مساله مرگ و زندگي

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
ناز بهار

مساله مرگ و زندگي

پست توسط ناز بهار » شنبه 1 مهر 1391, 3:59 pm

سلام و خسته نباشيد. اگه امكانش هس راهنماييم كنين ممنون ميشم. من كارداني ناپوسته نرم افزار دارم بلافاصله كه كارداني رو تموم كردم از كارشناسي نرم افزار قبول شدم الان يه ترم خوندم ولي متاسفانه هيچ علاقه اي به نرم ندارم با اين حال درسمو خوب مي خونم معدل ترم قبلم 96/17 بود ولي خب ديگه..... جديدا متوجه شدم تو دانشگاه خودم(غير انتفايي) رشته شيمي هم مقطع كارشناسي و هم كارداني هس. و من شديدا به شيمي علاقه دارم. حالا سوال من: امكان تغيير رشته از نرم افزار به شيمي وجود داره؟ شرايطش چيه؟ و آيا به نظر شما كار درستي هس؟ و اگه امكان تغيير رشته باشه بايد از كارداني بخونم يا كارشناسي؟ خواهشا راهنماييم كنين

fatemeh143
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: مساله مرگ و زندگي

پست توسط fatemeh143 » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 7:13 pm

ناز بهار نوشته شده:سلام و خسته نباشيد. اگه امكانش هس راهنماييم كنين ممنون ميشم. من كارداني ناپوسته نرم افزار دارم بلافاصله كه كارداني رو تموم كردم از كارشناسي نرم افزار قبول شدم الان يه ترم خوندم ولي متاسفانه هيچ علاقه اي به نرم ندارم با اين حال درسمو خوب مي خونم معدل ترم قبلم 96/17 بود ولي خب ديگه..... جديدا متوجه شدم تو دانشگاه خودم(غير انتفايي) رشته شيمي هم مقطع كارشناسي و هم كارداني هس. و من شديدا به شيمي علاقه دارم. حالا سوال من: امكان تغيير رشته از نرم افزار به شيمي وجود داره؟ شرايطش چيه؟ و آيا به نظر شما كار درستي هس؟ و اگه امكان تغيير رشته باشه بايد از كارداني بخونم يا كارشناسي؟ خواهشا راهنماييم كنين
سلام
دروس مربوط به ازمون کاردانی به کارشناسی شیمی بخون و بعدش ازمونشو امتحان بده به همین اسونی :wink:
فقط بعد از قبولی باید چند واحدی بیشتر از بقیه پاس کنی درضمن میتونی بری مدرسان شریف یا هر موسسه ی دیگه اطلاعات لازمه رو بگیری.

قفل شده