بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط z_ghasemi » چهارشنبه 6 شهریور 1392, 11:17 pm

بچه ها تو سایت دانشگاه آزاد اون بخشی ک نوشته بدون آزمون و اونی ک گفته مخصوص داوطلبان ممتاز شامل کیا میشه؟
ما باید کادر اول خط دومو(کارت اعتباری انتخاب رشته ی آزمون کارشناسی ناپیوسته )انتخاب کنیم؟

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_ghasemi » چهارشنبه 6 شهریور 1392, 11:19 pm

دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب دقیقا کجا میشه؟کسی اطلاع داره؟

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » چهارشنبه 6 شهریور 1392, 11:29 pm

با سلام و احترام ؛
خوزستان ===> اهواز ===> هیچ رشته ای در دانشگاه ازاد و جهاد دانشگاهی در کنکور امسال (( کامپیوتر )) نداره.باعت تاسف داره.
منظورم پذیرش بدون کنکور است.

با تشکر فراوان
موفق و موید باشید
به امید ارزوی موفقیت برای تمام ایرانیان
انشالله
محمود
دوست پیمان
..................................................... امضا نداریم .....................................................

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » چهارشنبه 6 شهریور 1392, 11:32 pm

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 1392
http://78.109.199.221/Loader.aspx

به سیستم انتخاب رشته الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی خوش آمدید.
جهت استفاده از سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد میبایست حداقل از مرورگر Internet Explorer نسخه 6.0 یا بالاتر و یا مرورگر FireFox نسخه 3.5 یا بالاتر استفاده نمایید.
در طی مراحل انتخاب رشته از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
در صورتی که در مراحل انتخاب رشته در سیستم به مشکلی برخورد نمودید، پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل انتخاب رشته را آغاز نمایید.
پس از پرکردن فرمهای انتخاب رشته، سیستم پیش از ثبت نهایی، پیش نمایش اطلاعات را جهت بررسی صحت آن، به شما نمایش خواهد داد.
در پایان مراحل انتخاب رشته و در صفحه ثبت نهایی، سیستم به شما «رسید انتخاب رشته» خواهد داد. این صفحه را چاپ کرده تا در صورت بروز مشکل همراه خود داشته باشید.

توجه داشته باشید که انتخاب رشته شما زمانی انجام گرفته است که از سیستم «رسید انتخاب رشته» دریافت نمایید.

پس از پایان مراحل انتخاب رشته جهت خروج از برنامه حتما بر روی دکمه خروج در قسمت پايين منوي سمت راست صفحه کلیک نمایید .
در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید به ترتیب ذیل عمل نمایید:

الف : مشکل در روند انتخاب رشته اینترنتی: مراجعه به بخش «پاسخگویی به سوالات» از منوی سمت راست صفحات

ب : هر گونه سوال در مورد شرایط و ضوابط انتخاب رشته: مراجعه به «سیستم پاسخ گویی به سوالات» و یا تماس با شماره تلفن های مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی:
235330 (12 خط)

داوطلب گرامی، توجه داشته باشید که تنها یکبار می توانید انتخاب رشته نمایید و پس از آن امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

ضمن آرزوي توفيق براي شما داوطلبان گرامي كه در آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 92 شركت نموده ايد نظر عزيزان را به نكاتي چند در خصوص انتخاب رشته و نحوه گزينش علمي معطوف مي دارد :

داوطلبان مجاز به انتخاب حداكثر 10 رشته/محل از رشته هاي مجموعه امتحاني خود مطابق كد رشته امتحاني مندرج در دفترچه شماره يك اين آزمون مي باشند از آنجايي كه دانشگاه آزاد اسلامي مجري برخي از رشته هاي اين آزمون نمي باشد لذا به داوطلبان اكيداً توصيه مي گردد قبل از تهيه كارت اعتباري انتخاب رشته با مراجعه به جدول رشته/محل هاي دوره با آزمون اين مقطع از داير بودن رشته مورد تقاضاي خود در دانشگاه آزاد اسلامي اطمينان حاصل نمايند.
گزينش علمي در اين آزمون صرفاً براساس نمره كل داوطلب انجام خواهد شد و درج يك رشته/محل در انتخاب اول داوطلب هيچ گونه مزيت رقابتي براي وي ايجاد نخواهد كرد لذا به داوطلبان توصيه مي شود صرفاً براساس علاقه خود به رشته هاي داير و امكان تحصيل در واحد دانشگاهي مورد نظر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.
داوطلبان در انتخاب رشته/محل هاي خود به جنس پذيرش رشته ها و قيد پذيرش بومي خواهران در برخي از محل هاي دانشگاهي در جدول رشته/محل های دانشگاهی مشخص شده است دقت نمايند.
داوطلبان لازم است در انتخاب رشته/محل ها، توضيحات قسمت پنجم دفترچه راهنماي شماره يك اين آزمون را در خصوص شرايط و ضوابط اختصاصي پذيرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي مجدداً مطالعه نموده و در انتخاب رشته لحاظ نمايند.
آن دسته از داوطلباني كه حائز شرايط استفاده از سهميه «بسيجي فعال» و يا «همسر و فرزند جانباز 25 تا 49 درصد» مي باشند لازم است در فرم انتخاب رشته و در محل مربوطه تمايل خود جهت استفاده از اين سهميه ها را اعلام نمايند.
بسيجي فعال : براساس مصوبه هيأت محترم وزيران در جلسه مورخ 28/4/77 بسيجياني كه حائز شرايط آئين نامه اجرايي ماده «201» باشند، مشمول قانون ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور مصوب سال 1376 و آئين نامه اجرايي آن هستند.
تذكر 1 : واجدين شرايط استفاده از سهميه بسيجي فعال، فقط يك بار حق استفاده از سهميه مزبور را در صورت قبولي و ثبت نام دارند بنابراين داوطلباني كه قبلاً در هر يك از مقاطع تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي از سهميه مذكور استفاده كرده و ثبت نام نموده باشند حق استفاده مجدد از آن را ندارند.
تذكر 2 : داوطلبان واجد شرايط استفاده از سهميه بسيجي فعال، جهت برخورداري از اين امتياز به منظور پذيرش در آزمون در حد ظرفيت مصوب سهميه ها، مي بايست 90 درصد نمره كل آخرين فرد پذيرفته شده عادي (بدون سهميه) در رشته هاي كارشناسي را كسب نمايند.
تذكر 3 : دريافت كد رهگيري از مراكز سپاه و درج آن در فرم ثبت نام اينترنتي براي متقاضيان استفاده از سهميه بسيجي فعال اجباري است.
جانبازان : همسران و فرزندان جانبازان با جانبازي 25 تا 49 درصد نيز مي توانند با انتخاب گزينه مربوط در فرم ثبت نام اينترنتي از سهميه جانبازان استفاده نمايند.

جدول زمانی:

مهلت انتخاب رشته تا ساعت 24 روز شنبه مورخه 16ر06ر92 خواهد بود.
..................................................... امضا نداریم .....................................................

peyman0071
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peyman0071 » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 12:27 am

سلام به همه میشه سریع جوابمو بدید؟خیلی ممنون

اولا که غیر انتفاعی ابیک برم یا ازاد واحد اسلامشهر؟

اسلامشهر بدرد میخوره؟

از نظر هزینه میشه بگید شهریه ثابت چنده؟ممنوم

آواتار کاربر
Armin.Sheikh
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Armin.Sheikh » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 7:01 am

z_ghasemi نوشته شده:دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب دقیقا کجا میشه؟کسی اطلاع داره؟
http://www.shimanaa.com/main/uploadfile ... /azad2.pdf

عزیز من این لینک گیر آوردم که آدرس ها رو توش داره البته بازم حتماً از بقیه بپرس تا مطمئن بشی که درسته

آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط amians » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 9:35 am

نبرد
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…

آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط amians » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 9:40 am

peyman0071 نوشته شده:سلام به همه میشه سریع جوابمو بدید؟خیلی ممنون

اولا که غیر انتفاعی ابیک برم یا ازاد واحد اسلامشهر؟

اسلامشهر بدرد میخوره؟

از نظر هزینه میشه بگید شهریه ثابت چنده؟ممنوم
ناراحت نشی ها این نظر منه
اگر پولش واست مهم نیست برو آزاد
ولی در کل هیچ کدومش به نظر من خوب نیست
شهریه ثابتو نمیدونم اما کلا ترمی بالای ا تومن در میاد
احتمالا ثابتش 600 به بالاست
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…

mojtaba64
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mojtaba64 » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 10:30 am

از سایت خودشون پیدا کن.

انتهای خیابان پیروزی - بلوار ابوذر - بعد از پل چهارم - 45 متری آهنگ

http://www.azad.ac.ir/?siteid=1&pageid= ... showitem=2

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:12 pm

milad993d نوشته شده:سلام دوستان
میگم که تا آخر شهریور بگیریم بخوابیم خسته میشیم خوب. (دو سال کاردانی خوابیدیم بسه دیه) nisdh
میگن که تو کارشناسی چند تا ریاضی غول هست که بدبخت میکنه آدم رو، راسته؟ میشه پاس کرد؟ khk:
معماری کامپیوتر چجوریه؟ من از مدار منطقی فقط سیستم اعداد و جدول کارنو بلدم، اسمبلی هم یادم رفته، اینا کفایت میکنه؟ یا برم رو اینا کار کنم cuf:

آقا میشه بگین که اونتو چیا میخوان بگن شبکه داره؟؟؟ طراحی وب شی؟؟؟ امنیت و سکوریتی وب و شبکه و .... شی؟؟؟ بیشتر ازینا دوس دارم yes:
بله دروس معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی که معمولا آخرین درسای هستند که بچه ها پاس می کنند :)))

معماری پیش زمینه مدار منطقی می خواد
دروسی که نام بردی مثل وب و شی گرایی و شبکه همگی اختیاری هستند
دروس اصلی اکثرا مفهومی و تحلیلی هستند مثل طراحی الگوریتم - نظریه زبان ها و ماشین ها - هوش مصنوعی - شبیه سازی کامپیوتری و....

ghandrz
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

دانشگاه باهنر کرمان(دانشکده صنعت و معدن زرند)

پست توسط ghandrz » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:15 pm

من خودم با رتبه 700 شبانه باهنر کرمان قبول شدم، کلاسها زرند برگزار شد، من خودم تا این ترم که ترم آخرمه و 6 واحد برام بیشتر نمونده رتبه الف ورودی خودمون بودم، این ترم تقاضای مهمان دادم میرم دانشگاه رازی کرمانشاه دو تا درسم رو میگیرم، و اما در مورد دانشگاه به شدت دانشگاه سطح پایین، شهر کاملا سنتی با فرهنگ خیلی پایین در حدی که وقتی ما با مانتو معمولی بیرون میرفتیم کل مردم نگامون میکردن، براشون زنان مانتویی خیلی عجیبه، کلا اگه از فرهنگ مردمش بیشتر نگم بهتره، چون ته خط فقر فرهنگ بسر میبرن، البته اینم بگم که خودشون فکر میکنن ، اونجا بریتانیای کوچکه، و زیباتر از اونجا وجود نداره!!!! از استادای محترمش که بگم: ترم 3 که همین ترم پیش من بود 20 واحد برداشتم که فقط 3 واحدش با ناصر اسدی بود و 2 واحدش با سهرابی بقیش رو نگین السادات نعمت الهی درس میداد!!! looc
ناصر کاملا آدم بی شخصیتیه که به خانمها خیلی توهین میکنه، و پروژ هاش پوست آدمو میکنه و فقط جواب دادن پروژه براش مهمه و اصلا نمیفهمه اگه پروژت رو خودت ننویسی fekr
نگین که بحثشو نکنم بهتره، ان ترم به خاطر بارداری نمیاد yes:
تنها استاد باشخصیت اینجا شیخی ه ، خوابگاه به خانمهای شبانه هم میدن ، اونجا نه سایت درست وحسابی داره نه اینترنت درست و حسابی، به پسرای شبانه خوابگاه نمیدن، میتونید برید تو شهر خونه بگیرید ، قیمت چندانی نداره، اگه بخوایید از دانشگاه برید تو شهر برا خرید باید آژانس بگیرید که فکر کنم 2500 رفت و2500 برگشت، البته سرویس هم داره که یه اتوبوس ویه مینی بوس درب وداغونه، که دختر و پسر مثل گوشت قربونی رو هم آویزون میشن، یه چیز جالب واونم اینکه تو این دانشگاه پسرا به دخترا متلک میگن اینقدر جو صمیمیه که فکر میکنید ، رفتین در گاراژ یا میدون بار ger
چند تا استاد تازه کار از ترم قبل آوردن که هیچ کدوم بلد نیستن درس بدن، چون هیچ استادی که سابقه تدریس داره حاضر نمیشه بیادتو این دانشگاه، حراست دانشگاه (همتی) همین رو بگم که به یکی از خانمها که داشت به خاطر حجابش تذکر میداد، بهش گفت من به این سن 40 سال رسیدم هنوز خواهرم چادرشو جلو من در نیاورده!!! str:
رییس دانشگاه هم راحت میشینه و به حرفات گوش میده و وقتی درخواستت مربوط باشه به اینکه دانشگاه مجبور باشه پول خرج کنه حتی در حد 5000 تومن آنگاه جلالی فر دچار سکته قلبی میشه، یه نگهبان دانشگاه هم به اسم میرزایی داره که در نهایت خل بودن هر نوع اذیت و بی ادبی به دانشجو ها میکنه، هیچ کی هم جلو دارش نیست چون پشتش به حراست و رییس گرمه، ولی من یه دفع حسابی حالشو گرفتم، جای همتون خالی dan
اینم لینک گروه بچه ها تو fb
https://www.facebook.com/groups/114639378708756/
آخرین ویرایش توسط ghandrz در پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:31 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_ghasemi » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:16 pm

Armin.Sheikh نوشته شده:
http://www.shimanaa.com/main/uploadfile ... /azad2.pdf

عزیز من این لینک گیر آوردم که آدرس ها رو توش داره البته بازم حتماً از بقیه بپرس تا مطمئن بشی که درسته
مرسی از لطفتتون

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_ghasemi » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:22 pm

بچه ها کسی میدونه غیرانتفاعی آل طه چطوریه؟ من احتمالا اونجا قبول شم .حس میکنم خیلی ب درد نخوره ha: ha: .آره؟
میتونم از اونجا انتقالی بگیرم واسه علم و فرهنگ؟ bale bale

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: دانشگاه باهنر کرمان(دانشکده صنعت و معدن زرند)

پست توسط z_ghasemi » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:31 pm

ghandrz نوشته شده:من خودم با رتبه 700 شبانه باهنر کرمان قبول شدم، کلاسها زرند برگزار شد، من خودم تا این ترم که ترم آخرمه و 6 واحد برام بیشتر نمونده رتبه الف ورودی خودمون بودم، این ترم تقاضای مهمان دادم میرم دانشگاه رازی کرمانشاه دو تا درسم رو میگیرم، و اما در مورد دانشگاه به شدت دانشگاه سطح پایین، شهر کاملا سنتی با فرهنگ خیلی پایین در حدی که وقتی ما با مانتو معمولی بیرون میرفتیم کل مردم نگامون میکردن، براشون زنان مانتویی خیلی عجیبه، کلا اگه از فرهنگ مردمش بیشتر نگم بهتره، چون ته خط فقر فرهنگ بسر میبرن، البته اینم بگم که خودشون فکر میکنن ، اونجا بریتانیای کوچکه، و زیباتر از اونجا وجود نداره!!!! از استادای محترمش که بگم: ترم 3 که همین ترم پیش من بود 20 واحد برداشتم که فقط 3 واحدش با ناصر اسدی بود و 2 واحدش با سهرابی بقیش رو نگین السادات نعمت الهی درس میداد!!! looc
ناصر کاملا آدم بی شخصیتیه که به خانمها خیلی توهین میکنه، و پروژ هاش پوست آدمو میکنه و فقط جواب دادن پروژه براش مهمه و اصلا نمیفهمه اگه پروژت رو خودت ننویسی fekr
نگین که بحثشو نکنم بهتره، ان ترم به خاطر بارداری نمیاد yes:
تنها استاد باشخصیت اینجا شیخی ه ، خوابگاه به خانمهای شبانه هم میدن ، اونجا نه سایت درست وحسابی داره نه اینترنت درست و حسابی، به پسرای شبانه خوابگاه نمیدن، میتونید برید تو شهر خونه بگیرید ، قیمت چندانی نداره، اگه بخوایید از دانشگاه برید تو شهر برا خرید باید آژانس بگیرید که فکر کنم 2500 رفت و2500 برگشت، البته سرویس هم داره که یه اتوبوس ویه مینی بوس درب وداغونه، که دختر و پسر مثل گوشت قربونی رو هم آویزون میشن، یه چیز جالب واونم اینکه تو این دانشگاه پسرا به دخترا متلک میگن اینقدر جو صمیمیه که فکر میکنید ، رفتین در گاراژ یا میدون بار ger
چند تا استاد تازه کار از ترم قبل آوردن که هیچ کدوم بلد نیستن درس بدن، چون هیچ استادی که سابقه تدریس داره حاضر نمیشه بیادتو این دانشگاه، حراست دانشگاه (همتی) همین رو بگم که به یکی از خانمها که داشت به خاطر حجابش تذکر میداد، بهش گفت من به این سن 40 سال رسیدم هنوز خواهرم چادرشو جلو من در نیاورده!!! str:
رییس دانشگاه هم راحت میشینه و به حرفات گوش میده و وقتی درخواستت مربوط باشه به اینکه دانشگاه مجبور باشه پول خرج کنه حتی در حد 5000 تومن آنگاه جلالی فر دچار سکته قلبی میشه، یه نگهبان دانشگاه هم به اسم میرزایی داره که در نهایت خل بودن هر نوع اذیت و بی ادبی به دانشجو ها میکنه، هیچ کی هم جلو دارش نیست چون پشتش به حراست و رییس گرمه، ولی من یه دفع حسابی حالشو گرفتم، جای همتون خالی dan

اینجا ک گفتی دانشگاس؟؟؟؟ looc looc looc

ghandrz
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

Re: دانشگاه باهنر کرمان(دانشکده صنعت و معدن زرند)

پست توسط ghandrz » پنج‌شنبه 7 شهریور 1392, 1:36 pm

z_ghasemi نوشته شده:
ghandrz نوشته شده:من خودم با رتبه 700 شبانه باهنر کرمان قبول شدم، کلاسها زرند برگزار شد، من خودم تا این ترم که ترم آخرمه و 6 واحد برام بیشتر نمونده رتبه الف ورودی خودمون بودم، این ترم تقاضای مهمان دادم میرم دانشگاه رازی کرمانشاه دو تا درسم رو میگیرم، و اما در مورد

اینجا ک گفتی دانشگاس؟؟؟؟ looc looc looc
خودتو قضاوت کنید ما چی کشیدیم در ضمن سایت خوابگاه که من خودم مسیولش بودم: 6 سیستم که دو تاش رم دو گیگ داشت سه تاش رم 512 !!! ger
سی پی یو نفتی، دو تاش که هاردش سوخته بود یکیش از بس سیستمش پایین بود که بالا نمیومد البته با ویندوز xp چون هیچی جواب نمیداد هیچ سیستمی دی وی دی رام نداره باید فلش وصل کنی و اونم اگه بشناسه چون پورتهای usb همشون خرابن، فقط به این امید اونجا درس خوندیم که مهر باهنر تو مدرکمون، الان خیلی خوشحالم که این ترم اونجا نیستم ssb:

قفل شده