دارم و بعد از سربازی و وقفه ای 2 ساله می خوام واسه ارشد آزاد بخونم(حدود سه ماهه دیگه) ...
البته چون وقت کمه می خواستم ببینم به نظر شما واسه ارشد هوش مصنوعی چه درس هایی رو فقط بخونم بهتره؟(از 12 درس)...(چون یکی از بچه ها نصف کرده بود درس ها رو قبول شد، البته در تکمیل ظرفیت و تقدیر)
برای هرکدام از درس ها با توجه به اطلاعات این سایت و سایت های دیگه به این نتیجه رسیدم که از منابع زیر در درجه اول استفاده کنم:
1- زبان - پارسه و اگر وقت شد 504
2- ریاضی مهندسی - مدرسان شریف
3-آمار - پارسه
4-محاسبات عددی - اسماعیل بابلیان
5-ساختمان گسسته-پوران پژوهش
6-ساختمان داده-مقسمی
7-طراحی الگوریتم-ترجمه ی نئوپولیتن توسط حجت الله خلیلی
8-سیستم عامل- پوران پژوهش و اگر هم شد مقسمی
9 - مدارمنطقی-مقسمی
10-معماری-پوران پژوهش
11-نظریه-لینز البته ترجمش و اگه نشد پوران پژوهش
12-هوش مصنوعی - راسل ترجمه دانشگاه رضوی مشهد
13-مدار الکتریکی ؟؟؟؟؟

با توجه به اینکه این منابع بیشتر فکر می کنم برای دولتی هست آیا واسه آزاد هم خوبه یا نه ؟ (مثل منبع هوش مصنوعی)
کسی هست در بین بچه ها که کارشناسی ارشد هوش بخونه؟
نظرتون راجع به کنکورهای سنجش تکمیلی که دو مرحله واسه آزاد برگزار می شه چیه؟ شرکت کنم یا نه البته منابع سنجش رو که نمی خونم!
اگه راهنمایی دیگه هم دارین ممنون می شم بگید...
قبلا ممنون
تصویر

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 30 بهمن 1388, 12:16 pm

سلام به همه دوستان
بچه های کنکوری خسته نباشید bil:
دوستانی که این دو روزه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و IT رو دادن کاش بیان نظرشون رو در مورد کیفیت و سطح سوالات بگن، ما که نخودیم زیاد نظری هم نمی تونیم بدیم. ولی به نظر من سوالات تخصصی گرایش نرم افزار زیاد سخت به نظر نمیرسید، به نظرم اگر کسی یه مقدار زمان گذاشته بود و خونده بود می تونست سوالات رو جواب بده، ریاضیات هم که به نظرم مثل همیشه سخت بود (البته واسه من که 0% خونده بودم :mrgreen: ) و دروس مشترک هم به نظر سخت بود.
امیدوارم که سایر دوستان در کنکورشون موفق بوده باشن.

آواتار کاربر
kako.net

از کنکور چه خبر

پست توسط kako.net » جمعه 30 بهمن 1388, 12:41 pm

سلام به دوستان قدیم
تا جایی که من از دوستان متوجه شدم،IT در کل راحت بود و هر کی خونده بود خوب زده بود،من هم چند تا درس که خونده بودم بد نبود،اما بازم چند تایی سوتی دادم
در مورد مهندسی که ریاضیش میگفتن سخته ما که نخونده بودیم،امار هم زیاد تعریفی نداشت بیشتر از چند فصل آخر داده بودن
مشترک رو هم متوسط رو به بالا میشه گفت
تخصصی نرم افزار طراحیش بد نبود
اما هوش به نظر من که هم طراحی و هم هوش سخت بود
اگه کسی دفترچه یا سوالا رو داره بزاره
ممنون
شیرین ترین لحظات زندگی وقتیه که مشکلات رو حل کنیم!
پس اگه تو زندگی مشکلی نباشه،شیرینی هم نیست!

talangor
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط talangor » دوشنبه 3 اسفند 1388, 7:58 pm

talangor نوشته شده:سلام
من لیسانس نرم افزار دارم و بعد از سربازی و وقفه ای 2 ساله می خوام واسه ارشد آزاد بخونم(حدود سه ماهه دیگه) ...
البته چون وقت کمه می خواستم ببینم به نظر شما واسه ارشد هوش مصنوعی چه درس هایی رو فقط بخونم بهتره؟(از 12 درس)...(چون یکی از بچه ها نصف کرده بود درس ها رو قبول شد، البته در تکمیل ظرفیت و تقدیر)
برای هرکدام از درس ها با توجه به اطلاعات این سایت و سایت های دیگه به این نتیجه رسیدم که از منابع زیر در درجه اول استفاده کنم:
1- زبان - پارسه و اگر وقت شد 504
2- ریاضی مهندسی - مدرسان شریف
3-آمار - پارسه
4-محاسبات عددی - اسماعیل بابلیان
5-ساختمان گسسته-پوران پژوهش
6-ساختمان داده-مقسمی
7-طراحی الگوریتم-ترجمه ی نئوپولیتن توسط حجت الله خلیلی
8-سیستم عامل- پوران پژوهش و اگر هم شد مقسمی
9 - مدارمنطقی-مقسمی
10-معماری-پوران پژوهش
11-نظریه-لینز البته ترجمش و اگه نشد پوران پژوهش
12-هوش مصنوعی - راسل ترجمه دانشگاه رضوی مشهد
13-مدار الکتریکی ؟؟؟؟؟

با توجه به اینکه این منابع بیشتر فکر می کنم برای دولتی هست آیا واسه آزاد هم خوبه یا نه ؟ (مثل منبع هوش مصنوعی)
کسی هست در بین بچه ها که کارشناسی ارشد هوش بخونه؟
نظرتون راجع به کنکورهای سنجش تکمیلی که دو مرحله واسه آزاد برگزار می شه چیه؟ شرکت کنم یا نه البته منابع سنجش رو که نمی خونم!
اگه راهنمایی دیگه هم دارین ممنون می شم بگید...
قبلا ممنون
سلام
کاش یه نفر حداقل چند تا از سوالای بالا رو جواب بده؟!
به نظر من چیزی که خیلی تو چشم بود تو کنکور آسون بودن زبان بود!
اگه سوالات گیر اومد من هم می خوام! bil:
تصویر

قفل شده