لطفا به سوالات پاسخ بدید

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
rouzbeh_z

لطفا به سوالات پاسخ بدید

پست توسط rouzbeh_z » چهارشنبه 13 آبان 1388, 9:47 am

سلام. من دانشجو ترم 6 کارشناسی هستم احتمالا ترم 7 تموم میشم اما ممکنه بخاطر ارائه نشدن 2 یا 3 واحد 8 ترمه بشم(یعنی 11 /89 تمام بشم) حالا اگه من تو کنکور ارشد امسال شرکت کنم و مجاز هم بشم ولی انتخاب رشته نکنم می تونم سال دیگه دوباره شرکت کنم لطفا اگه میشه جواببا اطلاعات درست رو هر کی میدونه با بزاره ممنون میشم . ktb:

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

Re: لطفا به سوالات پاسخ بدید

پست توسط عسل » چهارشنبه 13 آبان 1388, 10:43 am

rouzbeh_z نوشته شده:سلام. من دانشجو ترم 6 کارشناسی هستم احتمالا ترم 7 تموم میشم اما ممکنه بخاطر ارائه نشدن 2 یا 3 واحد 8 ترمه بشم(یعنی 11 /89 تمام بشم) حالا اگه من تو کنکور ارشد امسال شرکت کنم و مجاز هم بشم ولی انتخاب رشته نکنم می تونم سال دیگه دوباره شرکت کنم لطفا اگه میشه جواببا اطلاعات درست رو هر کی میدونه با بزاره ممنون میشم . ktb:
دوست عزیز شما می تونید برای نیمه دوم سال 89 انتخاب رشته کنید اگر هم قبول بشید اما شبانه یا غیر انتفاعی سال بعد دوباره می تونید شرکت کنید اما اگر روزانه باشه یک سال از کنکور محروم میشید
این قانون برای تمامی مقاطع می باشد
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: لطفا به سوالات پاسخ بدید

پست توسط milad » چهارشنبه 13 آبان 1388, 1:28 pm

فقط اگر در دوره روزانه قبول بشید و نرید سال بعدش نمی تونید شرکت کنید ، بنابراین اگر شبانه قبول بشید و نرید یا اصلا انتخاب رشته نکنید می تونید سال بعد هم شرکت کنید ، ضمنا اگر امید دارید که امسال می تونید در کنکور قبول بشید ولی نمی تونید تا 31 شهریور فارغ التحصیل شید می تونید المپیادی شرکت کنید (صفحه 8 دفترچه)
نمیشه انگشت زد؟

قفل شده