شرکت در کنکور 91

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
azmoon

شرکت در کنکور 91

پست توسط azmoon » دوشنبه 21 آذر 1390, 8:44 pm

سلام می خواستم بپرسم من الان ترم پنجم دانشگاه پیام نور هستم با کنکور رفتم وفراگیر نیستم 20 سالمه متولد اسفند 69 هستم و معافیت تحصیلی دارم امسال تو کنکور 91 می تونم شرکت کنم و در دوره های روزانه قبول بشم بعد هم تغییر رشته بدم؟ ممنون

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: شرکت در کنکور 91

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 22 آذر 1390, 12:53 pm

azmoon نوشته شده:سلام می خواستم بپرسم من الان ترم پنجم دانشگاه پیام نور هستم با کنکور رفتم وفراگیر نیستم 20 سالمه متولد اسفند 69 هستم و معافیت تحصیلی دارم امسال تو کنکور 91 می تونم شرکت کنم و در دوره های روزانه قبول بشم بعد هم تغییر رشته بدم؟ ممنون
اگه امسال دانشگاه رو تموم میکنید ، خب میتونید کنکور بدید
اگه قصد انصراف دارید ، نمیتونید ، و در صورت انصراف باید برید خدمت

در مورد تغییر رشته هم دانشگاه ها قوانین مربوط به خوشونو دارن

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Mehr282

پست توسط Mehr282 » سه‌شنبه 22 آذر 1390, 1:15 pm

azmoon نوشته شده:سلام می خواستم بپرسم من الان ترم پنجم دانشگاه پیام نور هستم با کنکور رفتم وفراگیر نیستم 20 سالمه متولد اسفند 69 هستم و معافیت تحصیلی دارم امسال تو کنکور 91 می تونم شرکت کنم و در دوره های روزانه قبول بشم بعد هم تغییر رشته بدم؟ ممنون
کاردانی ؟؟؟

azmoon

پست توسط azmoon » چهارشنبه 23 آذر 1390, 10:15 am

دوست خوب می دونیم که تو پیام نور لیسانس می گیریم نه کاردانی ومن امسال تحصیلم تموم نمیشه یعنی نه لیسانس ونه مدرک معادل کاردانی می گیرم پس من که معافیت تحصیلی دارم و از 4 ترم هم گذشته یعنی ترم 5 هستم می تونم کنکور 91 بدم و بعد برم تو رشته ی جدیدی که امسال قبول می شم و انصرافم نمی خام بدم می خام وقتی قبول شدم تغییر رشته بدم 2 مورد هست که من مشغول کرده یکی اینکه برای هر مقطع یه بار معافیت تحصیلی صادر میشه ودومی اینکه برای شرکت مجدد در کنکور باید بیش از 4 ترم از رشته ی اولی تا ثبت نام در رشته جدید قبول شده نگذشته باشه که گویا من این شرط رو ندارم حالا من چه کنم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 23 آذر 1390, 12:42 pm

azmoon نوشته شده:دوست خوب می دونیم که تو پیام نور لیسانس می گیریم نه کاردانی ومن امسال تحصیلم تموم نمیشه یعنی نه لیسانس ونه مدرک معادل کاردانی می گیرم پس من که معافیت تحصیلی دارم و از 4 ترم هم گذشته یعنی ترم 5 هستم می تونم کنکور 91 بدم و بعد برم تو رشته ی جدیدی که امسال قبول می شم و انصرافم نمی خام بدم می خام وقتی قبول شدم تغییر رشته بدم 2 مورد هست که من مشغول کرده یکی اینکه برای هر مقطع یه بار معافیت تحصیلی صادر میشه ودومی اینکه برای شرکت مجدد در کنکور باید بیش از 4 ترم از رشته ی اولی تا ثبت نام در رشته جدید قبول شده نگذشته باشه که گویا من این شرط رو ندارم حالا من چه کنم
کاری نمیشه کرد

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده