نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nimab

Re: نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی 91

پست توسط nimab » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:46 pm

من گرایش فناوری اطلاعات مرکز اموزش علمی کاربردی ابهر قبول شدم.

کسی در باره این مرکز اطلاعی داره؟
چی کار کنم می ارزه برم یا منتظر باشم برای دانشگاه ازاد؟!
ساکن تهران.

پولادی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط پولادی » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 2:44 pm

سلام من متمرکز قبول نشدم gld ger ger ger ger . نیمه متمرکزم هیچ رشته ای بهم بعرفی نکردن . می تونم نیمه متمرکز شرکت کنم؟ باید کجا برم ؟ اهل تهرانم

پولادی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط پولادی » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 6:30 pm

پولادی نوشته شده:سلام من متمرکز قبول نشدم gld ger ger ger ger . نیمه متمرکزم هیچ رشته ای بهم بعرفی نکردن . می تونم نیمه متمرکز شرکت کنم؟ باید کجا برم ؟ اهل تهرانم
تورو خدا چرا هیچ کس جواب منو نمیده؟

پولادی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط پولادی » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 6:33 pm

elnaz_45997 نوشته شده:سلام
امیدوارم که همه قبول شده باشن
چرا پیغام من توی این صفحه نمیاد؟

elnaz_45997
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط elnaz_45997 » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 8:22 pm

پیام هاتون اومده
نیمه متمرکز هم اگه قبول شده باشید کد قبولیش رو تو سایت سنجش میزنه.اگه زده باشه که قبول شدید فقط باید برید مصاحبه و منتظر باشید تا جواب نهایی بیاد
پولادی نوشته شده:
elnaz_45997 نوشته شده:سلام
امیدوارم که همه قبول شده باشن
چرا پیغام من توی این صفحه نمیاد؟

آواتار کاربر
sarabano
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarabano » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 8:46 pm

javadmoloudi نوشته شده:
sarabano نوشته شده:
javadmoloudi نوشته شده:ببین دوست من اگه پول داری برو آزاد من سال قبل آزاد قبول شدم به خاطر کمبود فولوس نرفتم وگرنه هر چی هم باشه کلاس آزاد خیلی بالاتره حالا خودت می دونی اول اینکه عقل خودت را لحاظ کن و بعدش برو از اساتیدی که علمی و کاربردی و آزاد تدریس می کنن بپرس همین موفق باشی goll
من دانشجوي دانشگاه ازاد نبودم، اما به نظر من، علمي كاربردي ترمي هم كم از ازاد نداره. سطح علمي خوبي داره.
و حتي شايد بسته به نوع مركز اموزشي بهتر و بهتر هم بأشه. goll goli  
من هم تو فکر خودم علمی و کاربردی را دوست دارم و براش ارزش قائل هستم اصلا شما اگر کنکور کاردانی به کارشناسی امسال علمی و کاربردی را مرور کنید خیلی سخت از کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی بود خوب مسلما هر چی کنکورش سخت تره سطحش هم بالاتره به هر حال تو جامعه ما متأسفانه برای مدرک بیشتر ارزش قائل میشن تا تخصص فرد فارغ التحصیل های علمی و کاربردی متخصص تر هستند تا فارغ التحصیل های دانشگاه های روزانه من این را از زبان یکی از اساتید دانشگاه مهم تهران فهمیدم بلخره به قول معروف می گن مدرک داشته باش از هر جا که می خواد باشه ger: ger: ger: krn: krn: krn: krn: ktb: ktb: ktb: rooz
rooz rooz
كاملا موافقم.
به سلامتی کلاغ که آزادی رو به زیبایی ترجیح داد.

ali_jalali

پست توسط ali_jalali » جمعه 17 شهریور 1391, 9:17 am

سلام دوستان
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته موسسه غیر انتفاعی رجاء قزوین رشته نرم افرار هستم ، سال قبل به صورت تکمیل ظرفیت قبول شدم و یک ترم هم خوندم و معدلم 17.11 شد و برای امسال مهمان دانشگاه علم و فرهنگ هستم .
امسال دانشگاه جامع امتحان دادم و گرایش امنیت شركت داده پردازي ايران قبول شدم حالا نمی دونم اینو برم یا قبلیو چون امنیت خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم واقعاً خوب تدریس می کنن یا نه واقعاً نمی دونم چکار کنم .
ممنونم .

elnaz_45997
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط elnaz_45997 » جمعه 17 شهریور 1391, 9:25 am

سلام تبریک می گم قبولیتون رو .من هم مثل شما دو دل هستم نمی دونم علمی کاربردی برم یا اگه قبول شدم سراسری(غیرانتفاعی)
شما از دانشگاه های قزوین شناختی داری ؟که کدوم هاشون خوبن؟
از کدوم بیشتر تعریف می کنن؟
ali_jalali نوشته شده:سلام دوستان
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته موسسه غیر انتفاعی رجاء قزوین رشته نرم افرار هستم ، سال قبل به صورت تکمیل ظرفیت قبول شدم و یک ترم هم خوندم و معدلم 17.11 شد و برای امسال مهمان دانشگاه علم و فرهنگ هستم .
امسال دانشگاه جامع امتحان دادم و گرایش امنیت شركت داده پردازي ايران قبول شدم حالا نمی دونم اینو برم یا قبلیو چون امنیت خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم واقعاً خوب تدریس می کنن یا نه واقعاً نمی دونم چکار کنم .
ممنونم .

qwerfdsaz

پست توسط qwerfdsaz » شنبه 18 شهریور 1391, 4:01 pm

سلام
من کد 1506 امنیت اطلاعات شرکت داده پردازی قبول شدم.
مقطع کاردانیم با یه واحدی که در ترم مهر جاری در شمسی پور دارم به پایان میرسه خواستم بپرسم که این دانشکده یی که قبول شدم برای چه ترمی ورودی پذیرش داره؟ اگه فقط مهره میتونم رزرو کنم بعد بهمن برم؟
چرا این شمسی پور این یه واحدو (کارگاه مبانی الکترونیک) ازم تک درس نمیگیره. khk:

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » دوشنبه 27 شهریور 1391, 5:01 pm

qwerfdsaz نوشته شده:سلام
من کد 1506 امنیت اطلاعات شرکت داده پردازی قبول شدم.
مقطع کاردانیم با یه واحدی که در ترم مهر جاری در شمسی پور دارم به پایان میرسه خواستم بپرسم که این دانشکده یی که قبول شدم برای چه ترمی ورودی پذیرش داره؟ اگه فقط مهره میتونم رزرو کنم بعد بهمن برم؟
چرا این شمسی پور این یه واحدو (کارگاه مبانی الکترونیک) ازم تک درس نمیگیره. khk:
تو علمي كاربردي مطمئن نيستم كه اصلا مرخصي اينا بدن . شايد ترم اول اصلا ندن . تو تاپيك كنكور سراسري كارداني به كارشناسي سوال كن يا از اقا محسن كه مدير هستن يا بچه هايي كه ميدونن احتمالا.بپرس مطمئن شي .
ولي ازاد ميدونم 100 % مرخصي ميده ترم اول.

منم شمسي پور بودم . اونجا اگر بتوني تو يه ترم واحد هايي كه دوست داري رو انتخاب كني ، شاهكار كردي بقيه چيز ها پيش كش poo dan .
ولي جدا از اين مسائل ، فكر نميكنم هيچ جا اصلا درس كارگاه رو تكدرس بدن . تابستون ور ميداشتي اگر ارائه ميشد . ما با استاد هوشمند پاس كرديم . خيلي خنديديم poo . البته اون زياد نميخنديد . dan يادش بخير ger .
1 سال و نيم 2 سال پيش بود. :wink:
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

mg0123456789

پست توسط mg0123456789 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 10:53 pm

من فناوری اطلاعات قبول شدم جهاد دانشگاهی اصفهان نمیدونم برم یا غیر انتفاعی کامپوتر در ضمن کنکور هم عالی دادم و حتی امید به روزانه دارم نهایتا غیر انتفاعی کاردانی ام هم معادل مهندسی کشتی سازی بود که پیوسته و روزانه بود ولی به دلیل عدم علاقه فوق دیپلم گرفتم و انصراف از مالک اشتر اصفهان واسه کنکور هم یک ماه خوندم و جون پایم قوی بود وخوراکم بر خلاف شما فنی ها ریاضی و برنامه نویسی بلد بودم و تو یه ماه هم ساختمان داده و سیستم عامل و ذخیره اطلاعات خوندم عالی پشت سر گذاشتم. دوستانی هم که میخواند بدونند کدوم دانشگاه برند و وضع در هر کدام به چه صورته توضیحات مفیدی خواهم داد dan

elnaz_45997
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط elnaz_45997 » چهارشنبه 29 شهریور 1391, 6:55 pm

سلام بچه ها.
من امروز رفتم دانشگاه علمی کاربردی گفتن که ثبت نام برای کسانی که می خوان با تاخیر انجام بدن 5 مهر ماهه.نگران نباشید به دانشگاه قبولیتون سر زنید و بپرسید
mg0123456789 نوشته شده:من فناوری اطلاعات قبول شدم جهاد دانشگاهی اصفهان نمیدونم برم یا غیر انتفاعی کامپوتر در ضمن کنکور هم عالی دادم و حتی امید به روزانه دارم نهایتا غیر انتفاعی کاردانی ام هم معادل مهندسی کشتی سازی بود که پیوسته و روزانه بود ولی به دلیل عدم علاقه فوق دیپلم گرفتم و انصراف از مالک اشتر اصفهان واسه کنکور هم یک ماه خوندم و جون پایم قوی بود وخوراکم بر خلاف شما فنی ها ریاضی و برنامه نویسی بلد بودم و تو یه ماه هم ساختمان داده و سیستم عامل و ذخیره اطلاعات خوندم عالی پشت سر گذاشتم. دوستانی هم که میخواند بدونند کدوم دانشگاه برند و وضع در هر کدام به چه صورته توضیحات مفیدی خواهم داد dan

ersa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ersa » یک‌شنبه 2 مهر 1391, 7:17 pm

سلام
کسی نمیدونه نتایج کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی کی میاد؟
وای اگه تا 10 مهر نیاد من چیکار کنم !!!!!!!! gld gld gld gld
est est est est
تروخدا دعا کنید .
من نیاز دارم بهش الان .تو سایت زده مهرماه ولی نمیدونم چرا نمیاد الان درگه مهر شده دیگه حتی خبری هم نمیدن که کی میاد
:( :( :( :( :( :( ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

قفل شده