کنکور کارشناسی ارشد 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

کنکور کارشناسی ارشد 89

پست توسط eli » جمعه 10 مهر 1388, 1:45 am

سلام به همه دوستان عزیز bil:
با توجه به اینکه تاپیک های متعددی در مورد برنامه ریزی و شروع به خوندن برای کنکور ارشد وجود داره تصمیم گرفتم تا این تاپیک ایجاد بشه و صحبت ها و برنامه ها به صورت متمرکز در این تاپیک مطرح بشه.
برای شروع به کار به نظرم رسید که بهتر باشه تا یه بیوگرافی تحصیلی هر کس از خودش ارائه بده، از جمله وضعیت تحصیلی ( مشغول به تحصیل یا فارغ التحصیل)، گرایش مورد نظر برای کنکور ارشد و سایر اطلاعاتی که به نظرتون لازم هستش.
البته به این دلیل خواستم که این توضیحات داده بشه تا بتونیم یه آشنایی سطحی از وضعیت همدیگه داشته باشیم، چون در ادامه کار ممکن هستش هر کس تا حدودی از برنامه اش و نوع و زمان و میزان خوندنش بگه و از اونجایی که شرایط و وضعیت هر کس متفاوت هستش، ممکنه این دغدغه رو در سایر دوستان بیاره که فلان شخص مثلا داره 8 ساعت در روز میخونه ولی من 3 ساعت میخونم و از این حرفا؛ ولی اطلاع داشتن میتونه از بروز این تنش ها جلوگیری کنه و همینطور این راه رو برامون باز میکنه تا بتونیم به هرکس با توجه به شرایطش راهنمایی بدیم.
بعد از این مرحله وارد مسایل دیگه میشیم.
فقط خواهشی که دارم اینه که امیدوارم بحث ها از هدف اصلی این تاپیک خارج نشه و به حاشیه کشیده نشه؛ مثلا بحث در مورد اینکه چرا فلان گرایش و انتخاب کردی و چرا اصلا ارشد بدیم و چرا امسال ندیم و از این بحثها.

اول هم خودم شروع میکنم:
من ورودی کارشناسی ناپیوسته بهمن 86 دانشکده شریعتی هستم. 3 ترمه درسم و تموم کردم و فقط پروژه نهایی مونده که هنوزشروع به کار نکردم و تا 2ماه دیگه باید دفاع کنم (یه موضوع جالب در مورد هوش مصنوعی)
قصد دارم برای گرایش نرم افزار شرکت کنم (علی رغم علاقه ام به هوش مصنوعی). برناممم هم برای سال دیگه هستش. هدفم هم فقط یه رتبه عالی و تحصیل در یک دانشگاه خوب هستش و به همین دلیل ترجیح میدم آهسته و پیوسته جلو بیام و به هدفم برسم. یه هدف شغلی هم مدنظرم هستش که تا حدی هم بخاطر اون کنکور ارشد و 1 سال به عقب انداختم.

امیدوارم که بتونم برای امسال 50% آمادگی لازم رو کسب کنم.
البته هر مورد بیشتری که به نظر سایر دوستان لازم هستش، مشتاقانه دنبال میکنیم.
موفق باشید.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: کنکور کارشناسی ارشد 89

پست توسط milad » جمعه 10 مهر 1388, 1:58 am

سلام
من ورودی کارشناسی ناپیوسته بهمن 86 دانشگاه زنجان هستم. 5 ترمه درس تموم خواهم کرد ،این ترم فقط 12 واحد گرفتم که کامپایلر و معماری هم هستند
قصد دارم برای گرایش نرم افزار+IT شرکت کنم ، خیلی دوست دارم امسال قبول شم ، دانشگاه زیاد مهم نیست ، زمان برام خیلی مهم تره بعد یک کارهای دیگه دارم !!!
تو دانشگاه ما نظریه و کامپایلر تدریس می شه و محاسبات میشه با بچه های برق گرفت ، از این که زیاد درس بخونم حس خوبی بهم دست نمیده ولی می تونم زیاد درس بخونم !!!
امیدوارم با این کتابهای حمید رضا و پوران + کمی رفرنس قبول بشم
نمیشه انگشت زد؟

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » جمعه 10 مهر 1388, 2:35 am

ما ام با تقریب بسیار خوبی مثل آاا میلادیم! :mrgreen:
البته امسال خیلی جدی نیستم ، احتمالا با 50% امادگی شرکت کنم.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 10 مهر 1388, 10:34 am

با سلام
من هم كه ترم 3 هستم با 15 واحد درس و از اين شنبه ميخوام شروع كنم ولي بيشتر براي سال آينده برنامه دارم ولي امسال فرق نميكنه آزاد يا پيام زور يا سراسري (ناكجا آباد) قبول بشم ميرم چون ديگه سنم بالا رفته و از دوستان و بقيه خيلي عقب افتادم
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

davtalab 88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط davtalab 88 » جمعه 10 مهر 1388, 11:07 am

با سلام
در این چند ماه باقی مانده چی بخونیم بهتره؟؟؟

satar660
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط satar660 » جمعه 10 مهر 1388, 8:53 pm

سلام
منم تازه ترم اولم(کارشناسی نا پیوسته) ولی می خوام از همین الان شروع کنم بخونم برای ارشد سال دیگه هوش مصنوعی قبول شم
لطفا راهنمایی کنید از چه منابعی استفاده کنم سنجش تکمیلی ،پارسه،پوران و...
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند پس بی نظیر باش

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » شنبه 11 مهر 1388, 1:34 am

eli نوشته شده: سلام به همه دوستان عزیز bil:

با توجه به اینکه تاپیک های متعددی در مورد برنامه ریزی و شروع به خوندن برای کنکور ارشد وجود داره تصمیم گرفتم تا این تاپیک ایجاد بشه و صحبت ها و برنامه ها به صورت متمرکز در این تاپیک مطرح بشه.
برای شروع به کار به نظرم رسید که بهتر باشه تا یه بیوگرافی تحصیلی هر کس از خودش ارائه بده، از جمله وضعیت تحصیلی ( مشغول به تحصیل یا فارغ التحصیل)، گرایش مورد نظر برای کنکور ارشد و سایر اطلاعاتی که به نظرتون لازم هستش.
البته به این دلیل خواستم که این توضیحات داده بشه تا بتونیم یه آشنایی سطحی از وضعیت همدیگه داشته باشیم، چون در ادامه کار ممکن هستش هر کس تا حدودی از برنامه اش و نوع و زمان و میزان خوندنش بگه و از اونجایی که شرایط و وضعیت هر کس متفاوت هستش، ممکنه این دغدغه رو در سایر دوستان بیاره که فلان شخص مثلا داره 8 ساعت در روز میخونه ولی من 3 ساعت میخونم و از این حرفا؛ ولی اطلاع داشتن میتونه از بروز این تنش ها جلوگیری کنه و همینطور این راه رو برامون باز میکنه تا بتونیم به هرکس با توجه به شرایطش راهنمایی بدیم.
بعد از این مرحله وارد مسایل دیگه میشیم.
فقط خواهشی که دارم اینه که امیدوارم بحث ها از هدف اصلی این تاپیک خارج نشه و به حاشیه کشیده نشه؛ مثلا بحث در مورد اینکه چرا فلان گرایش و انتخاب کردی و چرا اصلا ارشد بدیم و چرا امسال ندیم و از این بحثها.

اول هم خودم شروع میکنم:
من ورودی کارشناسی ناپیوسته بهمن 86 دانشکده شریعتی هستم. 3 ترمه درسم و تموم کردم و فقط پروژه نهایی مونده که هنوزشروع به کار نکردم و تا 2ماه دیگه باید دفاع کنم (یه موضوع جالب در مورد هوش مصنوعی)
قصد دارم برای گرایش نرم افزار شرکت کنم (علی رغم علاقه ام به هوش مصنوعی). برناممم هم برای سال دیگه هستش. هدفم هم فقط یه رتبه عالی و تحصیل در یک دانشگاه خوب هستش و به همین دلیل ترجیح میدم آهسته و پیوسته جلو بیام و به هدفم برسم. یه هدف شغلی هم مدنظرم هستش که تا حدی هم بخاطر اون کنکور ارشد و 1 سال به عقب انداختم.

برای آمادگی و شروع به کار هم با استاد یوسفی به طور مفصل مشاوره کردم و آمادم که بتونم برای امسال 50% آمادگی لازم رو کسب کنم.
البته هر مورد بیشتری که به نظر سایر دوستان لازم هستش، مشتاقانه دنبال میکنیم.
موفق باشید.
سلام خانوم مدير
ميگم يه پيشنهاد بحث ها رو كاربردي تر و منسجم تر كنيم و مهم تر از اونها ،نظم بديم و همگي از دادن پستهاي به اصطلاح احوال پرسي تو تايپيك هاي مربوط خودداري كنيم...و بيشتر به اصل قضيه بپر دازيم

-----------
خوب.منم بگم.صدرا--ورودي تكميل ظرفيت 86.دانشگاه آزاد تهران جنوب..البته غير انتفاعي شهرستان پذيرفته شده به خاطر شرايط كاري ترجي دادم نرم.
الانم ترم 3 هستم.
من سعي كردم دروسي كه ترم 3 و ترم آخر بر مي دارم در ارتباط تنگا تنگ با ارشد باشه.مثلا هنوز كلاس پايگاه شروع نشده جزوات و كتابهاش و تهيه كردم و مشغول خوندنم.بد شانسي بزرگ من مقسمي اين ترم تهران جنوب واحد بر نداشته.تنها دلخوشيمون به احسان ملكيان بود كه متاسفانه دروسي كه ارايه كرده بود من همگي رو پاس كرده بودم.(مهندسي نت و طراحي صفحات وب و شبكه).
يه نكته راجب خودم كه من از زمان كارداني كار ميكردم و شايد بعد از ليسانس هم نيازي به ادامه تحصيل ندارم...اما يه حس دروني هميشه من رو به حركت وا ميداره تا در اين زمينه تلاش كنم.بيشتر به فناوري اطلاعات علاقمندم چون كيم بحثهاي مديريتي هم دا ره.تلاشم رو براي 89 ميكنم و اگر نشد 90
****يه نكته جالب و روحيه ساز يكي از دوستان صميميم كه هم در هنرستان هم در كارداني هم ك لاس بوديم و اون آزاد ساري رفت من 1 سال بعد تهران..امسال در كنكور ارشد قزوين پذيرفته شده و خوب بدونيد از لحاظ سطح علمي متوسط بود .اما 4 ماه آخر رو واقعا تلاش كرد.پارسه و كلاسهاي كنكور مقسمي شركت ميكرد...ديگه چي بگم؟؟؟
خانوم مدير از اين بحث كارتون سر در نياوردم چه ربطي به ارشد داشت؟؟؟
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Application_13 » شنبه 11 مهر 1388, 2:21 am

سلام دوستان.
من ورودی 87 هستم.الان ترم 3 هستم و انشالا ترم بعد درسم تموم میشه.
میخوام واسه امسال شرکت کنم و انشالا هرجا که قبول شدم میرم. اما امسال به احتمال زیاد منم 50% میخونم و بیشتر قصدم سال دیگه هست.
به امید قبولی تمامی دوستان yes:
str: str: str:
احمدرضا عابدزاده - عقاب آسیا را هرگز فراموش نکنیم...

قوانین سایت........ مهمه......قربونه همتون بشم بخونید

http://www.forum.karshenasi.com/viewtopic.php?t=4920

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 11 مهر 1388, 9:12 am

SADRA نوشته شده: خانوم مدير از اين بحث كارتون سر در نياوردم چه ربطي به ارشد داشت؟؟؟
بحث کاری که مطرح کردم فقط یکی از دلایلی بود که کنکور ارشد و به تعویق انداختم، اونم بخاطر این بود که از قبولی امسال ناامید نیستم و به دلایل دیگه ای امسال میخوام کنکور آزمایشی بدم تا یه موقع تضعیف روحیه برای دیگران نباشه.
--------------------
در مورد منابع بسیار زیاد در تاپیک های دیگه مطرح شده، فکر میکنم اینجا دیگه تصمیم گیری خودمون باید باتشه که کدوم منبع یا کتاب و جزوه رو برای هر درسی انتخاب می کنیم.
اگر کسی کتاب خاصی رو خوند و به نظرش کتاب مفید و خوبی اومد لطفا به سایر دوستان هم اطلاع بده.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 11 مهر 1388, 9:23 am

با سلام
به نظرم در مورد هر درس ارشد هم تو قسمت ارشد تاپيك بزنيم و بحث كنيم الان من خودم در مورد مدارمنطقي مشكل دارم تو همين استارت اوليه اونم اينكه بعد از كتاب موريس مانو ميشه همين كتاب كارداني به كارشناسي مقسمي خوند يا بايد يه كتاب كنكور جداگانه خريد

يه سوال هم كنكور ارشد آزاد ثبت نام و امتحانش كي هست ؟
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط Application_13 » شنبه 11 مهر 1388, 6:23 pm

سلام دوستان.
به نظر شما با خوندن کتابای مقسمی میشه قبول شد ؟
ممنون yes:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 11 مهر 1388, 10:54 pm

kanan نوشته شده:با سلام
به نظرم در مورد هر درس ارشد هم تو قسمت ارشد تاپيك بزنيم و بحث كنيم الان من خودم در مورد مدارمنطقي مشكل دارم تو همين استارت اوليه اونم اينكه بعد از كتاب موريس مانو ميشه همين كتاب كارداني به كارشناسي مقسمي خوند يا بايد يه كتاب كنكور جداگانه خريد

يه سوال هم كنكور ارشد آزاد ثبت نام و امتحانش كي هست ؟
منم کاملا موافقم که سوالات هر درس در تاپیک خودش مطرح بشه.
در مورد درس مدار منطقی شما اون کتابی که داری سرفصل هاشو با سرفصل های معرفی شده واسه ارشد مقایسه کن ببین همه رو پوشش میده یا نهدو اگر نه اون بخش های اضافه رو از یه کتاب دیگه بخون. یادمه 2سال پیش علوم پایه 2 تا کتاب واسه مدار داشت یکی مال مقسمی بود که خیلی روان گفته بود ولی یکی اگه اشتباه نکنم مال شادکام بود که واسه رشته های الکترونیک هم بود، اون کتاب سرفصل مفصلی داشت اگه اون و داشته باشی فکر کنم کافی باشه.
من خودم تحقیق که کرده می گفتن که کتاب پوران پژوهش واسه درس مدار خیلی خوبه و همون کافیه. منم همون و خریدم ولی هنوز شروع نکردم. تا چند روز دیگه شروع میکنم اگه کتاب خوبی بود حتما به شما هم میگم که استفاده بکنید.
Application_13 نوشته شده:سلام دوستان.
به نظر شما با خوندن کتابای مقسمی میشه قبول شد ؟
ممنون yes:
من با اینکه واسه کاردانی به کارشناسی فقط کتابای مقسمی رو خوندم و واقعا هم راضی بودم نمی دونم چرا اصلا دلم نمی خواد واسه ارشد سراغ کتابای مقسمی برم. میگن کتاب پایگاه داده هاش خیلی خوبه من اون و می خوام از روی مقسمی بخونم ولی هنوز واسه درسای دیگه سراغش نرفتم.
ساختمان داده هارو از روی کتاب هورویتز شروع کردم ولی اصلا ازش راضی نبودم یعنی اصلا نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم واسه همین از روی پوران پژوهش دارم میخونم تا اینجا که راضی بودم.

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: َشمال
تماس:

پست توسط vb develop » یک‌شنبه 12 مهر 1388, 12:37 am

سلام به دوستان.
من هم که دورودی مهر 87 بودم و حالا هم ترم 3 رو با 16 واحد شروع میکنم،انشاالله ترم بعد ترم آخر من هست.

برای ارشد هم خیلی جدی امسال رو میخوام از همین یکی 2 روزه آینده شروع کنم، و همدفم هو همین امسال اون هم روزانه تهران هست،چون در غیر این صورت ارشد نخواهم خواند.

در ضمن هدف مطلق بنده هم گرایش نرم افزار هست.

در ضمن از یکی از تک رقمی های نرم افزار حدود 3 سال پیش دارم یک کمک هایی میگیرم، خودش که میگه حله!! انشاالله که باشه. sbl

در ضمن :
بساختمان داده هارو از روی کتاب هورویتز شروع کردم ولی اصلا ازش راضی نبودم یعنی اصلا نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم واسه همین از روی پوران پژوهش دارم میخونم تا اینجا که راضی بودم.

هر چند قرار شد اینجا بحث نشه اما حق با شماست،کتاب ساختمان داده ها به زبان ++C نوشته : هورویتز،ساهنی و مهتا / کتاب بسیار بسیار خوبی هست اما نه برای کنکور ارشد.
اگر میدانستیم به چه اندازه به موفقیت نزدیکیم ،هیچگاه دست از تلاش بر نمیداشتیم

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » یک‌شنبه 12 مهر 1388, 11:39 pm

Application_13 نوشته شده:به نظر شما با خوندن کتابای مقسمی میشه قبول شد ؟
همون طور که قبلا گفتم یکی از آشنایان من رتبه زیر 170 ! آورده بود و الان پلی تکنیک می خونه می گفت :من فقط مقسمی خوندم ، البته ایشون از دانشجویان ممتاز بودند.
نمیشه انگشت زد؟

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط Application_13 » دوشنبه 13 مهر 1388, 12:13 am

milad نوشته شده:
Application_13 نوشته شده:به نظر شما با خوندن کتابای مقسمی میشه قبول شد ؟
همون طور که قبلا گفتم یکی از آشنایان من رتبه زیر 170 ! آورده بود و الان پلی تکنیک می خونه می گفت :من فقط مقسمی خوندم ، البته ایشون از دانشجویان ممتاز بودند.
سلام میلاد جان. ممنونم.

قفل شده