اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران
تماس:

Re: کاردانی به کارشناسی

پست توسط elikap » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:04 pm

policweb نوشته شده:سلام به همه دوستان کارشناسی
نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه اما خواهشن جواب بدید

من کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مهر ماه (دانشگاه غیر انتفاعی)قبول شدم اما مدرک کاردانی مو
هنوز نگرفتم بخاطر اینکه 8 واحد دیگه دارم یعنی یه ترم دیگه باید کاردانی بخونم.

لطفا راهنمایی کنید که چطور واسه کارشناسی ثبتنام کنم؟
ممنون
دوست عزیز تا جایی که من میدونم ثبت نام شما -که هنوز یک ترم تون مونده- در دانشگاه هایی که ورودی مهر دارند غیر قانونی بوده و قبولی تون کان لم یکن تلقی می شه. دانشگاه ها هم معمولا به هیچ وجه ترم اول رو مرخصی نمی دهند. بازم بهتره که خودتون تحقیق کنید تا مطمئن بشید.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

پست توسط missleili » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:05 pm

rafael957490 نوشته شده:
missleili نوشته شده:
rafael957490 نوشته شده:خطاب به دوستان عزیز missleili و z_ghasemi
بابا چرا فاز منفی میدید fekr fekr fekr
اگه اینطور بود دیگه ما مقطع کارشناسی ناپیوسته کلا باید از سیستم آموزشی کشورمون حذف بشه
اتفاقا دانشگاه های دیگری رو دارن اضافه میکن
توی همین مقطع کاردانی سخت افزار و فناوری اطلاعا آوردن
اینها هم جای امیدواری ولی بعضی از دوستان نمی دونم چطوری فاز منفی میدن
من کی فاز منفی دادم ؟؟؟ اتفاقا من از اینجا فاز منفی گرفتم
دوست عزیز ، سوتفاهم نشه
بله
خب نظرات دوستان باهم دیگه فرق داره
یکی میگه این دانشگاه x خوبه ، یکی دیگه میگه بده
ی
بله موافقم .. اما متفاوت بودن نظرات دلیل بر این نمی شه که بخواهیم دیگرانو از انتخابشون دلسرد کنیم .. من فکر میکنم اگر اطلاعی راجع به مسئله ای نداریم .. اظهار بی اطلاعی کنیم بهتر باشه
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:09 pm

Rojan7 نوشته شده:دانشکده شریعتی روزهای ششم و هفتم مهر ثبت نام داره,
کسی میدونه شروع کلاسها احتمالا از کی هست?
عزیزم بهت تبریک میگم. کلاسای ما که از شانزده شهریور شروع شده، البته هفته اول تقریبا کسی نیومده بود اما الان کلاسا کاملا رو روال افتاده و همه دانشجو ها اومدن. به همین خاطر احتمالا کلاس های شما رو هم خیلی فوری تشکیل میدن. نهایتا هفته بعد ثبت نام تون.

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:20 pm

milad993d نوشته شده:سلام
یکی از دوستان الکترونیکنم شبانه محمود آباد شرکت کرده، اگه ثبت نام نکنه از کنکور سال بعد محروم میشه؟؟؟

این دانشگاه محمود آباد کجاست؟؟؟ وضعیت و سطحش چجوریاس؟؟
من فقط بخش اول سوال تون رو اطلاع دارم که جواب بدم، خیر محروم نمیشن. محرومیت وقتی اتفاق میفته که کسی روزانه قبول بشه اما نره.
موفق باشید.

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:27 pm

zahra1234 نوشته شده:سلام دوستان من غیرانتفاعی رجا قزوین قبول شدم انتخاب هفتمم بود
آزاد با رتبه 250 تهران شمال قبول شدم کدامشو برم؟ str: ssb:
دوست عزیزم بهت تبریک میگم. انتخاب اینکه کدوم رو انتخاب کنی خیلی پیچیده است و به هزار تا عامل بستگی داره که فقط خودت باید تصمیم بگیری.
اما من میتونم راجع به غیرانتفاعی رجا قزوین بهت بگم که دانشگاه بدی نیست. چند تا از دوستان من اونجا هستن و راضین. اساتید خوبی داره و نسبت به سایر غیر انتفاعی های قزوین یه سر و گردن بالاتره. سرویس هم به تهران و کرج داره. ببین اگه منزل تون تهرانه، از تهران تا قزوین راه زیادیه. اگه تونستی یک بار با خانواد ات برو دانشگاه رو ببین، راه رو بسنج، تا مطمئن بشی که رفت و آمد برات خیلی سخت نیست.
امیدوارم به کمک خداوند بهترین تصمیم رو بگیری.
موفق باشی.
آخرین ویرایش توسط elikap در سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:36 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:32 pm

SoNil نوشته شده:
omid.mirzaiy نوشته شده:سلام
یه راهنمایی میخواستم من بچه سرخسم و بهمن 91 تموم شد کاردانیم سال پیش کنکور دادم تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم اولیت اولم خاوران قبول شدم نرفتم ..
گفتم درس بخونم دولتی قبول بشم اما امسال دولتی ها رو قبول نشدم و اولین انتخاب بعد دولتی ها غیر انتفاعی خیام بود قبول شدم .
حالا بابام که هزینه شو نداره بده من برم خدمت سربازی سال دیگه دوباره شرکت کنم تو خدمت یا بجوری همینو برم سال دیگه هم شرکت کنم

rooz rooz gsg looc
وای منم مثه تو دولتی قبول نشدم؛ khk: غیر انتفاعی آستانه قبول شدم....
نمیدونم چیکار کنم... بابام میگه برو ولی خودم که فکر میکنم میبینم ارزششو نداره...
مدرکش که زیاد بدرد نمیخوره سطح علمیشو نمیدونم ...
از طرف دیگه تا بهمن معافیت تحصیلی دارمو بعدشم فرت khk: سربازی!!!! ger
ولی با این حال تو این فکرم که بمونم یه سال دیگه بخونم...
یعنی میشه تو دوران سربازی هم درس خوند؟؟؟ rooz
نظر شما چیه؟؟؟ برم غیرانتفاعی یا برم سربازی و همراه باهاش درس بخونم یا اگه نتونستم وقتی تموم کردم دوباره درس بخونم؟؟؟ یا می ارزه برم غیر انتفاعی اونم با این همه خرجش؟؟؟
آستانه يعني كجا؟ يعني مهرآستان؟! اگه آره این یونی یکی از بهترین غیر انتفاعی های موجوده! سطح علمیش بالاس، محیط آموزشیش تو نوع خودش پرفکته، بعضی استاداش پروازی میان و میرن، چقد بده که آدما بی تحقیق و آگاهی واسه آینده شون تصمیم میگیرن!

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:35 pm

Cancer_448 نوشته شده:
elikap نوشته شده:
Cancer_448 نوشته شده:دوستان کسی از وضعیت خوابگاه سمت دانشگاه شریعتی خبر داره؟
یه سوال دیگه
تو سایت دانشگاه شریعتی یه فرم داده که باید ببریم محضریش کنیم ضامنم میخواد اما نگفته کی میتونه ضامن بشه با چه شرایطی حالا چیکار باید کرد؟
عزیزم خوابگاه های خود دانشگاه سه مدله: چهار، شش و هشت تخته. تا ترم پیش قیمت هاش هم به ترتیب ترمی صد، نود و هشتاد هزار تومن بود. هر طبقه آشپزخونه داره و در زیر زمین هم حمام ها و نمازخانه قرار دارند. اتاق هاش کوچیک هستن ولی خوب زندگی دانشجوییه دیگه. بد نمیگذره.
elikapجان مگه به شبانه ها خوابگاه میدن؟
هم بله و هم نه. روال اینجوریه که اول به دانشجوهای روزانه خوابگاه میدن، اگه در نهایت جای خالی بود به شبانه ها تعلق میگیره. معمولا هم به شبانه ها خوابگاه میرسه چون تعداد اتاق ها زیاده، اما کرایه خوابگاه برای بچه های شبانه بالاتره. به همین خاطر هم خیلی از بچه های شبانه کلا قید خوابگاه رو میزنن و سراغ اجاره ی خانه میرن.

haniieh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haniieh » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:37 pm

دوستاني كه ال طاها قبول شدن وشك دارن كه برن يا نه
من خودم دانشجو ال طاها بودم(ميگم بودم چون خدارو شكر امروز انصراف دادم و ديگه نيستم!!!)اول از نظر مكاني بگم كه به نظر من فقط واسه كسايي كه خونشون غرب تهرانه خوبه چون كه من كه از شرق ميرفتم و حدود يكونيم الي دو ساعت تو راه بودم!!اول ميرفتم مترو ازادي بعد از ازادي تا دانشگاه يه اتوبوس داره كه حدود چهل دقيقه تو راهي اين از راهش!!!!
اما از نظر ساختمانش اين ترم برداشتن با مدرسه ي بغليشون اذغام كردن باز يه مقدار بهتر و بزرگتر شده مثلا ترم پيش براي درس آز معماري اصلا ازمايشگاهي وجود نداشت فك كنم نمره ي آز معماريو رو هواداد استادش!!! اين ترمو نميدونم ديگه!
دوم اينكه چون كه يه مقدار مسير پرتي داره و تازه تاسيسه (نميگم همه ولي اكثر) استاداش بي تجربه وتازه كارن البته مثله همه جا هم استاد خوب داره و هم استاد بد
سوم اينكه نميدونم به خاطر تازه كاريه مدير گروهشه يا ضعفه مديريتي برنامه ريزي چندان خوبي ندارن مثلا ترم پيش براي درس طراحي الگوريتم و شيوه چهارتا تا استاد عوض شد اخر سر هم درس طراحي الگوريتم حذف شد و درس شيوه هم فقط دو جلسه تشكيل شد!!!!
بازم به نظر من كسايي كه شك دارن يه روز پاشن برن دانشگاه هم مسير دستشون مياد هم از دانشجوا بازم پرسوجو كنن!
اميدوارم تونسته باشم راهنماييتون كنم bil:

alitorabi18
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط alitorabi18 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:43 pm

کی دانشگاه جهرم قبل شده
fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr

shad shad shad shad shad shad shad
ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb:
str: str: str: str: str: str: str: str: str:

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:47 pm

Cancer_448 نوشته شده:
shell69 نوشته شده:
Cancer_448 نوشته شده:دوستان کسی از وضعیت خوابگاه سمت دانشگاه شریعتی خبر داره؟
یه سوال دیگه
تو سایت دانشگاه شریعتی یه فرم داده که باید ببریم محضریش کنیم ضامنم میخواد اما نگفته کی میتونه ضامن بشه با چه شرایطی حالا چیکار باید کرد؟
مگه شبانه بهت خوابگاه نمیدن مهتاب جون؟
سلام عزیزم مبارک باشه goli
هم کلاسی که نشدیم ولی اشکال نداره هم دانشگاهی که میشیم str:
فکر نکنم به شبانه ها خوابگاه بدن nar:
مرسی عزیزم منم وقتی شنیدم قبول شدی خیلی خوشحال شدم goli آره مهم اینه که هم دانشگاهی هستیم...من شنبه میرم واسه ثبت نام! تو چی؟ یکشنبه ای یا شنبه؟

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط missleili » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:49 pm

haniieh نوشته شده:دوستاني كه ال طاها قبول شدن وشك دارن كه برن يا نه
من خودم دانشجو ال طاها بودم(ميگم بودم چون خدارو شكر امروز انصراف دادم و ديگه نيستم!!!)اول از نظر مكاني بگم كه به نظر من فقط واسه كسايي كه خونشون غرب تهرانه خوبه چون كه من كه از شرق ميرفتم و حدود يكونيم الي دو ساعت تو راه بودم!!اول ميرفتم مترو ازادي بعد از ازادي تا دانشگاه يه اتوبوس داره كه حدود چهل دقيقه تو راهي اين از راهش!!!!
اما از نظر ساختمانش اين ترم برداشتن با مدرسه ي بغليشون اذغام كردن باز يه مقدار بهتر و بزرگتر شده مثلا ترم پيش براي درس آز معماري اصلا ازمايشگاهي وجود نداشت فك كنم نمره ي آز معماريو رو هواداد استادش!!! اين ترمو نميدونم ديگه!
دوم اينكه چون كه يه مقدار مسير پرتي داره و تازه تاسيسه (نميگم همه ولي اكثر) استاداش بي تجربه وتازه كارن البته مثله همه جا هم استاد خوب داره و هم استاد بد
سوم اينكه نميدونم به خاطر تازه كاريه مدير گروهشه يا ضعفه مديريتي برنامه ريزي چندان خوبي ندارن مثلا ترم پيش براي درس طراحي الگوريتم و شيوه چهارتا تا استاد عوض شد اخر سر هم درس طراحي الگوريتم حذف شد و درس شيوه هم فقط دو جلسه تشكيل شد!!!!
بازم به نظر من كسايي كه شك دارن يه روز پاشن برن دانشگاه هم مسير دستشون مياد هم از دانشجوا بازم پرسوجو كنن!اميدوارم تونسته باشم راهنماييتون كنم bil:
مرسی دوست عزیز .. ممنون از راهنماییت .. باور کن دارم دیوونه می شم .. نمی دونم چی کار کنم .. اگر شما که شرقی 2 ساعته می رسیدی حتما منی که از جنوب تهران می رم غرب تهران باید 3 ساعت تو راه باشم gsg
طبق پرس و جویی که من کردم از صادقیه مسیر نزدیکتر میشه انگار .. من با یکی از دوستانم که همینجا می خونه صحبت می کردم می گفت راضیه .. اصلا این حرفایی که شما گفتی رو نمی زد .. سطح دانشگاهش چطوره ؟ بالاس یا از این دانشگاه هایی که الکی نمره می دن ؟؟ شما چند ترم خوندی اونجا ؟
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

Cancer_448
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Cancer_448 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 11:08 pm

quote="shell69"]"]
مرسی عزیزم منم وقتی شنیدم قبول شدی خیلی خوشحال شدم goli آره مهم اینه که هم دانشگاهی هستیم...من شنبه میرم واسه ثبت نام! تو چی؟ یکشنبه ای یا شنبه؟[/quote]
یکشنبه. موفق باشی گلم yes:
نمیدونم چندم کلاسا شروع میشه که وسیله زندگی دانشجویی بیارم یا نه fekr

SoNil

پست توسط SoNil » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 11:10 pm

lalaya نوشته شده:
SoNil نوشته شده:
omid.mirzaiy نوشته شده:سلام
یه راهنمایی میخواستم من بچه سرخسم و بهمن 91 تموم شد کاردانیم سال پیش کنکور دادم تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم اولیت اولم خاوران قبول شدم نرفتم ..
گفتم درس بخونم دولتی قبول بشم اما امسال دولتی ها رو قبول نشدم و اولین انتخاب بعد دولتی ها غیر انتفاعی خیام بود قبول شدم .
حالا بابام که هزینه شو نداره بده من برم خدمت سربازی سال دیگه دوباره شرکت کنم تو خدمت یا بجوری همینو برم سال دیگه هم شرکت کنم

rooz rooz gsg looc
وای منم مثه تو دولتی قبول نشدم؛ khk: غیر انتفاعی آستانه قبول شدم....
نمیدونم چیکار کنم... بابام میگه برو ولی خودم که فکر میکنم میبینم ارزششو نداره...
مدرکش که زیاد بدرد نمیخوره سطح علمیشو نمیدونم ...
از طرف دیگه تا بهمن معافیت تحصیلی دارمو بعدشم فرت khk: سربازی!!!! ger
ولی با این حال تو این فکرم که بمونم یه سال دیگه بخونم...
یعنی میشه تو دوران سربازی هم درس خوند؟؟؟ rooz
نظر شما چیه؟؟؟ برم غیرانتفاعی یا برم سربازی و همراه باهاش درس بخونم یا اگه نتونستم وقتی تموم کردم دوباره درس بخونم؟؟؟ یا می ارزه برم غیر انتفاعی اونم با این همه خرجش؟؟؟
آستانه يعني كجا؟ يعني مهرآستان؟! اگه آره این یونی یکی از بهترین غیر انتفاعی های موجوده! سطح علمیش بالاس، محیط آموزشیش تو نوع خودش پرفکته، بعضی استاداش پروازی میان و میرن، چقد بده که آدما بی تحقیق و آگاهی واسه آینده شون تصمیم میگیرن!
آره داداش همون مهرآستان هست...
من کلا منظورم مدرک موسسه های غیر انتفاعی بود نه این موسسه...
بعدشم بازم اگه دانشگاه غیر انتفاعی بود یچیزی...
محیطشو تا حالا از نزدیک ندیدم یعنی یه دو سه تا عکس تو سایتش دیدم...
فاصله ام هم حدودا 10 کیلومتر باهاش میشه...
استاداش نمیدونم کیا هستن ولی یکی از استادهای خودمنو که تو آموزشکده بود همونجا درس میده...
استادای ما که زیاد خوب نبودن حالا اونجا که غیر انتفاعی هست نمیدونم چطوریه دیگه...
شایدم بهتر باشه.
بهر حال چه استاداش پروازی بیانو حتی چه از خارج کشور بیان بازم یه موسسه غیر انتفاعی هست و هزینه اش هم واویلا...
حالا ببینم چی میشه شایدم رفتم.
کلاً دو تا انتخاب دارم یا مهر آستان یا سربازی khk:
آخه این سربازی دیگه چه صیغه ایه انداختن بما خدا.

آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

پست توسط ali0541 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 11:12 pm

سلام آبجی های گلم
زهرا خانوم و Cancer که اسمش یادم رفته. goll
خوبین انشا...؟
مبارکه shad
منم شیانه شمسی پور قبول شدم و فقط مشکلم خوابگاه هست.
به نظرتون چیکار کنیم؟ fekr
خونه کرایه کنم یا برم خودگردان یا وایسم ببینم خوابگاه خالی میمونه یا نه؟
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

mrarabi7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همدان

پست توسط mrarabi7 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 11:13 pm

دوستان بنده سرجمع دو هفته ای واسه کنکور خوندم و غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی همدان قبول شدم و دوستم هم که بدون هیچ خوندنی هم همونجا قبول شده حالا بنظرتون با این وضع این غیر انتفاعی که نخونده هم درش قبولی حالا اگه قیدش رو بزنم و یه سال درست حسابی بخونم واسه یه جای دولتی البته در شهرهای دیگه چون همدان دولتی نداره بهتر نیست؟؟؟
و سوال بعدی اینکه هزینه آزاد چقدره و غیر انتفاعی چقدر؟؟؟
وسوال دیگه هم اینکه ؛غیرانتفاعی جهاد همدان امسال به علم و فرهنگ تبدیل شده بنظرتون اینکار تاثیری در بهتر شدن مدرک یا سطحش داره؟؟
و در آخر اینکه آیا در استخدامی (که چقدرهم تو کشور استخدامی داریم ha: )بانک یا جای دولتی مدرک غیرانتفاعی رو مثل دولتی یا آزاد قبول میکنن ؟؟ چون تو سپاه مدرک غیر انتفاعی رو قبول ندارن

قفل شده