تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
eymanopera
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: همه جای ایران سرای من است

Re: تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 91

پست توسط eymanopera » سه‌شنبه 5 دی 1391, 2:34 pm

atohi نوشته شده:
eymanopera نوشته شده:مگه قرار نبود امروز نتایجو اعلام کنن خدا لعنتشون کنه ایشالا همینجوری که مارو عصبی می کنن و منتظر می زارن همینا سرشون بیاد و یه روزه خوش نبینن :? :? :? :? :? :? :? :? ger ger ger ger ger :? :? :? :? :?
چقدر خاله زنکید بابا گفتن امروز میاد نگفتن که صبح میاد یا شب امروز از ساعت 1 دقیقه بامدادشروع شده تا ساعت 23:59 دقیقه شب ادامه داره پس زیاد حرص نخورید واسه پوستتون بده gsg dan
دوست عزیز ما دیگه پوستی برامون نمونده dan dan شده پوسته کرگدن از بس حرص خوردیم ha: ha: ha:

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » سه‌شنبه 5 دی 1391, 4:03 pm

eymanopera نوشته شده:
atohi نوشته شده:
eymanopera نوشته شده:مگه قرار نبود امروز نتایجو اعلام کنن خدا لعنتشون کنه ایشالا همینجوری که مارو عصبی می کنن و منتظر می زارن همینا سرشون بیاد و یه روزه خوش نبینن :? :? :? :? :? :? :? :? ger ger ger ger ger :? :? :? :? :?
چقدر خاله زنکید بابا گفتن امروز میاد نگفتن که صبح میاد یا شب امروز از ساعت 1 دقیقه بامدادشروع شده تا ساعت 23:59 دقیقه شب ادامه داره پس زیاد حرص نخورید واسه پوستتون بده gsg dan
دوست عزیز ما دیگه پوستی برامون نمونده dan dan شده پوسته کرگدن از بس حرص خوردیم ha: ha: ha:
بیخیال حرص نخور پسته بگیر بخور bale
راستی کجا رو واسه تکمیل انتخاب کردی؟ rooz
انتخاب اولم البرز قزوین زدم baba:

majidm

پست توسط majidm » سه‌شنبه 5 دی 1391, 5:39 pm

حالا کجاها قبول شدین بچه ها؟ danesh

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » سه‌شنبه 5 دی 1391, 5:47 pm

مردود baba: برن بمیرن بابا چه فکری کردن با این دانشگاه های دره پیتشون amuz:
دانشگاه آزاد سگش می یرزه به این دانشگاه های غیرانتفاعی baba:

SArita

پست توسط SArita » سه‌شنبه 5 دی 1391, 6:50 pm

من غیر انتفاعی شمال آمل قبول شدم

اگه نرم برای سال بعد محدودیت داره؟

آواتار کاربر
baran_like
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط baran_like » سه‌شنبه 5 دی 1391, 7:23 pm

بچه ها من روزانه بجنورد قبول شدم.
ترم 4 کاردانی ام. حالا گفته 11 و 12 دی باید برین ثبت نام!
حالا میشه یه نفر دیگه برام ثبت کنه؟
مدارک چی باید ببریم؟چرا هیچ جا ننوشته؟
و به انگشت نخی خواهم بست....
که فراموش نگردد که هنوز انسانم!

آواتار کاربر
moh3en_f1
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

اطلاعیه

پست توسط moh3en_f1 » سه‌شنبه 5 دی 1391, 8:16 pm

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله از كليه داوطلباني كه اسامي آنها در رديف پذيرفته شدگان نهائي رشته‌هاي تحصيلي متمركز مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391 در روز سه شنبه 5/10/91 در سايت سازمان قرار خواهد گرفت، دعوت مي‌نمايد به منظور ثبت‌نام، با همراه داشتن مدارك لازم (مدارك ذكر شده در بند ‹‹ ج›› اطلاعيه مندرج پيك سنجش مورخ 7/7/1391و همچنين مندرج در سايت اين سازمان در تاريخ 8/7/91) و در يكي از روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه مورخ 11 و 12/10/1391 به دانشگاه و يا مؤسسه آموزش عالي محل قبولي مراجعه نمايند.

نكات مهم:
1- كليه‌ پذيرفته شدگان‌ ملزم ‌مي‌باشند در تاريخهاي ‌تعيين ‌شده ‌براي ثبت‌نام ‌به‌ موسسه آموزش‌ عالي‌ ذيربط مراجعه‌نمايند. بديهي‌است‌ عدم مراجعه براي ‌ثبت‌نام ‌در تاريخهاي‌ مقرر به ‌‌منزله ‌انصراف‌ از رشته‌ مربوط تلقي‌گرديده‌ و قبولي‌ آنان‌»كان‌لم‌يكن» تلقي‌مي‌گردد.
2- پذيرفته شدگان‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ دوره‌ روزانه‌ در اين مرحله، خواه‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ ذيربط ثبت‌ نام ‌نمايند يا ننمايند، حتي‌ با دادن‌ انصراف‌ قطعي‌ از تحصيل،‌ مجاز به‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ كارداني‌ به‌ كارشناسي‌ناپيوسته‌ سال‌ 1392 نمي‌باشند. ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبولي اوليه آنان مربوط به دوره روزانه بوده و در مرحله تكميل ظرفيت در دوره غيرروزانه (دوره غيرانتفاعي) پذيرفته‌شده‌اند، حتي با دادن انصراف از اين رشته‌ها حق شركت در آزمون سال بعد را نخواهند داشت.
3- آندسته از داوطلباني كه در رديف پذيرفته شدگان هر يك از رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه قرار مي‌گيرند، چنانچه قبلاً در رديف پذيرفته شدگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم (شبانه) و يا رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غير انتفاعي آزمون مربوط قرار گرفته باشند، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجويان انتقالي رفتار خواهد شد.
4- كدرشته محل 4274 مربوط به گرايش الكترونيك از رشته امتحاني برق (كد 204) به كدرشته محل 4281 تغيير يافت.
5- با توجه به حدنصاب نرسيدن تعداد متقاضيان كدرشته ‌محل 4268 مربوط به موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي رفاه تهران (با روش پذيرش نيمه‌متمركز) از رشته امتحاني علمي- كاربردي مديريت امور فرهنگي (كدرشته امتحاني 518) و نيز اعلام اين موسسه مبني بر عدم امكان تشكيل كلاس به دليل آمار اندك متقاضيان، هيچ داوطلبي در رشته فوق به عنوان معرفي شده چند برابر براي مصاحبه معرفي نگرديده است.
6- نتيجه رشته‌هاي نيمه‌متمركز مرحله تكميل ظرفيت به همراه ساير رشته‌هاي تحصيلي نيمه‌متمركز در اواخر دي‌ماه و يا نيمه اول بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.
اسامي، نشاني جديد و تلفن برخي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي
1 – موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي كومش – سمنان.
نشاني: سمنان – ميدان امام خميني، بلوار حكيم الهي، روبوري هنرستان كارو دانش خليج فارس كدپستي: 55351-35176 - تلفن: 3304420-3304430-0231 فاكس: 3304421 سايت: www.kumesh.ac.ir پست الكترونيكي: info@kumesh.ac.ir
2- موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي فروغ دانش- ياسوج.
نشاني: ياسوج- بلوار سي متري معاد، شاهد 11، پلاك 28 كدپستي: 37711-75917 - تلفن: 3343769
3- موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي حكمت- قم.
نشاني: قم، بلوار غدير، مقابل بوستان علوي، کوچه 55 ، پلاك 5 - تلفن: 2855180-2855130-0251
اون دیگه رفته ... برنمیگرده ...

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 5 دی 1391, 8:30 pm

مدارک هموناس که موقع کنکور اصلی باید می بردن بچه ها...
اونایی که نیمه دوم تازه فارغ می شن بهشون وقت داده خواهد شد تا بهمن مدارک رو کامل کنند
از این جهت نگرانی وجود نداره و می تونید برید ثبت نام
دوستان قبول شده موفق باشید :)......

آواتار کاربر
eymanopera
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: همه جای ایران سرای من است

پست توسط eymanopera » سه‌شنبه 5 دی 1391, 8:40 pm

سلام من انتخابه اولم قبول شدم موسسه پویا یاسوج str: str: str: str: str: str: str: str: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: shad shad shad shad shad shad shad
از یک سال درس خوندن راحت شدم dan dan dan dan dan dan bale bale

آواتار کاربر
baran_like
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط baran_like » سه‌شنبه 5 دی 1391, 9:18 pm

Moh3n II نوشته شده:مدارک هموناس که موقع کنکور اصلی باید می بردن بچه ها...
اونایی که نیمه دوم تازه فارغ می شن بهشون وقت داده خواهد شد تا بهمن مدارک رو کامل کنند
از این جهت نگرانی وجود نداره و می تونید برید ثبت نام
دوستان قبول شده موفق باشید :)......

خب اونا چه مدارکی بردن؟
من هرچی دنبال اطلاعیه اش گشتم پیدا نکردم :(
و به انگشت نخی خواهم بست....
که فراموش نگردد که هنوز انسانم!

liver
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط liver » سه‌شنبه 5 دی 1391, 10:30 pm

سلام بچه ها من مردود شدم یعنی باید 2 سال برم قزوین . هیچ راهی نداره با پارتی میشه اومد تهران؟

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » سه‌شنبه 5 دی 1391, 11:27 pm

atohi نوشته شده:مردود baba: برن بمیرن بابا چه فکری کردن با این دانشگاه های دره پیتشون amuz:
دانشگاه آزاد سگش می یرزه به این دانشگاه های غیرانتفاعی baba:
سلام ،
شما اگر قزوين هستين و توانايي پرداخت شهريه ازاد رو دارين حتما برين به باراجين.
خيلي دانشگاه عالي و خوبي هست . من خودم هم اگر 3 4 ساعت از تهران تو راه نبودم حتما انتخابش ميكردم . واقعا مناسبه براي كرجي ها و قزويني ها .

منم صدرا قبول شدم ولي هنوز موندم با اين وضعيتش برم يا نرم.
ازاد هم كه مُرد تا اطلاعيه بده .
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

hich
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hich » سه‌شنبه 5 دی 1391, 11:47 pm

سلام منم آل طه قبول شدم
هیچی ازش نمیدونم
نمیدونم ارزش رفتنو داره یانه
راستی بچه ها هزینه ی هر ترم غیر انتفاعی چقدر میشه شما می دونید؟

آواتار کاربر
magid021
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: teh
تماس:

پست توسط magid021 » چهارشنبه 6 دی 1391, 12:06 am

سلام به همه دوستان
من مشغول تحصیل در موسسه غیر انتفاعی هستم و در تکمیل ظرفیت هم شرکت کردم
موسسه صدرا تهران قبول شدم . میخواستم بدونم اگر در موسسه صدرا ثبت نام نکنم و بخواهم همین موسسه ای که مشغول تحصیل هستم بمانم . مشکلی پیش نمی آید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر کسی اطلاع داره بگه ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dan

پست توسط dan » چهارشنبه 6 دی 1391, 1:34 am

سلام به همگی .
یه سوال از همه رشته کامپیوتری ها دارم . من کاردانی نرم افزار دارم ، ولی الان سخت افزار قبول شدم ، به نظرتون نرم افزار بیشتر بازار کار داره و بهتره یا سخت افزار ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

قفل شده