كارنامه اوليه كنكور دولتي 87 (درصد ها و رتبه)

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

Re: كارنامه اوليه كنكور دولتي 87 (درصد ها و رتبه)

پست توسط kft » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:18 pm

[quote="ferina"]سلام من رتبه ي3606 تو نرم افزار و 1200 سخت افزار شدم .مي خواستم بدونم غيرانتفايي قزوين يا امل قبول ميشم تو نرم افزار؟درباره ي شهرهاي شمالي نزديك تهران كدوم بهتره و من قبول ميشم؟[/quote]

بله دوست عزيز شما شانس قبولي داريد.
1)دانشگاه علوم وفنون مازندران
2)موسسه آموزش عالي شمال-آمل
................

موفق باشيد

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:23 pm

[quote="roya_jo0n"]بازم سلام مرسی از دوستانی که جوابمو دادن خدا خیرتون بده :)
1سوال دیگم دارم که اگه جواب بدین کلی به من کمک کردین رتبه من تو نرم افزار در یه حدی هست که یه غیر انتفاعی معمولی رو میارم اما با رتبه سخت افزارم یه غیر انتفاعی خوب حالا با توجه به اینکه کاردانی نرم خوندم فکر میکنید ارزش داره به خاطر دانشگاه بهتر برم سخت بخونم یا برم یه جای متوسط نرم بخونم؟ من واقعا نمیدونم چی کار کنم!!!
مرسی از کمک همه دوستان[/quote]

دوستان عزيز يه عذر خواهي بهتون بدهكارم . تو يه پست من گفته بودم موسسه سجاد سخت افزار داره اما سخت افزار نداره و اشتباه شنيدم . اين موسسه سخت افزار داره اما نه در مقطع كارشناسي ناپيوسته بلكه در مقطع كارشناسي پيوسته البته تا سال 86 و به هيچ وجه قصد گمراه كردن كسيو نداشتم فقط يه اشتباه كوچيك شده بود .
اما در جواب شما ميخوام به اتفاقي كه براي يكي از دوستانم سال گذشته رخ داد رو واستون بگم . دوست من پارسال تقريبا شرايط شما رو داشت يعني رتبه نرم افزارش شده بود حدود 2300 و سخت افزارش شده بود 864 . اما چون با اون رتبه نميتونست بره يه موسسه خوب تغيير رشته داد و رفت رشته سخت افزار تويه موسسه خيام . الان بعد يه سال سخت پشيمونه چون واقعا درسهاش سخته و هيچ آشنايي با سخت افزار و درسهاش نداشته رقباش هم همه يا رشتشون سخت افزار بوده ويا از گرايشهاي الكترونيك خلاصه اينكه الان واقعا پشيمونه .
دوست ندارم كه نا اميدتون كنم اما به نظر من اگر ميتونيد كه دروس سخت افزار رو بگذرونيد كه مورد واستون نيست اما اگر مردديد شك نكنيد كه ضرر خواهيد كرد . ضمن اينكه سعي كنيد با افرادي كه در حال حاظر سخت افزار هستن(و در دوره كارداني رشتشون نرم افزار بوده) صحبت كنيد . به هر حال سعي نكنيد به خاطر دانشگاه بهتر آيندتون رو خراب كنيد و تصميم عجولانه بگيريد .
موفق باشيد

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:32 pm

[quote="kft"][quote="roya_jo0n"]بازم سلام مرسی از دوستانی که جوابمو دادن خدا خیرتون بده :)
1سوال دیگم دارم که اگه جواب بدین کلی به من کمک کردین رتبه من تو نرم افزار در یه حدی هست که یه غیر انتفاعی معمولی رو میارم اما با رتبه سخت افزارم یه غیر انتفاعی خوب حالا با توجه به اینکه کاردانی نرم خوندم فکر میکنید ارزش داره به خاطر دانشگاه بهتر برم سخت بخونم یا برم یه جای متوسط نرم بخونم؟ من واقعا نمیدونم چی کار کنم!!!

در جواب شما بايد بگم كه به خودتون بستگي داره.اگه بريد سخت افزار اولا بايد دروس پيش نياز رو بگذرونيد دوما آينده اصلا خوبي نداره هم در مورد بازار كار و هم در مورد ادامه تحصيل.هر كي ليسانس سخت داره پشيمونه چون آخر رفته مغازه سي دي فروشي زده يا سيستم كامپيوتري اسمبل مي كنه.نرم افزار آينده خيلي بهتري داره.غير انتفاعي غير انتفاعي!!!!!!
زياد با هم فرقي نمي كنه مدركشون.مهم رشته اي هست كه درس خوندين.
اميدوارم كمكتون كرده باشم.با آرزوي موفقيت براي شما[/quote]

با عرض پوزش از مديران سايت ميدنم جايه اين بحث اينجا نيست
دوست عزيز شما با كدوم اطلاعاتي ميگيد كه آينده خوبي نداره . بهتر اين مطلب رو از اساتيد دانشگاه بپرسيد تا جوابتون رو بدن . فكر ميكنم دوستمون فكر كرده منظور ما از سخت افزار همين كار مونتاژ - رايت سي ديه . اگه واقعا اينطور فكر ميكنيد بايد بگم كه سخت در اشتباهيد اينطور كه من ميدونم آينده اونايي كه سخت افزار ميخونن بهتره از اونايي كه نرم افزار ميخونن . البته اينو هم بگم كه اصلا اين حرف من دليل نميشه كه شما تغيير گرايش بديد اينكار خوب هست نه واسه كسي كه نرم خونده حالا ميخواد تغيير گرايش بده واسه اوني خوبه كه از اول سخت خونده .

آواتار کاربر
lopht
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: روي زمين خدا
تماس:

پست توسط lopht » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:33 pm

سلام دوستان..
به کسایی که رتبه خوبی آوردن تبریک می گم
یه سوال از مشاورین و مدیران سایت داشتم
من رتبم 243 شده
من می تونم به روزانه بیرجند امیدوار باشم؟
اینم کارنامه
پیوست‌ها
karnameh.GIF
karnameh.GIF (25.22 KiB) مشاهده 7271 مرتبه

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:37 pm

[quote="lopht"]سلام دوستان..
من رتبم 243 شده
اینم کارنامه[/quote]

دوست عزيز به شما تبريك ميگم به نظر من احتمال اينكه روزانه بيرجند رو بياريد خيلي زياده .
اميدوارم موفق باشيد

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:43 pm

[quote="مهيار"][quote="kft"][quote="roya_jo0n"]بازم سلام مرسی از دوستانی که جوابمو دادن خدا خیرتون بده :)

در جواب شما بايد بگم كه به خودتون بستگي داره.اگه بريد سخت افزار اولا بايد دروس پيش نياز رو بگذرونيد دوما آينده اصلا خوبي نداره هم در مورد بازار كار و هم در مورد ادامه تحصيل.هر كي ليسانس سخت داره پشيمونه چون آخر رفته مغازه سي دي فروشي زده يا سيستم كامپيوتري اسمبل مي كنه.نرم افزار آينده خيلي بهتري داره.غير انتفاعي غير انتفاعي!!!!!!
زياد با هم فرقي نمي كنه مدركشون.مهم رشته اي هست كه درس خوندين.
اميدوارم كمكتون كرده باشم.با آرزوي موفقيت براي شما[/quote]

با عرض پوزش از مديران سايت ميدنم جايه اين بحث اينجا نيست
دوست عزيز شما با كدوم اطلاعاتي ميگيد كه آينده خوبي نداره . بهتر اين مطلب رو از اساتيد دانشگاه بپرسيد تا جوابتون رو بدن . فكر ميكنم دوستمون فكر كرده منظور ما از سخت افزار همين كار مونتاژ - رايت سي ديه . اگه واقعا اينطور فكر ميكنيد بايد بگم كه سخت در اشتباهيد اينطور كه من ميدونم آينده اونايي كه سخت افزار ميخونن بهتره از اونايي كه نرم افزار ميخونن . البته اينو هم بگم كه اصلا اين حرف من دليل نميشه كه شما تغيير گرايش بديد اينكار خوب هست نه واسه كسي كه نرم خونده حالا ميخواد تغيير گرايش بده واسه اوني خوبه كه از اول سخت خونده .[/quote]

مهيار جان من هم همين رو مي گم .تغيير گرايش براي كسي كه سخت خونده خوبه كه بره نرم نه اون كسي كه نرو خونده بره سخت.
مطمئن باش نرم افزار خيلي بهتره.اگه سخت افزار بازار كار داشت پس چرا اين همه ظرفيت كم مگيره؟
از تمام بچه هاي تايپك ميخواهم انتخاب رو بر اساس علاقه انجام بدن.اگه به شخت علاقه دارند تغيير رشته بدهند.چون بازار كار تعريف شده در ايران ندارد.

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 12:22 am

lopht عزیز تبریک بهت میگم ، رتبه ی خیلی خوبی اوردی ، میتونی امیدوار باشی ، با این رتبه میتونی تو بهترین داتشگاهها قبول بشی bil:
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

آواتار کاربر
ShaYan

پست توسط ShaYan » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 12:29 am

سلام این اولین پست منه:)
از مدیریت محترم سایت ،خواهش می کنم ،به عنوان خوش آمد گویی D; هم که شده ،
من می خوام تهران قبول بشم،می شم؟ یا نمی شم؟(منتظر جوابما ، فردا می خوام انتخاب شهر کنم)
خدایا خواهش می کنم،چی مشه همه توو شهر خودشون بمونن؟؟؟
پیوست‌ها
در مورده این کارنامه بگم ،خدا شاهده 10% توانائی ام بود،36 ساعت قبل از امتحان نخوابیده بودم،حالم بد بود...رفتم سر جلسه،تا همین دیروز هم دپرس بودم!
در مورده این کارنامه بگم ،خدا شاهده 10% توانائی ام بود،36 ساعت قبل از امتحان نخوابیده بودم،حالم بد بود...رفتم سر جلسه،تا همین دیروز هم دپرس بودم!
karname.JPG (50.89 KiB) مشاهده 7227 مرتبه

nicebigboy

پست توسط nicebigboy » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 12:30 am

rosa خانم يک سئوال ديگه هم داشتم دانشگاه های غير انتفاعی تهران رو با 1318 ميشه اصلا" اميد داشت؟
واقعا" از همياری تون از تمام بچه ها تشکر می کنم.

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 12:36 am

ShaYan نوشته شده:سلام این اولین پست منه:)
از مدیریت محترم سایت ،خواهش می کنم ،به عنوان خوش آمد گویی D; هم که شده ،
من می خوام تهران قبول بشم،می شم؟ یا نمی شم؟(منتظر جوابما ، فردا می خوام انتخاب شهر کنم)
خدایا خواهش می کنم،چی مشه همه توو شهر خودشون بمونن؟؟؟
میتونید به غیرانتفاعی امید داشته باشید bil:
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

آواتار کاربر
khorshid
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khorshid » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:14 am

سلام دوستان
به همه اونایی که رتبه های خوب اوردن تبریک میگم
رتبه من تو نرم افزار شده 98. البته یه دفعه دیگه تقاضای راهنمایی کردم ولی چیزی دستگیرم نشد.
من الان چون درگیر مراسمات خاصی هستم متاسفانه وقت فکر کردن به انتخاب شهر رو ندارم .چند تا سوال برام پیش اومده که اگه جواب بدین ممنون میشم
اگه جواب ندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اها!بازم میپرسم
1-من لینک دانلود دفترچه شماره 1 رو تو سایت ندیدم میشه واسم بذارین.اصلا در مورد چی هست؟
2-ایا واقعا اولویت تو احتمال قبولی تاثیر داره؟ این که خیلی بی انصافیه! مثلا من به نظر خودم زنجان رو حتما میارم ولی خوب میخوام قبلش شانسمو واسه دانشگاههای تهرانم امتحان کنم.ممکنه از اینجا مونده و از اونجا رونده بشم؟
3-بعدش اینکه میگن دانشگاه شریعتی و رجایی خوابگاه نمیدن چقد جدیه؟
4- احتمال قبولیم تو شریعتی یا رجایی چند در صده؟
خواهش میکنم راهنمایی کنین

rozegar
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: andimeshk

پست توسط rozegar » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:25 am

بچه ها من رتبه ام 2879 شده یه جای خوب که قبول نمی شم مگر غیرانتفاعی از طرفی شهرمون پیام نور مهندسی کامپیوتر آورده به نظرتون اگه جهاد اهواز قبول بشم ارزش داره برم یا تو شهرم بمونم شهرم تا اهواز 2 ساعته

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 8:36 am

khorshid نوشته شده:سلام دوستان
به همه اونایی که رتبه های خوب اوردن تبریک میگم
رتبه من تو نرم افزار شده 98. البته یه دفعه دیگه تقاضای راهنمایی کردم ولی چیزی دستگیرم نشد.
با سلام و تبریک خدمت شما دوست عزیز به خاطر رتبه خوبتون
و شرمنده از اینکه دفعه اول دسته خالی از این ساین برگشتین

khorshid نوشته شده:اگه جواب ندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اها!بازم میپرسم
به به ، چه انگیزه و روحیه بالایی

khorshid نوشته شده:1-من لینک دانلود دفترچه شماره 1 رو تو سایت ندیدم میشه واسم بذارین.اصلا در مورد چی هست؟
دفترچه رو می تونید از سایت خود سازمان سنجش دانلود کنید . من لینکش رو براتون می زارم
http://www3.sanjesh.org/download/k2k87.zip
و اینکه در مورد چی هست !! خوب شما باید اطلاعات لازم در مورد دانشگاهها و شهریه ها و شرایط خاص هر دانشگاه و مکان و .... رو از یه جایی بدست بیارید دیگه
که همه این اطلاعات تو دفترچه شماره 2 هست
مثلا همینکه شریعتی خوابگاه میده یا نه تو دفترچه مشخص شده

khorshid نوشته شده:2-ایا واقعا اولویت تو احتمال قبولی تاثیر داره؟ این که خیلی بی انصافیه! مثلا من به نظر خودم زنجان رو حتما میارم ولی خوب میخوام قبلش شانسمو واسه دانشگاههای تهرانم امتحان کنم.ممکنه از اینجا مونده و از اونجا رونده بشم؟
فکر کنم شما خوب با این سیستم آشنا نیستید (بس که ملت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کردن ، او دولتی خبر ندارن)
اتفاقا این کمال انصافه
شما 50 تا انتخاب دارید
به ترتیب علاقه شروع می کنید اونها رو تو لیست وارد می کنید
مثلا برای شما ، اول شریعتی ، بعد رجایی و بعد و بعد و بعد (به ترتیب علایق)
بعد سازمان سنجش میاد و انتخاب های نفر اول رو چک می کنه ، از 1 تا 50 . هر کدوم رو که قبول بشه یکی از ظرفیت اون دانشگاه کم می کنه و میره سراغ انتخاب های رتبه 2
و بعد رتبه 3 و ...........تا زمانی که تمامی دانشگاهها پر بشه
شما هیچ وقت از اینجا رونده و از اونجا مونده نمی شید

khorshid نوشته شده:3-بعدش اینکه میگن دانشگاه شریعتی و رجایی خوابگاه نمیدن چقد جدیه؟
تو دفترچه رو نگاه کنید ؛ اگه گفته نمی ده خوب نمی ده دیگه

khorshid نوشته شده:4- احتمال قبولیم تو شریعتی یا رجایی چند در صده؟
تو شریعتی روزانه خیلی پایینه
تو رجایی هم چون مثل اینکه سال اوله که میگیره ، احتمالش هست
اما شبانه های اینا رو حتما قبولید
شما به ترتیب علایق بزنید ، آرزو بر جوانان عیب نیست

lopht نوشته شده:سلام دوستان..
من رتبم 243 شده
اینم کارنامه
با سلام خدمت شما دوست عزیز
که یه زمانی همکار خودمون بود و خوشحالیم که با رتبه خوبی قبول شده
به نظر من احتمال قبولی شما تو بیرجند خیلی زیاده
انشاا.. که موفق باشید
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

atenaa

پست توسط atenaa » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 9:00 am

rosa جان یه سوال شما چرا دانشکده شریعتی رو انتخاب بهتری نسبت به دانشگاه رجایی می دونید؟
تو یک پستتون خوندم شریعتی انتخاب اول باشه رجایی دوم
حالا من که رتبه ام تک رقمی شده شریعتی رو اول بزنم یا رجایی و دلیلشم میشه بگید؟
ممنون
آخه انتخاب من رجایی بود

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 9:08 am

[quote="atenaa"]rosa جان یه سوال شما چرا دانشکده شریعتی رو انتخاب بهتری نسبت به دانشگاه رجایی می دونید؟
تو یک پستتون خوندم شریعتی انتخاب اول باشه رجایی دوم
حالا من که رتبه ام تک رقمی شده شریعتی رو اول بزنم یا رجایی و دلیلشم میشه بگید؟
ممنون
آخه انتخاب من رجایی بود[/quote]

سلام

راستش من یه اطلاعات کمی داشتم گفتم شاید به دردت بخوره

داداش من 63 معماری شده و رجایی تهران میتونه قبول بشه ولی تحقیق کرده و میگه که چون تربیت دبیره اول یه تعهد میگیرن که بعد از

اتمام دانشگاه بهتون میگن که مثلا در فلان شهر باید 2 سال تدریس کنید

به همین خاطر تهران رو نمیزنه

lopht رتبه خوب شما و شایان رو هم تبریک میگم

قفل شده