بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سلماس
تماس:

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط leilaa » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 12:19 am

سلام به همه

چرا کسی جواب سوال مارو نمیده ؟

lalaya نوشته شده:
fatemeh@ نوشته شده:سلام به همه
من هنوز دست به کتاب نشدم برا کنکور
هدفم هم دانشگاه ازاده
میخوام فقط نکته بخونم
میشه کمکم کنید
ممنونم
سلام، نمیدونم آزاد هم خوندن میخواد یا نه ولی اگه میخواد، این منبعِ خلاصه ی خوبیه:
تصویر

سلام لیلا خانوم من از این کتاب دارم ولی پارسال که کنکور میخوندم پرینت کنکورای 88 تا 91 رو دارم این کتابم چاپ 91 خریده بودم ولی کنکورای 90-89-88 تو ش نبود انقد تو دلم فحش میدادم میگفتم یه کتاب دست دوم میخریدم از این بهتر بود لااقل وقتی میخرین فصل بندیاشو نگا کنین ببنین کنکورای این اواخرو داره یا نه مث من نخرین وقت خوندن بفهمین نداره rooz looc
وقتی از تلاش خسته شدی به این فکر کن که بعضیا منتظرند تا با موفقیتت با تو بخندند و بعضیا منتظرند با شکستت به تو بخندند.

ازصدای گذر"آب"چنان فهمیدم "تندتر"ازآب روان،"عمرگران" میگذرد… "زندگی" را نفسی ارزش"غم" خوردن نیست… آنقدر"سیر"بخندکه ندانی غم چیست…

مقاله و پروژه http://fogoladeh.blogfa.com/

ختم قرآن برای مامانبزرگم
هرکس میخواد کمک کنه تموم کنم از این لینک یه جز یا هر چن تا میخواد انتخاب کنه

http://www.mobin.info/q/375

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط leilaa » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 12:36 am

lalaya نوشته شده:بچه ها من اوضاعم وحشتناکه. یه هفته س اصلا دست و دلم به کتاب نمیره نمیدونم چمه!! فک کنم باید آواتارو عوض کنمممم کسی نبود پرچمو بگیره؟؟؟ :smile: gsg khk:
لیلی جان دیشب اومدم و نبودی.
سروش جان جوابتو مختصر و مفید در اولین فرصت میذارم. هرچند برای ضریب چولگی چارکی باید چندین تا از مفاهیم آماری رو بلد باشی.
راستی من لیلام؟؟ چجوری خوندین که شده لیلا؟؟ khk:
خوب بخونین مبادا مث من باشین khk:

لیلا جون اخر خط ادم کتابو میذاره کنار؟؟؟؟؟به این فکر کن که همش 11 روز مونده این یازده روز رو بخون بعدش راحت میشی با خیال راحت بخون به این فکر اخی بعد یازده رو اگه بخوام راحت میخوابم میرم بیرون تفریح میکنم فقط همین یازده روزه همین goll goli rooz

تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتونی
وقتی از تلاش خسته شدی به این فکر کن که بعضیا منتظرند تا با موفقیتت با تو بخندند و بعضیا منتظرند با شکستت به تو بخندند.

ازصدای گذر"آب"چنان فهمیدم "تندتر"ازآب روان،"عمرگران" میگذرد… "زندگی" را نفسی ارزش"غم" خوردن نیست… آنقدر"سیر"بخندکه ندانی غم چیست…

ختم قرآن برای مامانبزرگم

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 4:28 pm

soroushsh نوشته شده:لیلا خانم سوال 72 ریاضی(چولگی چارکی)رو میتونی یه جور توضیح بدیش تا یادش بگیرم.چون این سوال هر سال تکرار میشه
با یه مثال حل کردم مسئله رو:

تصویر

تصویر

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 4:35 pm

leilaa نوشته شده: لیلا جون اخر خط ادم کتابو میذاره کنار؟؟؟؟؟به این فکر کن که همش 11 روز مونده این یازده روز رو بخون بعدش راحت میشی با خیال راحت بخون به این فکر اخی بعد یازده رو اگه بخوام راحت میخوابم میرم بیرون تفریح میکنم فقط همین یازده روزه همین goll goli rooz

تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتونی
سلام مرسی عزیزم goll آ خ خسته م gsg نمیدونم چه شکلکی بذارم، بیخیال ha:
leilaa نوشته شده: سلام لیلا خانوم من از این کتاب دارم ولی پارسال که کنکور میخوندم پرینت کنکورای 88 تا 91 رو دارم این کتابم چاپ 91 خریده بودم ولی کنکورای 90-89-88 تو ش نبود انقد تو دلم فحش میدادم میگفتم یه کتاب دست دوم میخریدم از این بهتر بود لااقل وقتی میخرین فصل بندیاشو نگا کنین ببنین کنکورای این اواخرو داره یا نه مث من نخرین وقت خوندن بفهمین نداره
من این کتابو دارم و چاپ 92. کنکورها تا 91 توش هستن. کلا واسه جمعبندی و مرور کتاب خوبیه.

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 13 مرداد 1393, 12:46 am

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه باتاریخ، نحوه پرينت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپیوسته) سال 1393و همچنين آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي سال 1393

1393/05/12

نسخه چاپی

سازمان سنجش آموزش کشور بدين وسیله توجه کليه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپیوسته) سال 1393 و آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي سال 1393 كه در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در سایت این سازمان اقدام نموده¬اند ميرساند:‌ آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپیوسته) در صبح روز پنجشنبه مورخ 23/5/93 در 54 شهرستان و آزمون دوره هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي در صبح روز جمعه مورخ 24/5/93 در 168 شهرستان برگزار مي‌شود.

نحوه و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون

برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان از روز دوشنبه 20/5/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار مي گيرد تا شرکت كنندگان در آزمون بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد رهگيري و يا نام و نام خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمايند. داوطلبان براي پرينت کارت شرکت درآزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است. لذا کليه داوطلبان باید شخصاً براي پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام نمايند.

اطلاعیه این سازمان درخصوص شهرستانهای محل برگزاری آزمون و همچنين نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت از روز سه شنبه 14/5/1393 در سایت اطلاع رساني این سازمان و همچنين نشریه پيك سنجش مورخ 20/5/1393 درج خواهد شد.

درخاتمه اضافه مي نمايد كه واحد پاسخگويي غيرحضوري سازمان سنجش همه روزه بجز روزهای تعطیل و در وقت اداري آماده پاسخگويي به سوالات ميباشد. لذا داوطلبان مي‌توانند در صورت نياز فقط با شماره تلفنهای 99-88923595 بطور مستقیم (واحد پاسخگويي غيرحضوري آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپیوسته) و آزمون كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي سال 1393) با روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل و يا با بخش پاسخگويي اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org درميان بگذارند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Shiraz
تماس:

پست توسط soroushsh » سه‌شنبه 14 مرداد 1393, 10:46 pm

lalaya نوشته شده:
soroushsh نوشته شده:لیلا خانم سوال 72 ریاضی(چولگی چارکی)رو میتونی یه جور توضیح بدیش تا یادش بگیرم.چون این سوال هر سال تکرار میشه
با یه مثال حل کردم مسئله رو:

تصویر

تصویر
مرسی ،سخته کمی
طولانی ترین سفرها نیز یك روز با گامی كوچک آغاز می شود
از ابتدای كار نترس به انتهای كار فكر كن

آواتار کاربر
the-eagle
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط the-eagle » چهارشنبه 15 مرداد 1393, 5:11 pm

سلام بچه ها منم ترم 4 نرم افزارم و اومدم بهتون روحیه بدم چون لای هیچ کتابی و حتی باز هم نکردم و هیچ آمادگی ای ندارم gsg
اصن نمیدونم باید تو این یه هفته چیکار کنم ger
Post nubila, Phoebus

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 15 مرداد 1393, 9:03 pm

the-eagle نوشته شده:سلام بچه ها منم ترم 4 نرم افزارم و اومدم بهتون روحیه بدم چون لای هیچ کتابی و حتی باز هم نکردم و هیچ آمادگی ای ندارم gsg
اصن نمیدونم باید تو این یه هفته چیکار کنم ger
سلام رفیق. فک کنم شمارو از 2 سال پیش تاپیک کاردانی پیوسته یادم میاد. روزانه رشت قبول شده بودی درسته؟ منم معینم ولی بعد 2 سال نمیشناسم شمارو dan خب بهرحال خوش اومدی به این تاپیک. روزای آخرو فک کنم بهتر باشه به موازات هم عمومی بخونی و هم از هر درس یدونه مبحث که روش تسلط خوبی داری رو تست بزنی. مثلا از ساختمان درخت آسونه. از برنامه نویسی تابع و I/Oحتما سوال میاد. از مدار اگه بلدی بول و کارنو و مبنا و کد رو تست بزن و اگه بلد نیستی یکم مدار ترتیبی بخون. تو سیستم مدیریت فرآیند مهمه، نگاهی به فصلهای 6 و 7 بنداز. تو ذخیره سیستم فایل رو یه نگاهی بنداز. از همین یه هفته هم میشه به اندازه ی خودش استفاده کرد.
یکی نیس به من بگه تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره gsg

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط leilaa » چهارشنبه 15 مرداد 1393, 10:40 pm

سلام

منم دارم کم میارم fekr

اخه خیلی نخوندم ک همش دوتا کتاب خوندم مدارو ساختمان-- سیستم و ذخیره هم همش دوفصل خوندم اونم چن ماه پیش

برنامه نویسی هم ک دارم انتخابی میخونم ولی قسمت اشاره گر ها و توابع حوصلمو سر میبره انگیزمو میاره پایین حس میکنم باید از اول وقت میذاشتم درسو تعطیل کردم nar

ختم قرآن برای مامانبزرگم

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط soroushsh » چهارشنبه 15 مرداد 1393, 10:59 pm

این سوالا چجوری حل میشن اولی برنامه نویسی دومی مدار منطقی
پیوست‌ها
3.jpg
2.jpg

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 15 مرداد 1393, 11:04 pm

بچه ها همه یه گزارش کار بدین ببینیم چه خبره؟؟
فک کنم این احساس خستگی روزای آخر همه گیره!
سروش جان بنظرم دیگه چیزی که بلد نیستیو بذار کنار، هرچی که بلدیو تثبیت کن.

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط soroushsh » پنج‌شنبه 16 مرداد 1393, 7:02 pm

lalaya نوشته شده:بچه ها همه یه گزارش کار بدین ببینیم چه خبره؟؟
فک کنم این احساس خستگی روزای آخر همه گیره!
سروش جان بنظرم دیگه چیزی که بلد نیستیو بذار کنار، هرچی که بلدیو تثبیت کن.
آخه شاید این سوالات ،سوالای کنکور باشه بهتره که یادش بگیریم.یه سوال دیگه شما الگوریتم صفحه بندی fifo رو توضیح دادی حالا الگوریتم BO و LRU هم توضیح بدید.

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط soroushsh » پنج‌شنبه 16 مرداد 1393, 7:06 pm

بنظر شما سوالات امسال آسونه یا سخت من سراسری 89 رو از خودم تست گرفتم درصداشو اینجور زدم بنظر شما چطوره؟

کد: انتخاب همه

ریاضی 7%
مدار 14%
دروس نرم افزار 32%
برنامه نویسی 23 %
زبان تخصصی 30%

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » جمعه 17 مرداد 1393, 5:56 pm

soroushsh نوشته شده:شما الگوریتم صفحه بندی fifo رو توضیح دادی حالا الگوریتم BO و LRU هم توضیح بدید.
Capture.JPG
شما با سوالاتت داری منو مجبور میکنی درس بخونما :grin:
الگوریتم BO هم اصلا نمیدونم چی هست. ندارمش!! چی هست؟؟!

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » جمعه 17 مرداد 1393, 6:02 pm

soroushsh نوشته شده:بنظر شما سوالات امسال آسونه یا سخت من سراسری 89 رو از خودم تست گرفتم درصداشو اینجور زدم بنظر شما چطوره؟

کد: انتخاب همه

ریاضی 7%
مدار 14%
دروس نرم افزار 32%
برنامه نویسی 23 %
زبان تخصصی 30%
پس عمومی چی؟ بسته به سطح سوالات، اگه مجموع عمومی رو هم به بالای 100 برسونی، احتمال زیاد غیر انتفاعی خوب درمیای. فک کنم شانس شبانه هم داشته باشی.

قفل شده