اخرین درصدهای کسب شده (جدید)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
محل اقامت: تهران-صادقیه
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 12:12 pm

خداوند در آیه 20 سوره مبارکه کنکور خطاب به خالی بندان این تالار گفته : ای کسانی که خالی می بندید (منظور دوستان 50% تخصصی به بالا یا برنامه نویسی و ... هستن) بدانید شما را روزی به نام اعلا نتایج هست و شما در آن روز خوار و ذلیل خواهید شد (حالا بازم درصداتونو بزنید . قابل توجه خالی بندان چند روزی بیشتر نمونده ذرصدارو نگاه کنید شاید بیشتر زده باشد :D :D !!!!!؟؟؟؟؟؟)

SHaGHayeGH
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHaGHayeGH » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 2:21 pm

:lol: :lol: :lol:
هر چی هی می گذره درصدا به 100 هی نزدیک تر می شه :lol: :lol: ایول بابا :wink:

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

اعتراض نصبت به لحن صحبت اساتید ب

پست توسط NEGAHEFARDA » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 3:02 pm

دوستان سلام .

از این که تونستید از اون امتحان ( زنده ) بیرون بیاد خوشحالم وامید وارم هر کی وضعیت بهرانی رو داره موفق بشه ....

( کدوم رفیقمون : * * * ( شیطونه ) بود :

با این که اولین پستی که میدم ولی اولین بازدید من از این وب سایت نیست : باید یه خورده منو تحمل کنید :

شاید بعضی از دوستان حالا که پیش میرن میبینن که انقدرا هم بد ندادند : و درصداشون ( که امید وارن ( خدا خدا کنه این باشه و... )) رو اعلام میکنن : و امید وارن که لطف خدا شاملشون بشه تا نجات پیدا کنن : و شما به هیچ وجهی حق نداری که از قول قرآن بیاناتی رو بگی که آبروی ما رو ببری ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟ تو که از قرآن دم میزنی : چراش توش گفته شده ؟؟

دیگه نه ایجا نه جای دیگه ای این کارو نکن :

هزاران هزار شهید ( حافظان و کاتبان ) قران جون دادن تا اینیه که تو نه ما داریم می خونی باشه : که اگه یه نگاهی به این چرخه بندازی متوجه عمق اشتباهت میشی
حتی اگه به عنوان شوخی این مطلب رو گفته باشی
و در قرآن کریم آورده شده که : خداوند با توکل کنندگان است :
و این امید که انسان ها رو در بترین شرایط سرپا نگه میداره : پس امید کسی رو ازشون نگیر .

شاید با این حرفهام ناراحت بشی : که اصلا ً مهم نیست ولی سعی کن که همیشه یه آزاد مرد باشی و مردانه زندگی کنی و مردانه از این دنیا بری .......
با احترام فراوان به یکایک عزیزان در دوره کاردانی به کارشناسی و دوست عزیزم آقا پیمان از اهواز ..... NEGAHEFARDA

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 6:01 pm

(نگاه فردا )یواش تند نرو گیر پاژ می کنی عزیزم وایسا با هم بریم . نمی خواد قرآن یاد من بدی (شهید وقرآن و خدا رو یادم بدی) لطف کن درساتونو بیشتر بخونید که به امید خدا قبول شید . انقدر با مسایل سایت(از نظر قرآنی) جدی برخورد نکن اینا سوال کنکور نیست عزیزم مثکه شما تو این قرن حاضر زندگی نمیکنی دراین شرایط حاکمه شوخی جایزه . منم تو نوشتم هیچ توهینی به قرآن نکردم .که داغ میکنی .عزیزم درستو خوب بخون موفق میشی اینجا رینگ دعوا نیست سولات قرآنی بینش امسال مثکی روت تاثیر گذاشته.منم دوست دارم تمام بچه ها موفق بشن تک تکشون حتی تو .(خواه از حرف من پند گیر خواه ملال :wink: ) (با با ما خودمون بسیج فعالیم دادا :D )(بعدشو اگه خیلی قرآن میفهمی مطمونن می دونی که تمام کارای این مردم ما خودم و خو دت و میگو همش خلاف ما مسلمان نماییم برو یقه اونی که داره تو ارگانای بالای کشوذ به اسم اسلام و قرآن حق من و تو بقیه بچه هارو میخوره بگیر عزیز دلم) من که جدی از نظرت لذت بردم قشنگ بود حرفات بازم بگو مثکی شما میخوای ما رو به راه راست هدایت کنی شما هنوز فرق شوخی با توهین متوجه نشدی عزیزم هر که یه اعتقادی داره لطفا به اعتقادات کسی توهین نکن اعتقاداتتم مال خودت نگه دار .

maryam_s
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط maryam_s » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 8:59 pm

بچه ها بسه ديگه درصد حساب كردن فايده نداره!تن ما را هم نلرزونين!! يكي مثل من خدا خدا ميكنه
دروس تخصصيش منفي نشه يكي هم 50-60 درصد تخصصي زده!
البته من اينا ميزارم به حساب كم بودن دانش و معلومات خودم .من 2-3 تا رياضي زدم و مدار منطقي را هم خوب زدم ولي بقيشو ديگه حدسي و پناه بر خدايي زدم...!
الان هم هيچ اميدي ندارم و اميدوارم همه بچه هاي فروم مخصوصا اونايي كه
واقعا حقشونه قبول شن...
بياين يه كاري كنيم وقتمون بيشتر از اين هدر نره!
2 سال هنرستان 2 سال كارداني الانم كه هيچ!البته يه چيزهايي هم ياد گرفتيم
ولي اينجا فقط مدرك مهمه...
هر كس يه اطلاعاتي از شهر خودشون كه كارشناسي ميگيره رو تو
قسمت معرفي شهر ها بذاره خيلي مفيد تره تا گفتن درصد هاو ....

m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m7dmrkh » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 10:08 pm

دوست عزیز maryam_s
همین درصده بود که ما را امیدوار کرد وگرن روزای اول هیچ کس امید نداشت چون اونن چیزی که می خواست نتونسته بود بزنه

sadegh
محل اقامت: shiraz
تماس:

پست توسط sadegh » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 11:39 pm

امروز همان فردايي است كه ديروز نگرانش بوديم.........

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

چه شد و چه شود . !!!!!!!!!!!!!

پست توسط NEGAHEFARDA » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 1:25 pm

با سلام .

سعید شیطونه :

آقا پسر گل گلاب : ***.***
وایسادم که با هم بریم :
ولی اعتقادات هر دو تامون : با هم فرق می کرد .
متن هم نخواستم شهید قرآن یادت بدم ( ماشاالله : دست هر چی مرجع تقلیده رو از پشت بستی ) : ویکی از شرایط رو که تا حالا در تو دیدیم : آگاه به زمان هستی : برای مای که توی روزگار نیستیم : خوبه که از شما تقلید کنیم : ..... ولی نه ظاهرا ً عتقادات هر دو تامون : با هم فرق می کنه .
وظاهرا ً خودت گیرپاژ کردی که همه رو با هم جمع می بندی : آره من تمومه کارام خلافه : ولی دلیل براین نمیشه که دیگرانو با خودت جمع ببندی .
برم یقه اونی که اون بالابالاهست رو بگیرم : ؟؟؟
دارم همین کارومیکنم ( نامه ای تنظیم کردیم : با ریاست دانشگاه مشورت کردیم : وهنوز که هنوزه یه سری مشکلات داریم و لی به هر حال حتما ً این نامه فرستاده میشه : ( چون نماینده مجلس + شخصیتی که دستش به ریاست جمهوری میرسه در دسته : ) ( خوب می خواستم وقتی این کارو کردم بگم : چون نباید حرف زد : فقط عمل کن )
به این یه تیکه آخرحرفت نگاه کن :
من که جدی از نظرت لذت بردم قشنگ بود حرفات بازم بگو مثکی شما میخوای ما رو به راه راست هدایت کنی شما هنوز فرق شوخی با توهین متوجه نشدی عزیزم هر که یه اعتقادی داره لطفا به اعتقادات کسی توهین نکن اعتقاداتتم مال خودت نگه دار .
بازم بگم : یا اعتقاداتتم مال خود م باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون وقت چه جوری لذت می بری ؟ چه گیر پاژی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( سالمه عزیز )
این اعتقادتون بود ؟؟؟ یا شوخی ؟؟؟؟؟
و از یه مرجع بعیده که فرق توهین و پند رو ندونه ( وای هیش : صداشو در نیار : )

مثل این که با حرفهام حسابی قاطی کردی : باشه پسر خوب ناراحت نباش : بگو بخند حال کن : میخواستی بیا مارو بزن : نباید بزاریم اینجا دعوا باشه : ما هممون یه مشکل داریم : و نباید بزاریم : که شیطون تو قلب ها راه پیدا کنه : تا اگه تو یه پست دیگه اسم : نگاه فردا یا آقا سعید رو دیدیم همدیگرو خراب نکنیم .

نه وایسا ببینم چی گفتی به کی گفتی ( شوخی کردم ) . :wink: :wink:

به خاطر تمومه برو بچ روبوسی : تا از دلت دراد :shock: :shock: :P

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 2:04 pm

(نگاه فردای عزیز) من از اولم باهات دعوا نداشتم که الان بخاطر بچه ها روبوسی کنم (من تو حرفام برات ارزوی موفقیت کردم کلییم بوست کردم) شمابا مسئله تند برخرد کردی خوشگلم. اما عزیزکم یه بار دیگه بخون نه تنها توهین نداره بلکه یاد اور میشه به خالی بندان که روزی هست دستتون رو شه (متا سفانه تو همینم برداشت نکردی بهد از نظر دیگه برداشت کردی )خوشحالم (برای یکی نقش مرجعم بودم من جمع نبستم گلکم میبینی که دوستان هم نظرشونو در این مورد بیان میکنن ) اما این شرایط نیاز به شوخی کردن داره که میبینم ته مزه ای شما هم بانمک شدی (آفرین) پس چرا خودتو اذیت میکنی ایشالاه با هم یه جا قبول شیم(همه بچه ها قبول شیم) که بازم بتونم مرجع تقلیدت باشم :wink: :D اینم یه بوسه ........ :D :D

m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m7dmrkh » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 5:37 pm

بچه ها صلوات بفرستید و تمومش کنی دیگه

آواتار کاربر
sara_4170
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sara_4170 » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 7:14 pm

وااااااااااااااااااااااااااااااي...

تا حالا كه همتون هي درصد مي زاشتين دو روز مونده به اومدنه رتبه ها حالا هم هي بحث...

بابا NEGAHEFARDA عزيزه دلم.. خوب سعيد راست مي گه ديگه!!!

توام گير دادي اين وسطا...

حالا كي خواست به كي توهين كنه!!!! يه چيزي گفت ما هم خنديديم... به قوله m7dmrkh صلوات بفرست..

اينجا جاي گذاشتنه درصد هاي درخشانه فقط!!!! :wink:

آواتار کاربر
ali1986
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ali1986 » جمعه 19 مرداد 1386, 1:22 am

سلام به همه
یکی از رفیقام درصدشو حساب کرد این شد بنظرتون روزانه قبول میشه:

ادبیات:30
معارف:42.2
زبان:سفید
ریاضی:سفید
زبان تخصصی:سفید
مدار:48.8
برنامه نویسی:57.7
دروس تخصصی:20
لعنت به تو ای روزگار....ای روزگار لعنتی
خسته شدم از این سکوت ...از این شعرای نفرتی

m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m7dmrkh » جمعه 19 مرداد 1386, 9:46 am

برنامه نویسی 50.7
کمتر خالی ببند جیگر

آواتار کاربر
ali1986
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ali1986 » جمعه 19 مرداد 1386, 10:32 am

خالی بندی چیه عزیز من خودم درصداشو حساب کردم وگرنه اون اصلا اهل درصد حساب کردن اینا نیست.حالا هر کی می خواد باور کنه می خواد نکنه.
من فقط میخواستم ببینم روزانه قبول میشه ؟ درصدشم 57.7 است نه 50.7
هر وقت جواب نتایج اومد شماره داوطلبیشو بهت میدم خودت برو کارنامه شو ببین.
لعنت به تو ای روزگار....ای روزگار لعنتی
خسته شدم از این سکوت ...از این شعرای نفرتی

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » جمعه 19 مرداد 1386, 11:37 am

دوستان خواهشا باز تاپيك رو به دعوا نكشونيد
ببين دوست عزيز آقاي m7dmrkh متاسفانه شما تصورتون اينه اگه كسي تونسته باشه برنامه نويسي بالاي 50 بزنه كار خيلي خيلي بزرگي كرده. ولي اينطوري نيست!!
سوالات برنامه نويسي خيلي هم سخت نبودن!! ولي در عوض خيلي خيلي وقت گير بودن. ببينيد هر 5 سوال ويژوال بيسيك رو من به راحتي مي تونستم حلشون كنم ولي نه تو 7.5 دقيقه. پس بحث سر وقت گير بودن سوالاته نه سخت بودنشون!!
یکی از رفیقام درصدشو حساب کرد این شد بنظرتون روزانه قبول میشه:
ادبیات:30
معارف:42.2
زبان:سفید
ریاضی:سفید
زبان تخصصی:سفید
مدار:48.8
برنامه نویسی:57.7
دروس تخصصی:20
به نظر من ميشه گفت كه شايد اين درصدا واقعي باشه!! اما امكان قبول شدن تو روزانه خيلي كمه واسش. به هرحال ممكنه اين دوستمون تمام وقتشو رو برنامه نويسي گذاشته باشه (كه قطعا همينطوره)

قفل شده