بوفه !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » دوشنبه 27 اسفند 1386, 1:32 pm

بروبچ سعی کنید سری کارتون های Oggy رو از دست ندید ، این شبکه هه ، اسمش چی بود ، آهان Gulli روزی 3-4 بار پخش می کنه. اصل خندست.
اين gulli كه كد شده!! داغ دلمو تازه كردي تازه داشتم فراموشش ميكردم! من gulli ميخوام!!؟!
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 27 اسفند 1386, 3:58 pm

سلام خدمت دوستان گرام
عرضم به حضورتون که یه چرای خیلی بزرگی که هنوز هم حوابش به دست نیامده اینه که :

چرا پیمان به فروم سر نمیزنه ؟

به شخصی که جواب این سوال را بدهد هدیه ای به رسم یادبود از شرکت خزر شیر دوشان تپه تقدیم خواهد شد ( جایزه یه گاو شیرده با قابلیت تولید روزی 1000 لیتر شیر میباشد :!: )

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » سه‌شنبه 28 اسفند 1386, 12:18 pm

سلام خدمت همه چتور ها (نبینم که چتور رو چطور بخونی ها)

حرف خاصی ندارم ، فقط اومدم یه سری بزنم :lol:
فقط یه چیز ، چرا نمی گن قاطر حیوان نجیبی است ؟
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

hasan1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hasan1362 » سه‌شنبه 28 اسفند 1386, 10:52 pm

با سلام من امروز توی دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم و از این به بعد دیگه توی این تاپیک زیاد پیدام میشه
و یک درخواست؟ از همه میخوام که من رو توی نحوه درس خوندن برای ارشد خصوصا هوش مصنوعی راهنمایی کنن چون که اهواز 3 نفر روزانه و 2 نفر شبانه ظرفیت پذیرش داره

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » چهارشنبه 29 اسفند 1386, 12:28 am

hasan1362 نوشته شده:با سلام من امروز توی دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم و از این به بعد دیگه توی این تاپیک زیاد پیدام میشه
و یک درخواست؟ از همه میخوام که من رو توی نحوه درس خوندن برای ارشد خصوصا هوش مصنوعی راهنمایی کنن چون که اهواز 3 نفر روزانه و 2 نفر شبانه ظرفیت پذیرش داره
سلام دوست عزیز. خیلی هم خوش آمدید :)
بهتون تبریک می گم قبولیتونو :oops:
مطمئن باشید که همه کمکتون می کنن البته نه در این تاپیک, اینجا بوفست درس مرس تعطیله :lol:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

عیدتون مبارک بچ

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 6:08 pm

با سلام خدمت بچ
فکر کنم اولین پست سال 87 تو بوفه رو من دارم می دم :wink: (اونایی که نمی دونن که نمی دونن اما اونایی که می دونن می دونن که باعث افتخاره)
امیدوارم این سال ، سال خیلی خوبی براتون باشه (به امید ظهورش)
من به عنوان یه عضو کوچیک از خانواده بوفه تصمیماتی گرفتم که حالا توی سال کم کم براتون می گم و در جهت شکوفایی استعداد چتورها ازشون استفاده می کنیم

دوستان عزیز ، نظرتون چیه این بوفه رو کافی شاپ کنیم .(البته فقط امکانات و محیط داخلی) چند تا صندلی خوشگل می ذاریم و فنچ های جوان رو هم به جمع خودمون راه می دیم تا دوتایی جیک جیک کنن :lol: . والا بس تو این میدون ونک دیدم این فنچول ها رو می کنن تو ماشین های گشت ارشاد و ... دلم براشون سوخت و گفتم یه مکان امن برای جیک جیک اونها و جفتشون فراهم کنیم .
پس با اجازتونن ، امسال رو برای بوفه سال "سال حمایت از فنچول ها" نامگذاری می کنم

و اما نکته مهم دیگه که حتما باید اشاره کنم
دوستان عزیزمون SJJ و Amin فردی رو معرفی کردن و با ذکر کامل مشخصات اونو فرزین بتا نامیدن .(آقای آلپاین) . اما در مذاکرات 5 ساعته پشت درهای بسته که با معین داشتم به این نتیجه رسیدیم که نباید نام مقدس فرزین رو خراب (هویج) کنیم . مقام و عرفان فرزین خیلی بالاتر از این حرفاست و این آقای آلپاین حالا خیلی راه رو باید طی کنه تا فرزین بشه (البته انصافا استعداد خوبی داره) . پس تصمیم بر این شد که از آقای آلپاین به عنوان "شمخانی2" یاد بشه تا انشا... با همتی که از خودش نشون می ده در آینده ای بسیار نزدیک بتونیم مقام فرزین بتا رو بهش اعطا کنیم :o (معین جان زحمت معرفی استاد شمخانی با تو)

راستی معین این پوستر که زدی تو شهر (رو بیل برد ها) و روش نوشتی "تاحالا دقت کردین این آرم که رو کارت غذا دانشگاه زنجان هست رو خود ساختمون دانشکده نیست" ، چقدر واسش خرج کردی ؟؟!!
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

جواب به سوالات تخصصی شما با ce.mohsen

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 6:38 pm

SJJ نوشته شده:البته بنده در همین راستا یکسری سوال بنیادی واسم پیش اومده که همینجا مطرح می کنم
amin نوشته شده:چند تا دیگه سوال از ابتدای خلقت پیش اومده ولی جلال از قلم انداخته بود که احتمالا جزو اسرار الهیه
این هم جواب بعضی از سوالات دوستان متفکر که امیدوارم ازشون یه گالیله ای ، ادیسونی ، ابوریحانی ، آلپاینی ، ... در بیاد دیگه:wink: (این مغز ها دارن تو این کشور حروم می شن)

تا حالا توجه کردین که ، سمند با این که ماشین بزرگیه ولی سه نفر عقب راحت نیستن ؟ --کی گفته سمند ماشینه ؟؟؟!!!
به نظر شما بیلیارد از لحاظ نوستالژِی چه جور بازی ای یه ؟-- نوستالژی چیه ؟ خوردنیه ؟
به نظر شما چرا با این که ما درسامون کمه ولی اینقدر خسته می شیم ؟ -- به خاطر غذای دانشکده است ، باور نداری از معین بپرس
اصلا شما می دونید چرا هانیه رفت زنه اون یارو ، ویولنیه شد ؟ -- علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ، بقیش به ما ربطی نداره
اصلا شما میدونید اون با زخم چی رفیقه ؟--زخم چی یا زخم چی ؟؟ لطفا شفاف سازی کن
علما چرا این فتوا رو دادن؟ (همون فتواهه) -- به همون دلیله دیگه
چرا وقتی هانیه کارت غذا رو برد پیش علی و گفت "اصلا تا حالا دقت کردی که این آرمی که اینجا هست روی ساختمون اصلیش نیست" علی فقط به او نگاه عاقل اندر سفیه کرد و نیش خند زد؟--به خاطر اینکه قبلا توی شهر بیل برد معین رو دیده بود و خودش رو برای این سوال آماده کرده بود و به خیال خودش از همه چی با خبر بوده و ...
چرا یک لباس با یخه ی ایسکی همواره انسان را گرم نگه می دارد؟ -- اگه فیزیک پیش دانشگاهی رو خوب مطالعه می کردی می دیدی که در اثر برخورد انرژی کوانتومی بین الکترونهای زمستون و نوترونهای لباس (کی گفته نوترون ذره ای خنثی است ؟!) انرژی بوجود میاد که آلبرت از اون به عنوان انرژی فراطبیعی نام برده و همین انرژی باعث گرم نگه داشته شدن شخص یخه اسکی میشه . البته بور با این نظریه آلبرت شدیدا مخالف بود و آخرش دعواشون شد و بور به آلبرت گفت: "ه ه ه ه ه ه ه ، تو هیچی حالیت نیست" و بقیه ماجرا رو تو کتاب های فیزیک بخونید
این نماد کارخونه کبریت چرا اینجوری شده؟ -- نمی دونستم کبریت هم کارخونه داره ، ای دل غافل همه کارخونه دار شدن . شما خبر دارین تو این کارخونش چی می سازی ؟ نمادش چه جوری شده ؟
این استاد آمار کجا داره دکترا می خونه؟ -- حاجی بدلی (دوست خوب معین) در بازگشتی که از اسپانیا داشت (رفته بود دکترا بگیره) خبر داد این استاد شما رو هم اونجا دیده (طفلک شبا تو یه رستوران کار می کرد که هزیته تحصیلش رو در بیاره ، بعد شما به درسش گوش ندین)
و انبوهی از چراهای دیگر... -- بپرسید ، من به همشون جواب می دم (البته با کلی تامل و تفکر)

ramin نوشته شده:چرا پیمان به فروم سر نمیزنه ؟
یه دلیل بیار که پیمان باید به فروم سر بزنه
آخرین ویرایش توسط ce.mohsen در پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 10:29 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: جواب به سوالات تخصصی شما با ce.moh

پست توسط eli » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 6:59 pm

ce.mohsen نوشته شده:
SJJ نوشته شده:چرا پیمان به فروم سر نمیزنه ؟
یه دلیل بیار که پیمان باید به فروم سر بزنه

چرا حرف تو دهن بچه مردم می زاری :shock:

این و رامین پرسیده بود نه sjj :lol:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 9:48 pm

عید همتون مبارک .. من اولین نفرم که تبریک می گم :D ببینین چه قدر به فکرتونم ها :D

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

خیال باطل

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 10:52 pm

eli نوشته شده:چرا حرف تو دهن بچه مردم می زاری
اولا که این حرف نبود ، یه جمله کامل بود
ثانیا این چیزی که من تو sjj کشف کردم دهن نیست ، ماشا... به زنم به در و دیوار و سقف و ...ماشین چته
ثانیا این کجاش بچه است مرد گنده (تازه سنش از من هم گنده تره)
رابعا من کی حرف تو دهن بچه مردم گذاشتم
خامسا نداره
سادسا (آخه وقتی خامس نداریم ، از کجا سادس بیارم برات :?: )
eli نوشته شده:این و رامین پرسیده بود نه sjj
این جاش رو دیگه شرمنده ، وقتی Quote رو از بالا برای پایین کپی کردم یادم رفت اسمش رو عوض کنم .
moien نوشته شده:عید همتون مبارک .. من اولین نفرم که تبریک می گم Very Happy ببینین چه قدر به فکرتونم ها
زهی خیال باطل ، اگه موضوع ارسال اول من (تو سال 87) رو نگاه کنی می بینی که نوشته : "موضوع ارسال: عیدتون مبارک بچ" . هی هی هی معین خان

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 2 فروردین 1387, 1:32 am

همینی که من می گم :shock: :shock: :shock:

یادش بخیر اون مکتب های قدیمی ، عجب سفایی داشتطن ها .. حی فلک می شدیم تا "هی" رو "حی" ننویسم ..البته من فلک نشدم .. :lol:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 2 فروردین 1387, 1:46 am

moien نوشته شده:همینی که من می گم :shock: :shock: :shock:

یادش بخیر اون مکتب های قدیمی ، عجب سفایی داشتطن ها .. حی فلک می شدیم تا "هی" رو "حی" ننویسم ..البته من فلک نشدم .. :lol:
نه دیگه, شما هم اشتباه کردی :lol:

باید می نوشتی :

مکطب حای غدیمی , اجب ثفاعی داشطن حا
:D

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 2 فروردین 1387, 2:07 am

بابا همتون که جغدین :D
نمی خواین بخوابین :wink:
فردا پسته ها رو کشمش میبینین ها :shock:

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 2 فروردین 1387, 11:09 am

صلام به برو بکــــــــــــــــــــــث اذیــــــــــــز

ce.mohsen نوشته است :
دوستان عزیز ، نظرتون چیه این بوفه رو کافی شاپ کنیم .(البته فقط امکانات و محیط داخلی) چند تا صندلی خوشگل می ذاریم
فکر خیلی خوبــــــــیه

امروز میخوام یه نظر صنجی داشته باشیم ، طی جثتجوحایی که برای عکس سال داشتم ، به یک عکص به ثبک رومانتیسم برخوردم که به نظر من باید به عنوان رمانتــــــــــــــــــــــــــیک ترین عکس سال 2008 انتخاب بشه . شما هم ببینید :

http://i29.tinypic.com/2h864h3.jpg

عکس از این رمانتــــــــــــــــــــــــــــیک تر دیده بودید ؟

برای طزئین بوفه ، یا کافی شاپ جدید هم یه چندتا تابلو نقاشی احتیاج داریم ، یه نقاشی هست به سبک رئالیسم که کار یکی از نقاشان معروف به نام حسنچی ( البته ما بهش میگیم حسن خر صدا ) ، این نقاش بسیار حرفه ای این کار را در صال 1370 شروع کرده و در نوروز سال 1387 آنرا به اتمام رسانیده اســـــــــــــــــت . در این نقاشی شما یک دانشجوی کاملا مثـــــــــــــــــــــــــــــبت ( + ) را ملاحظه میکنید که هدفش فارغ التحثیل شدن با نمره بالای 19 هصت . نام این اصر به یاد ماندنی راض حسنچی نام دارد که علتش هم راضحای بصیاریثت که در این نقاشی نحفته اســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت .

http://i31.tinypic.com/bgsifa.jpg

sjj نوشته است :

کد: انتخاب همه

البته تا اونجایی که من یادم می یاد (حول و حوش سال 42) ، تو بوفه از این قرتی بازیا نداشتیم.ما اینجا ساندویچ سیب زمینی می خوریم با پوستش ، تخم مرغ می خوریم اونم با پوستش ، نون ساندویچامونم فقط بربریه
عجب دوره زمونه ای بود ، یادش بخیر ، حالا به جای سیب زمینی و تخم مرق و نون بربری ، چیپس ، آیس پک و پیتزا و این چرط و پرت ها میفروشن تو بوفه .
به نظر من باید این کار محصن رو تهریم کنیم و به همون سبک و ثیاق غدیم به مشتری ها ثرویِــــــــــــــــــــص بدیم که صنت ها هفظ بشه ، فکر کنم محصن قرب ضده شده . :shock:

کد: انتخاب همه

نوستالژی چیه ؟ خوردنیه ؟
حمانطور که دوثت ازِیــــــــــــــــــــــض گفتند نوثتالژی ، یه چیزیه بین بودن و نبودن ، اگر باشه نیست و اگر نباشه هست ، وقتی که هست نیست و وقتی که نیست ، هست مگر اینکه خلافش صابط بشه .

در جمله بالا چند قلط املایی وجود داشت ؟

الف : 21
ب : 41
ج : 51
د : 32

جواب های خود را به نشانی طهرون ، خیابون کارشناسی ، کوچه کارشناسی ارشد ، پلاک 0 ، بوفه ارسال کنید . همچنین میتونید جواب را به شماره 9092000000000000002 ارسال کنید .
به برندگان به غید غرئــــــــــــــــــــــــــــــــه یک دستگاه همزن برغی احدا خواهد شد :wink:

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط ce.mohsen » جمعه 2 فروردین 1387, 1:56 pm

moien نوشته شده:همینی که من می گم :shock: :shock: :shock:

آخ آخ آخ ، پس یاد اون زمان که من دارالفنون می رفتم و شخص امیر کبیر بهمون درس ادبیات میداد و بهمون می گفت که حی حی حی با هی هی هی فرق داره خیلی بخیر.
و البته این رو هم گفت (خیلی هم روش(روش نه روش) تاکید کرد) که به اونایی که هی رو با حی اشتباه می گیرن بگید "فرزین"
:lol: :lol:

قفل شده