تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان تا 18

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

Re: تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان ت

پست توسط 90مریم » شنبه 8 بهمن 1390, 2:53 pm

الان تماس گرفتم با دانشگاه
گفتند تا آخر هفته جوابا میاد
به تو سربسته و در پرده بگویم
تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را
آنچه گفتند و سرودند
تو آنی
خود تو جهانِ جهانی
تو ندانی تو ندانی که خود آن نقطه عشقی
تو خودت باغ بهشتی

Hamoon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hamoon » شنبه 8 بهمن 1390, 5:33 pm

90مریم نوشته شده:الان تماس گرفتم با دانشگاه
گفتند تا آخر هفته جوابا میاد
سلام
ببخشید کدوم دانشگاه ؟

آواتار کاربر
naser.sh69

پست توسط naser.sh69 » شنبه 8 بهمن 1390, 5:43 pm

با سلام به تمام دوستان کنکوری مخصوصاً از نوع تکمیل ظرفیتش
می خوام بگم که نگران نباشید ایشالله تو همین یکی دو هفته آتی جوابها رو دیگه دانشگاها اعلام میکنن.... goli

من قبلاً تو همین تالار گفته بودم که ما از همون فردای ثبت نام تکمیل ظرفیت رفتیم سر کلاس (که در دانشگاه غیر انتفاعی ایوانکی ثبت نام کردیم )و گفته بودم که امتحانامون هم شروع شده rooz ، الان هم تموم شده و نمره هامون اومده و برای ترم 2 هم انتخاب واحد کردیم که ایشالله از 12 / 11 /90 کلاسامون شرع میشه cuf: ، اما هنوز جواب قطعی از سنجش به دانشگاهمون ارسال نشده که آیا ما قبولیم یا نه .... در صورتی که یک ترم هم گذروندیم....
توکل به خدا که ایشالله همه مون قبولیم .....

با تشکر از تمامی دوستان

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 1:29 am

Hamoon نوشته شده:
mohammadkimiya نوشته شده:
Hamoon نوشته شده:نتایج شما رو مگه نگفتن ؟
رجا و غزالی که 2 ماه پیش نتایج رو گفتن!
الکی شایعه درست نکنین اگه بیاد که سنجش میزنه من الان 3ماه درم هروز چک میکنم ت. این ماه دیگه 100% میاد
آقای محترم شایعه نمیکنم من ;)
بهتره این لینک رو ببینی
http://www.ghazali.ac.ir/?type=dynamic& ... ng3&id=460
من خودم ثبت نام کردم.
رجا هم که لیست قبولی هاش رو همون موقع در یک فایل PDF ارایه داد
ببخشید...نمیدونم والله سر از کاره اینا در نمیارم...مگه سنجش نباید اعلام کنه؟اگه هم اعلام کنه واسه همه کشور اعلام میکنه...اما اینا چطور ثبت نام کردن نمیدونم!

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 11:25 am

دوستان نتایج تکمیل ظرفیت امسال اصلا به سنجش ربطی نداره و از طریق خود دانشگاه مربوطه اعلام می شه مثل رجا که یک ماه پیش سایت خودش اعلام کرد.
باید از دانشگاه خودتون کسب تکلیف کنید 3 ماهه چطوری نتایج رو اعلام نکردن؟ وقتی که قراره همه رو قبول کنند.
ترم های دانشگاه ها از 15 یا نهایتا 23 بهمن آغاز خواهد شد.
زودتر باید از مرکزی که ثبت نام کردین آمار بگیرین

باز هم تکرار می کنم از دانشگاه مربوطه باید بپرسید نه سنجش...
وقتی چند دانشگاه خودشون قبولی های خودشون رو اعلام کردن یعنی همه جا همین طوریه. الکی منتظر سنجش نمونین اونها اگه وقت داشتند این تکمیل ظرفیتا رو نمی سپردن به خود مراکز که حالا نتایجشو اونا بگن

نهایتش اینه سنجش به مراکز می گه اقا همه اینا قبولن.به شما چیزی نمی گه که اونا با مرکز طرفن.
بعدم چطور به بعضی جاها زودتر گفتن بعضی جاهام رفتن سر کلاس حتی

سنجش یه کاری کرده همه رو سرکار گذاشته واقعا.
به امید این غیر انتفاعی های اینا اگه موندین آدم بره علمی کاربردی خوب

آواتار کاربر
javadmoloudi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javadmoloudi » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 5:41 pm

با سلام خدمت همه بچه های گل و عزیز دوستان فکر کنم دانشگاه ها دارن اعلام می کنند چون به من زنگ زدند گفتند که قبولی و ثبت نام از 21 بهمن هست تا 23 بهمن rgs gld goli goll rgs rgs shad sanj: str: mz: shd: go: krn: bale ssb: str: rgs

man o gham

پست توسط man o gham » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 5:51 pm

javadmoloudi نوشته شده:با سلام خدمت همه بچه های گل و عزیز دوستان فکر کنم دانشگاه ها دارن اعلام می کنند چون به من زنگ زدند گفتند که قبولی و ثبت نام از 21 بهمن هست تا 23 بهمن rgs gld goli goll rgs rgs shad sanj: str: mz: shd: go: krn: bale ssb: str: rgs
دوست عزیز کدو دانشگاه ثبت نام کردی؟

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 8:13 pm

javadmoloudi نوشته شده:با سلام خدمت همه بچه های گل و عزیز دوستان فکر کنم دانشگاه ها دارن اعلام می کنند چون به من زنگ زدند گفتند که قبولی و ثبت نام از 21 بهمن هست تا 23 بهمن rgs gld goli goll rgs rgs shad sanj: str: mz: shd: go: krn: bale ssb: str: rgs
عزیزم 21 تا 23 بهمن تو تعطیلات ثبت نام؟
شاید بعدش باشه

آواتار کاربر
mozhgan_ss
محل اقامت: تهران

پست توسط mozhgan_ss » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 8:19 pm

به سلامتی ssb: ssb: .خوش به حالتون dan dan dan .کاش جایی که ما ثبت نام کردیم هم زودتر جواب هارو بده. ktb:
مهم نیست با چه مشکلی مواجه میشم,من هرگز هدفم را ترک نمیکنم.

man o gham

پست توسط man o gham » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 11:37 pm

بچه ها کسی اینجا هست غزالی قزوین ثبت نام کرده باشه؟

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » دوشنبه 10 بهمن 1390, 8:48 am

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي پذيرفتگان نهائي مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390
1390/11/10
نسخه چاپی

سازمان سنجش آموزش كشور از كليه متقاضيان مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 دعوت مي‌نمايد به منظور اطلاع از وضعيت قبولي و تكميل مراحل ثبت‌نام از روز سه‌شنبه 11/11/1390لغايت يكشنبه 16/11/1390 به موسسه محل تقاضا مراجعه نمايند. لازم بذكر ‌است اسامي پذيرفتگان اعلام شده به موسسات شامل افراد زير مي‌باشد:

1- داوطلبان مجاز به انتخاب رشته كه مردود آزمون فوق بوده و در موعد مقرر طبق اطلاعيه اين سازمان(از تاريخ 11/8/90 لغايت 18/8/90) به موسسات غيرانتفاعي مراجعه نموده‌ و اسامي آنها از طريق اين موسسات واقع در شهرستانها (بجز شهر تهران) به اين سازمان اعلام گرديده ‌است.
2- داوطلباني كه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي قبول شده‌اند، لكن بدلايل مختلف، متقاضي ثبت‌نام در موسسه ديگري به جز موسسه محل قبولي خود در قالب تكميل ظرفيت بودند. چنانچه اين داوطلبان تقاضاي خود را با ذكر كدرشته مورد نظر در زمان مقرر به اين سازمان ارسال و يا به موسسه مربوط ارائه نموده باشند در رديف پذيرفته‌شدگان قرار گرفته‌اند. نكات مهم:
1- چنانچه موسسه محل قبولي داوطلب به دلايل مختلف (به حدنصاب نرسيدن تعداد قبولين و ...) امكان تشكيل كلاس براي پذيرفتگان را نداشته باشد، هيچ‌گونه اقدامي درخصوص اين‌دسته از پذيرفتگان از سوي سازمان سنجش آموزش كشور ميسر نبوده و در صورت واجد شرايط بودن، مي‌توانند در آزمون سال آينده ثبت‌نام نمايند.
2- داوطلباني كه واجد شرايط رشته مورد تقاضا نبودند اسامي آنان در رديف قبولين موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي قرار نگرفته و اقدامي درخصوص آنها ميسر نمي‌باشد.
3- منحصراً داوطلباني مجاز به ثبت‌نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مي‌باشند كه نام آنها در فهرست پذيرفته‌شدگان نهايي ارسالي از اين سازمان به موسسات وجود داشته باشد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

fبه نظرتون این لیست قبول شده ها همون اطلاعیه ی تکمیل ظرفیته کجای اون اطلاعیه به افراد قبول شده که نرفتن اشاره کرده بود خدا از این سنجشی ها نگذره ger

poroshat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط poroshat » دوشنبه 10 بهمن 1390, 9:58 am

دیگه سنجش شورشو در آورده
چرا با سرنوشت ما بازی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای تکمیل ظرفیت قید کرده بود کسانی که قبول شدن نرفتن می تونن شرکت کنن؟؟؟؟
واقعا متاسفم کند زدن به سیستم آموزشی

آواتار کاربر
nasersh69
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nasersh69 » دوشنبه 10 بهمن 1390, 10:52 am

Shimaa نوشته شده:
2- داوطلباني كه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي قبول شده‌اند، لكن بدلايل مختلف، متقاضي ثبت‌نام در موسسه ديگري به جز موسسه محل قبولي خود در قالب تكميل ظرفيت بودند. چنانچه اين داوطلبان تقاضاي خود را با ذكر كدرشته مورد نظر در زمان مقرر به اين سازمان ارسال و يا به موسسه مربوط ارائه نموده باشند در رديف پذيرفته‌شدگان قرار گرفته‌اند./color]

با سلام به تمامی دوستان
دوست عزیز کاملاً حق با شماست . من همون روزهای ثبت نام تکمیل ظرفیت تو همین تالار کامنت هایی رو دیده بودم که می گفتن "20:30 گفته که اونایی که راه دور قبول شده بودن هم می تونن در تکمیل ظرفیت امسال شرکت کنند" اما سنجش در این مورد هیچ چیزی نگفته بود و خیلی ها رو سر در گم کردش و خیلی ها رو نا امید و کسایی هم که به موسسات غیر انتفاعی برای صحت همین موضوع مراجعه می کردند ، دانشگاها می گفتن ما خبری نداریم و شاید ثبت نام نمی کردند... در هر صورت این سنجش یه کاری کرده که علناً خودشون می گن ما توش موندیم و یه جورایی دارن سر و ته ش رو هم میارن و به نظر من اولین و آخرین باری هستش که این کار رو می کنن ...
من خودم هم ثبت نام کردم و در کامنتهای قبلی گفته بودم که حتی سر کلاس هم میریم ولی هنوز جواب قطعی ما هم هنوز نیومده ...
این رو بگم که فقط و فقط کار خدا بود که ما فعلاً دانشجو هستیم تا ببینیم که جوابها رو دانشگاهمون اعلام کنن که ایشالله قبول بشیم و هیچ وقت دیگه سنجش از این کارا نمی کنه ...
آخرین ویرایش توسط nasersh69 در دوشنبه 10 بهمن 1390, 11:13 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
دوستی کلام زیباییست ، که هر کس درکش کرد ترکش نکرد...

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » دوشنبه 10 بهمن 1390, 11:09 am

از سنجش سوال کردم کجای اطلاعیه تکمیل ظرفیت اشاره ای به قبولین که در محل قبولی ثبت نام نکردن شده؟
جواب دادن
عنوان درخواست سلام
تاريخ ارسال جواب 1390/11/10-8:57

پاسخ با سلام داوطلب گرامی: پیام شما نامفهوم است لطفا پیام خود را مجددا و با توضیحات کامل تر ارسال فرمایید. با تشکر

دوباره پرسیدم
عنوان درخواست سلام
تاريخ ارسال جواب 1390/11/10-10:43
پاسخ با سلام برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با انتخاب رشته‌های تکمیل ظرفیت که درصفحه اصلی سایت سازمان است مراجعه فرمایید. با تشکر

شما همچین چیزی تو سایت سنجش میبینین یا من کور شدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
javadmoloudi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javadmoloudi » دوشنبه 10 بهمن 1390, 11:16 am

با سلام به کلیه دوستان بنده غیر انتفاعی علامه نائینی شهرستان نائین اصفهان ثبت نام کرده بودم و الان گفتند که قبول شدی اما از ته دل ازشون راضی نیستم چون خوب اصلا عدالت برقرار نکردند در سازمان سنجش تصمیم گیری درستی نمیشه همین جوری اعلام می کنند فکر نمی کنند که یک سری از بهترین استعداد های این مملکت توی استرس وقت خود را سپری می کنند اما از ته دل برای همه عزیزان که حق خود را پایمال شده می دانند آرزوی سلامتی می کنم انشالله که در تمام پستی ها و بلندی های این سرزمین سالم و سلامت باشند دعا گوی شما هستم از راه دور
درود به همه جوانان این سرزمین
چو ایران نباشد تن من مباد
خدانگهدار شما

قفل شده