بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط z_ghasemi » دوشنبه 4 شهریور 1392, 6:47 pm

hamid_parsa نوشته شده:
meysam021 نوشته شده:دوستان یه خبر خوشحال کننده(مخصوصا واسه شهرستانی ها) sbl

دانشکده شمسی پور از این ترم خوابگاه ارائه می دهد dan

این خوابگاه همان ساختمان مرکزی قبلی دانشگاه فنی و حرفه ای می باشد.... goli

توضیحات بیشتر در سایت دانشکده شمسی پور به آدرس http://www.shamsipour.ac.ir/
واقعا اگه شمسی پوره خوبه
اگه خوابگاه بدن من حتما تهران رو میزنم.مشکلم که تهران رو نزدن همین خوابگاه بود.استاد های خوبی ازجمله عادلی نیا رو از دست نمیدیم
عالییییییییییییییییییییییییییییی

اینجوری هم میشه رفت(همش با وسلیه نقلیه عمومی)
1-ميدان ازگل سوار تاکسي ازگل-تجريش
- در تقاطع صدر- شريعتي پياده
فک کردید تهران حلوا میدن؟
شهر خودتونو انتخاب کنید بذاری همه راحت باشن
شریعتی و شمسی پورو خیلی واسه خودتون بزرگ کردید

فک کردید تهران حلوا میدن؟
شهر خودتو بزن بذا همه راحت باشن
شریعتی و شمسی پورو خیلی واسه خودتون بزرگ کردید

2-تعويض خط
در ايستگاه شهيد صدر سوار خط 1 مترو (شمال به جنوب)
در ايستگاه دروازه دولت پياده

3-تعويض خط نماييد.
پس از پيمودن 60 متر در ايستگاه دروازه دولت سوار سامانه تندرو 1 م آزادي-سه راه تهرانپارس
- در ايستگاه امام حسين پياده شويد.

1000 الی 1500تومنی بیشتر هم شاید خرجش نیست
البته واسه کسانی که با تهران آشنایی ندارن.شاید خیلی پیچیده باشه.ولی کاملا عادی هست.و ساده میشه رفت
انتخاب شهر هم تا 7 مثل اینکه تمدید شده

peyman0071
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peyman0071 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 6:53 pm

خدا وکیلی این مدیرای سایت باید خجالت بکشن یه دختر میاد اصلا یه سوال چرت میپرسه که هیچ ربطی به نه کنکور داره نه دانشگاه ١٠٠نفر جوابشو میدن حالا یه نفر جواب منو نداد ولی جون مادرتون اینو جواب بدید واقعا موندم

من بچه کرجم

شبانه شیراز و مشهد و زودتر بزنم یا غیر انتفاعی ابیک

ابیک مولانا بهتر یا ابا؟

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » دوشنبه 4 شهریور 1392, 6:58 pm

peyman0071 نوشته شده:خدا وکیلی این مدیرای سایت باید خجالت بکشن یه دختر میاد اصلا یه سوال چرت میپرسه که هیچ ربطی به نه کنکور داره نه دانشگاه ١٠٠نفر جوابشو میدن حالا یه نفر جواب منو نداد ولی جون مادرتون اینو جواب بدید واقعا موندم

من بچه کرجم

ابیک مولانا بهتر یا ابا؟
دادا
غیر انتفاعی ابیک خیلی از مشهد و شیراز شاید واسه تو بهتر باشه
تو خودت باید ببینی وضعیت مالی و دوری راه و.... چقدر برات اهمیت داره
bil:
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 7:19 pm

hamid_parsa نوشته شده:
peyman0071 نوشته شده:خدا وکیلی این مدیرای سایت باید خجالت بکشن یه دختر میاد اصلا یه سوال چرت میپرسه که هیچ ربطی به نه کنکور داره نه دانشگاه ١٠٠نفر جوابشو میدن حالا یه نفر جواب منو نداد ولی جون مادرتون اینو جواب بدید واقعا موندم

من بچه کرجم

ابیک مولانا بهتر یا ابا؟
دادا
bil:
آقا حمید ، اولویت های بیشتری رو انتخاب نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟
بجز زنجان و شمسی پور و غیرانتفاعی نهاوند هیچ جا رو نزدید
درحالیکه حداقل باهنر شیراز رو حتما میاری انشالله
به نظرم انتخبش کن
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » دوشنبه 4 شهریور 1392, 7:23 pm

rafael957490 نوشته شده:
hamid_parsa نوشته شده:

من بچه کرجم

ابیک مولانا بهتر یا ابا؟
دادا
bil:
آقا حمید ، اولویت های بیشتری رو انتخاب نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟
بجز زنجان و شمسی پور و غیرانتفاعی نهاوند هیچ جا رو نزدید
درحالیکه حداقل باهنر شیراز رو حتما میاری انشالله
به نظرم انتخبش کن
نه انتخاب نکردم
نمیدونم.ولی احتمال داره بزنم شیراز sbl
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 7:34 pm

آقا حمید
اگه میشه کتاب زبان تخصصی رو بزار کنار
خریداریم این کتاب رو + راهنماش
قیمت هر دو رو چند میدی؟؟؟؟؟؟
البته با تخفیف
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

fatemeh143
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fatemeh143 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 8:20 pm

m70 نوشته شده:
fatemeh143 نوشته شده:سلام
لطفا اطلاعاتی در مورد دانشگاه جهرم بدید؟
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی قوچان وآموزشکده فنی و حرفه اي دختران بجنورد خوابگاه میدن
خواهش میکنم سریع تر من هنوز واسه انتخاب شهر تصمیمی نگرفتم
انتخاب هات چقدر پراکنده هست؛ جهرم، قوچان، بجنورد!!!
میدونی این 3تایی ک گفتی هیچکدوم ارزشِ اینو ندارن ک از ی شهر دیگه پاشی بری اونجا. واقعا میگم. مهم خوابگاه نیست ک! این مراکز فقط و فقط برا خود بومی های همینجا خوبه و ب صرفه س. صرفِ اینکه مرکز روزانه س نباید اونجارو انتخاب کنی کلی هزینه های رفتُ آمدُ غذاُ خوابگاهُ چ ُ چ.. سرسام آور میشه همون غیرانتفاعی شهرخودت بری ب صرفه تره!
البته بی انصافی نکنیم قوچان تقریبا خوبه بین این 3تا من خودم کاردانی اونجا بودم، داره پیشرفت میکنه جدیدا هم شده دانشگاه مهندسی فناوری های نوین بجای مجتمع! اما وضعیت خوابگاه ها هرترم داره بدتر میشه تا جاییکه این اواخر اکثر بچه ها تصمیم گرفتن خونه بگیرن یا مثِ من ک نزدیک بودیم رفتُ آمد کنیم! ک خیییلی سخت بود. بجنورد هم ک خودم توو همین شهر زندگی میکنم؛ آموزشکده رو سردرشو دیدم مثِ دبیرستانه! از بچه های خوابگاهی هم پرسیدم هیچکدوم راضی نیستن؛ مث اینکه محدودیت های شدید دارن و ب شدت زیر ذره بین قرارشون میدن توو خوابگاه.
درکل فقط و فقط پیشنهاد من اینه: اگه دانشگاه بزرگ و معتبر نباشه واقعا نمی ارزه از ی شهر دیگه انتخابش کنی. ماشالا توو همه ی شهرا حداقل ی غیر انتفاعی هست عاقلانه همینه ک شهر خودت باشی. سطحِ علمی هم ک چندان فرقی نمیکنه.
آخه شهرکرد اصلا غیر انتفاعی نداره علمی کاربردی هم فقط سخت افزار میگیره که اقای اکبرپور گفتن اصلا سخت افزار نمیرزه که بری
جهرم از نظر مسافت نزدیکترین هست ولی متاسفانه توضیحی داخل سایتش در مورد دانشگاه نداده؟
نظرتون در مورد تربیت حیدریه چیه؟ یا بیرجند؟

peyman0071
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peyman0071 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 8:20 pm

از نظر مالی مشکلی نیست. dan

دوره کاردانی و دولتی رشت تموم کردم danesh

دوری مصیر یکم اذیت میکنه nar

شما بین اینا کدوم و به ترتیب میزدی؟؟ cuf:

ازاد شهر ری-مولانا-ابا-شبانه مشهد-شبانه شیراز. cuf:

مدرک ازاد شهر ری معتبر هست برای سر کار؟ danesh

کاشان کسی اصلا توضیح نداده در مورد دانشگاش!؟

m70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m70 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 8:39 pm

fatemeh143 نوشته شده:
m70 نوشته شده:
fatemeh143 نوشته شده:سلام
لطفا اطلاعاتی در مورد دانشگاه جهرم بدید؟
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی قوچان وآموزشکده فنی و حرفه اي دختران بجنورد خوابگاه میدن
خواهش میکنم سریع تر من هنوز واسه انتخاب شهر تصمیمی نگرفتم
انتخاب هات چقدر پراکنده هست؛ جهرم، قوچان، بجنورد!!!
میدونی این 3تایی ک گفتی هیچکدوم ارزشِ اینو ندارن ک از ی شهر دیگه پاشی بری اونجا. واقعا میگم. مهم خوابگاه نیست ک! این مراکز فقط و فقط برا خود بومی های همینجا خوبه و ب صرفه س. صرفِ اینکه مرکز روزانه س نباید اونجارو انتخاب کنی کلی هزینه های رفتُ آمدُ غذاُ خوابگاهُ چ ُ چ.. سرسام آور میشه همون غیرانتفاعی شهرخودت بری ب صرفه تره!
البته بی انصافی نکنیم قوچان تقریبا خوبه بین این 3تا من خودم کاردانی اونجا بودم، داره پیشرفت میکنه جدیدا هم شده دانشگاه مهندسی فناوری های نوین بجای مجتمع! اما وضعیت خوابگاه ها هرترم داره بدتر میشه تا جاییکه این اواخر اکثر بچه ها تصمیم گرفتن خونه بگیرن یا مثِ من ک نزدیک بودیم رفتُ آمد کنیم! ک خیییلی سخت بود. بجنورد هم ک خودم توو همین شهر زندگی میکنم؛ آموزشکده رو سردرشو دیدم مثِ دبیرستانه! از بچه های خوابگاهی هم پرسیدم هیچکدوم راضی نیستن؛ مث اینکه محدودیت های شدید دارن و ب شدت زیر ذره بین قرارشون میدن توو خوابگاه.
درکل فقط و فقط پیشنهاد من اینه: اگه دانشگاه بزرگ و معتبر نباشه واقعا نمی ارزه از ی شهر دیگه انتخابش کنی. ماشالا توو همه ی شهرا حداقل ی غیر انتفاعی هست عاقلانه همینه ک شهر خودت باشی. سطحِ علمی هم ک چندان فرقی نمیکنه.
آخه شهرکرد اصلا غیر انتفاعی نداره علمی کاربردی هم فقط سخت افزار میگیره که اقای اکبرپور گفتن اصلا سخت افزار نمیرزه که بری
جهرم از نظر مسافت نزدیکترین هست ولی متاسفانه توضیحی داخل سایتش در مورد دانشگاه نداده؟
نظرتون در مورد تربیت حیدریه چیه؟ یا بیرجند؟
یا مولا از شهرکرد میخوای بیای خراسان؟!!!! چ جوری میتونی تحمل کنی؟!! من ک همش 120 کیلومتر فاصله بود مُردم تا این 2سال تموم شد! جهرم هم یکی از دوستام اونجاس البته اون خودش شیرازی هست و خب مسافت خییییلی کمه ولی بازم مینالید، اونجور ک اون درطولِ ترم تعریف میکرد و من مقایسه میکردم نتیجه گرفتم بازم قوچان شَرف داره ب اونجا! امکانات افتضاح هست اصلا جوابگوی انتظاراتِ کسی ک از راهِ دور میاد ب امید ی دانشگاه دولتی نیست ب هیچ عنوان.
تربت حیدریه و قوچانُ جهرمُ اینا همه مثِ هم هستند فرق چندانی ندارن فقط بیرجند دانشگاهِ خوبیه ک اونم برا ما خودِ بیرجند نیس و فردوس هست پس فک نمیکنم اینم خیلی جالب باشه.

manmnam
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: سقز
تماس:

پست توسط manmnam » دوشنبه 4 شهریور 1392, 8:47 pm

آقا محسن جواب سوال منو ندادی ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger 3 پیج قبل سوال پرسیدم
afsaneh moradpour

آواتار کاربر
sophia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Marivan

پست توسط sophia » دوشنبه 4 شهریور 1392, 9:32 pm

درکل فقط و فقط پیشنهاد من اینه: اگه دانشگاه بزرگ و معتبر نباشه واقعا نمی ارزه از ی شهر دیگه انتخابش کنی. ماشالا توو همه ی شهرا حداقل ی غیر انتفاعی هست عاقلانه همینه ک شهر خودت باشی. سطحِ علمی هم ک چندان فرقی نمیکنه.[/quote]
نظرتون در مورد تربیت حیدریه چیه؟ یا بیرجند؟[/quote]

یا مولا از شهرکرد میخوای بیای خراسان؟!!!! چ جوری میتونی تحمل کنی؟!! من ک همش 120 کیلومتر فاصله بود مُردم تا این 2سال تموم شد! جهرم هم یکی از دوستام اونجاس البته اون خودش شیرازی هست و خب مسافت خییییلی کمه ولی بازم مینالید، اونجور ک اون درطولِ ترم تعریف میکرد و من مقایسه میکردم نتیجه گرفتم بازم قوچان شَرف داره ب اونجا! امکانات افتضاح هست اصلا جوابگوی انتظاراتِ کسی ک از راهِ دور میاد ب امید ی دانشگاه دولتی نیست ب هیچ عنوان.
تربت حیدریه و قوچانُ جهرمُ اینا همه مثِ هم هستند فرق چندانی ندارن فقط بیرجند دانشگاهِ خوبیه ک اونم برا ما خودِ بیرجند نیس و فردوس هست پس فک نمیکنم اینم خیلی جالب باشه.[/quote]

خب مجبوریم اگه مسافت هم طولانی باشه بریم دانشگاه روزانه(اگه قبول بشیم)
نمونه ش خودم من ساکن مریوانم باید برم سنندج که غیر انتفاعی داره که فقط هزینه خوابگاه و پول شهریه رو حساب کردم کلا شد 4 میلیون تومن،با هزینه های دیگه کلا میرسه به6یا 7 تومن یا بیشتر
دانشگاه روزانه حتی اگه دور هم باشه هزینه اش نصف این میشه و به صرفه تره.
چقدر استرس داری آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط amians » دوشنبه 4 شهریور 1392, 9:43 pm

دوباره سلام بیاید قول بدیم (البته اگر دوست دارید )اگر هرجای قبول شدیم تو همین پست اعلام کنیم
هم واسه آیندگان خوبه که یه تجربه داشته باشند هم بقیه ببینیم و حسرت بخوریم (مخصوصاً خودم )من خودم حدس میزنم که اینجا قبول شم ----
(موقعی که کسی هیچ کد رشته ای رو قبول نشه جای محل دانشگاه ---- میزارند )
تجربشو داشتم اما نه تو این کنکور درپیتی کاردانی به کارشناسی
تو کنکور کارشناسی دولتی رشته ریاضی
به هر حال هر کجا هستید و میروید (مثلا دانشگاه مورد نظرتون یا سربازی برای من و امثال من که یه شکست به شکست های زندگی شون اضافه شد khk: البته مهم نیست اینا همش میشه تجربه های بی مصرف که با خودمون میگیم شاید یه روزی به درد خورد (اما واسه من که پیش نیومده و فقط روی هم جمع شدند و خاک کارهای اشتباه خودم رو خوردند )اما روحیه پهلوانی کجا رفته ؟ ddn: )موفق و پیروز باشید
پس یادتون نره دیگه اخلاق های دهه 50 رو بزارید کنار الان دیگه رقیب هم نیستیم بای تا اعلام نتایج
goll
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…

آواتار کاربر
sophia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Marivan

پست توسط sophia » دوشنبه 4 شهریور 1392, 9:59 pm

دوستای عزیز من انتخاب رشته کردم اگه میشه نظرتون رو بدید اگه مشکلی داره و فکر میکنید باید جای بعضیشون رو تغییر بدم، من شناخت زیادی به بیشتر این دانشکده ها نداشتم و همینطوری اونا رو انتخاب کردم
1زنجان
2کرمان
3شاهرود
4بجنورد
5تربت
6بجنورد
7بیرجند
8سیرجان
9قوچان
10غیرانتفاعی سنندج
11غیر انتفاعی کرمانشاه
چقدر استرس داری آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

iviaziyar
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد

پست توسط iviaziyar » دوشنبه 4 شهریور 1392, 10:08 pm

peyman0071 نوشته شده:از نظر مالی مشکلی نیست. dan

دوره کاردانی و دولتی رشت تموم کردم danesh

دوری مصیر یکم اذیت میکنه nar

شما بین اینا کدوم و به ترتیب میزدی؟؟ cuf:

ازاد شهر ری-مولانا-ابا-شبانه مشهد-شبانه شیراز. cuf:

مدرک ازاد شهر ری معتبر هست برای سر کار؟ danesh

کاشان کسی اصلا توضیح نداده در مورد دانشگاش!؟
مشهد شبانه اش کجا بود ها فقط غیرانتفاعی داره مهندس!!!!

m70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m70 » دوشنبه 4 شهریور 1392, 10:11 pm

sophia نوشته شده:دوستای عزیز من انتخاب رشته کردم اگه میشه نظرتون رو بدید اگه مشکلی داره و فکر میکنید باید جای بعضیشون رو تغییر بدم، من شناخت زیادی به بیشتر این دانشکده ها نداشتم و همینطوری اونا رو انتخاب کردم
1زنجان
2کرمان
3شاهرود
4بجنورد
5تربت
6بجنورد
7بیرجند
8سیرجان
9قوچان
10غیرانتفاعی سنندج
11غیر انتفاعی کرمانشاه
قوچان از بجنورد بهتره؛ البته آموزشکده هاشون منظورم هست نه خودِ شهر!:) بقیه رو اطلاعی ندارم.

قفل شده