کارنامه نهايي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1391

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
elimri
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گرگان
تماس:

Re: کارنامه نهايي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 139

پست توسط elimri » سه‌شنبه 25 مهر 1391, 10:06 pm

mmiinnoo نوشته شده:اینم از کارنامه من
تازه امروز متوجه شدم که کارنامه ها رو سنجش اعلام کرده
من شریعتی روزانه قبول شدم

واااااااااااااااااااای دختر دمت گرم shad bil:
میشه بپرسم چندماه خوندی؟چطوری خوندی؟و چه منابعی رو خوندی؟؟
مـــــن شبـــ و روز درس میـــــ خونم تــــا پشـــــت کنکـــــــــــور نمــــــونمـ

آواتار کاربر
elimri
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گرگان
تماس:

پست توسط elimri » سه‌شنبه 25 مهر 1391, 10:08 pm

atena68 نوشته شده:اینم کارنامه من
روزانه زنجان

تبریک میگم عزیزم goli
مـــــن شبـــ و روز درس میـــــ خونم تــــا پشـــــت کنکـــــــــــور نمــــــونمـ

milad90
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad90 » سه‌شنبه 25 مهر 1391, 11:24 pm

atena68 نوشته شده:اینم کارنامه من
روزانه زنجان
منم به هر دو تون تبریک میگم خیلی عالیه

omidvi

پست توسط omidvi » چهارشنبه 26 مهر 1391, 6:38 am

آفرین. در مقاطع بالاتر هم همینطور موفق و پیروز باشید.

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » چهارشنبه 26 مهر 1391, 12:20 pm

سلام .
اول بگم محسن خان گفتن كه اينجا كارنامه بذاريد ولي كسي گوش نكرد . dan من فقط ميخوام راهنمايي كنم دوستان رو .
ميخواستم بگم نزديك شهر خودتون رو بريد . خدايي من يكي اصلا نميتونم تحمل كنم پا شدن ساعت 4:30 صبح رو . ديدم يكي گفت ميخواد بره ازاد قزوين . ميخواستم راهنماييش كنم كه شرايط رو بدونه اگر ميخواد از تهران بره .
من خودم رفتم قزوين ازاد . نرم افزار اونجا رتبه 7 اوردم . از شانس گند من تهران شمال زدم و 29 نفر كم اوردم ؛ جنوب زده بودم نمره كل اخرين نفر 1600 بود ولي نمره كل من 1880 بود . ger ger ger قبول ميشدم، ولي تهران شمال رو زدم ؛ اشتباه كردم . gsg
ديگه رفتم قزوين ثبت نام .

روز اول ساعت 4:30 رفتم . كلاس ها 3 4 هفته شروع شده بود ولي ثبت نام ما دير شده بود با اين شاهكار سنجش ؛ ديگه دانشگاه گفت به ما ربطي نداره . استاد ها هم گفتن خودتون برين جزوه رو بخونيد !!

اين همه راهو رفتن يه طرف . حدود 150 160 كيلومتر هست . دانشگاهش خيلي امكانات خوبي داره .

ولي استاد هاش خيلي سخت گير هستن . ما كه از فني ميخونيم رياضيمون تعطيل هست .ترم يك 3 تا رياضي دادن به ما . looc رفتم جلسه 3 4 سر رياضي گسسته با بچه هاي رياضي هيچي نميفهميدم. نه من . ورودي ما هيچي نميفهميدن . انقدر سر رياضيات سخت ميگيرن پشيمون شدم . جلسه 3 4 هم بود كلا ديگه هيچي . شاهكار سنجش هم به كنار . من كه ميرم انصراف ميدم ديگه .

رفت و امد 150 160 كيلومتر تو 3 روز در هفته يه طرف كه دوباره بخواد خستگيت در بره تا اخر هفته بايد بري + از كار و زندگيت هم ميوفتي تو تهران ؛ سخت گيري استاد هاي رياضي و نشستن كنار بچه هاي رياضي و رفتن از جلسه 3 4 يه طرف ديگه ؛ هزينه خود ازاد كه عادي هست + هزينه رفت امد يا شب موندن و غذا در ماه 140 در مياد . 4 روز ديگه سرد بشه ديگه اونجا 4 متر برف مياد .

اخرش هم برم اونجا با اين مشكلات تموم كردن درسم معلوم نيست چند ترم ميشه .

ولي خب دانشگاهش واقعا دانشگاه هست . dan

خلاصه من ميخونم دوباره براي تهران . اين دفعه 1 ماه و نيم اين طورا تونستم بخونم كه مفيدش شايد 40 روز بود .

شما هم تصميمي كه ميگيرين همه جوانب رو بسنجيد . اشتباه من رو نكنيد .

من اگر بازم تهران بود ميتونستم تحمل كنم يه سري مشكلاتم رو. ولي تمام اين مشكلات با هم خيلي به انصراف نزديكم كرد .
من فقط يه پيشنهاد دارم اونم اين نزديك شهر خودتون رو برين .
يه نفر اينجا به ما ميگفت ما داغ بوديم ؛ نميفهميديم . dan
موفق باشيد .
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

آواتار کاربر
PRINCE
محل اقامت: رشت-مشهد-قم-بابلسر-بندرعباس - تهران - رشت

پست توسط PRINCE » چهارشنبه 26 مهر 1391, 12:40 pm

goll
تبریک میگم ...!
Hey you...! Win the FUTURE ...i

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » چهارشنبه 26 مهر 1391, 12:48 pm

سلام nIMa_aZx
من فردا ميخام برم قزوين ثبت نام البته به احتمال 80%
ببينيد اينكه استاداش سخت گيرن بهتره چون من از كارداني هيچي نفهميدم هيچي
تازه چيزايي رو كه تو هنرستان ياد گرفته بودم يادم رفت
من قزوينو ب خاطر سطح علميش انتخاب كردم
نميخام به اين دانشگاههاي غير انتفايي درپيت برم
شايد جو اونجا روم تاثير بذاره و بتونم ارشد يه چيزي بشم

حالا خعـــــــــــــلي بد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

آواتار کاربر
MinaGh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MinaGh » چهارشنبه 26 مهر 1391, 1:25 pm

سلام؛
شهریه ثابت دانشگاه آزاد قزوین چقدره ؟؟؟

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » چهارشنبه 26 مهر 1391, 2:19 pm

سلام دوست عزيز .

من خودم كاردانيم رو شمسي پور بودم تو تهران . بين اين كارداني هاي ما از همه بهتر بود.

من تو كاردانيم تو دانشكدمون درس هاي تخصصي رو سخت ميگرفتن بعضي هاشو ولي بقيه رو هم اسون نميگرفتن .

در حد معمولي ولي مثلا امتحان رياضي از جزوه بود كلا . يعني همون مثال ها بود اغلبش .
نميخوام جو بدم الكي ولي استاد ديفرانسيل مثلا يه بار گفت اينجا 6 تا استاد داره اين درس ممكنه اصلا سوال هايي كه من ميدم براي امتحان كلا از سوال هاي من نباشه يا بيشترش باشه . امتحان به صورت سراسري هست . اينجا سطحش بالا باشه عمرا نمياد از پايه رو درس هاي شما كار كنن . چون بچه هاي اونجا مثلا سخت افزار ميخوندن از كارشناسي ناپيوسته در سطح اونا درس ميدن .

من خودم نظرم اين هست كه تو دانشگاه چيز كاربردي ياد ادم نميدن .

اين كه ميگم من چيزي نميفهميدم براي اين بود كلا به نظرم طوري درس ميدادن كه سطحش از بچه هاي فني بالاتر بود به اضافه اينكه 3 جلسه گذشته بود . يه مثال ديگه ميزنم . مثلا طرف نميگفت اين انتگرال چطوري حل ميشه چون كاري نداره ؛ ميگه تو بايد خودت بلد باشي.
به نظر من اگر دروس رياضياتت خوب ، ميتوني رفت و امد رو تحمل كني ؛ فكر ميكني ميتوني خودت درس ها رو بفهمي بعضي چيزاشو برو . من خودم مشكلي ندارم با سخت گرفتن تخصصي ها . ولي مثلا يه استاد اومد گفت من معمولا از چيز هايي كه تو جزوه حل ميكنم اون شكلي سوال نميدم .
خوب من اصلا اين طوري خوشم نمياد .

خلاصه شرايط رفت و امدش در كنار سختيش هست . من ميگم تهران بودم براي اين بود كه بازم ميشه مشكلات 3 ساعت از خونمون تا دانشگاهمو بذارم كنار به 4 تا كلاس تو تهران برسم . خستگي و كوفتگي نداشته باشم .
به نظر من معيار يه دانشگاه خوب 2 تا چيز هست . 1- سخت نگيرن . 2- نزديك محل زندگيم باشه .
كه اينجا هيچ كدوم رو نداشت. dan حداقل يكيش بايد باشه .

در نهايت نه برنامه نويسي رو تو دانشگاه ياد ميدن نه چيزي ديگه رو . دانشگاه اهميت داره براي ارشد ولي در كنارش خود ادم بيشتر. براي ارشد نميدونم من تجربه ندارم . بايد از كساني كه رتبه خوب ميارن بپرسي دانشگاهش چه قدر تاثير داشته ؛ خوندن خودش چقدر .
ارشد هم بچه هاي رياضي هستن كه شانس اونا به نسبت بيشتر از ما هست ولي به من فكر ميكنم دروس تخصصي ما از اونا قوي تر هست پايه اش .

سخت افزار هم رشته اي هست كه بايد علاقه داشته باشي . شايد علاقه داري ميخواي بري ديگه . dan

از كجاي تهران ميخواي بري حالا ؟ dan

شهريه هم براي من 17 واحد كه خيلي كم تخصصي داره شد 900 خورده اي . كه به من تخفيف دادن براي رتبم فكر كنم . شد 820 اينا . ولي 4 تا واحد عملي ازمايشگاه راحت ميره بالائه 1 تومن .

تازه بستگي داره درصد هاتون چطوري باشه . براي من كه 38 درصد برنامه سازي زده بودم جبراني نداده بودن . ولي استاد خيلي گيري داشت مثل اينكه. dan
آخرین ویرایش توسط nIMa_aZx در چهارشنبه 26 مهر 1391, 2:25 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

hich
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hich » چهارشنبه 26 مهر 1391, 2:24 pm

سلام مگه میشه هنوزم ثبت نام کرد؟ من غیر انتفاعی ایوانکی قبول شدم اما نرفتم. کارنامه ها هم که اومد دیدم رجا هم قبول بودم منتها اولویت بعدیم بود. می خواستم بپرسم که میشه آیا از غیر انتفاعی انتقالی گرفت به آزاد تهران یا دانشگاه مجازی شیراز؟
من اصلا آزاد شرکت نکرده بوم ولی اشتباه کردم به خاطر کارم نتونستم برم الان دوباره یک سال باید صبر کنم .
و یه سوال دیگه این علمی کاربردی چطوریه؟
یکی می تونه منو راهنمایی کنه.
تو یه وضعیت گیج و مبهمیم که نگو

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » چهارشنبه 26 مهر 1391, 2:30 pm

ثبت نام رو نميدونم الان ميكنن يا نه ولي ايوانكي منم قبول شده بودم ولي شنيدم وسط بيابون هست بيخيال شدم . dan شما الان ميتوني براي تكميل ظرفيت ازاد شركت كني . كارتش رو بخري . براي كساني هست كه كارتشو نخريده بودن ولي سراسري رو خريده بودن كنكور دادن تو شهريور .
اينم توجه كن كه كلا جاي خوبي تو تهران و نزديك نيست .بيشترش اطراف تهران هست .

راستي ازاد قزوين يادم رفت بگم من شنيدم كه يكي به من گفت نه مهمان ميدن نه انتقالي به تهران . چون ميگن همه رو خودمون ارائه ميديم . يعني يه 6 واحد تابستون هم نميتونين بيان تهران . كلا سختي هاش زياد هست .

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » چهارشنبه 26 مهر 1391, 2:34 pm

غرب تهران
راهش مشكل نيست چون كاردانيمو كرج(نظراباد) گرفتم، به راه دور عادت دارم
دوست خودم اونجا داره ميره سخت افزار
امكانات و سطح علمي دانشگاه و استادا خيلي واسم مهمه چون تو كارداني از اين چيزا نداشتيم

فقط اينكه خيلي زياد ازسخت افزار خوشم نمياد ونظرم رو ارشد هست بخاطر همين نميخام فرصتمو از دست بدم، خعلي زياد هم با هم فرق ندارن فقط چند واحد دروس تخصصي هستش كه فرق ميكنه

يه سوال اگه سخت بخونم ميتونم تو ار شد IT يا شبكه يا نرم افزار بخونم؟؟؟؟؟
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

hich
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hich » چهارشنبه 26 مهر 1391, 3:02 pm

منظورتون از اینکه می فرمایید کلا جای خوبی نیست توی تهران چیه؟ دانشگاه آزاد بود منظورتون؟راستش من متوجه نشدم.

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » چهارشنبه 26 مهر 1391, 3:25 pm

تو اطراف تهران نزدیکترین دانشگاه آزاد که تکمیل ظرفیت برمیداره یکی قزوین یکی هم واحد زرندیه اس واسه رشته من فقط زرندیه نزدیکه برمیداره آقا یه سوال فوق من یکی یا 2 هفته دیگه آماده میشه با مدرک ناقص ثبت نامم میکنن آخه معرفی به استاد برداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ger ger ger ger

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » چهارشنبه 26 مهر 1391, 3:30 pm

atohi نوشته شده:تو اطراف تهران نزدیکترین دانشگاه آزاد که تکمیل ظرفیت برمیداره یکی قزوین یکی هم واحد زرندیه اس واسه رشته من فقط زرندیه نزدیکه برمیداره آقا یه سوال فوق من یکی یا 2 هفته دیگه آماده میشه با مدرک ناقص ثبت نامم میکنن آخه معرفی به استاد برداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ger ger ger ger
SHerek7؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قفل شده