تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 8:37 am

Moh3n.Cinema نوشته شده:
zhwan نوشته شده:آقا محسن من خیلی نگرانم که دیر بشه و دیگه بررسی نکن
شما سریع نامه رو ارسال کنید ان شا الله ه رسدیگ بشه اما ضرری هم ناره واسه ما...
حداقل کاریه که از دستمون برمی اوم...

سلام خانوم lovely girl

نه تا می زنم new databse همچین چیزی میاد...
به نظرم برنامه کامل نصب شده پیغم آخر نصب اینو نشون می داد
یا احتمالا نسخه دیگه ای هم از sql تو سیستمتون هست یا کلا فایل هاتون درست نصب نمیشه به قول دوستمون کلا 2008 اذیت میکنه البته به ویندوزتون هم خیلی مربوط میشه اگه حجم درایو ویندوز شما کم باشه هم خیلی مشکل پیش میاد من خودم پشتیبان همین نرم افزارها هستم اما بیشتر ما با 2005 کار میکنیم ولی به نظره منم یه دور ویندوزتون رو عوض کنید بهتره
امیدوارم که مشکلتون حل بشه
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 8:54 am

میبینم که هیشکی مثله خودم گند نزده انگار من از اول آخر میشم آقا آخر سر به من باید جایزه بدینا bale مثلا با این درصدا کجا میشه قبول شد؟
برنامه نویسی و مدار -4 poo
تخصصی 30
زبان تخصصی 20
زبان عمومی 20
معارف 15
ادبیات 30
به به هرکی فهمید من کجا قبول میشم جایزه داره dan dan
rgs rgs rgs rgs شاد باشید بابا منم خیلی غصه خوردم یک میلیون و سیصد پول کلاس دادم کلی از کارم مرخصی گرفتم کم مونده بود مدیرم دارم بزنه با بدبختی درس خودنم اما آخرشم این شده دمه همه مسئولان گرم خدا عقلشون رو زیاد کنه rgs rgs rgs rgs

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:14 am

Armini نوشته شده:
parmidam نوشته شده:نمیدونم پارسال گرگان قبول شدم علمی کاربردیم رشت ولی هیچ کدومو نرفتم اگه این بار تهران قبول نشم دیونه میشم
کدوم دانشگاه گرگان ؟ میشه بگی رتبت چند شده بود ؟
اسعد گرگانی 12000البته دوستمم با 15000همون جا قبول شد اون رفتترم دوم هم مهمان گرفت کرمانشاه

maksimous
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط maksimous » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:23 am

در جواب maedeباید بگم که نه اینطور نیست که اگه سخت نمره بدن مدرک شما معتبرتره.ما بعد از اینکه رفتیم دانشگاه تازه فهمیدیم که تمام مدارکه موسسات غیرانتفایی هیچ فرقی با هم نداره پس بهتره یه جا برین که بتونین معدله بالایی بگیرین.
بچه ها من واعا درکتون میکنم ما هم مثله شما واسه خودمون درصد تخمین میزدیمو همش فکرمون خراب بود.من درصدام از اتونی که فکر میکردم پایینتر شد ولی رتبم از اونی که فکر میکردم بالاتر شد.

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:24 am

سلام خدمت دوستان

هر کسی به اندازه لیاقتش توی دنیا ارزش زندگی کردن رو داره.

اونایی که نمیتونن یه اعتراض ساده رو بکنن فردا توی زندگی واقعیشون چطوری میخوان حقشون رو بگیرن, بعدشم میگین به بچه های فنی نمیرسن و ...

اقای عادلی نیا داره اقایی میکنه وگرنه اونم مثل بقیه اساتید خودشو میکشید کنار, مشکل ما فنی ها اینه کا هنوز باور نداریم دانشجوییم.
بچه های فنی مثل ماهی های مرده ای هستن که فقط متکی به موج ابن, هر جا که موج بخواد اونارو میبره.
اون عزیزی که میگه من چند تا از سوالهای مورد اعتراض رو درست زدم باید توجه کنه که ایشون اگه خوش شانس باشه غیر انتفاعی شهرش قبول میشه ولی اونی که روزی 17ساعت درس خونده و ابرو و حیثیت و هر چیزی که برای یه ادم حیاتی هست رو زیر پاش گذاشته واسه خاطر اینکه بیاد توی یکی از دانشگاههای مطرح کارشناسی درس بخونه واسه اون حتی یه سوال خیلی ارزش داره.

اعتراض به هر شکلش حق هر ادمیه , خوبه از امام حسین اعتراض کردن رو یاد بگیریم و نه..., و عاقبت اونایی که سکوت کردن رو هم ببینیم.
خلاف جهت اب شنا کردن مهمه چون هر ماهی مرده ای میتونه در جهت اب شنا کنه.

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:32 am

دوستان عزیزم خونتون رو کثیف نکنید با حرص خوردن که کاری درست نمیشه بابا درصد های منو ببین یه کم امیدوار بشین ببینید که آدمای بدبختی هم مثله من هستن که شانسه قبولی ندارن اما باز فکرشو نمیکنم دیگه هرچی قسمتون بشه همون میشه بعدشم عزیزان حالا مثلا اعترضا شد فکر نکنم تاثیر داشته باشه ماشالا تو مملکت ما به تنها چیزی که ترتیب اثر نمیدن اعتراضه khk:
اما ایشالا که درست میشه ولی در کل شاد باشین من خودم نزدیک به موت برگشتم nar شاد باشید که زندگی ارزش نداره rgs rgs rgs rgs

maksimous
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط maksimous » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:38 am

بچه ها بزارین به عنوان یه کوچکتر یه حرفی بزنم.
شما تا آخرین لحظه تلاشتون رو بکنید تا اعتراضاتون نتیجه بده اگرم نشد اینو بدونین که اگه شریط واسه همه یکسانه مثلا اگه 5تا سوال یونیکس اومده واسه همه اومده هم واسه اونی که 17 ساعت درس میخونده هم واسه اونی که 1 ساعت درس میخونده پس زیاد جای نگرانی نیستش درسته درصدا میاد پایین ولی واسه همه میاد پایین

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:43 am

maksimous نوشته شده:بچه ها بزارین به عنوان یه کوچکتر یه حرفی بزنم.
شما تا آخرین لحظه تلاشتون رو بکنید تا اعتراضاتون نتیجه بده اگرم نشد اینو بدونین که اگه شریط واسه همه یکسانه مثلا اگه 5تا سوال یونیکس اومده واسه همه اومده هم واسه اونی که 17 ساعت درس میخونده هم واسه اونی که 1 ساعت درس میخونده پس زیاد جای نگرانی نیستش درسته درصدا میاد پایین ولی واسه همه میاد پایین
والا تا اینجا که ما دیدیدم همه خوب زدن که
پس چطوری این همه درصد ها بالاست همه بچه هایی که پست گذاشتن خوب زدن که ger ger

maksimous
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط maksimous » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 10:47 am

lovelygirl
اون درصدا همش فرضیاتشونه.نمیخوام ناامیدشون کنم ولی اصلا معلوم نیست کلیدای سازمان سنجش چی باشه.
به نظره من هرکی عمومیش بالاتر باشه از بیقیه جلوتره چون تخصصی رو تقریبا همه خراب کردن.

آواتار کاربر
samirarad
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زمین

پست توسط samirarad » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 11:00 am

سلام به همیشه مظلومان تاریخ!!! goli
امیدوارم نماز و روزه های همگی قبول باشه.
اگه سوالات اشتباه(چند تا جواب، خارج از سر فصل و...) حذف بشه اونوقت درصدها چطوری محاسبه میشه؟ مثلا دروس تخصصی کلا 4 تا غلط داره، در این صورت کل سوالات به جای 30 تا 26 تا محاسبه میشه؟ یا...؟ میشه اینو توضیح بدین؟
دیروز سایت سنجش رو نگاه می کردم که واسه کنکور سراسری تو صفحه اولش10 تا لینک گذاشته!!!!! حتی پاسخنامه نفرات برتر را هم گذاشته اما واسه ما...؟؟؟ فقط اونایی که تو سازمان سنجش کار می کنن و ناسنجیده عمل می کنن(البته واسه ما!!) بدونن که یه روزی جواب این همه کم کاری شون رو خواهد که شاید واسه جبران خیلی خیلی دیر باشه. بهر حال خدای ما هم بزرگه... توکل مون به خداست و نه به بنده های خدا...
امیدوارم اعتراضات جواب بده و ما هم به حق ناحق شده مون برسیم. rgs
علی یار دست های پر مهرتان bale
هیس!!

maksimous
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط maksimous » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 11:18 am

بله دوست عزیز اگر 4تا حذف بشه تعداد کل سوالا از 26 محاسبه میشه

آواتار کاربر
ghaffari_t
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ghaffari_t » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 11:20 am

دوستان عزیز به نظر من برای نامه نگاری کمی دیر شده تازه خود پروسه نامه نگاری کلی وقت گیره و معلوم هم نیست ترتیب اثر بدن یا نه بهترین کار اینه که به یه جا اعتراض کنیم که همه ببینن اون وقته که شاید یه کاری برامون انجام بدن عقل ناقص من میگه بیام حداقل مثل بچه های سال های قبل اعتراضمونو به بیست و سی (20:30) بگیم این کار هم راحتره (با یه تلفن و یا ایمیل ناقابل)هم ممکنه تاثیر گزار تر باشه تازه اینجوری اعتراضمونو همه میبینن.
دیگه تصمیم با شماست

امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید. goll

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

پست توسط punisher » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 11:48 am

ghaffari_t نوشته شده:دوستان عزیز به نظر من برای نامه نگاری کمی دیر شده تازه خود پروسه نامه نگاری کلی وقت گیره و معلوم هم نیست ترتیب اثر بدن یا نه بهترین کار اینه که به یه جا اعتراض کنیم که همه ببینن اون وقته که شاید یه کاری برامون انجام بدن عقل ناقص من میگه بیام حداقل مثل بچه های سال های قبل اعتراضمونو به بیست و سی (20:30) بگیم این کار هم راحتره (با یه تلفن و یا ایمیل ناقابل)هم ممکنه تاثیر گزار تر باشه تازه اینجوری اعتراضمونو همه میبینن.
دیگه تصمیم با شماست

دوست عزیز خیلی ساده ای.
اینها به ما توجه نمی کنند.
دیشب برای حذف چند تا رشته زپرتی چه گزارشی گرفته بودند. khk:
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

آواتار کاربر
punisher
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمان خدا

پست توسط punisher » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 12:13 pm

ghaffari_t نوشته شده:دوستان عزیز به نظر من برای نامه نگاری کمی دیر شده تازه خود پروسه نامه نگاری کلی وقت گیره و معلوم هم نیست ترتیب اثر بدن یا نه بهترین کار اینه که به یه جا اعتراض کنیم که همه ببینن اون وقته که شاید یه کاری برامون انجام بدن عقل ناقص من میگه بیام حداقل مثل بچه های سال های قبل اعتراضمونو به بیست و سی (20:30) بگیم این کار هم راحتره (با یه تلفن و یا ایمیل ناقابل)هم ممکنه تاثیر گزار تر باشه تازه اینجوری اعتراضمونو همه میبینن.
دیگه تصمیم با شماست

محسن نظرت درباره 20:30 چیه؟
عقل و قلب

برای اداره کردن خودت از عقلت استفاده

کن و برای اداره کردن دیگران از قلبت.

دکتر علی شریعتی

آواتار کاربر
rdkopol
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rdkopol » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 12:20 pm

Gold boy نوشته شده:سلام خدمت دوستان

هر کسی به اندازه لیاقتش توی دنیا ارزش زندگی کردن رو داره.

اونایی که نمیتونن یه اعتراض ساده رو بکنن فردا توی زندگی واقعیشون چطوری میخوان حقشون رو بگیرن, بعدشم میگین به بچه های فنی نمیرسن و ...

اقای عادلی نیا داره اقایی میکنه وگرنه اونم مثل بقیه اساتید خودشو میکشید کنار, مشکل ما فنی ها اینه کا هنوز باور نداریم دانشجوییم.
بچه های فنی مثل ماهی های مرده ای هستن که فقط متکی به موج ابن, هر جا که موج بخواد اونارو میبره.
اون عزیزی که میگه من چند تا از سوالهای مورد اعتراض رو درست زدم باید توجه کنه که ایشون اگه خوش شانس باشه غیر انتفاعی شهرش قبول میشه ولی اونی که روزی 17ساعت درس خونده و ابرو و حیثیت و هر چیزی که برای یه ادم حیاتی هست رو زیر پاش گذاشته واسه خاطر اینکه بیاد توی یکی از دانشگاههای مطرح کارشناسی درس بخونه واسه اون حتی یه سوال خیلی ارزش داره.

اعتراض به هر شکلش حق هر ادمیه , خوبه از امام حسین اعتراض کردن رو یاد بگیریم و نه..., و عاقبت اونایی که سکوت کردن رو هم ببینیم.
خلاف جهت اب شنا کردن مهمه چون هر ماهی مرده ای میتونه در جهت اب شنا کنه.
عزیز من خیالت راحت من برا غیرانتفاعی شهر خودمون که هیچ برا هیچ غیرانتفایی دست و پا نمیزنم.اونی هم که روزی 17 ساعت درس خونده نباید جوش بزنه چون با 17 ساعت درس خوندن دولتی که هیچ، آکسفورد هم قبوله.منم دیگه بحثی با دوستان ندارم هر کسی هر طور دوس داره عمل کنه...
آخرین ویرایش توسط rdkopol در چهارشنبه 19 مرداد 1390, 12:45 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

قفل شده