امکان قبولی در غیر انتفاعی شهر بومی با 1ماه درس خواندن

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mrarabi7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همدان

امکان قبولی در غیر انتفاعی شهر بومی با 1ماه درس خواندن

پست توسط mrarabi7 » جمعه 14 تیر 1392, 10:25 am

دوستان با سلام یه سوال ازتون داشتم من همین ترمی که گذشت تموم واحدای کاردانی رو پاس کردم از 20خرداد امتحانات پایان ترم ام تموم شد و تا 1 تیر هم درگیر پروژه بودم از اون موقع تا الان هیچی واسه کنکور کارشناسی ناپیوسته نخوندم ger ger الان هم خیلی پشیمونم که چرا نخوندم به نظرتون اگه از الان شروع به خوندن کنم غیر انتفاعی شهر خودم (همدان) میتونم قبول شم خواهشآ راهنمایی کنید که بدجور از نخوندنم ناراحتم nar: khk:

آواتار کاربر
samirarad
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زمین

Re: امکان قبولی در غیر انتفاعی شهر بومی با 1ماه درس خواندن

پست توسط samirarad » جمعه 14 تیر 1392, 10:37 am

سلام
من فکر نکنم شما نیازی باشه خیلی وقت بذارید!! چون دوره کاردانی رو تازه تموم کردین بنابراین بیشتر مطالب تو ذهن تون هست. بهتره از امروز شروع کنید و یه دوره کنید. تست های سال های قبل رو بزنین.
انشالله حتما تو غیر انتفاعی قبول میشین.
هیچ وقت دیر نیست goll
هیس!!

mrarabi7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همدان

Re: امکان قبولی در غیر انتفاعی شهر بومی با 1ماه درس خواندن

پست توسط mrarabi7 » جمعه 14 تیر 1392, 10:53 am

samirarad نوشته شده:سلام
من فکر نکنم شما نیازی باشه خیلی وقت بذارید!! چون دوره کاردانی رو تازه تموم کردین بنابراین بیشتر مطالب تو ذهن تون هست. بهتره از امروز شروع کنید و یه دوره کنید. تست های سال های قبل رو بزنین.
انشالله حتما تو غیر انتفاعی قبول میشین.
هیچ وقت دیر نیست goll
خیلی ممنون از راهنماییتون به نظرتون اگه 3 درس ضریب5 سیستم عامل , ذخیره بازیابی ,ساختمان داده ها رو بخونم کافیه یا برنامه نویسی (که یه مقدار هم در تستاش ضعیفم)رو هم بخونم؟؟؟

و سوال دیگه اینکه با توجه به وقت کم به نظرتون فقط تست بزنم یا فقط مطالعه کنم یا هردو؟؟؟

قفل شده