تاپیک جامع "کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی 91"

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Vahid2

Re: تاپیک جامع "کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی

پست توسط Vahid2 » دوشنبه 1 اسفند 1390, 11:08 pm

ممنون
از سال 82 تا الان یک کلمه هم نخوندم! خواستم یا آماری دستم باشه از موضوع. رشتم هم فنی بوده دارم تغییر رشته میدم.

اطلاع دارید امکان ادیت مشخصات ثبت نام چه موقع است و آیا می‌شود کد رشته اضافه کرد یا نه؟

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 8:06 pm

[quote="negi""]

والا منم فرهنگ گرفتم میخونم!
درصد قبولیشم نسبت به ترمی خیلی بالاتره ظرفیتشم بیشتر. اگه رشتت گرافیکه نگران نباش قبولی
من دوستم نخونده گریم تهران قبول شد[/quote]

یعنی تو شاخه فرهنگ و هنر قبولیش راحته... من گرافیک -شاخه تصویر سازی رو انتخاب کردم... ktb:

arezoo0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arezoo0 » جمعه 5 اسفند 1390, 7:54 pm

Vahid2 نوشته شده:ممنون
از سال 82 تا الان یک کلمه هم نخوندم! خواستم یا آماری دستم باشه از موضوع. رشتم هم فنی بوده دارم تغییر رشته میدم.

اطلاع دارید امکان ادیت مشخصات ثبت نام چه موقع است و آیا می‌شود کد رشته اضافه کرد یا نه؟
راستش دقیق نمیدونم زمانش رو اما من خودم یک جا رو اشتباهی وارد کردم توی سایت سنجش که پرسیدم گفتند شماره کاریری و فتوکپی شناسنامه و کد رو برای آدرسی که داده بودند پست کنم و نوشته بود اونها خودشون اصلاح میکنند اما امکان داره توی تغییرات نباشه میتونید خودتون هم بپرسید تا مطمئن بشید

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » جمعه 5 اسفند 1390, 10:27 pm

mozaso0 نوشته شده:[quote="negi""]

والا منم فرهنگ گرفتم میخونم!
درصد قبولیشم نسبت به ترمی خیلی بالاتره ظرفیتشم بیشتر. اگه رشتت گرافیکه نگران نباش قبولی
من دوستم نخونده گریم تهران قبول شد
یعنی تو شاخه فرهنگ و هنر قبولیش راحته... من گرافیک -شاخه تصویر سازی رو انتخاب کردم... ktb:[/quote]

من اینطور شنیدم و دیدم! به هرحال بخونین بازم چون سال اول کنکورش تقریبا اکثریت قبول شدن
به سرنوشت بگویید:
اسباب بازی هایت بی‌جان نیستند
آدمند، می شکنند، آرامتر

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » جمعه 5 اسفند 1390, 10:30 pm

arezoo0 نوشته شده:
Vahid2 نوشته شده:ممنون

راستش دقیق نمیدونم زمانش رو اما من خودم یک جا رو اشتباهی وارد کردم توی سایت سنجش که پرسیدم گفتند شماره کاریری و فتوکپی شناسنامه و کد رو برای آدرسی که داده بودند پست کنم و نوشته بود اونها خودشون اصلاح میکنند اما امکان داره توی تغییرات نباشه میتونید خودتون هم بپرسید تا مطمئن بشید

منم خودم می خوام کد رشته اضافه کنم نمیدونم یه سریا می گفتن نمیشه!
ویرایش که زمان توزیع کارت بعد عید باید باشه
بازم فرصت داری بخون اینا کاراشون معلوم نیست شاید سخت گرفتن!
به سرنوشت بگویید:
آدمند، می شکنند، آرامتر

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » شنبه 6 اسفند 1390, 7:37 pm

نیما نوشته شده:
sarabano نوشته شده:
نیما نوشته شده: سورن گول نخوری یا ا ا ا ا ،نگاه نکنی یهو ، این بچه های گروه کامپیوتر همه اینترنتو گرفتن اصلا مگه مملکت چند تا مهندس کامپیوتر نیاز داره ؟ به نظر من باید رشته های نرم افزار ، سخت افزار ، آی تی و ... برای حداقل 10 سال در هیچ دانشگاهی ارائه نشه اونقدر بازار کارشون اشباع شده اکثراً بی کارن یا دارن تو شاخه های غیر مرتبط کار می کنن ، خیلی ها شونم از زور بی کاری به ویندوز نصب کردنو فتوشاپ درس دادن رو آوردن . dava chak gsg ger sanj: dd: gld nar: sbl
اين اتفاق توي رشته شما نيفتاده؟؟همه سر كارهاي مرتبط هستند؟؟ فقط منحصر به گروه كامپيوتر ميشه؟؟ اگر جواب شما مثبت بود بهتر با چشمان بازتري به جامعه نگاه بندازيد. bale
موفق باشيد.

sarabano خیرررررررر تو رشته ما این اتفاق نیوفتاده چون اول اینکه رشته ی ما امکان کار رو در هرشاخه ای اعم از تولیدی و خدماتی فراهم می کنه و دوم اینکه تعداد فارغ التحصیلان رشته ما فوق العاده کم هستند چون رشته ی سختیه هر کسی نمی کشه سوم اینکه اصلا بچه های ما کاری هستند مثل بچه های کامپیوتر نیستن که ساعت 12 بیدار می شن و تا شب یا دارن چت می کنن ، یا فیس بوک و ایمیل چک می کنن یا بازی می کن ، اصلا رشتتون رو با رشته ما مقایسه نکنید ، بعدشم شما نگران درجه ی بازی چشم ما نباشید . ما با چشم بسته هم جامعه رو بهتر از شما می بینیم شما چشمتون به صفحه نمایش کامپیوترتون باشه یهو از چت کردن عقب نمونید .

این بود پاسخ من dd: bale dava ddn: nar: .... آینه آینه آینه آینه آینه آینه zab zab
من خودم دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم و این نحوه قضاوتتون جالب نیست اصلا رشته کامپیوتر نیازبه دفاع نداره و طبق یک نظرسنجی در حال حاضر سخت ترین رشته دانشگاهی دنیا شناخته شده و این سطح دانشگاهای ایران پایینه اگه کسی بدون اینکه چیزی بلد باشه مدرک میگیره

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » یک‌شنبه 7 اسفند 1390, 3:18 pm

negi نوشته شده: من اینطور شنیدم و دیدم! به هرحال بخونین بازم چون سال اول کنکورش تقریبا اکثریت قبول شدن
یعنی امسال دومین سال کنکور گرافیک علمی کاربردی... تا العان این رشته رو نداشته؟
اگر سال پیش شرکت کرده بودیم صددرصد قبول بودیم چون همیشه سال اول راحته..!!! ger

آواتار کاربر
daneshpars

پست توسط daneshpars » یک‌شنبه 7 اسفند 1390, 7:28 pm

سلام دوستان . من کاردانی حسابداری از دانشگاه آزاد واحد مرودشت دارم. الان در کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی پودمانی - فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات (شیراز) شرکت کردم .

اما هر چه در گوگل سرچ می کنم نمی تونم منابع صنعت :

» زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی
نام کتاب : مجموعه دروس و تست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی
» مبانی کامپیوتر
نام کتاب : مجموعه مهارت های 7 گانه ، آرمان ری بدودیگران، انتشارات کتابخانه فرهنگ
» فیزیک عمومی
نام کتاب : فیزیک عمومی کاردانی به کارشناسی - مجتبی حیدری
» ریاضی عمومی
نام کتاب : ریاضی عمومی (1) - حمیدرضا مقسمی - انتشارات گسترش علوم پایه

دانلود کنم . البته چون تازه این منابع رو پیدا کردم هنوز به کتاب فروشی ها سر نزدم اما آیا کسی سایتی رو میشناسه که این ها رو بشه اینترنتی خرید و یا به نظر شما سایتی برای دانلود گذاشته که بشه یک آشنایی با این کتاب ها پیدا کرد که اگر دید بدرد بخور هستند بعد از کتاب فروشی بخرتشون.

مرسی. goll :smile: goli
کلوب علمی تفریحی جوانان و دانشجویان ایران
www.cloob.daneshpars.com

آواتار کاربر
A F S H A R
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط A F S H A R » دوشنبه 8 اسفند 1390, 10:21 am

سلام
باز من عقب موندم dan ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا go:
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند

آواتار کاربر
mansooreh_64
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansooreh_64 » دوشنبه 8 اسفند 1390, 11:59 am

سلام به همگی goli
یه سوال فنی looc
بچه ها من خیلی دیر به فکر شرکت توی آزمون افتادم و الان تازه تصمیم گرفتم واسه کارشناسی بخونم و اینم درحالی که مهلت ثبت نام خیلی وقته تموم شده :?
شما می تونین به من اطلاعات بدین که اگه بخوام علمی کاربردی (ترمی یا پودمانی) شرکت کنم، زمان ثبت نام بعدی چه وقته؟ nar
« من خويشاوند نزديك هر انساني هستم . نه ايراني را به غير ايراني ترجيح مي دهم نه انيراني را به ايراني . من يك لر بلوچ كرد فارس ، يك فارسي زبان ترك ، يك آفريقائي اروپائي استراليائي آمريكائي آسيائي ام ، يك سياه پوست زردپوست سرخ پوست سفيدم كه نه تنها با خودم و ديگران كمترين مشكلي ندارم بلكه بدون حضور ديگران وحشت مرگ را زير پوستم احساس مي كنم .
من انساني هستم ميان انسان هاي ديگر بر سياره ی مقدس زمين ، كه بدون ديگران معنائي ندارم »

arezoo0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arezoo0 » دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:58 pm

daneshpars نوشته شده:سلام دوستان . من کاردانی حسابداری از دانشگاه آزاد واحد مرودشت دارم. الان در کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی پودمانی - فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات (شیراز) شرکت کردم .

اما هر چه در گوگل سرچ می کنم نمی تونم منابع صنعت :

» زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی
نام کتاب : مجموعه دروس و تست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی
» مبانی کامپیوتر
نام کتاب : مجموعه مهارت های 7 گانه ، آرمان ری بدودیگران، انتشارات کتابخانه فرهنگ
» فیزیک عمومی
نام کتاب : فیزیک عمومی کاردانی به کارشناسی - مجتبی حیدری
» ریاضی عمومی
نام کتاب : ریاضی عمومی (1) - حمیدرضا مقسمی - انتشارات گسترش علوم پایه

دانلود کنم . البته چون تازه این منابع رو پیدا کردم هنوز به کتاب فروشی ها سر نزدم اما آیا کسی سایتی رو میشناسه که این ها رو بشه اینترنتی خرید و یا به نظر شما سایتی برای دانلود گذاشته که بشه یک آشنایی با این کتاب ها پیدا کرد که اگر دید بدرد بخور هستند بعد از کتاب فروشی بخرتشون.

مرسی. goll :smile: goli
دوست عزیر منم رشته ایی که شما شرکت کردین شرکت کردم
مدرسان شریف عالیه خیلی خوب توضیح داده و تست های زیادی هم داره من فعلا دارم ادبیات و زبان میخونم مقسمی که همیشه کتابهاش عالی بوده برای کنکور سراسری کتاب مقسمی رو پیشنهاد میکنن اما درباره فیزیک و مبانی چیزی نمیدونم خودم هم هنوز نخوندمشون اما شما همین کتابها رو بخونید مطمئنن قبول میشید

آواتار کاربر
daneshpars

پست توسط daneshpars » سه‌شنبه 9 اسفند 1390, 4:17 pm

mansooreh_64 نوشته شده:سلام به همگی goli
یه سوال فنی looc
بچه ها من خیلی دیر به فکر شرکت توی آزمون افتادم و الان تازه تصمیم گرفتم واسه کارشناسی بخونم و اینم درحالی که مهلت ثبت نام خیلی وقته تموم شده :?
شما می تونین به من اطلاعات بدین که اگه بخوام علمی کاربردی (ترمی یا پودمانی) شرکت کنم، زمان ثبت نام بعدی چه وقته؟ nar
سلام.
در سایت کارشناسی
http://www.karshenasi.com
در بالای سایت یک جدول زمان بندی آزمون ها و دفترچه های دولتی - آزاد - علمی کاربردی ترمی و پودمانی - هست می تونید همیشه به سایت سر بزنید و از تاریخ ها با خبر بشید.

موفق باشید. ktb: danesh

---------------------------

آرزو جان مرسی از راهنماییت. goll goli
کلوب علمی تفریحی جوانان و دانشجویان ایران
www.cloob.daneshpars.com

arezoo0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arezoo0 » چهارشنبه 10 اسفند 1390, 11:14 am

بچه ها یک سوال من آزمون پارسال گروه صنعت رو دارم اما نمیدونم پاسخش رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » پنج‌شنبه 11 اسفند 1390, 5:08 pm

mozaso0 نوشته شده:
negi نوشته شده: من اینطور شنیدم و دیدم! به هرحال بخونین بازم چون سال اول کنکورش تقریبا اکثریت قبول شدن
یعنی امسال دومین سال کنکور گرافیک علمی کاربردی... تا العان این رشته رو نداشته؟
اگر سال پیش شرکت کرده بودیم صددرصد قبول بودیم چون همیشه سال اول راحته..!!! ger

نه بابا کلا این سال دومیه که پودمانی کنکور برگزار می کنه نه فقط رشته ی گرافیک!
آره منم اگه یکم خونده بودم تهران قبول می شدم dan
به سرنوشت بگویید:
آدمند، می شکنند، آرامتر

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » جمعه 12 اسفند 1390, 8:50 pm

negi نوشته شده: نه بابا کلا این سال دومیه که پودمانی کنکور برگزار می کنه نه فقط رشته ی گرافیک!
آره منم اگه یکم خونده بودم تهران قبول می شدم dan
انشاا... که قبول میشیم، حالا من یه سری رفتم ساختمان مرکزی زیر پل حافظ... در مورد منابع پرسیدم گفتن که فرهنگ و هنر منابع آزمون نداره، موارد آزمون داره یعنی شما هر کتابی که مبینی به موارد ما نزدیکه بخون و دورسهای تخصصی فرهنگ و هنر برای تمام رشته ها اعم از گرافیک یکی هستش...

قفل شده