بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
peyman0071
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط peyman0071 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 12:33 pm

کسی نمیخاد جواب ما رو بده؟؟؟اقای مدیر!!!

تا چند روزه دیگه مهلت ویرایش تموم میشه جوابمو بدید لطفاااااااااااااا

یه سوالی داشتم من میخوام برم غید انتفاعی ابیک کلا از نظر امکانات و استادا

غیر انتفاعی مولانا بهتره یا ابا؟

ممنون

bahram_Apple
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bahram_Apple » دوشنبه 4 شهریور 1392, 12:34 pm

سوال 132 ذخیره اساتید محترم جواب ندادن به نظر من جوابش میشه گزینه 3 یعنی شروع شدن فیلد با یک شاخص طول
کدام یک جز ساختار های فیلد محسوب نمی شود؟
1. استفاده از عبارت keyword=value برای شناسایی هر فیلد ومحتوای آن
2.فیلد های با طول ثابت
3.شروع شدن فیلد با یک شاخص طول
4. فیلدی که طول آن از پیش تعریف شده باشد
البته ناگفته نمونه که سوال مشکل داره ولی گزینه 1 و2 و4 در انواع ساختار ها وجود دارد اما گزینه 3 در هیچ سا ختاری وجود ندارد krn:

آواتار کاربر
sophia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Marivan

پست توسط sophia » دوشنبه 4 شهریور 1392, 12:59 pm

peyman0071 نوشته شده:کسی نمیخاد جواب ما رو بده؟؟؟اقای مدیر!!!

تا چند روزه دیگه مهلت ویرایش تموم میشه جوابمو بدید لطفاااااااااااااا

یه سوالی داشتم من میخوام برم غید انتفاعی ابیک کلا از نظر امکانات و استادا

غیر انتفاعی مولانا بهتره یا ابا؟

ممنون

پيرو اطلاعيه‌هاي‌ مورخ 27/5/92 و 31/5/1392 درخصوص انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون مذكور، ضمن تمدید مهلت انتخاب رشته تا پایان روز پنجشنبه مورخ 7/6/92، بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند كليه شركت‌كنندگان می‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و همچنين كدرشته‌‌هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه مورخ 31/5/1392، نسبت به ثبت كدرشته‌ محل‌هاي مورد نظر حداكثر تا پايان روز مذکور منحصراً از طريق سايت اينترنتي اين سازمان اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني كه قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تكميل نموده‌اند، در صورت تمايل، با توجه به مندرجات اطلاعيه‌ مذكور، مي‌توانند نسبت به ويرايش كدرشته‌ محل‌هاي انتخابي خود تا تاريخ 7/6/92 نيز اقدام نمايند
چقدر استرس داری آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

fatemeh143
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fatemeh143 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 2:05 pm

سلام
لطفا اطلاعاتی در مورد دانشگاه جهرم بدید؟
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی قوچان وآموزشکده فنی و حرفه اي دختران بجنورد خوابگاه میدن
خواهش میکنم سریع تر من هنوز واسه انتخاب شهر تصمیمی نگرفتم
آخرین ویرایش توسط fatemeh143 در دوشنبه 4 شهریور 1392, 2:44 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط z_ghasemi » دوشنبه 4 شهریور 1392, 2:11 pm

amians نوشته شده:سلام دوستان ما که دیگه کنکور دادیم تموم شد رفت خوب
حالا یه سوال میپرسم انصافاً جواب بدین
واقعا این درصد هارو که گذاشتید زدید (مخصوصا بچه های گروه کمپیوتر )من با توجه به نمونه کارنامه های 90 و 91 با اطمینان میگم که اگر شما این درصد ها krn: (مثلا دروس عمومی تقریبا 50 زبان تخصصی 50 و ریاضی سفید برنامه نویسی 40 ومدار منطقی 40-50 دروس تخصصی نرم حدودا 30 )رو واقعا درست گفته باشید تک رقمی و خونه پرش زیر 20 میشید
من که فکر نکنم قبول شم gsg ولی برای تک تک شما ازصمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم جایی که مد نظرتون بوده قبول شید goll
موفق تر از قبل باشید

منم واقع موندم بعضیا چطوری برنامه نویسیو 70 زدن looc looc
آخه از نظرمن برنامه نویسیش خیلییییییییییییی سخت بود ger ger
واقعا انقد شماها درس خونید؟یاواسه دل داریه خودتون اینطوری میگید؟ ha: ha:

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » دوشنبه 4 شهریور 1392, 2:31 pm

تا حدود 60 65 ميشه زد . dan همين امسال و پارسال كه من از رو انديشه اساتيد خوندم 40 درصد زدم .
يه 2 3 تا ديگه هم جا داشت ، مثلا سر بارگذاري اصلا نگاهش هم نكردم . ورودي خروجي هم درست نخوندم . كلا سر سوال سوال هاي برنامه نويسي چون مثلا 10 خط كد هست ، خيلي ها فكر ميكنن سخته بدون اينكه نگاهش كنن و ممكنه دستپاچه شن .
تو سوال ها هم همش سخت نيست . يه چند تاش اسونه ، چند تاش معمولي ، چند تاش هم كه سخته و بايد كامل تسلط داشته باشي و جواب درست رو بزني.

اينجا كسي اطلاعاتي در مورد اساتيد و دانشگاه ؛ دانشگاه ازاد واحد تهران شمال و جنوب نداره ؟!
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

m70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m70 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 3:12 pm

fatemeh143 نوشته شده:سلام
لطفا اطلاعاتی در مورد دانشگاه جهرم بدید؟
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی قوچان وآموزشکده فنی و حرفه اي دختران بجنورد خوابگاه میدن
خواهش میکنم سریع تر من هنوز واسه انتخاب شهر تصمیمی نگرفتم
انتخاب هات چقدر پراکنده هست؛ جهرم، قوچان، بجنورد!!!
میدونی این 3تایی ک گفتی هیچکدوم ارزشِ اینو ندارن ک از ی شهر دیگه پاشی بری اونجا. واقعا میگم. مهم خوابگاه نیست ک! این مراکز فقط و فقط برا خود بومی های همینجا خوبه و ب صرفه س. صرفِ اینکه مرکز روزانه س نباید اونجارو انتخاب کنی کلی هزینه های رفتُ آمدُ غذاُ خوابگاهُ چ ُ چ.. سرسام آور میشه همون غیرانتفاعی شهرخودت بری ب صرفه تره!
البته بی انصافی نکنیم قوچان تقریبا خوبه بین این 3تا من خودم کاردانی اونجا بودم، داره پیشرفت میکنه جدیدا هم شده دانشگاه مهندسی فناوری های نوین بجای مجتمع! اما وضعیت خوابگاه ها هرترم داره بدتر میشه تا جاییکه این اواخر اکثر بچه ها تصمیم گرفتن خونه بگیرن یا مثِ من ک نزدیک بودیم رفتُ آمد کنیم! ک خیییلی سخت بود. بجنورد هم ک خودم توو همین شهر زندگی میکنم؛ آموزشکده رو سردرشو دیدم مثِ دبیرستانه! از بچه های خوابگاهی هم پرسیدم هیچکدوم راضی نیستن؛ مث اینکه محدودیت های شدید دارن و ب شدت زیر ذره بین قرارشون میدن توو خوابگاه.
درکل فقط و فقط پیشنهاد من اینه: اگه دانشگاه بزرگ و معتبر نباشه واقعا نمی ارزه از ی شهر دیگه انتخابش کنی. ماشالا توو همه ی شهرا حداقل ی غیر انتفاعی هست عاقلانه همینه ک شهر خودت باشی. سطحِ علمی هم ک چندان فرقی نمیکنه.

ghogha
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ghogha » دوشنبه 4 شهریور 1392, 4:47 pm

سلام.. خسته نباشید..
با این درصدها رتبم زیر 50 میشه؟!!
قبلا گفته بودین تک رقمی میشم!! منم رفتم با چند نفر سر رتبه زیر 50 شرط بندی کردم حالا.. :D
الآن با این درصدهایی که بچه های امسال دارن تو سایت میگن شک کردم دگه!! :|

معارف 70%
ادبیات 25%
زبان 0 %

ریاضی 10%
مدار منطقی 78%
زبان تخصصی 15%
برنامه سازی 65%
اختصاصی نرم افزار 63%

:|

شیراز هستم..
انتخاب اول باهنر روزانه مهر.. دوم باهنر شبانه مهر..سوم باهنر روزانه مهر.. چهارم هم دولتی جهرم؟!
100% شیراز قبولم؟!؟! :|
واقعا عذر میخوام :|
مرررررررررررررررررررررررررررررسی :)

sinamoradi

پست توسط sinamoradi » دوشنبه 4 شهریور 1392, 5:11 pm

دوستان یه خبر خوشحال کننده(مخصوصا واسه شهرستانی ها) sbl

دانشکده شمسی پور از این ترم خوابگاه ارائه می دهد dan

این خوابگاه همان ساختمان مرکزی قبلی دانشگاه فنی و حرفه ای می باشد.... goli
واقعا اگه این خوایگاه را میدن یکی بگه فاصله اش دانشگاه چه جوریاس!
ظرفیتش چقدره ! به کاردانی ها میدن یا کارشناسی ها؟
واقعا اگه شمسی پوره خوبه
اگه خوابگاه بدن من حتما تهران رو میزنم.مشکلم که تهران رو نزدن همین خوابگاه بود.استاد های خوبی ازجمله عادلی نیا رو از دست نمیدیم
عالییییییییییییییییییییییییییییی
اینجوری هم میشه رفت(همش با وسلیه نقلیه عمومی)
1-ميدان ازگل سوار تاکسي ازگل-تجريش
- در تقاطع صدر- شريعتي پياده

2-تعويض خط
در ايستگاه شهيد صدر سوار خط 1 مترو (شمال به جنوب)
در ايستگاه دروازه دولت پياده

3-تعويض خط نماييد.
پس از پيمودن 60 متر در ايستگاه دروازه دولت سوار سامانه تندرو 1 م آزادي-سه راه تهرانپارس
- در ايستگاه امام حسين پياده شويد.

1000 الی 1500تومنی بیشتر هم شاید خرجش نیست
البته واسه کسانی که با تهران آشنایی ندارن.شاید خیلی پیچیده باشه.ولی کاملا عادی هست.و ساده میشه رفت
انتخاب شهر هم تا 7 مثل اینکه تمدید شده
دوستان عزیز دل خودتونو صابون نزنید که اینا دفعه اولوشن نیست از این وعده وعیدا نمشون میدن.
اینا لازم نکرده چیزی به شمسی پور بدن همونی که داشت ، ازش نمی گرفتن خوابگاه دادنشون پیشکش !
من یکی که به شخصه به هیچ عنوان حاضر نیستم 2 سال خونمو خانوادمو ول کنم برم خودم اسیر اینا کنم که هیچیشون رو حساب و کتاب نیست. حالا اگه می خواستم برم شریفی، دانشگاه تهرانی جایی یه چیزی، کجا شمسی پور !! دلمون خوش موند وقتی به یکی می گیم شمسی پور، بشنس و بگه ایول اونجا درس می خونی !!
استادیم که دوستمون فرمودید یک استاد عادلی نیا است و بس، یه سریایشو که کار یا پروژه ای که شما انجام میدینو حتی سوادشو ندارن که بفهمن چی کار کردی !
به همین خاطر به نظر من هیچ چیزی هزینش به اندازه دوری از محل زندگی و پیش خونه و خانواده بودن ارزش نداره. این چیزی که 2 سال از رفتن به شمسی پور فهمیدم.

nazipaiz90

پست توسط nazipaiz90 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 5:22 pm

alireza.mn نوشته شده:
nazipaiz90 نوشته شده:دروس تخصصی نرم افزار 28.88
برنامه نویسی 48
مدار47.77
زبان تخصصی 37.77
ریاضی و امار :سفید
زبان عمومی 48 مشکوکم fekr
ادبیات 17
معارف 40یا 38
خواهشا بگید که روزانه قبولم ؟؟؟؟
یا کدوم دانشگاه ها قبولم ؟؟؟

به نظر من شانست خیلی بالا ست بستگی داره کجا بخوای بزنی
بچه کجایی؟

سلام ممنون یکی پیدا شد جواب داد .زنجان .اگه میشه بگید احتمالی قبولی کدوم شهرا رو دارم ؟
زنجان-شاهرود-تهران

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » دوشنبه 4 شهریور 1392, 5:27 pm

ghogha نوشته شده:سلام.. خسته نباشید..
با این درصدها رتبم زیر 50 میشه؟!!
قبلا گفته بودین تک رقمی میشم!! منم رفتم با چند نفر سر رتبه زیر 50 شرط بندی کردم حالا.. :D
الآن با این درصدهایی که بچه های امسال دارن تو سایت میگن شک کردم دگه!! :|

معارف 70%
ادبیات 25%
زبان 0 %

ریاضی 10%
مدار منطقی 78%
زبان تخصصی 15%
برنامه سازی 65%
اختصاصی نرم افزار 63%

:|

شیراز هستم..
انتخاب اول باهنر روزانه مهر.. دوم باهنر شبانه مهر..سوم باهنر روزانه مهر.. چهارم هم دولتی جهرم؟!
100% شیراز قبولم؟!؟! :|
واقعا عذر میخوام :|
مرررررررررررررررررررررررررررررسی :)
100% شیراز روزانه قبولی.مطمئن باش sbl bil:
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط hamid_parsa » دوشنبه 4 شهریور 1392, 5:38 pm

sinamoradi نوشته شده:
دوستان یه خبر خوشحال کننده(مخصوصا واسه شهرستانی ها) sbl

دانشکده شمسی پور از این ترم خوابگاه ارائه می دهد dan

این خوابگاه همان ساختمان مرکزی قبلی دانشگاه فنی و حرفه ای می باشد.... goli
واقعا اگه این خوایگاه را میدن یکی بگه فاصله اش دانشگاه چه جوریاس!
ظرفیتش چقدره ! به کاردانی ها میدن یا کارشناسی ها؟
واقعا اگه شمسی پوره خوبه
اگه خوابگاه بدن من حتما تهران رو میزنم.مشکلم که تهران رو نزدن همین خوابگاه بود.استاد های خوبی ازجمله عادلی نیا رو از دست نمیدیم
عالییییییییییییییییییییییییییییی
اینجوری هم میشه رفت(همش با وسلیه نقلیه عمومی)
1-ميدان ازگل سوار تاکسي ازگل-تجريش
- در تقاطع صدر- شريعتي پياده

2-تعويض خط
در ايستگاه شهيد صدر سوار خط 1 مترو (شمال به جنوب)
در ايستگاه دروازه دولت پياده

3-تعويض خط نماييد.
پس از پيمودن 60 متر در ايستگاه دروازه دولت سوار سامانه تندرو 1 م آزادي-سه راه تهرانپارس
- در ايستگاه امام حسين پياده شويد.

1000 الی 1500تومنی بیشتر هم شاید خرجش نیست
البته واسه کسانی که با تهران آشنایی ندارن.شاید خیلی پیچیده باشه.ولی کاملا عادی هست.و ساده میشه رفت
انتخاب شهر هم تا 7 مثل اینکه تمدید شده
دوستان عزیز دل خودتونو صابون نزنید که اینا دفعه اولوشن نیست از این وعده وعیدا نمشون میدن.
اینا لازم نکرده چیزی به شمسی پور بدن همونی که داشت ، ازش نمی گرفتن خوابگاه دادنشون پیشکش !
من یکی که به شخصه به هیچ عنوان حاضر نیستم 2 سال خونمو خانوادمو ول کنم برم خودم اسیر اینا کنم که هیچیشون رو حساب و کتاب نیست. حالا اگه می خواستم برم شریفی، دانشگاه تهرانی جایی یه چیزی، کجا شمسی پور !! دلمون خوش موند وقتی به یکی می گیم شمسی پور، بشنس و بگه ایول اونجا درس می خونی !!
استادیم که دوستمون فرمودید یک استاد عادلی نیا است و بس، یه سریایشو که کار یا پروژه ای که شما انجام میدینو حتی سوادشو ندارن که بفهمن چی کار کردی !
به همین خاطر به نظر من هیچ چیزی هزینش به اندازه دوری از محل زندگی و پیش خونه و خانواده بودن ارزش نداره. این چیزی که 2 سال از رفتن به شمسی پور فهمیدم.
اگه اینجوری باشه که شما میگید.اصلا کسی نباید بره شهر دیگه ای.چون همه ای دانشکده های فنی ارزش ندارن.نه فقط شمسی پور
ولی حداقل شمسی پور و شریعتی از بقیه خیلی بهتر هستن.من خودم کرج بودم.با استاد های شمسی پور کاملا آشنایی دارم و از استاد هاش.استاد ما هم بودن
استادهاش هم چندتا (خیلی کم هستن)شاید ضعیف باشن.بقیه خوبن. والبته بچه های اونجا اکثرا خوبن و حداقل چیزی از اونا یاد بگیری بازم خوبه
مشکلات هم همیشه هست و خواهد بود چه تهران چه شهر دیگه ای

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط maha19 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 5:44 pm

Moh3n II نوشته شده:
peyman0071 نوشته شده:
bluetooth153 نوشته شده:بچه ها اینو حتما بخونید
ظاهرا امسال هم مثل سال 89 یک ترم دیرتر میریم دانشگاه
viewtopic.php?f=2&t=14001

نه بابا اگه اینطوری بود که دفترچه اونطوری نمیزد!!اگه بخوان اینطوری کنن هش قاطی میشه که!!
خیر این اتفاق نخواهد افتاد
فقط مثل روال 3 سال گذشته ترم یکی ها از هفته سوم تحصیلی یعنی همون حدود 5 تا 10 مهر سر کلاس می رن
بهتر اینجوری زبونمونو واسه مدرسه ای ها درمیاریم میگیم دلتون سوز ما 10 روز دیر تر از شما رفتیم سراغ کتاب dan dan dan
آی جیگرم حال میاد وقتی روز اول مهر من در خواب ناز به سر دارم و این داداشم میره مدرسه bale dan ssb: str: yes: shad
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

sinamoradi

پست توسط sinamoradi » دوشنبه 4 شهریور 1392, 6:38 pm

اگه اینجوری باشه که شما میگید.اصلا کسی نباید بره شهر دیگه ای.چون همه ای دانشکده های فنی ارزش ندارن.نه فقط شمسی پور
ولی حداقل شمسی پور و شریعتی از بقیه خیلی بهتر هستن.من خودم کرج بودم.با استاد های شمسی پور کاملا آشنایی دارم و از استاد هاش.استاد ما هم بودن
استادهاش هم چندتا (خیلی کم هستن)شاید ضعیف باشن.بقیه خوبن. والبته بچه های اونجا اکثرا خوبن و حداقل چیزی از اونا یاد بگیری بازم خوبه

آره ، حالا که فنی همه داغونن چرا هرکی نره شهر خودش ! که لااقل نگه دو سال رفتم فلان جا کلی وقت و هزینه کردن آخرشم هیچی !
جالبیش اینکه همه اون شناختی که از شمسی پور دارن واسه شمسی پوری که آخرین عمراش سال های 83-84 بوده ، چه قدر از استادا رفتن از شمسی پور و چه قدر هم دارن واسه این طرح جایجایی محل دانشگاه میرن و حالا فقط مونده استاد عادلی نیا. سطح علمی به نظرم من داغون تو شمسی پور . فقط یه خوبی که داره که وقتی وارد شمسی پور می شی و با بچه هاش آشنا میشی انقدر از نظر سطح علمی بالا هستن که تو مدت 2سال PES و FIFA رو فول میشی ! چون تمون انرژی بچه هاش به جای دنبال کارهای و همایش های علمی باشند انرژی شونو گذاشتن تو قوی کردن بازی های کامپیوتری !
دریغ از همه اون چیزی هایی که افراد خارج از این دانشکده ازش شنیدن !

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط hamid_parsa » دوشنبه 4 شهریور 1392, 6:45 pm

sinamoradi نوشته شده:

آره ، حالا که فنی همه داغونن چرا هرکی نره شهر خودش ! که لااقل نگه دو سال رفتم فلان جا کلی وقت و هزینه کردن آخرشم هیچی !
جالبیش اینکه همه اون شناختی که از شمسی پور دارن واسه شمسی پوری که آخرین عمراش سال های 83-84 بوده ، چه قدر از استادا رفتن از شمسی پور و چه قدر هم دارن واسه این طرح جایجایی محل دانشگاه میرن و حالا فقط مونده استاد عادلی نیا. سطح علمی به نظرم من داغون تو شمسی پور . فقط یه خوبی که داره که وقتی وارد شمسی پور می شی و با بچه هاش آشنا میشی انقدر از نظر سطح علمی بالا هستن که تو مدت 2سال PES و FIFA رو فول میشی ! چون تمون انرژی بچه هاش به جای دنبال کارهای و همایش های علمی باشند انرژی شونو گذاشتن تو قوی کردن بازی های کامپیوتری !
دریغ از همه اون چیزی هایی که افراد خارج از این دانشکده از می دونن !
نمیدونم چرا اصرار داری.شمسی پور رو بد نشون بدی
pes . fifa همه جا بازی میکنن.سطح عملی شهر های دیگه کمتر شمسی پور هست که مطمئنن بیشتر نیست
ولی همیشه نباید یه روی سکه رو دید
من کرج کار میکردم .درس میخوندم.با خیلی مسائل زندگی تو همچین شهرهای هم آشنا شدم.و حداقل موقعیت کاری و... از شهر های دیگه بیشتره

قفل شده