بوفه !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: کوکوی دوشب مانده مال ما ، قیلی

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 25 فروردین 1387, 2:26 pm

aylin نوشته شده:
sjj نوشته شده:
نه نه من نمی خوام خودم را قاتی (قاطی ، گاتی ، گاطی )حرف هایی که فوتبالی بکنم 8)
:shock: ولی خودمونیم قرمز و آبی را رو هم بریزیم بازم یک تیم ازش در نمی آد :wink:
عجب قاتی قاطی گاطی نشدیا!!!!

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

3 2 3

پست توسط moien » چهارشنبه 28 فروردین 1387, 5:27 pm

<36Gb> اینم آ سد جلاله ، رکورد بزرگترین هارد به هارد تاریخ و زد .
-----------------------------> اونم میلاده ، احتمالا داره sql دانلود می کنه ، ایشون صاحب نظر در تمام مباحث مربوط به Sql می باشند ، موبایل هم دارن تازه Up کردن . در حال دانلود تم هم می باشند (تم هاشون عکس ...... و ..... داره ، تازه ...... ، .... هم هست . داره با ..... ، ..... )
این جا هم دانشگاه(بخوانید دیوونه خونه - تفرج گاه - آسایشگاه - دانشکده فنی - تفریحی.)
گول این پیمان و هم نخورین ، جنگیر چرته(.......) . پیمان جان از شما بعیده .. نشر اکاذیب نکن عمو

همین .
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 29 فروردین 1387, 12:42 pm

نشر اکاذیب نکن عمو
اوه اوه بچه ها صاحبش اومد
در برین

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

علم روز

پست توسط ce.mohsen » جمعه 30 فروردین 1387, 5:47 pm

سلام ، از وقتی پام رو گذاشتم تو شمسی پور دیدم که هااای محسن ، کجای کاری ، تو کجا و دنیای کامپیوتر کجا . تا قبلش فکر می کردم که کامپیوتر بلدم ، اما حالا می بینم که نه ، هیچی بلد نیستم (من اشتباهی بودم)
به جاش اینجا اینقدر استادای خوبی داریم که یه عالمه به ما علم یاد می دن که دارم یه IT Man درست و حسابی می شم و اگه همین طوری به یادگیری تو شمسی پور ادامه بدم تا 2 سال دیگه بیل گیتس می شم:wink:
حالا یه چند تا اصطلاح که قبلا فکر می کردم یه چیز دیگه ای باشه و اینجا من رو روشن کردن را اینجا می ذارم تا به علم شما هم اضافه شه و و از خواب جهل بیدار شین

کامپيوتر
ما انواع کامپيوتر داريم . LG يا Samsung و يا hansom و..... . البته كامپیوتر های LG از همه بهتره.ضمن اينكه يكی از عوامل انتخاب يه كامپيوتر خوب هم دكمه هاشه . البته جديدا خبرهايی رسيده كه شركتهای داخلی مثل پارس خزر و سيمان آبيك هم در اين مقوله خوب عمل كردند .شركت آب و فاضلاب هم قدمهايی بر داشته كه مورد استقبال اينجانب و بقيه كارشناسان قرار گرفته .
Dos
وقتی شما اولين بار كامپيوتر رو روشن می كنيد اولش صفحه مشكی مياد كه به اون ميگن داس كه مخفف ( ديدی اوس شدي) هست .در واقع می بينيد كه نه آهنگ ميزنه و نه فيلم نشون ميده و همون به عبارتی سر كاريه .
Windows
اول كامپیوتر بعد از اون مرحله اوس شدن ويندوز هست كه به نوعی اول كامپیوتر هست.ويندوز مثل اول تونل هست كه اگه بخواهی بری تو تونل بايد از در تونل رد بشی و اگه بخواهی از كامپيوتر استفاده كنی بايد از ويندوز رد بشي.(البته اينجا اون افرادی از سر لجبازی ميرن كوه رو ميكنن در نظر گرفته نشدن)
Office
اين هم كه اونقدر تابلو هست كه اصلا لازم به توضيح دادن نيست.يه اداره هست كه تو كامپيوتر گذاشتن. احتمال داره كه بگين كجاش شبيه ادارس .
خوب سوال خوبی كرديد.ولی خوب مقصر شما نيستيد . چون تا حالا خارج نرفتيد.آخه اداره های خارج همه اينطوری هستند.
Winamp
اين يه چيزی هست كه فيلمهايی كه صحنه های ركيك دارند رو با اين اجرا ميكنن و اين برنامه خودش تصوير رو قطع می كنه و فقط صدارو پخش می كنه.در واق يه جور صافيه .طبق خبر های رسيده از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به خاطر اين حركت زيبا به اين ماشين كه اسمش win amp هست يك چفيه چهار خونه تعلق گرفته. همچنين اولمای قم و نجف هم در حركتی زيبا از اين ماشين تشكر كرده و حتی امام جمعه وقت در سخنانی گفتن : حرام است در کامپيوتر ماندن اگر از ماشين win amp استفاده نكنيد.
Internet
وقتی می خواهيد كه كامپيوترتون تبديل به اينترنت بشه اول بايد بريد مغازه و يه كارتی كه اجازه اينترنت داره رو بگيريد.بعدش می بايست بريد يه سيم ديگه هم وصل كنيد چون الان هم بايد كامپيوتر باشه هم اينترنت پس ۲ تا سيم برق می خواد.
حالا می تونين اينترنت داشته باشيد.البته اول اينترنت هم اينه http://www.msn.com و شما الان اينترنت هستيد .البته ما يه اينترنت ديگ هم داريم كه هست http://www.yahoo.com .جديدا ما يه اينترنت هم داريم كه بيشتر مورد توجه واقع شده كه اسمش هست yahoo messenger كه اين اينترنت هم صدا داره هم تصوير دار كه ميدونم اين بحث برای شما يكم سنگينه و از اون ميگذرم

راستی کلی چیزه دیگه هم یاد گرفتم و اگه شما سوال داشتيد حتما حتما بپرسيد و خجالت نكشيد.
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 30 فروردین 1387, 8:11 pm

به به ، به به
آقا محسن چیزای خوبی یاد گرفتی برادر :lol:

چندتا اصطلاح هم هست که من براتون تعریف میکنم .

کاربر :

فردی است که در ابتدای ورود به این دنیای بزرگ آدمی بسیار خنگ میباشد ( مغز در حد هسته خرما ( البته چون بعضی ها خرما دوست ندارند میتونیم به جای خرما از گردوی تو خالی اسم ببریم ) ) ، که کلی طول میکشه تا بتونه فرق دکمه پاور و ریست رو بفهمه و بدونه که وقتی میخواد کامپیوتر رو خاموش کنه نباید اون دکمه رو بزنه ، این آدم کم کم به بلوغ فکری در دنیای کامپیوتر میرسه و میشه آدمی مثل بیل گیتس ( نمونش این بقال سر کوچه ما ، یه کامپیوتر گذاشته تو مغازش سی دی رایت میکنه ، لامسب بیل گیتس رو درس میده :lol: )

کیبورد :

این موچود بیچاره :cry: ، هر کسی برای یه کاری ازش استفاده میکنه ، بعضی ها برای خورد کردنش توی سر پسرشون ( به علت چت کردن ) استفاده میکنند ، بعضی ها برای بازی کردن ( که در نهایا مشت میکوفن رو این بیچاره که خورد و خاک شیر میشه ) بعضی های دیگر هم به جای ، جا سیگاری ازش استفاده میکنند ( قابل توجه برنامه نویسانی که اعصاب ندارند ) و ...

برنامه نویس :

موجودی بسیار عجیب :shock: واقعا یکی از عجیب ترین موجودات دنیا برنامه نویسان هستند ، این موجودات بیچاره در طول عمرشان فقط در حال برطرف کردن اررور ( 2 تا ر داره دیگه نه ؟ :?: ) های برنامه نویسی هستند . چیز زیادی نمیشه در مورد این افراد گفت چون هر لحظه یه جوری هستند .

راستی محسن جان یه سوال داشتم ازت ، شما موقعی که میخواهید به اینترنت وصل شید چقدر ذغال مصرف میکنید ؟ البته آخرین بار یادمه گفتی مودما الان نفتی شده ، چقدر نفت برای این کار لازمه و از چه جاهایی میشه تهیه کرد ؟

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط ce.mohsen » جمعه 30 فروردین 1387, 11:15 pm

ramin نوشته شده:راستی محسن جان یه سوال داشتم ازت ، شما موقعی که میخواهید به اینترنت وصل شید چقدر ذغال مصرف میکنید ؟ البته آخرین بار یادمه گفتی مودما الان نفتی شده ، چقدر نفت برای این کار لازمه و از چه جاهایی میشه تهیه کرد ؟
عرضم به حضور رامین عزیز که برادر کجای کاری
زغال چیه ؟ نفت چیه ؟ کشک چیه ؟ دوغ چه مزه ای داره ؟

درسته که من اولا برای وصل شدن به اینترنت از کبریت سوخته استفاده می کردم و بعد زغال و بعدش نفت و ...، اما اون دوران دیگه تموم شده و الان از بنزین استفاده می کنم ، اونم از نوع سوپرش . تهیه اش هم خیلی ساده است و کارت سوخت دارم و هر وقت هم کم بیارم مثله بقیه آزاد تهیه می کنم
البته بعضی مواقع خدا خیرشون نده ، این بنزینا ناخالصی داره و هی DC می شم . اما در بیشتر مواقع مشکلی باهاش ندارم
راستی این رو هم بگم که من طرفدار انرژی هسته ای هستم و به محض اینکه غنی سازی رو شروع کنیم می خوام مودم خودم رو به سوخت هسته ای مجهز کنم تا ببینم کی با چه ADSLی می تونه با من رقابت کنه .

اسب انسان نجیبی ست

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

ثریا کجاست ؟

پست توسط ce.mohsen » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 10:19 am

بخشنامه ۱۲۰۶۵ / ط ۸۶ مورخ دهم خرداد ۱۳۸۶ شمسی
ابلاغيه به شورای محترم پول و اعتبار

روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران اعلام کرد به دنبال اعتراض جمع کثيری از هموطنان عزيزمان از چاپ و نشر اسکناس ۵۰۰۰ تومانی با حديثی منسوب به پيامبر با عبارت "اگر دانش در ثريا هم باشد مردانی از پارس بدان دست خواهند يافت"،

اين بانک تصميم گرفته است برای دلجويی از هم ميهنان غير فارس، اسکناسهای بعدی را با احاديث زير به زودی روانه بازار کند :

ده هزار تومانی: اگر دانش در پشت کوه هم باشد شيرمردانی از لرستان بدان دست ميابند
پانزده هزار تومانی: اگر دانش در خشخاش هم باشد بدون شک دلاورانی از سيستان به آن دست ميابند حتی اگر نيروی محترم انتظامی مانع شود
بیست هزار تومانی: اگر دانش احتمالاً سر گردنه هم باشد، مردانی از کردستان به آن دست يافته و سر او را ميبرند و دانش را از آن خود ميکنند
سی هزار تومانی: اگر دانش در همين چند قدمی هم باشد، مردانی از شيراز هيچوقت حال ندارند که به آن دست يابند
سی و پنج هزار تومانی: اگر دانش در روی قله های کوه الوند باشد مردانی از آذربايجان آن را دردريای عمان جستجو ميکنند
چهل هزارتومان: اگر دانش مفتی باشد و بعداً بتوان آن را فروخت، شک نکنيد که مردان و زنانی از اصفهان برای دست يافتن بدان، از هم پيشی ميگيرند

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 12:42 pm

سی و پنج هزار تومانی: اگر دانش در روی قله های کوه الوند باشد مردانی از آذربايجان آن را دردريای عمان جستجو ميکنند
واقعا جالب بود

بی نظیر... :wink: :wink:

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

اهل دانشگاهم

پست توسط ce.mohsen » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 9:16 pm

اهل دانشگاهم روزگارم خوش نيست
ژتوني دارم خرده عقلی سر سوزن شوقي
اهل دانشگاهم پيشه ام گپ زدن است
گاه گاهي مي نويسم تكليف مي سپارم به شما
تا به يك نمره ناقابل بيست كه در آن زندانيست دلتان زنده شود
چه خيالي چه خيالي ميدانم گپ زدن بيهوده است
خوب ميدانم دانشم بيهوده است
اوستاد از من پرسيد چقدر نمره ز من مي خواهي
من از او پرسيدم دل خوش سيري چند
اهل دانشگاهم قبله ام آموزش
جانمازم جزوه مشق از پنجره ها ميگيرم
همه ذرات وجودم متبلور شده است
درسهايم را وقتي مي خوانم كه خروس مي كشد خميازه
مرغ و ماهي خواب است
خوب يادم هست مدرسه باغ آزادي بود
درس بي كرنش مي خوانديم نمره بي خواهش مي آورديم
تا معلم پارازيت مي انداخت همه غش مي كرديم
كلاس چقدر زيبا بودو معلم چقدر حوصله داشت
درس خواندن آنروز مثل يك بازي بود
كم كمك دور شدم از آنجا بار خود را بستم
عاقبت رفتم در دانشگاه به محيط خشن آموزش
و به دانشكده علوم سرايت كردم رفتم از پله كامپيوتر بالا
چيزها ديدم در دانشگاه
من گدايي ديدم در آخر ترم در به در مي گشت
يك نمره قبولي مي خواست
من كسي را ديدم از ديدن يك نمره ده
دم دانشگاه پشتك مي زد
شاعري ديدم هنگام خطابه به خرچنگ مي گفت ستاره
و اسيد نيتريك را جاي مي مي نوشيد
همه جا پيدا بود همه جا را ديدم
بارش اشك از نمره تك جنگ آموزش با دانشجو
حذف يك درس به فرماندهي كامپيوتر
فتح يك ترم به دست ترميم قتل يك لبخند در آخر ترم
همه را من ديدم من در اين دانشگاه در به در و ويرانم
من به يك نمره نا قابل ده خشنودم من به ليسانس قناعت دارم
من نمي خندم اگر دوست من مي افتد
من نمي خندم اگر نرخ ژتون را دو برابر بكنند
و نمي خندم اگر موي سرم مي ريزد
من در اين دانشگاه در سراشيب كسالت هستم
خوب مي دانم استاد كي كوئيز مي گيرد
برگه حذف كجاست سايت و رايانه آن مال من است
تريا،نقليه،دانشكده از آن من است
ما بدانيم اگر سلف نباشد همگي مي ميريم
و اگر حذف نباشد همگي مشروطيم
نپرسيم كه در قيمه چرا گوشت نبود
كار ما نيست شناسايي مسئول غذا
كار ما نيست شناسايي بي نظمي ها
كار ما شايد اينست كه در مركز پانچ
پي اصلاح خطا ها برويم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 7 اردیبهشت 1387, 1:19 pm

درس ، درس ، درس ، همش درس
آخه این درس چیه ؟ ها ؟ مزاحم فیلم دیدن ما شده ؟
بابا بی خیال درس چیه؟؟
میخوای کجا رو بگیری با درس؟

بشین بستنی مخصوص آقا معین بخور حال کن

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

کلام آخر

پست توسط ce.mohsen » یک‌شنبه 8 اردیبهشت 1387, 9:48 pm

با سلام به همه بچه های گل و بلبل سایت و بوفه خودمونی خودمون

عرضم به حضورتون که این پست من یه جورایی آخرین پست من تا مدتی نامعلومه ، می خوام یه مدتی محو بشم و خودم رو Refresh کنم و اگه عمری بود بازم خدمتتون می رسم

از اینکه این مدت در خدمت دوستانی مثل شما بودم ، با شما چت گفتم ، با شما خندیدم و با شماخوشحال شدم و ... خیلی خوشحالم .

اگه جایی چیزی گفتم که شما رو کمی ازده دل کرده ، خوب کرده دیگه (می دونم می بخشید) .

دلم برای همتون تنگ میشه (مخصوصا تو ، آره خود تو ، آره دیگه خودت )

چون نمی خوام اینجا رمان و غم نامه بنویسم ، این پست رو با یه شعر کوچولو تموم می کنم
من بی تو هیچم ، تو باورم نکن
خیسم ز گریه ، تنهاترم نکن
عاشق نبودم ، تا با تو سر کنم
آتش نبودم ، خاکسترم نکن

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

Re: کلام آخر

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 8 اردیبهشت 1387, 11:36 pm

ce.mohsen نوشته شده:با سلام به همه بچه های گل و بلبل سایت و بوفه خودمونی خودمون

عرضم به حضورتون که این پست من یه جورایی آخرین پست من تا مدتی نامعلومه ، می خوام یه مدتی محو بشم و خودم رو Refresh کنم و اگه عمری بود بازم خدمتتون می رسم

از اینکه این مدت در خدمت دوستانی مثل شما بودم ، با شما چت گفتم ، با شما خندیدم و با شماخوشحال شدم و ... خیلی خوشحالم .

اگه جایی چیزی گفتم که شما رو کمی ازده دل کرده ، خوب کرده دیگه (می دونم می بخشید) .

چون نمی خوام اینجا رمان و غم نامه بنویسم ، این پست رو با یه شعر کوچولو تموم می کنم
آتش نبودم ، خاکسترم نکن

مواظب خودت باش :cry:

دانشجوی ارشد نرم افزار

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » دوشنبه 9 اردیبهشت 1387, 10:39 am

آتش نبودم ، خاکسترم نکن

refresh نه باید فورمتت کنم بعدش از اول پارتیشن بندیت کنم یه درایو هم از سرت زیاده :lol:
پا میشی میایی وگرنه به جونه فیروز کریمی میام لشگر میکشم محلتون هر چی خفن میارم اونجا به آتیش میکشم
منتظرم محسن :wink:

Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 9 اردیبهشت 1387, 1:22 pm

آتش نبودم ، خاکسترم نکن
محسن جون منم تو لشگر مسعود هستما ، هممون هم خفن هستیم ، دیگه حواست باشه ، یاد خودت برمیگردی یا اینکه مجبور میشیم به زور متوصل بشیم .

حالا خارج از شوخی محسن جان امیدوارم که زودتر به قول دوستان refresh بشی و برگردی و بدون که همه ما منتظرت هستیم .

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387, 7:31 pm

ای بابا بوفه بی در و پیکر شده
همه رفتن کسی با ما نمونده...
محسن رفت
رامین نیست
معین که معلوم نیست کجاست
کنعان هم که نمیاد
فرشید هم که .... :lol:

دوستان محترم و محترمه هموا گرم شده بیاین دور هم یه هوایی عوض کنیم و دل به دریا بزنیم

کجان پس ؟؟
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده