سوال در مورد جهاد دانشگاهی اهواز

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

najme jon

Re: سوال در مورد جهاد دانشگاهی اهواز

پست توسط najme jon » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 6:40 pm

سلام عزیزم
امیدوارم از این حرف هایی که زدم ناراحت نشده باشی bil:
3 روز پیش رفته بودم دانشگاه استاد نیزاری رو دیدم ،گویا ایشون این ترم هم در دانشگاه تدریس می کنن، یک چیز درباره ایشون بود که من فراموش کردم بگم و اون هم اینه که من جونم واسه استاد نیزاری در میره. شخصیت و شعور و دانش ایشون واقعا مثال زدنیه.
به نظر من اگر یک استاد واقعی توی دانشگاه باشه فقط و فقط نیزاری بزرگه.(البته امین جان حسن زاده فراموش نمی شه)
من می دونم که آقارضا زاده مدرک دکترا شو 2 سال پیش از دانشگاه آزاد گرفته ، من فقط گفتم مهاجرت کردن ولی علتش رو نگفتم...

پیروز باشد str:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 10:33 pm

بله استاد نیزاری استاد باسوادی هستند که در مباحثی نظیر پایگاه داده ها و سیستم های تجاری واقعاً تبحر داره و ایشون جزو هیئت علمی جهاد دانشگاهی هم هستند و بنده خیلی قبولشان دارم
حتی با ایشون بعضی وقت ها در اتاق خودشان که وقت استراحتشون بوده صحبت میکردیم و خیلی دلسوزانه بنده را راهنمایی و مشکلات دیتابس بنده را حل میکردند(در صورتی که میتونست اصلاً توجه نکنه) و من در دوران تحصیلم از ایشون بدی ندیدم که هیچ خیلی هم لطفشان شامل من شده و خدا کنه هیچ وقت از ما دور نشوند

اما خودتان اگر دانشجوی جهاد دانشگاهی هستید شاید متوجه حرف های پشت سر ایشون شده باشید که اخلاق استاد نیزاری گاهی وقت ها برای عده ای از دانشجویان در بعضی از کلاسها و ترم ها مناسب نیست(شاید مقصر خود دانشجویان آن کلاس باشند!!) و گاهاً دیده شده که با نمرات خیلی خیلی بد دانشجویان را بیچاره کرده و یا با بعضی ها لجبازی کرده که همین امر باعث ناراحتی و کدورت عده ای شده!!
با این حال استاد نیزاری فردی کاملاً متخصص در رشته خود بوده و البته قابل احترام ولی این صحبت ها از سوی برخی از دانشجویان متاسفانه عنوان میشه!!

در مورد استاد آقارضا زاده هم باید گفت که ایشون قبلاً هم در حال سفر در انگلستان، آلمان و کانادا بوده اند و این سفرها برای ایشون امری عادی هست و تازگی ندارد ولی صحبت شما هم درسته چون همیشه احتمالش هست که واقعاً مهاجرت کنه!!
استاد دارای مدرک دانشگاهی از لندن هم هستند و ارشد و دکترای ایشون هم که در جریان هستید.

با تشکر از شما.

abc_2010

پست توسط abc_2010 » سه‌شنبه 1 دی 1388, 3:28 pm

سلام
من دانشجوی ترم آخر موسسه غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی هستم.
در مورد این دانشگاه نظرم اینکه :
اولا از لحاظ سطح علمی (هم اساتید و هم دانشجویان )خوب و قابل قبول هست و اگر کسی خودش دنبال یادگیری و تمرین باشد هیچ مشکلی ندارد.
دوستان نباید همه چیز را عیب اساتید بدانند .
رشته ما(کامپیوتر ) طوری هست که درصد زیادیش تلاش خود دانشجو است و به خاطر وسعت ؛ دانش بهترین اساتید هم در مورد هر یک از شاخه های این علم کم است.

در مورد اینکه بعضی می گویند مثل مهد کودک است خوب درس بخوانید تا در جای بهتری قبول شوید مگر باید در یک جا ولنگاری باشد تا بشود بزرگیال.

در مورد بی نظمی هم در ترم های اول حرف شما را قبول دارم و لی الان بهتر شده.

طبق اطلاعاتی که من دارم دانشگاههای دولتی دیگه هم بهتر از دانشگاه ما نیست . دانشگاه آزاد رو که دیگه اسمش رو نیارید به پای اینجا هم نمی رسه.

موفق باشید.

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » چهارشنبه 22 دی 1389, 4:31 pm

درمورد استاد نیزاری....
متاسفانه تا دیروز فکر میکردم که ایشون خیلی انسان با شعوری هستن اما امروز به ... بودن ایشون پی بردم.
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

m0n0m
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m0n0m » شنبه 15 مرداد 1390, 11:08 pm

علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز از نظر خوابگاه چطوره؟؟؟؟؟؟ از نظر خوابگاه دانشجو میتونه مطمئن باشه که حتما جا هست؟؟؟ و اینکه اگه خوابگاه هست هزینه هش چقدر میشه. لطف کنید جواب من و بدین.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » شنبه 15 مرداد 1390, 11:14 pm

m0n0m نوشته شده:علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز از نظر خوابگاه چطوره؟؟؟؟؟؟ از نظر خوابگاه دانشجو میتونه مطمئن باشه که حتما جا هست؟؟؟ و اینکه اگه خوابگاه هست هزینه هش چقدر میشه. لطف کنید جواب من و بدین.
خوابگاه نداره
خودتون باید خونه بگیرید یا خوابگاه خصوصی
...

m0n0m
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m0n0m » شنبه 15 مرداد 1390, 11:18 pm

m0n0m نوشته شده:علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز از نظر خوابگاه چطوره؟؟؟؟؟؟ از نظر خوابگاه دانشجو میتونه مطمئن باشه که حتما جا هست؟؟؟ و اینکه اگه خوابگاه هست هزینه هش چقدر میشه. لطف کنید جواب من و بدین.
یعنی کسی نیشت یه راهنمایی کنه من و؟؟؟؟ gld

m0n0m
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m0n0m » شنبه 15 مرداد 1390, 11:20 pm

peyman نوشته شده:
خوابگاه نداره
ممنون. یعنی دانشگاه حتی جایی رو معرفی نمیکنه ؟؟؟
بعد هزینه خوابگاه خصوصی اهواز چقدره؟؟؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » شنبه 15 مرداد 1390, 11:24 pm

m0n0m نوشته شده:
peyman نوشته شده:
خوابگاه نداره
ممنون. یعنی دانشگاه حتی جایی رو معرفی نمیکنه ؟؟؟
بعد هزینه خوابگاه خصوصی اهواز چقدره؟؟؟

دقیق اطلاع ندارم ولی خوابگاه خصوصی هست
ترمی حدودا بین 200 تا 300
...

m0n0m
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m0n0m » شنبه 15 مرداد 1390, 11:35 pm

ممنون peyman جان. اما میترسم بیام و خوابگاه جور نشه. همه هم که پیله کردن خوابگاه نداره دختر تنها کجا میخوای بری. نمیدونم والا

آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

پست توسط 90مریم » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 8:30 am

کسی میدونه غیرانتفاعی اهواز تا چه رتبه ای امسال دانشجو میگیره؟؟؟
اگه میدونید لطفاً یک نفر رو از نگرانی برهانید
با تشکر
به تو سربسته و در پرده بگویم
تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را
آنچه گفتند و سرودند
تو آنی
خود تو جهانِ جهانی
تو ندانی تو ندانی که خود آن نقطه عشقی
تو خودت باغ بهشتی

آواتار کاربر
raha banoo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: آبادان
تماس:

پست توسط raha banoo » دوشنبه 7 شهریور 1390, 6:01 pm

وااااااااااای وحشت کردم!!!!! نخواستیم بابا جهاد دانشگاهی واسه چیمه؟؟؟؟؟؟؟؟ nar: ger: go:
تنها امید ما خوزستانیا همین جهاد دانشگاهی اهواز بود!!
من حکمران سرنوشت خویشتنم

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » چهارشنبه 11 آبان 1390, 6:27 pm

من که اصلا خوزستان نمیخام باشم
به نظر من شما که میخاین پول بدین واسه دانشگاتون
لاقل یه دانشگاه خوب قبول بشیم که سطح علمیش بالا باشه. و از نظر جغرافیایی جای خوبی باشه.

آواتار کاربر
a.sharifeslami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خونمون

پست توسط a.sharifeslami » جمعه 13 آبان 1390, 10:17 pm

خوب اطلاعاتی که در مورد جهاد دانشگاهی هستش اندکی قدیمیه ،سعی می کنم آپتولیتش کنم.
(راستی من دانشجوی جدیدالورود 90 هستم رشته مهندسی کامپیوتر) dan

اول اینکه جهاد امسال رتبه پذیرشش به 3000 نرسیده و اونایکه مثلا 3200 شدن رفتن کارون! looc
دوم اساتید سخت گیر و فوق العاده تقریبا متخصص دارن که دست مدیرگروه ندرده!(پدرمون درومده ger )
سوما اینجا رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار در مقطع ارشد داره(که دانشگاه شهید چمران نداره)
فضای نسبتاً خوبی داره و بزرگ -سلف سرویس(ژتون=700;)-بوفه-اینترنت Wi-Fi-از نظر سرویس دهی اتوبوس های خط واحد،سرویس ها از فلکه چهار شیر و مرکز شهر تا دم دانشگاه هستن به طور سریع السیر(فقط یکی باید بغلت کنه و ببرتت تو یونی) و... این رو هم بگم واحد فرهنگی و بسیج دانشجویی فعال و همچنین انجمن های علمی خیلی فعالی داره(تقریبا هر هفته یکی دوتا همایش علمی فرهنگی هست الان که دارم پیام می زارم فردا قراره آقای دهنوی رو دعوت کنن(در مورد ازدواج ssb: str: ))

در مورد اساتید بگم کادر قوی داره که 3تا از اساتید ما دانشجوی دکترا هستن(تو ارمنسان و هند و...) بقیه هم مثلا یکسشون ارشد رو علم و صنعت گرفته اونیکی امیرکبیر و... rooz
یه توصیه به دوستانی که در کاردانی هستن و می خوان این دانشگاه رو انتخاب کنن یا هر دانشگاه دیگه:
سعی کنید برنامه نوسی تون رو قوی کنید که مثل الان ما توی هچل نیوفتید(باور کن)
حب الحسین اجننی

آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

پست توسط 90مریم » دوشنبه 12 دی 1390, 3:40 pm

a.sharifeslami
ممنون اطلاعات خوبی بود
منم اگه تکمیل قبول بشم حتماً میام جهاد دانشگاهی