به راهنمایی و تجربه شما نیازمندم!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
sale2000
کاربر ساده
کاربر ساده

به راهنمایی و تجربه شما نیازمندم!

پست توسط sale2000 » سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1390, 12:07 pm

سلام
ببخشید متاسفانه تاپیک ها رو زیاد نگشتم تا به گوشه ای از جواب سوالم برسم پیشا پیش معذرت میخوام nar: dan
بنده ترم 4 کاردانی هستم و تابستان امسال فارغ التحصیل میشم قراره کار اموزی رو تابستون برم به نظرتون کی تاریخ فارغ التحصیلی میزنن؟!
سوال دیگه!داشتم بدین صورت که اگر فارغ التحصیلی اینجانب رو شهریور ماه بزنن پس تا اسفند فرصت ارسال مدارک رو دارم برای خدمت؟
اگر اینطوره به نظرتون تاریخ اعزام من چه ماهی خواهد بود اصلا ایا باید اسفند مدارکم رو ارسال کنم یه مسئله مهم دیگه که من متولد 68 هستم یه بار دفترچه رو فرستادم اعزامم خورده بود 88/12/18 با توجه به این مسئله باید دوباره مدارک رو ارسال کنم؟

برگردیم به تاریخ اعزامم!که ماههای زوجه به نظرتون تاریخ اعزام رو زود میزنن!؟یا اینکه شانسیه؟!
از دوستان پیشاپیش!تشکر میکنم امیدوارم جواب همه سوالام رو بگیرم وگرنه dd: dan
goli
بازم ببخشید که تاپیک جدید زدم(چندبار باید بگم tof: )
goll

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: به راهنمایی و تجربه شما نیازمندم!

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 12:25 pm

sale2000 نوشته شده:سلام
ببخشید متاسفانه تاپیک ها رو زیاد نگشتم تا به گوشه ای از جواب سوالم برسم پیشا پیش معذرت میخوام nar: dan
بنده ترم 4 کاردانی هستم و تابستان امسال فارغ التحصیل میشم قراره کار اموزی رو تابستون برم به نظرتون کی تاریخ فارغ التحصیلی میزنن؟!
سوال دیگه!داشتم بدین صورت که اگر فارغ التحصیلی اینجانب رو شهریور ماه بزنن پس تا اسفند فرصت ارسال مدارک رو دارم برای خدمت؟
اگر اینطوره به نظرتون تاریخ اعزام من چه ماهی خواهد بود اصلا ایا باید اسفند مدارکم رو ارسال کنم یه مسئله مهم دیگه که من متولد 68 هستم یه بار دفترچه رو فرستادم اعزامم خورده بود 88/12/18 با توجه به این مسئله باید دوباره مدارک رو ارسال کنم؟

برگردیم به تاریخ اعزامم!که ماههای زوجه به نظرتون تاریخ اعزام رو زود میزنن!؟یا اینکه شانسیه؟!
از دوستان پیشاپیش!تشکر میکنم امیدوارم جواب همه سوالام رو بگیرم وگرنه dd: dan
goli
بازم ببخشید که تاپیک جدید زدم(چندبار باید بگم tof: )
goll

سلام

معلوم نیست کی میزنن ، بعد از اتمام کاراموزی احتمالا
اگه شهریور بزنن شما تا اسفند مهلت دارین تا مدارک رو بفرستین

تاریخ اعزامتون اگه اسفند بفرستین ، احتمالا تیر ماه خواهد بود یا ممکنه اردیبهشت!و دوباره باید مدارک بفرستید.

تاریخ اعزام هم که عرض کردم چطوره.

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

sale2000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sale2000 » شنبه 17 اردیبهشت 1390, 5:58 pm

مرسی فرشید جان شما فرومای دیگه هم من رو راهنمایی کردین goli
یه سوال دیگه داشتم! tof:
میخواستم نظرتو راجع به این پاراگراف جویا بشم!
كليه برادران فارغ التحصيل دوره هاي كارداني (فوق ديپلم ) دانشگاه ها و مؤسسا ت آموزش عالي و يا كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني و حرف ه اي
1389 رشته هاي تحصيلي گروه فني و مهندسي و برخي از رشت ههاي گروه هاي علوم پايه و كشاورزي كه در مهلت شش ماهه بعد /6/ حداكثر تا تاري خ 31
از اتمام تحصيل و قبل از اعزام به خدمت در آزمون سراسري سال جاري ثبت نام و شرك ت نموده اند، در صور ت پذيرفته شدن در رشت ه هاي تحصيلي
گروه آزمايشي ذيربط در مقط ع بالاتر از كاردان ي و با احتسا ب تعدادي از واحدهاي دوره كارداني (فوق ديپلم ) در دور ه بالاتر به نحوي كه حداكثر طو ل
وري در هما ن دوره ت حصيلي Ĥ مدت تحصيل آنان از كاردا ني به مقطع بالاتر 2 سال كمتر از طو ل مدت تحصيل طبق ضوابط وزارت علوم ، تحقيقات و فن
تلقي گرديده و برابر ضوابط آزمو ن هاي سراسري « كان لم يكن » باشد، قبولي آنان از نظر نظام وظيفه بلامانع خواهد بود . در غير اين صورت قبولي آنان
حق شركت در آزمون سال آينده را نيز ندارند
با توجه به این که من شهریور امسال فارغ التحصیلم!سال بعد میتونم کنکور سراسری شرکت کنم!وقتی دفترچه رو فرستادم؟!مرسی goll

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 18 اردیبهشت 1390, 1:32 pm

sale2000 نوشته شده:مرسی فرشید جان شما فرومای دیگه هم من رو راهنمایی کردین goli
یه سوال دیگه داشتم! tof:
میخواستم نظرتو راجع به این پاراگراف جویا بشم!
كليه برادران فارغ التحصيل دوره هاي كارداني (فوق ديپلم ) دانشگاه ها و مؤسسا ت آموزش عالي و يا كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني و حرف ه اي
1389 رشته هاي تحصيلي گروه فني و مهندسي و برخي از رشت ههاي گروه هاي علوم پايه و كشاورزي كه در مهلت شش ماهه بعد /6/ حداكثر تا تاري خ 31
از اتمام تحصيل و قبل از اعزام به خدمت در آزمون سراسري سال جاري ثبت نام و شرك ت نموده اند، در صور ت پذيرفته شدن در رشت ه هاي تحصيلي
گروه آزمايشي ذيربط در مقط ع بالاتر از كاردان ي و با احتسا ب تعدادي از واحدهاي دوره كارداني (فوق ديپلم ) در دور ه بالاتر به نحوي كه حداكثر طو ل
وري در هما ن دوره ت حصيلي Ĥ مدت تحصيل آنان از كاردا ني به مقطع بالاتر 2 سال كمتر از طو ل مدت تحصيل طبق ضوابط وزارت علوم ، تحقيقات و فن
تلقي گرديده و برابر ضوابط آزمو ن هاي سراسري « كان لم يكن » باشد، قبولي آنان از نظر نظام وظيفه بلامانع خواهد بود . در غير اين صورت قبولي آنان
حق شركت در آزمون سال آينده را نيز ندارند
با توجه به این که من شهریور امسال فارغ التحصیلم!سال بعد میتونم کنکور سراسری شرکت کنم!وقتی دفترچه رو فرستادم؟!مرسی goll

در صورتی که دفترچه رو فرستادین ، باز هم میتونید کنکور بدید و در صورت قبولی از خدمت ترخیص میشین

و اینکه میتونید به بهانه ی کنکور تا 2 ماه تاریخ اعزام رو تمدید کنید. ( پلیس +10 )

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده