راهنمایی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
kota
کاربر ساده
کاربر ساده

راهنمایی

پست توسط kota » یک‌شنبه 25 اردیبهشت 1390, 10:59 pm

با سلام به خدمت همه عزیزان goli
میدونم این راهنمایی هایی که الان به من میکنید برای خیلی ها مهمه. fekr
من امسال کنکور دارم khk: و تا کنکورم همون طور که میدونید تقریبا به جز خرداد (امتحانا) 1 ماه مونده looc
میخاستم از دوستانی که تجربه کنکور دارن چند تا سوال بپرسم fekr
در مورد time درس خوندن سوال داشتم و میخاستم بدونم که تو خرداد درس های مدرسه رو فقط بخونم یا واسه کنکور هم بخونم؟ rooz
سوال دیگه اینه که من تو این یک ماه (تیر) که مونده میتونم قبول بشم؟
اگه میشه راهنمایی کنید که ساعت درس خوندنمو به چه صورتی تنظیم کنم و کی عمومی بخونم و کی تخصصی dd:
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید goll goll goll

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: شهر باران

Re: راهنمایی

پست توسط ساراا » یک‌شنبه 25 اردیبهشت 1390, 11:22 pm

kota نوشته شده:با سلام به خدمت همه عزیزان goli
میدونم این راهنمایی هایی که الان به من میکنید برای خیلی ها مهمه. fekr
من امسال کنکور دارم khk: و تا کنکورم همون طور که میدونید تقریبا به جز خرداد (امتحانا) 1 ماه مونده looc
میخاستم از دوستانی که تجربه کنکور دارن چند تا سوال بپرسم fekr
در مورد time درس خوندن سوال داشتم و میخاستم بدونم که تو خرداد درس های مدرسه رو فقط بخونم یا واسه کنکور هم بخونم؟ rooz
سوال دیگه اینه که من تو این یک ماه (تیر) که مونده میتونم قبول بشم؟
اگه میشه راهنمایی کنید که ساعت درس خوندنمو به چه صورتی تنظیم کنم و کی عمومی بخونم و کی تخصصی dd:
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید goll goll goll
سلام .باتوجه به اینکه دانشگاه های سراسری پذیرش زیادی تو موسسه های غیرانتفاعی دارند با یکم تلاش میتونید راحت تو موسسه های غیرانتفاعی قبول بشید.اینکه شما تو این یک ماه امتحانات بخواهید واسه کنکور وفت بزارید یا نه بستگی به توانایی خودتون داره,ببینید اگه خوندنش به درستون لطمه نمیزنه بخونید.من اگه بودم روزی 3 ساعت برای دروس کنکورم درس میخوندم.چند ماه زحمت بکشید ارزش داره.
درمورد ساعت درس خوندنم من بهترین ساعت شروع درس و 5 صبح میدونم.مثلا 5 تا 7 دروس تخصصی کنکور.شبا هم 1 ساعت برای عمومی وفت بزارید.بفیه ساعاتم به امتحاناتون برسید.
حالا اونم بستگی به عادت شما داره که بتونید صبح بخونید یا نه.چون دوستایی دارم که فقط شبا میتونن درس بخونن
با یه برنامه ریزی درست همه چی خوب پیش میره
موفق باشید
...

pro-boys
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

Re: راهنمایی

پست توسط pro-boys » چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 8:45 pm

شما برای امتحانات برای 20 بخون مطمئن باش که برای کنکورت هم خوبه مثلاً شما سخت افزار رو خوب بخونی برای امتحان توی کنکور هم نتیجه میگیری

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”