بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

پست توسط Moh3n II » شنبه 4 شهریور 1391, 10:25 pm

hajarafshar نوشته شده:سلام goli
به نظر شما کدوم موسسه غیر انتفاعی اصفهان از همه لحاظ از بقیه بهتره؟؟؟؟؟؟

به نظر میاد جهاد و اشرفی اصفهانی بهتر باشن
رتبه های بهتری هم می گیرن
اطلاعي نداري از اين دوره ها ؟
خیر متاسفانه

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » شنبه 4 شهریور 1391, 10:26 pm

ببینید دوستان عزیز من پارسال در اولین دوره پذیرش دانشکده فنی اراک-امیرکبیر قبول شدم با این که کاردانی رو آنجا گذرونده بودم و با این تفکر که سال اول میباشد که کارشناسی پذیرفته،انتظارم نمیرفت دانشکده خوبی باشد looc اما با دیدن وضعیت شکه زده شدم fekr ،تمامی اساتید بجز درس شیوه متعلق به کسانی که مدرک دکتری داشتند بود که اسامی آنها در کشور قابل تامل است مانند دکتر رافع نویسنده کتاب هوش مصنوعی انتشارات گسترش علوم پایه و چندین کتاب دیگر و دکتر فاخته سلطانی که ایشون سال دومی است که به ایران امدند و استاد کشور انگلستان بوده اند.و غیره.از لحاظ سطح علمی بچه های که کاردانی را حتی در شمسی پور گذزونده بودند از دیدن سطح علمی اینجا متحیر شدند. danesh از لحاظ خوابگاه الان دانشگاه 2 تا خوابگاه داره یکی داخل دانشکده یکی خود گردان -که اتفاقا الان ثبت نام خوابگاه ها است از لحاظ محیط آموزشی -محیط بسیار بزرگی نسبت به تمامی دانشکده ها دارد با وجود یک سالن ورزشی در خود دانشگاه و سلفی با ظرفیت پذیرش بالای 2000 دانشجو همزمان goli سایت دانشکده www.arakamk-uni.ir
از لجاظ کارگاهی هم دارای 10 کارگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل و یک سایت جداگانه str:
از لحاظ مدیریت هم خوب است مدیر دانشکده آقای زاهدی est .دارای کارکنانی که بقول خودمان راه انداز هستند.مدیر گروه هم اقای دکتر نجفی که بسیار مدیر گروه خوبی است cuf: و دعوت از دکتران معروف برای تدریس در این دانشکده کار ایشون بوده اما در حال حاظر به دلیل کمکاری های مدیریت با ایشون و مشکلات فکری مدیر(که کاملا تقصیر آقای زاهدی است) ایشون استفا داده اند که هنوز بلا تکلیف هست وضعیت ایشون.اما دکتر نجفی بسیار برنامه های خوبی دارد برای دانشجویان مخصوصا کسانی که به فکر ارشد هستند به عنوان مثال گذاشتن دروس محاسبات عددی و نظریه اعداد و .. که در چارچوب رشته مهندسی نرم افزار ناپیوسته نمی باشد اما در کنکور هست تلاش کردند .و واقعا جای دارد که از دکتر مهدی نجفی از همین جا بخاطر کارهای بسیار بزرگ ایشون تشکر کنم و بگویم مطمئن باشید نمیگذاریم ایشون از این دانشکده بروند tof: dava dava dava
آخرین ویرایش توسط sir_0861 در شنبه 4 شهریور 1391, 10:33 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

زیباترین دیالوگ پدرژپتو :
پینوکیو، چوبی بمون. دنیای آدما سنگیه.....

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

elnaz_45997
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط elnaz_45997 » شنبه 4 شهریور 1391, 10:32 pm

پس این چیه که تو دفترچه نوشه؟ گفته برای شرکت در رشته هایی که روزانه و شبانه دارن اگه کسی بخواد غیرانتفاعی انتخاب کنه باید 2300 پرداخت کنه؟
Moh3n II نوشته شده:
elnaz_45997 نوشته شده:داداش محسن دفترچه پارسال برای انتخاب دانشگاه های غیرانتفاعی باید 2300تومان پرداخت می شد؟
نه بابا اصلا انتخاب شهر پولی ندادیم ما

swat

پست توسط swat » شنبه 4 شهریور 1391, 10:34 pm

با سلام
در رابطه با موسسات آبیک هم نظر بدین
فکر می کنم برای بچه های کرج این شهر بهترین باشه
درسته تهران دانشگاه های غیر انتفاهی خوبی داره ولی به شلوغی و ترافیک اول صبح مترو کرج تهران نمی ارزه بعدش مدرک موسسات غیر انتفاهی هم فرقی نمی کنن که،مثلا نمی گن مدرک شما از رجاست بپر تو بغل اصلا زیاد مهم نیست مدرک دانشگاه آزاد الان شرف داره به موسسات
پس آبیک برای کرجی ها بهتره
زمان رسیدن به آبیک با سرعت مجاز بری بین 50 الی یک ساعت است به نظر من آبیک رفتن از تهران رفتن خیلی بهتره
خوب حالا نظر بقیه چیه اگه دوستانی هم در رابطه با این موسسات نظری دارن مثل آخرین رتبه قبولی پارسال و امکانات لطفا بگید.
غیاث الدین جمشید کاشانی
مولانا
آبا
بصیر

آواتار کاربر
shazdekuchulo
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط shazdekuchulo » شنبه 4 شهریور 1391, 10:38 pm

سلام دوستان
ظرفیت های غیر انتفاعی امسال نسبت به سال قبل بسیار خوب هستند

گل سر سبد موسسه های جدید دانشستان ساوه هست..که هم برای تهرانی ها خوبه هم برای همدانی ها

ظرفیت های استان همدان هم به ترتیب زیر هست

موسسه توسعه ابادانی: ظرفیت سال گذشته 60 نفر ****** امسال 80 نفر (تا 6500 قبول شدند)
موسسه جهاد دانشگاهی همدان: ظرفیت سال گذشته 60 نفر ****** امسال 80 نفر (تا 3500 قبول شدند)
موسسه امید نهاوند: ظرفیت سال گذشته 60 نفر ****** امسال 70 نفر (تا 10000 قبولی داشت)
موسسه ایمان و اندیشه ملایر: (امسال برای اولین بار دانشجو می پذیرد) ****** امسال 80 نفر

پیشنهاد من برای دوستان همدانی
بعد از این اولویت ها
انتخاب موسسه های ساوه هست
که امکانات خوبی هم دارند

موسسه انرژی ساوه: ظرفیت سال گذشته 60 نفر ****** امسال 80 نفر (تا 12000 قبولی داره)
موسسه دانشستان ساوه: (امسال برای اولین بار دانشجو می پذیرد) ****** امسال 80 نفر
موسسه فخر و رازی ساوه: ظرفیت سال گذشته 60 نفر ****** امسال 80 نفر (تا 12000 قبولی داره)
موسسه فن ودانش ساوه: ظرفیت سال گذشته 60 نفر ****** امسال 80 نفر (تا 12000 قبولی داره)

دوستان به فکر انتقالی هم نباشید شرایط انتقالی تو موسسه ها واقعا سخته
من خودم رفتم پیش رئیس دانشگاه برای انتقالی گفت فقط در صورتی انتقالی و مهمان میدیم که شخص بیماری صعب العاج مثل سرطان داشته باشه
مثل من مجبور نشید سال بعد دوباره کنکور بدید تا جاتون عوض بشه

همشهری ها همدانی دقت کنن جهاد و توسعه هیچ فرقی با هم ندارن
فقط رتبه پذیرش جهاد پائین تره

اما ملایر بهتر از نهاوندهه
مطمئن باشید ساوه رفتن راحتر از نهاوند رفتن هست

برای بچه های بروجرد و کرمانشاه و ملایر هم، نهاوند خوبه
چون نزدیکه

کرمانشاه و زنجان و قزوین واقعا دور هستند
شما اگه آزاد همدان بخونید براتون به صرفه تره از این شهر ها هستند

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » شنبه 4 شهریور 1391, 10:42 pm

من رشته نرم افزار امتحان دادم و بهمن مدرک کاردانیم میگیرم ولی همه غیرانتفاعی ها تو دفترچه مهر پذیرش دارن یعنی چی ؟ مارو مسخره کردن؟یعنی الکی امتحان دادم؟ khk: ger

civiamin
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط civiamin » شنبه 4 شهریور 1391, 10:46 pm

سلام دوستان با درصدهای زیر رتبه من چند میشود آیا غیر انتفاعی های کرمان قبول میشوم
زبان تخصصی 40
برنامه نویسی 25
تخصصی 15
مدار 2-
مجموع عمومی 30

خواهشا راهنمائی فرمائید
با تشکر

آواتار کاربر
shazdekuchulo
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط shazdekuchulo » شنبه 4 شهریور 1391, 10:47 pm

hamedarian2009 نوشته شده:من رشته نرم افزار امتحان دادم و بهمن مدرک کاردانیم میگیرم ولی همه غیرانتفاعی ها تو دفترچه مهر پذیرش دارن یعنی چی ؟ مارو مسخره کردن؟یعنی الکی امتحان دادم؟ khk: ger
سلام

اصلا جای نگرانی نیست
تمام نیمسال دوم ها رو انتخاب کن
به جز مجازی شیراز

اگه قبول شدی که خدا رو شکر اما اگه قبول نشدی
میتونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی

اما اگه از اولویت های مهر انتخاب کنی و قبول شی
ممکنه مثل سال گذشته از تکمیل ظرفیت محروم بشی
دقت کن

آواتار کاربر
shazdekuchulo
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط shazdekuchulo » شنبه 4 شهریور 1391, 10:48 pm

civiamin نوشته شده:سلام دوستان با درصدهای زیر رتبه من چند میشود آیا غیر انتفاعی های کرمان قبول میشوم
زبان تخصصی 40
برنامه نویسی 25
تخصصی 15
مدار 2-
مجموع عمومی 30

خواهشا راهنمائی فرمائید
با تشکر
خوشبختانه امسال پذیرش ها در غیرانتفاعی مناسب هستند
شانس قبولی زیاده
فقط سعی کنید اول دانشگاه های اطراف خودتون رو انتخاب کنید

elnaz_45997
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط elnaz_45997 » شنبه 4 شهریور 1391, 10:52 pm

از دانشگاه گرمسار و ایوانکی کسی چیزیمی دونه؟ برای دخترها از لحاظ رفت و آمد ؟اخه تو دفترچه ننوشته سرویس داره؟
همین طور از قم

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » شنبه 4 شهریور 1391, 10:54 pm

elnaz_45997 نوشته شده:پس این چیه که تو دفترچه نوشه؟ گفته برای شرکت در رشته هایی که روزانه و شبانه دارن اگه کسی بخواد غیرانتفاعی انتخاب کنه باید 2300 پرداخت کنه؟
Moh3n II نوشته شده:
elnaz_45997 نوشته شده:داداش محسن دفترچه پارسال برای انتخاب دانشگاه های غیرانتفاعی باید 2300تومان پرداخت می شد؟
نه بابا اصلا انتخاب شهر پولی ندادیم ما
بله همینطور هست برا غیر انتفاعی باید 2300 خرج کنیم 4 تا دانشگاه داره کلآ برا اون 11 هزار گرفتن
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 4 شهریور 1391, 10:55 pm

elnaz_45997 نوشته شده:از دانشگاه گرمسار و ایوانکی کسی چیزیمی دونه؟ برای دخترها از لحاظ رفت و آمد ؟اخه تو دفترچه ننوشته سرویس داره؟
همین طور از قم

از نظر سطح در حد رجا و غیاث الدین نیستن

آواتار کاربر
amiin
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: kermanshah

پست توسط amiin » شنبه 4 شهریور 1391, 10:56 pm

sir_0861 نوشته شده:ببینید دوستان عزیز من پارسال در اولین دوره پذیرش دانشکده فنی اراک-امیرکبیر قبول شدم با این که کاردانی رو آنجا گذرونده بودم و با این تفکر که سال اول میباشد که کارشناسی پذیرفته،انتظارم نمیرفت دانشکده خوبی باشد looc اما با دیدن وضعیت شکه زده شدم fekr ،تمامی اساتید بجز درس شیوه متعلق به کسانی که مدرک دکتری داشتند بود که اسامی آنها در کشور قابل تامل است مانند دکتر رافع نویسنده کتاب هوش مصنوعی انتشارات گسترش علوم پایه و چندین کتاب دیگر و دکتر فاخته سلطانی که ایشون سال دومی است که به ایران امدند و استاد کشور انگلستان بوده اند.و غیره.از لحاظ سطح علمی بچه های که کاردانی را حتی در شمسی پور گذزونده بودند از دیدن سطح علمی اینجا متحیر شدند. danesh از لحاظ خوابگاه الان دانشگاه 2 تا خوابگاه داره یکی داخل دانشکده یکی خود گردان -که اتفاقا الان ثبت نام خوابگاه ها است از لحاظ محیط آموزشی -محیط بسیار بزرگی نسبت به تمامی دانشکده ها دارد با وجود یک سالن ورزشی در خود دانشگاه و سلفی با ظرفیت پذیرش بالای 2000 دانشجو همزمان goli سایت دانشکده http://www.arakamk-uni.ir
از لجاظ کارگاهی هم دارای 10 کارگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل و یک سایت جداگانه str:
از لحاظ مدیریت هم خوب است مدیر دانشکده آقای زاهدی est .دارای کارکنانی که بقول خودمان راه انداز هستند.مدیر گروه هم اقای دکتر نجفی که بسیار مدیر گروه خوبی است cuf: و دعوت از دکتران معروف برای تدریس در این دانشکده کار ایشون بوده اما در حال حاظر به دلیل کمکاری های مدیریت با ایشون و مشکلات فکری مدیر(که کاملا تقصیر آقای زاهدی است) ایشون استفا داده اند که هنوز بلا تکلیف هست وضعیت ایشون.اما دکتر نجفی بسیار برنامه های خوبی دارد برای دانشجویان مخصوصا کسانی که به فکر ارشد هستند به عنوان مثال گذاشتن دروس محاسبات عددی و نظریه اعداد و .. که در چارچوب رشته مهندسی نرم افزار ناپیوسته نمی باشد اما در کنکور هست تلاش کردند .و واقعا جای دارد که از دکتر مهدی نجفی از همین جا بخاطر کارهای بسیار بزرگ ایشون تشکر کنم و بگویم مطمئن باشید نمیگذاریم ایشون از این دانشکده بروند tof: dava dava dava
دوست عزیز میشه بگی آخرین رتبه قبولیش چنده؟خوابگاه رو به همه میدن یا گزینشیه؟

آواتار کاربر
غزل 66
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج

پست توسط غزل 66 » شنبه 4 شهریور 1391, 10:58 pm

shazdekuchulo نوشته شده:
hamedarian2009 نوشته شده:من رشته نرم افزار امتحان دادم و بهمن مدرک کاردانیم میگیرم ولی همه غیرانتفاعی ها تو دفترچه مهر پذیرش دارن یعنی چی ؟ مارو مسخره کردن؟یعنی الکی امتحان دادم؟ khk: ger
سلام

اصلا جای نگرانی نیست
تمام نیمسال دوم ها رو انتخاب کن
به جز مجازی شیراز

اگه قبول شدی که خدا رو شکر اما اگه قبول نشدی
میتونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی

اما اگه از اولویت های مهر انتخاب کنی و قبول شی
ممکنه مثل سال گذشته از تکمیل ظرفیت محروم بشی
دقت کن
ای بابا مگه چقدر نیمه دوم هست ، فقط یه غزالیه دیگه ، تازه دوستمون اگه مثل من دختر باشه که بدتر gsg
فقط کافیست بخواهیم
آنگاه دریا و دریا چه و کوه همراهمان خواهند بود

آواتار کاربر
shazdekuchulo
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط shazdekuchulo » شنبه 4 شهریور 1391, 10:59 pm

دوستان برای همه آرزوی موفقیت دارم

من دارم میرم فردا هم احتمال خیلی زیاد نباشم
اما روز دوشنبه در خدمت دوستان خواهم بود