تاپیک جامع "کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی 91"

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
sarabano
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: تاپیک جامع "کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی

پست توسط sarabano » دوشنبه 17 بهمن 1390, 1:14 am

Soren.Persian نوشته شده:
sarabano نوشته شده:جسارتا مگه اینجا مربوط به بچه های گروه کامپیوتر نیست؟؟؟!!
هنر به ما چه ربطی داره؟ looc looc
جسارتا نه

این تاپیک برای تمام بچه هایی هست که قصد دارند کنکور کارشناسی ناپیوسته پودمانی 91 شرکت کنند.
و چنانچه دفترچه رو خونده باشید می بینید بیشتر از 50% منابع، برای تمام گروه های آموزشی مشترک هستد.
rgs
درسته. درس مشترك زياد توي اين كنكور. اما شما هم بد نيست نگاهي به اسم سايت و نه انجمن بندازيد.
موفق باشيد danesh  
به سلامتی کلاغ که آزادی رو به زیبایی ترجیح داد.

آواتار کاربر
نیما
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط نیما » دوشنبه 17 بهمن 1390, 9:19 am

sarabano نوشته شده:
Soren.Persian نوشته شده:
sarabano نوشته شده:جسارتا مگه اینجا مربوط به بچه های گروه کامپیوتر نیست؟؟؟!!
هنر به ما چه ربطی داره؟ looc looc
جسارتا نه

این تاپیک برای تمام بچه هایی هست که قصد دارند کنکور کارشناسی ناپیوسته پودمانی 91 شرکت کنند.
و چنانچه دفترچه رو خونده باشید می بینید بیشتر از 50% منابع، برای تمام گروه های آموزشی مشترک هستد.
rgs
درسته. درس مشترك زياد توي اين كنكور. اما شما هم بد نيست نگاهي به اسم سايت و نه انجمن بندازيد.
موفق باشيد danesh  

سورن گول نخوری یا ا ا ا ا ،نگاه نکنی یهو ، این بچه های گروه کامپیوتر همه اینترنتو گرفتن اصلا مگه مملکت چند تا مهندس کامپیوتر نیاز داره ؟ به نظر من باید رشته های نرم افزار ، سخت افزار ، آی تی و ... برای حداقل 10 سال در هیچ دانشگاهی ارائه نشه اونقدر بازار کارشون اشباع شده اکثراً بی کارن یا دارن تو شاخه های غیر مرتبط کار می کنن ، خیلی ها شونم از زور بی کاری به ویندوز نصب کردنو فتوشاپ درس دادن رو آوردن . dava chak gsg ger sanj: dd: gld nar: sbl

آواتار کاربر
sarabano
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarabano » دوشنبه 17 بهمن 1390, 11:01 am

مگه جنگ داریم !!! عجبا. gsg gsg ger:

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » دوشنبه 17 بهمن 1390, 11:22 pm

sarabano نوشته شده: درسته. درس مشترك زياد توي اين كنكور. اما شما هم بد نيست نگاهي به اسم سايت و نه انجمن بندازيد.
موفق باشيد danesh  
سلام، sarabano عزیز دروس مشترک رو همه آگاهی داریم چیا هست ولی برای دروس اختصاصی علمی کاربردی که منبع مشخصی نداره اینجا جمع شدیم تا به بهترین و کاملترین منبع درسی برسیم... ببخشید اسم سایت که کارشناسی هست و اسم انجمن هم برای علمی کاربردی پودمانی، پس ما هم برای پودمانی هستیم دیگه حالا کارشناسی ناپیوسته یا کاردانی به کارشناسی... با دوستان به نتیجه برسیم حالا اسم سایت رو یه جوری کنار میایم goli

Soren.Persian
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Soren.Persian » شنبه 22 بهمن 1390, 1:13 am

poo

ببین sarabano، این تاپیک برای تمام بچه های کارشناسی (پودمانی 91) هست. و به نظر من این اختلالی تو کار هیچ کدوم از رشته های این کنکور ایجاد نمی کنه. حالا هی تو بیا بگو اسم تاپیک اسم سایت...
بی خیال این مسئله بشو برادر...

نیما جون من هم کامپیوتر هستم dan

ولی با تمام حرفات موافقم. البته نیما کلن تو ایران در مورد کامپیوتر هیچ کس تو دانشگاه چیزی یاد نمی گیره( به جز چند تا دانشگاه معتبر پایتخت) ...
من سال 83 کاردانی گرفتم. و از اون موقع تا الان دارم کار برنامه نویسی می کنم، البته مدرکم و اطلاعات دانشگاهیم هیچ کمکی بهم نکرد، الان هم برای ارتقاء شغلی مجبورم یه کارشناسی بگیرم، حالا هر چی ... dava

این sarabano رو هم دیگه جوابشو ندید بچه ها، خودش درست می شه rgs

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » شنبه 22 بهمن 1390, 7:29 pm

بچه ها من یه سوال داشتم
زمانی که کارتا میاد برای پودمانی 91 میشه الویت اضافه کرد؟! fekr fekr
به سرنوشت بگویید:
اسباب بازی هایت بی‌جان نیستند
آدمند، می شکنند، آرامتر

آواتار کاربر
sarabano
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarabano » یک‌شنبه 23 بهمن 1390, 12:12 am

Soren.Persian نوشته شده:poo

ببین sarabano، این تاپیک برای تمام بچه های کارشناسی (پودمانی 91) هست. و به نظر من این اختلالی تو کار هیچ کدوم از رشته های این کنکور ایجاد نمی کنه. حالا هی تو بیا بگو اسم تاپیک اسم سایت...
بی خیال این مسئله بشو برادر...

نیما جون من هم کامپیوتر هستم dan

ولی با تمام حرفات موافقم. البته نیما کلن تو ایران در مورد کامپیوتر هیچ کس تو دانشگاه چیزی یاد نمی گیره( به جز چند تا دانشگاه معتبر پایتخت) ...
من سال 83 کاردانی گرفتم. و از اون موقع تا الان دارم کار برنامه نویسی می کنم، البته مدرکم و اطلاعات دانشگاهیم هیچ کمکی بهم نکرد، الان هم برای ارتقاء شغلی مجبورم یه کارشناسی بگیرم، حالا هر چی ... dava

این sarabano رو هم دیگه جوابشو ندید بچه ها، خودش درست می شه rgs
اين sarabano!!!!!!!لحن صحبتتون رو درست كنيد اقا يا خانمsooren. بهتره نصايح ارزشمنندتون رو محفوظ نگه داريد براي شخص شخيص خودتون. bale bale
حيف اينجا جاي اين بحث هاي حاشيه اي نيست وگرنه ......

آواتار کاربر
sarabano
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarabano » یک‌شنبه 23 بهمن 1390, 12:23 am

نیما نوشته شده: سورن گول نخوری یا ا ا ا ا ،نگاه نکنی یهو ، این بچه های گروه کامپیوتر همه اینترنتو گرفتن اصلا مگه مملکت چند تا مهندس کامپیوتر نیاز داره ؟ به نظر من باید رشته های نرم افزار ، سخت افزار ، آی تی و ... برای حداقل 10 سال در هیچ دانشگاهی ارائه نشه اونقدر بازار کارشون اشباع شده اکثراً بی کارن یا دارن تو شاخه های غیر مرتبط کار می کنن ، خیلی ها شونم از زور بی کاری به ویندوز نصب کردنو فتوشاپ درس دادن رو آوردن . dava chak gsg ger sanj: dd: gld nar: sbl
اين اتفاق توي رشته شما نيفتاده؟؟همه سر كارهاي مرتبط هستند؟؟ فقط منحصر به گروه كامپيوتر ميشه؟؟ اگر جواب شما مثبت بود بهتر با چشمان بازتري به جامعه نگاه بندازيد. bale
موفق باشيد.

rezakhakpour

پست توسط rezakhakpour » سه‌شنبه 25 بهمن 1390, 2:01 pm

پودماني يعني چي؟

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » چهارشنبه 26 بهمن 1390, 2:13 pm

rezakhakpour نوشته شده:پودماني يعني چي؟

پودمانی بسته ایه یعنی یه تعداد واحد مشخص رو هر ترم خودشون می دن البته عمومیو خودت میتونی انتخاب کنی اما تعداد واحدا کمه به خاطر همین ممکنه بیشتر طول بکشه fekr
به سرنوشت بگویید:
آدمند، می شکنند، آرامتر

navid159
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط navid159 » چهارشنبه 26 بهمن 1390, 2:58 pm

پودمانی بسته ایه یعنی یه تعداد واحد مشخص رو هر ترم خودشون می دن البته عمومیو خودت میتونی انتخاب کنی اما تعداد واحدا کمه به خاطر همین ممکنه بیشتر طول بکشه
درست میفرمایید
معمولا 6 یا 7 پودمان برای کاردانی به کارشناسی در نظر گرفته اند
ولی خوبیش اینه تابستون هم میشه پودمان گرفت و تقریبا همون 2 ساله جمع میشه

آواتار کاربر
نیما
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط نیما » پنج‌شنبه 27 بهمن 1390, 11:14 am

sarabano نوشته شده:
نیما نوشته شده: سورن گول نخوری یا ا ا ا ا ،نگاه نکنی یهو ، این بچه های گروه کامپیوتر همه اینترنتو گرفتن اصلا مگه مملکت چند تا مهندس کامپیوتر نیاز داره ؟ به نظر من باید رشته های نرم افزار ، سخت افزار ، آی تی و ... برای حداقل 10 سال در هیچ دانشگاهی ارائه نشه اونقدر بازار کارشون اشباع شده اکثراً بی کارن یا دارن تو شاخه های غیر مرتبط کار می کنن ، خیلی ها شونم از زور بی کاری به ویندوز نصب کردنو فتوشاپ درس دادن رو آوردن . dava chak gsg ger sanj: dd: gld nar: sbl
اين اتفاق توي رشته شما نيفتاده؟؟همه سر كارهاي مرتبط هستند؟؟ فقط منحصر به گروه كامپيوتر ميشه؟؟ اگر جواب شما مثبت بود بهتر با چشمان بازتري به جامعه نگاه بندازيد. bale
موفق باشيد.

sarabano خیرررررررر تو رشته ما این اتفاق نیوفتاده چون اول اینکه رشته ی ما امکان کار رو در هرشاخه ای اعم از تولیدی و خدماتی فراهم می کنه و دوم اینکه تعداد فارغ التحصیلان رشته ما فوق العاده کم هستند چون رشته ی سختیه هر کسی نمی کشه سوم اینکه اصلا بچه های ما کاری هستند مثل بچه های کامپیوتر نیستن که ساعت 12 بیدار می شن و تا شب یا دارن چت می کنن ، یا فیس بوک و ایمیل چک می کنن یا بازی می کن ، اصلا رشتتون رو با رشته ما مقایسه نکنید ، بعدشم شما نگران درجه ی بازی چشم ما نباشید . ما با چشم بسته هم جامعه رو بهتر از شما می بینیم شما چشمتون به صفحه نمایش کامپیوترتون باشه یهو از چت کردن عقب نمونید .

این بود پاسخ من dd: bale dava ddn: nar: .... آینه آینه آینه آینه آینه آینه zab zab

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » جمعه 28 بهمن 1390, 9:45 am

سلام
دوستان عزیز ، لطفاً مقررات سایت رو رعایت کنید .
بی احترامی به دیگران بر خلاف مقررات سایت هست و کسانی که مقررات را رعایت نکنند اخطار و در صورت تکرار دسترسی آنها قطع خواهد شد .
در ضمن این سایت برای تمام دانشجویان هست و هر دانشجویی میتونه در این سایت فعالیت داشته باشه!

Vahid2

پست توسط Vahid2 » دوشنبه 1 اسفند 1390, 6:36 pm

سلام

دوستانی که می‌گویند کتاب‌های کتابخانه فرهنگ خوب نیست! ایا مطمئن هستند؟؟؟ چون من دارم از رو همونا می‌خونم!!! منبع دیگری هم پیدا نکردم!!!

و یک چیز دیگه

کلاً به نظرتون درصد قبولی با سهمیه شاغل (مرد ـ رشته گرافیک) چقدره؟؟
تهران حدود 190 نفر (مرد) پذیرش داره.

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » دوشنبه 1 اسفند 1390, 6:59 pm

Vahid2 نوشته شده:سلام

دوستانی که می‌گویند کتاب‌های کتابخانه فرهنگ خوب نیست! ایا مطمئن هستند؟؟؟ چون من دارم از رو همونا می‌خونم!!! منبع دیگری هم پیدا نکردم!!!

و یک چیز دیگه

کلاً به نظرتون درصد قبولی با سهمیه شاغل (مرد ـ رشته گرافیک) چقدره؟؟
تهران حدود 190 نفر (مرد) پذیرش داره.

والا منم فرهنگ گرفتم میخونم!
درصد قبولیشم نسبت به ترمی خیلی بالاتره ظرفیتشم بیشتر. اگه رشتت گرافیکه نگران نباش قبولی
من دوستم نخونده گریم تهران قبول شد
به سرنوشت بگویید:
آدمند، می شکنند، آرامتر

قفل شده