به نظرتون کدوم دانشگاه بهتره که برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
motahareh

به نظرتون کدوم دانشگاه بهتره که برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط motahareh » جمعه 8 بهمن 1389, 1:42 am

سلام..خسته نباشید...
در رابطه با انتخاب این 2 دانشگاه نیاز به مشاوره دارم..ممنون میشم کمکم کنید...
من دوره ی کاردانی رو گذروندم و مدرک فوق دیپلم دارم و امسال هم کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم و هم سراسری..
برای کاردانی به کارشناسی چون فقط تهران و اهواز دانشگاه روزانه رو داشت مجبور شدم موسسات غیرانتفاعی رو هم بزنم که در نهایت موسسه غیرانتفاعی سپهر اصفهان قبول شدم..
وبرای کنکور سراسری دانشگاه روزانه شیراز قبول شدم که باید 4 سال از اول بخونم(ممنون میشم اگر به این سوال هم پاسخ بدید که تطبیق میزنن درسارو یا نه؟)حالا می خواستم از شما بچرسم که کجا رو برم؟دانشگاه شیراز و یا موسسه غیرانتفاعی سپهر اصفهان؟راستی رشته ی من هم گرافیک هست..
باز هم ممنون از کمکتون..
ممنون میشم هر چه زودتر جواب بدید چون 23 بهمن باید برم ثبت نام و من باید یکی از این 2 دانشگاهو انتخاب کنم....
ممنونم goll danesh

آواتار کاربر
phs
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: به نظرتون کدوم دانشگاه بهتره که برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط phs » چهارشنبه 20 بهمن 1389, 10:07 am

motahareh نوشته شده:سلام..خسته نباشید...
من دوره ی کاردانی رو گذروندم و مدرک فوق دیپلم دارم و امسال هم کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم و هم سراسری..
برای کاردانی به کارشناسی چون فقط تهران و اهواز دانشگاه روزانه رو داشت مجبور شدم موسسات غیرانتفاعی رو هم بزنم که در نهایت موسسه غیرانتفاعی سپهر اصفهان قبول شدم..
وبرای کنکور سراسری دانشگاه روزانه شیراز قبول شدم که باید 4 سال از اول بخونم(ممنون میشم اگر به این سوال هم پاسخ بدید که تطبیق میزنن درسارو یا نه؟)حالا می خواستم از شما بچرسم که کجا رو برم؟دانشگاه شیراز و یا موسسه غیرانتفاعی سپهر اصفهان؟راستی رشته ی من هم گرافیک هست..
باز هم ممنون از کمکتون..
ممنون میشم هر چه زودتر جواب بدید چون 23 بهمن باید برم ثبت نام و من باید یکی از این 2 دانشگاهو انتخاب کنم....
ممنونم goll danesh
دوست عزيز فك كنم همون غير انتفاعي رو بري بهتره
حق كهنسال تر از قانون است ......

danialfx

Re: به نظرتون کدوم دانشگاه بهتره که برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط danialfx » چهارشنبه 27 بهمن 1389, 11:36 pm

motahareh نوشته شده:سلام..خسته نباشید...
باز هم ممنون از کمکتون..
ممنونم goll danesh

من فکر میکنم معادلسازی میکنن دوست عزیز. زنگ بزنین از دانشگاه بپرسین.
روزانه دانشگاه شیراز فرصت خوبیه که اگه معادلسازی کنن و تطبیق بزنن خیلی خوب میشه
اگه پرسیدین و تطبیق نمیزدن همون غیرانتفاعی رو برین.

قفل شده