تعهد خدمت سربازی

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
omidtimes

تعهد خدمت سربازی

پست توسط omidtimes » شنبه 3 دی 1390, 7:55 pm

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید ger
من 1/12/90 اعزامم به خدمته و پذیرش هم برا نیروی مقاومت سپاه هم تو تهران گرفتم یعنی اگه بخوام برم خدمت یه دو ماه آموزشی میرم یه شهرستان بعدم نزدیک خونمون از 7 تا 2 بعد از ظهر خدمتمه
من لیسانس برق الکترونیک دارم برا تعهد خدمت صنایع دفاع هم اقدام کردم که باید یه تعهد 6 ساله بدم بهش که براش کار میکنم
شاید کارای تعهد خدمتم جور بشه ولی دو دلم نمی دونم چکار کنم
به نظر شما کدوماشوبرم
بعد من میخواستم از کسایی که درباره تعهد خدمت میدونن بپرسم ببینم حقوقش، بیمه و .... مزایاش در چه حده بعد من خیلی دوست دارم کارشناسی ارشد برمو ادامه تحصیل بدم آیا میشه در حین تعهدت دانشگاهم بری چه جوریه؟؟؟؟
تو رو خدا هر چه زود تر جواب بدین و کمکم کنید gld

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: تعهد خدمت سربازی

پست توسط farshidshd » دوشنبه 5 دی 1390, 12:33 pm

omidtimes نوشته شده:سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید ger
من 1/12/90 اعزامم به خدمته و پذیرش هم برا نیروی مقاومت سپاه هم تو تهران گرفتم یعنی اگه بخوام برم خدمت یه دو ماه آموزشی میرم یه شهرستان بعدم نزدیک خونمون از 7 تا 2 بعد از ظهر خدمتمه
من لیسانس برق الکترونیک دارم برا تعهد خدمت صنایع دفاع هم اقدام کردم که باید یه تعهد 6 ساله بدم بهش که براش کار میکنم
شاید کارای تعهد خدمتم جور بشه ولی دو دلم نمی دونم چکار کنم
به نظر شما کدوماشوبرم
بعد من میخواستم از کسایی که درباره تعهد خدمت میدونن بپرسم ببینم حقوقش، بیمه و .... مزایاش در چه حده بعد من خیلی دوست دارم کارشناسی ارشد برمو ادامه تحصیل بدم آیا میشه در حین تعهدت دانشگاهم بری چه جوریه؟؟؟؟
تو رو خدا هر چه زود تر جواب بدین و کمکم کنید gld
سلام
همون امریه که گرفتی برو( سپاه )

در حین خدمت هم فقط دانشگاه پیام نور اون هم فراگیرش ، میتونی بری
دانشگاه های دیگه نمیشه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده