کنکور کارشناسی و سربازی

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
bdf21
کاربر ساده
کاربر ساده

کنکور کارشناسی و سربازی

پست توسط bdf21 » سه‌شنبه 3 اسفند 1389, 1:14 am

سلام خدمت دوستان
من متولد فروردین 71 هستم
و دانشجوی کاردانی ورودی بهمن 88
با توجه به اینکه ورودی بهمن هستم و اگر چهار ترمه کاردانی رو بگیرم بهمن 90 کاردانی رو میگیرم
میخاستم ببینم برای شرکت در کنکور کارشناسی دولتی که در مرداد انجام میشه (6 ماه بعد از بهمن 90) برای خدمت به مشکل بر میخورم و همچنین برای شرکت در کارشناسی آزاد که آزمون اون در آذر انجام میشه (10 ماه بعد از بهمن 90) آیا به مشکلی بر میخورم یا خیر
و یک سوال دیگه اصلا 2 مورد بالا رو میشه بی خیال شد و ما همین امسال تو کنکور شرکت کنیم
دمتون گرم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: کنکور کارشناسی و سربازی

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 3 اسفند 1389, 3:20 pm

bdf21 نوشته شده:سلام خدمت دوستان
من متولد فروردین 71 هستم
و دانشجوی کاردانی ورودی بهمن 88
با توجه به اینکه ورودی بهمن هستم و اگر چهار ترمه کاردانی رو بگیرم بهمن 90 کاردانی رو میگیرم
میخاستم ببینم برای شرکت در کنکور کارشناسی دولتی که در مرداد انجام میشه (6 ماه بعد از بهمن 90) برای خدمت به مشکل بر میخورم و همچنین برای شرکت در کارشناسی آزاد که آزمون اون در آذر انجام میشه (10 ماه بعد از بهمن 90) آیا به مشکلی بر میخورم یا خیر
و یک سوال دیگه اصلا 2 مورد بالا رو میشه بی خیال شد و ما همین امسال تو کنکور شرکت کنیم
دمتون گرم
سلام

بعد از فارغ التحصیلی کلا اگر مشمول باشی ، 6 ماه فرصت داری و بعد از 6 ماه باید بری خدمت، دفترچه رو بگیری و بفرستی،

در حین خدمت هم میتونی بری کنکور بدی هم میتونی در صورت قبولی ، از خدمت ترخیص بشی و بری دانشگاه

اگه هم همین امسال کنکور شرکت کنید و قبول بشید و کاردانیتون هم تموم شده باشه ، میتونید خیلی راحت برید دانشگاه

موفق باشید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

bdf21
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bdf21 » سه‌شنبه 3 اسفند 1389, 4:50 pm

یعنی من از این 6 ماه نمیتونم استفاده کنم
چون از زمان فارغ التحصیلی من (بهمن 90) تا برگزاری آزمون دولتی 6 ماه فاصله هست
1-که حالا یه سوال پیش میاد که این 6 ماه تا ثبت نام در کنکور محاسبه میشه یا تا ثبت نام تو دانشگاه؟

و دانشگاه ازاد هم که از فارغ تحصیلی تا برگزاری آزمون 10 ماه فاصله هست
که به آزمونش نمیرسم
2-ولی حالا اگه من 5 ترمه کاردانی رو بگیرم (یعنی خرداد 91) باز هم برای کنکور کارشناسی(آزاد آذر ماه-سراسری مرداد ماه) به مشکل بر میخورم؟
با تشکر

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 4 اسفند 1389, 10:18 am

bdf21 نوشته شده:یعنی من از این 6 ماه نمیتونم استفاده کنم
چون از زمان فارغ التحصیلی من (بهمن 90) تا برگزاری آزمون دولتی 6 ماه فاصله هست
1-که حالا یه سوال پیش میاد که این 6 ماه تا ثبت نام در کنکور محاسبه میشه یا تا ثبت نام تو دانشگاه؟

و دانشگاه ازاد هم که از فارغ تحصیلی تا برگزاری آزمون 10 ماه فاصله هست
که به آزمونش نمیرسم
2-ولی حالا اگه من 5 ترمه کاردانی رو بگیرم (یعنی خرداد 91) باز هم برای کنکور کارشناسی(آزاد آذر ماه-سراسری مرداد ماه) به مشکل بر میخورم؟
با تشکر

1-کلا 6 ما بعد از فارغ التحصیلی مهلت داری تا بری دانشگاه ثبت نام کنی

2- برای سراسری مشکلی نداری ولی برای آزاد میتونی کنکور بدی ولی باید قبلش دفترچه آماده به خدمت رو بفرستی تا غیبت نخوری

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده