بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط rafael957490 » جمعه 22 شهریور 1392, 4:51 am

سلام
آگاه باشید که با یاد خداست که قلوب مومنین آرام می گردد
قابل توجه دوستانی که ترم 3 یا ترم 4 کاردانی پیوسته هستن
قرار هستش که یه تاپیک برای دعوت از کسانی که میخواهند در کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته در اواخر شهریور توسط بنده زده بشود
هر که حاضره
یک یا علی بگه و اعلام آمادگی کنه ، لازم به ذکره که در این تاپیک که قرار زده بشود هر جا و در هر درس و در هر مبحثی که اشکال داشتید مطرح کنید که من و سایر دوستان عزیز تا جایی که در توان داشته باشیم به او کمک خواهیم کرد
آخرین ویرایش توسط rafael957490 در جمعه 24 مرداد 1393, 1:44 pm، در مجموع 24 بار ویرایش شده است.
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
arghavan7171
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کنکور 93 و دوستان اعلام آمادگی کنند

پست توسط arghavan7171 » جمعه 22 شهریور 1392, 11:38 am

rafael957490 نوشته شده:سلام
قرار هستش که یه تاپیک برای دعوت از کسانی که میخواهند در کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته در اواخر شهریور توسط بنده زده بشود
هر که حاضره
یک یا علی بگه و اعلام آمادگی کنه ، لازم به ذکره که در این تاپیک که قرار زده بشود هر جا و در هر درس و در هر مبحثی که اشکال داشتید مطرح کنید که من و سایر دوستان عزیز تا جایی که در توان داشته باشیم به او کمک خواهیم کرد
یــــــــــــــــــــــــــــــا علــــــــــــــی
از من میشنوید فقــــــــــــــــــــــــــــــــــط خوب خوب نکته های کنکورهای سال قبل رو خــــــــــــوب بخونید بیشتر سوالای کنکور تکرارین!!حتی اگه بعضی از سوالا رو یاد نگرفتی حفظشون کن rooz dan bale
تولد انسان مانند روشن شدن كبريتی است و مرگش خاموشی آن!
بنـــــــــگر در اين فاصـــــــله چـه كـــــــــردی ؟!!!
گــــــــرمـا بخـشـــــيدی يا.....ســـــوزانــدی ؟

mina-life

پست توسط mina-life » جمعه 22 شهریور 1392, 12:47 pm

خیلی خیلی خوشحالم که یه همچین تاپیکی گذاشین.
اعلام آمادگی میکنم.
سمیه نجف آباد - اصفهان درس میخونم رشته نرم افزار کامپیوتر و میخام که تهران شریعتی قبول بشم.
بگین که چطوری برنامه ریزی کنیم که با توجه به درسای ترم هر دو رو خوب پیش ببریم.
سپاس

manoto1371
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط manoto1371 » جمعه 22 شهریور 1392, 2:50 pm

mina-life نوشته شده:خیلی خیلی خوشحالم که یه همچین تاپیکی گذاشین.
اعلام آمادگی میکنم.
سمیه نجف آباد - اصفهان درس میخونم رشته نرم افزار کامپیوتر و میخام که تهران شریعتی قبول بشم.
سپاس
با یاد خدا و با سلام .. goll
تنها خواستم این نکته را یاد آوری کنم که برنامه ریزی کاملا شخصی است و اینکه در بحث برنامه ریزی شما گرفتاری و مشکلات خودتان را دارید پس سعی کنید همیشه کارهای خود را با برنامه ریزی شخصی پیش ببرید .
پاسخ نهایی : آیا واقعا وقتی برنامه ریزی شخصی هم برای خود میکردید میتوانستید واقعا به آن عمل کنید ؟
پیروز و سربلند باشید . shad
نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

manoto1371
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط manoto1371 » جمعه 22 شهریور 1392, 2:55 pm

arghavan7171 نوشته شده:
هر که حاضره
از من میشنوید فقــــــــــــــــــــــــــــــــــط خوب خوب نکته های کنکورهای سال قبل رو خــــــــــــوب بخونید بیشتر سوالای کنکور تکرارین!!حتی اگه بعضی از سوالا رو یاد نگرفتی حفظشون کن rooz dan bale
دوست عزیز خواندن و مطالعه دروس برای کنکور بستگی به هدف دارد ، دوستانی که هدف بلندی برای تحصیل و ادامه تحصیل دارند قطعا دروس کنکور را خوب مطالعه و نکات را از روی دروس یاد بگیرید .
البته یقینا و حتما سوالات کنکورهای سال قبل را مطالعه کنید که تجربه ثابت کرده حتی سوالات سال های قبل در کنکورها دائما تکرار می شود .
دروسی هستند که شما بعضی از مسائل آن را در همین تست ها یاد می گیرید .
به طور مثال دروس برنامه نویسی پیشرفته ...
موفق و سربلند باشید ... str:
نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » جمعه 22 شهریور 1392, 6:25 pm

arghavan7171 نوشته شده:
هر که حاضره
سلام
ممنون از مشاوره خوب شما دوست عزیز
سوالات تکراری برمی گرده به این که منابع حدود 7 ساله تغییر نکردن
به همین خاطر
به هر حال ممنون goll

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » جمعه 22 شهریور 1392, 6:30 pm

اعلام آمادگی میکنم.
سپاس
من هم از آشنایی با شما دوست عزیز خیلی خیلی خرسندم
منم محمد -دزفول درس میخونم همین نرم افزار رو و دوست دارم باهنر شیراز قبول بشم
در مورد مشاوره ، بزارید کاملا تاپیک داغ بشه
بعدش در خدمت شما خواهیم بود
راستی
عضویت شما را به سایت کارشناسی تبریک میگم goll goll

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » جمعه 22 شهریور 1392, 6:31 pm

manoto1371 نوشته شده:
اعلام آمادگی میکنم.
سپاس
تنها خواستم این نکته را یاد آوری کنم که برنامه ریزی کاملا شخصی است و اینکه در بحث برنامه ریزی شما گرفتاری و مشکلات خودتان را دارید پس سعی کنید همیشه کارهای خود را با برنامه ریزی شخصی پیش ببرید .
پاسخ نهایی : آیا واقعا وقتی برنامه ریزی شخصی هم برای خود میکردید میتوانستید واقعا به آن عمل کنید ؟
پیروز و سربلند باشید . shad
سلام بر دوست عزیز manoto1371
سخن بسیار خوبی گفتید
هر کسی یه برنامه ی خاص و روش خاصی داره بله همینطوره هر کس باید برنامه رو شخصی برداره و بسیار مشکله تطابق آن با برنامه ی دیگر دوستان

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: زاهدان
تماس:

پست توسط اقبال » شنبه 23 شهریور 1392, 3:55 am

سلام بچه ها خوب هستید نام و نام خانوادگی من:اقبال عیسی زایی دانشجوی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد زابل هستم ترم پیش درسم رو تمام کردم و با معدل 15.37 فارغ التحصیل شدم کنکور امسال رو شرکت کردم به نظرم اسون بود ولی من خراب کردم میخوام واسه کنکور سال بعد بخونم هدفم فقط دانشگاه زنجان هستش به امید خدا.دوستان منابع من واسه کنکور اینه به نظرتون کدوم کتابای انتشارات رو واسه کنکوربخونم ایا به نظرتون کامل هستش. واسه ازمون ها ازمایشی کدوم موسسه ثبت نام کنیم. دوستان من در درس مدار خیلی ضعیف هستم میخام شما راهنماایم کنید و یه برنامه ریزی توپ واسه خودمون بنویسیم تا روز کنکور. انشالله چندم شروع واسه درس خوندن میکنید.

راستی بچه ها منابع من واسه کنکور امسال اینه
معارف اسلامی یا اندیشه 1 انتشارات گسترش علوم پایه
ادبیات :گسترش علوم پایه
زبان عمومی:واژگان گسترش علوم پایه
ریاضی و امار:گسترش علوم پایه
زبان تخصصی: گسترش علوم پایه
مدار منطقی سه تا کتاب دارم:درس و کنکور مدارمنطقی گسترش علوم پایه
مدارمنطقی: انتشارات مدرسان شریف
مدارمنطقی :انتشارات الماس دانش نویسندشمهندس ابوذرشکوری
زبان c:انشارات گسترش علوم پایه
زبان++c:انتشارات گسترش علوم پایه
زبان برنامه نویسیc/++c:مدرسان شریف
زبانc/++c:انتشارات شیرافکن
سیستم عامل:انتشارات گسترش علوم پایه
سیستم عامل:انتشارات مدرسان شریف
سیستم عامل:انتشارات شیرافکن
ذخیره و بازیابی اطلاعات:انتشارات گسترش علوم پایه
ذخیره و بازیابی اطلاعات: انتشارات مدرسان شریف
ذخیره و بازیابی اطلاعات:انتشارات شیرافکن
ساختمان داده:انتشارات گسترش علوم پایه
ساختمان داده:انتشارات مدرسان شریف
rooz goll goll goll

sorme
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sorme » شنبه 23 شهریور 1392, 12:32 pm

سلام به همه دوستان گلم goll
منم ترم سه نرم افزار هستم از همین الان امادگی خودمو اعلام میکنم و میگم همه جوره برای قبولی در کنکور 93 حاضرم dan
با علـــــــــــــــــــــــــی danesh

maryam-5

پست توسط maryam-5 » یک‌شنبه 24 شهریور 1392, 7:10 pm

منم ترم سه حسابداری دانشگاه شریعتی اگه خدا بخواد و استادا یاری کنن کنکور 93 شرکت میکنم و میخوام جایی غیر از شریعتی توی تهران یا شهرای اطراف قبول بشم
اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم goll

sajjadnajafi

پست توسط sajjadnajafi » دوشنبه 25 شهریور 1392, 11:15 am

سلام دوستان؛
بنده هم به احتمال زیاد باید کنکور کارشناسی بدم اما مسئله مهم این هست که کاملا گیج هستم!! fekr looc
1.نمیدونم حدودا کی برای ثبت نام باید اقدام کنم.. آزمونش کی هست؟2. آزمون علمی کاربردی کی هست(حدودا)؟ 3.نمیدنم آیا مدرکم تا ترم تابستون دیگه میتونم بگیرم!.. نمیدونم آیا برای ثبت نام باید مدرک ارائه بشه یا پس از اعلام نتایج و رفتن برای ثبت نام در دانشگاه جدید باید مدرک ارائه بشه.. 4.نمیدونم آیا کنکور کارشناسی هم مثل کنکور سراسری هست که اول آزمون بعد انتخاب دانشگاه و رشته و گرایش و.. هست یا قبلش.. 5.آیا هر رشته از زیر شاخه های کامپیوتر آزمون جداگونه ای دارن؟.. مثلا من که آی تی هستم باید آی تی کنکور بدمو رفیقم که نرم افزاره باید کنکور نرم افزار بده؟ .. 6.نمیدونم تو کنکور کارشناسی مثل سراسری هر دانشگاهی بخوای میشه انتخاب کرد(ینی امکان انتخاب هر دانشگاهی هست؟و تا چند انتخاب؟).. 7.نمیدونم کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رو من هم میتونم شرکت کنم یا نه؟!(آخه من میخوام از دانشگاه پیام نور کاردانی بگیرم بعد کنکور کارشناسی بدم) .. 8.نمیدونم آیا قبولی در این کنکور هم مثل سراسری کار بسیارسختی هست یا سختی آزمون کمتر هست؟.. fekr
9.نمیدونم آزمون پودمانی دانشگاه علمی کاربردی با آزمون کارشناسی مهارتی اون چه فرقی داره..؟
10.تا چه رتبه هایی توی دانشگاه های دولتی قبول میشن؟!
با چه درصدی؟!
پیشاپیش از راهنمایی های شما دوستان سپاسگذارم bale

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » سه‌شنبه 26 شهریور 1392, 3:30 am

سلام خدمت شما دوست گرامی خوشحال میشم جهت قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی کمکتون کنم goli

دوست من متاسفانه اسم و فامیل تون رو نمیدونم goll

من اقبال عیسی زائی فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر هستم danesh

جا دارد از دوست خوبم اقای محمد تشکر کنم تا این پیک رو به وجود اوردن تا همه عزیزان دورهم درس بخونیم goll goll

بله شما باید دوست عزیز در کنکور کاردانی به کارشناسی سال آینده یعنی کنکور سال 1393 شرکت کنید.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر امسال فکر کنم مثل سال پیش تو اسفند ماه باشه چون کنکور سال 92-1391 در تاریخ 1392,12,06تا 1392,12,12 وبا تمدید 3 روزه بوده و تاریخ ازمونش هم در 1392,05,24 بود .2: فکر کنم دیگه کنکور علمی کاربردی ترمی و پودمانی حذف شده و فقط پذیرش در دو مقطع ترمی و پودمانی در مهر و بهمن ماه دارد بدون کنکور باشه که مهرماه مخصوص ترمی و بهمن ماه واسه پودمانی هستش مهر ماه واسه کسانی که کارت نظام وظیفه ندارن و پذیرش بهمن ماه واسه کسانی که کارت پایان خدمت دارن هستش.3: اون رو بستگی به خودت داره که تا الان در طول ترم چند واحد پاس کردی یا چند ترم دیگه در دانشگاه مشغول به تحصیل هستی باید خودت حساب کنی یا باید بری قسمت اداری دانشگاه اموزش حرف بزنی در موقعه قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی باید گواهی پایان دوره کاردانی به دانشگاه مقصد یعنی در مقطع کارشناسی که در دانشگاه مورد نظرقبول شدی حتما ارائه بدی در غیراینصورت قبولی لغو میشه یا نهایتا تا بهمن ماه مدرک رو بگیری .4:بله دوست عزیز کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی در برگزاری ازمون هیچ گونه فرقی با کنکور سراسری ندارد فقط باید به این نکته اشاره کنم که در کنکور سراسری اول داوطلب ازمون رو شرکت می کنه بعد از یک ماه کارنامه اولیه روی سایت قرار گرفته میشه و انتخاب رشته می کند اما درمورد کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی اول داوطلب در ازمون شرکت می کند با توجه زمان لازم برای ارائه کارنامه اولیه به داوطلبان وجود ندارد کلیه شرکت کنندگان با توجه به زمانی که توسط سازمان سنجش در اطلاعیه خاص در اختیار داوطلبان گذاشته میشه کلیه شرکت کنندگان چه مجاز شدگان و چه کسانی در ازمون مجاز نشدن می توانند انتخاب محل های مورد نظر رو انجام بدن و بعد از یک ماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان در سایت قرار خواهد گرفت اما در مورد انتخاب رشته دوگروه باید این نکته را گرفت که انتخاب رشته کنکور سراسری با کاردانی به کارشناسی خیلی فرق میکند مجاز شدگان گروه ریاضی می توانند با توجه به علاقه خود در یک یا چند رشته مثلا گروه ریاضی مثل برق-مکانیک -کامپیوتر یا عمران رو انتخاب کنند و بدون محدودیت و در نهایت در یکی از زیر گروه های مورد نظر قبول شوند اما در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی می توانم این رو بگم که داوطلبان گروه کامپیوتر می توانند فقط زیر گروه نرم افزار و سخت افزار رو شرکت کنند ودر صورت علاقه در یک رشته دیگر مثلا مهندسی برق یا مکانیک باید یک رشته دیگر را ثبت نام کنند در صورت قبولی در دانشگاه با توجه به یک سری پیشنیاز که در دوره کارشناسی باید پاس شود توسط مدیرگروه یا اموزش ارائه میشود و دانشجو موظف به پاس کردن پیش نیازها هستند.5:متاسفانه در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دولتی در رشته it کنکور جداگانه ای برگزار نمیشودو دانشجوهای مقطع کاردانی itباید در زیر گروه کامپیوتر سخت افزار یا نرم افزار شرکت کنند البته دانشگاه ازاد اسلامی و علمی کاربردی پذیرش دانشجو در رشته it را دارند ولی در دولتی متاسفانه کنکور جداگانه ای نیست.6:بله در کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی میتوانید در زیر گروه کامپیوتر که 210 می باشدانتخاب کنند ودر مورد ترتیب انتخاب چه روزانه و چه شبانه وغیرانتفاعی فقط مجاز به 50 اولویت می باشید و بیشتر از این 50 اولویت وجود ندارد.7: بله شما می توانید در کنکور مورد دلخواه چه دولتی چه علمی کاربردی و غیرانتفاعی و دانشگاه ازاد وحتی پیام نور هم شرکت کنید و برایتان در هنگام ثبت نام مشکلی به وجود نمیاید.8: قبولی در دانشگاه بدون کنکور خیلی راحت تر هست و دولتی هم به نظر بنده اسونه اگه داوطلب کمی تلاش و کوشش کند هیچ کنکوری برای ان سخت نیست .9: به نظر بنده ارزش مدرک ترمی از پودمانی بهتر هستش پودمانی برای کسانی بهتر هستش که کارمند هستن .10: در کنکور دولتی تا رتبه 800 مجاز به دوره روزانه و شبانه هست هیچ کس از کار طراحان سازمان سنجش سر در نمیارد یک سال میبینی کنکور خیلی اسان هستش و همه داوطلبان در صدهایی خیلی خوب می زنند و یک سال میبینی کنکور خیلی سخت و حتی سوالات غیراستاندارد و نادرست هستش و داوطلبان در صدهای پایین می زنند پس نمیشه روش حساب باز کرد.
میانگین درصدها همه دروس تا 40 باشه روزانه و شبانه راحت قبولی bale

خیلی ممنون هرگونه سوال هم داشتید در مورد کنکور در خدمت شما دوست عزیز هستیم پیشاپیش عضو شدن شما رو در این انجمن خیلی متشکرم امیدوارم گفته های بنده گوشی از سوالات شما را جواب داده باشد و برایتان ارزوی موفقیت دارم goll goll goll goll
آخرین ویرایش توسط اقبال در سه‌شنبه 26 شهریور 1392, 4:02 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » سه‌شنبه 26 شهریور 1392, 3:59 am

دوستان همینطور که میدونید یکی از مهم ترین فاکتور عوامل موفقیت پیدا کردن منابع مفید- جامع- وکامل هستش رفرنس های زیر یکی از مهم ترین و بهترین منابع کنکور هستش که در اختیار شما عزیزان قرار داده ام

آواتار کاربر
اقبال
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط اقبال » سه‌شنبه 26 شهریور 1392, 4:00 am

به نام خداوند بخشنده و مهربان
مرجع کامل کنکور کارشناسی ناپیوسته

***دروس تخصصی کامپیوتر***
-------------------------------------------------
زبان تخصصی ضریب: یک، تعداد سوالات: ده
منبع اصلی: رجوع شود به سایت های اینترنتی
منابع کمک کنکوری:
درس و کنکور زبان تخصصی، انتشارات گسترش علوم پایه
زبان تخصصی، انتشارات مدرسان شریف
کتب کمک کنکوری دیگر موسسات آموزشی
سرفصل ها: مقدمه (تاریخچه و تعاریف کامپیوتر) - توصیفهای کلی (سخت افزار و نرم افزار) - واحد سیستم - CPU - حافظه - دستگاههای ورودی و خروجی - سیستم عامل - برنامه نویسی - مفاهیم شبکه - مفاهیم اینترنت - پایگاه داده ها...

مدارات منطقی ضریب: دو، تعداد سوالات: پانزده
منبع اصلی: طراحی دیجیتال، تالیف موریس مانو ترجمه دکتر قدرت ا... سپید نام یا دکتر سید رضی
منابع کمک کنکوری
درس و کنکور مدارات منطقی، انتشارات گسترش علوم پایه
مدارات منطقی، انتشارات مدرسان شریف
مدارات منطقی، انتشارات پوران پِژوهش
سی آزمون مدارات منطقی، انتشارات گسترش علوم پایه
فلش کارت مدارات منطقی، انتشارات مدرسان شریف
سرفصل ها: اعداد و کدگذاری - جبر بول - ساده کردن توابع - مدارات منطقی - جدول کارنو - مدارات ترکیبی - مقایسه کننده - رمزگشا (Decoder) - رمزگذار (Encoder) - مدارات ترکیبی ماژولار (مالتی پلکسر) - دی مالتی پلکسر - فلیپ فلاپ و خواص آن - تحلیل مدارات ترتیبی - شمارنده و ثباتها...

برنامه نویسی سی پلاس پلاس ضریب: چهار، تعداد سوالات: پانزده
منبع اصلی: برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس، مهندس عین ا... جعفر نژاد قمی
منابع کمک کنکوری
درس و کنکور سی پلاس پلاس، انتشارات گسترش علوم پایه
سی پلاس پلاس، انتشارات مدرسان شریف
سی آزمون سی و سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه
سرفصل ها: کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها - سیستم ورودی و خروجی - کلاس و شی - توابع و زیر برنامه ها - عملگرها - فایلها - ارث بری - حلقه ها - جملات شرطی...

***دروس تخصصی نرم افزار کامپیوتر هر سه ضریب پنج، هرکدام ده سوال ***
مفاهیم سیستم عامل
منبع اصلی: مفاهیم سیستم عامل، تالیف دکتر مهرداد فهیمی
منابع کمک کنکوری:
درس و کنکور مفاهیم سیستم عامل، انتشارات گسترش علوم پایه
مفاهیم سیستم عامل، انتشارات مدرسان شریف
مفاهیم سیستم عامل، انتشارات پوران پژوهش
سی آزمون سیستم عامل گسترش علوم پایه
فلش کارت سیستم عامل مدرسان شریف
سر فصل ها: مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل - ساختار سیستم عامل - پردازش و زمان بندی - مدیریت حافظه (قطعه بندی و صفحه بندی) - حافظه مجازی - بن بست - سیستم فایل...

ذخیره و بازیابی اطلاعات
منبع اصلی: ذخیره و بازیابی اطلاعات، دکتر سید محمد تقی روحانی رانکوهی
منابع کمک کنکوری:
درس و کنکور ذخیره و بازیابی اطلاعات، انتشارات گسترش علوم پایه
ذخیره و بازیابی اطلاعات، انتشارات مدرسان شریف
ذخیره و بازیابی اطلاعات، انتشارات پوران پژوهش
سی آزمون ذخیره و بازیابی اطلاعات گسترش علوم پایه
فلش کارت ذخیره و بازیابی اطلاعات مدرسان شریف
سرفصل ها: رسانه های ذخیره سازی - رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی - سیستم فایل و بافرینگ - بررسی نوار و دیسک به صورت پارامتری - فایل پایل (Pile File) - فایل ترتیبی - فایل ترتیبی شاخص دار - فایل B-Tree - فایل مستقیم...

ساختمان داده ها
منبع اصلی: اصول ساختمان داده ها، الیس هورویتز - سیمور لیپ شوتز
منابع کنکوری:
درس و کنکور ساختمان داده ها، انتشارات گسترش علوم پایه
ساختمان داده ها، انتشارات مدرسان شریف
ساختمان داده ها، انتشارات پوران پژوهش
سی آزمون ساختمان داده ها گسترش علوم پایه
سرفصل ها: الگوریتم - الگوریتمهای بازگشتی - پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی - آرایه - ماتریس - رشته - لیستهای پیوندی - صف و پشته - درخت و انواع آن... Heap و BST - گراف و مرتب سازی...

***دروس عمومی***
ریاضیات عمومی، کاربردی و آمار و احتمالات ضریب: سه، تعداد سوالات: پانزده
منبع اصلی
منابع کنکوری
درس و کنکور ریاضیات یک و دو، انتشارات گسترش علوم پایه، دکتر نیکوکار
درس و کنکور آمار و احتمالات، انتشارات گسترش علوم پایه، دکتر نیکوکار
ریاضیات یک و دو، انتشارات مدرسان شریف
ریاضیات عمومی، انتشارات پوران پژوهش ، مهندس وحید انصاری
ریاضیات عمومی، انتشارات پوران پژوهش ، مهندس ایرج آریافر
فلش کارت ریاضیات عمومی یک و دو ، انتشارات مدرسان شریف
سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی: اتحاد - معادلات - مثلثات - دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...
سرفصل های آمار و احتمالات: آمار توصیفی (شاخصهای مرکزی) - آمارهای توصیفی شاخصهای پراکندگی) - آنالیز ترکیبی - احتمال - متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون...

ادبیات فارسی ضریب یک، تعداد سوالات: بیست
منبع اصلی: برگزیده متون و ادب فارسی، تالیف جلیل تجلیل
منابع کنکوری
درس و کنکور ادبیات فارسی، انتشارات گسترش علوم پایه
- کتاب جامع ادبیات، اندیشه اسلامی یک و زبان انگلیسی، انتشارات مدرسان شریف
- کتب کمک کنکوری دیگر موسسات آموزشی

معارف ضریب یک، تعداد سوالات: بیست
منبع اصلی : اندیشه اسلامی یک , انتشارات نهاد مقام معظم رهبری
منابع کنکوری
درس و کنکور اندیشه اسلامی یک ، انتشارات گسترش علوم پایه
کتاب جامع ادبیات ، اندیشه اسلامی یک و زبان انگلیسی، انتشارات مدرسان شریف

زبان انگلیسی ضریب یک، تعداد سوالات: بیست
منبع اصلی: دروس زبان مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی به علاوه متون گرامر پایه و منابع آزاد مختلف
منابع کنکوری
درس و کنکور زبان انگلیسی، انتشارات گسترش علوم پایه
کتاب جامع ادبیات، اندیشه اسلامی یک و زبان انگلیسی، انتشارات مدرسان شریف

تهیه و تنظیم: اقبال عیسی زائی

قفل شده