بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال

پست توسط heidar » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 10:59 pm

سلام
ببخشید که این سوال رو می پرسم چون دقیق متوجه نشدم اگه تکراری بود ببخشید...
فرض یه نفر با رتبه 6000 انتخاب اول و دوم رو قبول نشه و انتخاب سومش ، انتخاب اول کسی هستش که رتبه 10000 آورده به نظر شما اگه 0.01 % احتمال قبولی وجود داشته باشه احتمال قبولی کدوم بیشتره؟؟؟

موفق باشید...

amin_com

پست توسط amin_com » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 11:44 pm

سلام دوستان میخواستم بدونم من با رتبه 603 کجا قبول میشم؟ه شبانه امیدی هست؟

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Application_13 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 11:50 pm

[quote="heidar"]سلام
فرض یه نفر با رتبه 6000 انتخاب اول و دوم رو قبول نشه و انتخاب سومش ، انتخاب اول کسی هستش که رتبه 10000 آورده به نظر شما اگه 0.01 % احتمال قبولی وجود داشته باشه احتمال قبولی کدوم بیشتره؟؟؟

موفق باشید...[/quote]
سلام.
دوست عزیز ابتدا تمامه انتخابهای شما بررسی میشه بعد رتبه های بعدی شما.
موفق باشی.

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » جمعه 1 شهریور 1387, 12:17 am

[quote]سلام دوستان میخواستم بدونم من با رتبه 603 کجا قبول میشم؟ه شبانه امیدی هست؟[/quote]

با توجه به قبولی 60 تا 80 درصد قبولی دانشجوی بومی در دوره شبانه، غیر از تهران که

احتمالش کمه اگر شهر شماشبانه داشته باشه قبولی
آخرین ویرایش توسط DrXoX در جمعه 1 شهریور 1387, 12:26 am، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » جمعه 1 شهریور 1387, 12:18 am

[quote="amin_com"]سلام دوستان میخواستم بدونم من با رتبه 603 کجا قبول میشم؟ه شبانه امیدی هست؟[/quote]

بله دوست عزيز شما با سهميه بومي قبوليد.

[quote="nazi_6"]سلام دوستان.من رتبه ام شد 5716 به نظرتون غیرانتفایی مشهد شانس قبولی دارم؟؟؟؟هر چند می دونم سجاد و خیام محاله قبول بشم.بعد از سجاد و خیام کدوم غیرانتفایی مشهد رو توصیه میکنید؟؟؟؟[/quote]

خاوران و خراسان

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 1 شهریور 1387, 2:15 am

[quote="mjafari86"]بچه ها من الان با حدود 7 موسسه غیر انتفاعی تماس گرفتم همشون میگفتن تنها ملاک قبولی رتبه هست و سهمیه بومی و ناحیه برای غیر انتفاعی وجود نداره اگه شما هم به شک افتادید میتونید تماس بگیرید

اقا کنعان و دیگر دوستانی که با ایشون موافق هستن باید بگم اگه همچین چیزی بود خود موسسات غیر انتفایی ازش خبر داشتن درست نمیگم ؟؟؟؟؟؟؟؟
اما شما رو حساب تحقیقات خودتون میگین سهمیه ناحیه بندی اعمال میشه و اینکه نظزی ها 100% پذیرششون بر اساس ناحیه بندی هست پس برای اطلاع شما من بهتون میگم خود من 20 نفر رو میشناسم که از بچه های تهران هستن و زاهدان قبول شدن سالهای گذشته پس حتما زاهدان اومده تو ناحیه تهران
اخه دوست من اقا کنعان شما کنکور بچه های مثلا ریاضی رو ببین
نوشته رتبه فلانی در ناحیه مثلا 3 شده 2000 و در کشور شده 6000
حالا ما که کلا یک نمره داریم و خود سنجش تو دفترچه نوشته پذیرش بر اساس رتبه هست حالا رو چه حساب یکدفعه بیاد بر اساس ناحیه اعمال بکنه ؟؟ اهان حتما چون شما میگید باید اینجوری باشه

اقا مهیار بچه های مشهد اینقدر رقابت بینشون زیاد هست که نذارن جا به دیگران برسه تو شهر خودشون پس این دلیل مناسبی نیست برای استنبات
حالا خودتون اگه باور ندارین فقط بزنید ناحیه خودتونو اقا کنعان اگه دستش باز باشه میگه همه تهرانیها با زاهدان تو یک ناحیه هستن پس با این حساب تهرانیها بزنن زاهدان بقیه جاها بمونه واسه شما

شما که به پیک سنجش اشاره داری خوب یه اسکن بگیر بذار تو سایت تا هم ما و هم موسسات غیر انتفاعی روشن بشیم

هرکسی هرجایی میتونه بزنه ملاک فقط رتبه هست و تا رتبه 9000 هم میتونن به قبولی تو جای پرت امیدوار باشن[/quote]

اولا دوست عزيز به نظرم اين بحثو اينجا تمام كنيم خيلي بهتره چون هم انجمن و هم تاپيك از موضوع خودش منحرف ميشه و حرمت ما و دوستي ما از بين ميره
دوما دوست عزيز يكي از قوانين اين انجمن اينه كه هر كسي يه پيشنهاد ميده هر كسي دوست داشته باشه قبول ميكنه و هر كسي دوست نداشت مخالفت ميكنه مثل محسن و جلال جان كه مخالف بودن
ولي شما از يك طرف رگبار به دست من رو زير گلوله توهين و تحقير و كاري ميخوايين بكنين كه بچه ها به من بدبين باشن اگه شما با من مشكل دارين بگين چه عيبي دارم تا اصلاح كنم باعث نشم كه كس ديگه از دست من ناراحت بشه ولي اگه با تبريزي ها مشكل دارين ديگه چيزي نميتونم بكنم
خدا رو شكر تو اين يك سال فعاليت همه منو ميشناسن و پرونده من روشن هست

اي كاش دوست عزيز يكمي ادب رو رعايت ميكردين

ببين اوني كه كمتر از 2000 آورده به غير موسسات تهران و خيام و سجاد مشهد و اشرفي هر جارو انتخاب كنن قبولن بيشتر اين ناحيه اي به نفع 5000 به بالاست اوني كه شما ميگين تا رتبه 9000 قبوله بله منم تائيد ميكنم حتي تا 12000 هم امكان قبولي هستش من كه نگفتم اگه كسي رتبش زياده قبول نميشه ممكنه كسي كه رتبش 10000 اول موسسات ناحيه خودشو بزنه ممكنه قبول بشه

حالا ببين دوست عزيز ببين به من حق ميدي يا نه من فقط قصدم راهنمايي دوستان نه اجبار دوستان
آيا شما به جاي من بودي ناحيه رو قبول ميكردي يا نه
اولا پيك سنجش خواستي كه الان پايين برات گذاشتم من اسكنر ندارم با دوربين عكس انداختم كمي كيفيت پايين داره اينو خوندم بعد به سازمان سنجش زنگ ميزنم تائيد ميكنه بعد باز هم باور نميكنم از دوستانم كه تو چند تا از شهرستان ها قبول شدن پرسيدم اونايي كه تو تبريز قبول شدن پرسيدم گفتن آخرين شهرستاني غير ناحيه اي قبولي تو موسسه ما 500 ترازش از ما كمتره و اوني كه دوستم كه ت شهر ديگه قبول شده ميگه ما از بچه اينجه 500 تا تراز كمتر داريم نسبت به كساني كه تو اين ناحيه هستن من اينارو پرسيدم مطرح كردم اين مسئله رو

حالا آيا دوست عزيز اگه شما به جاي من بوديد چي ميگفتيد
من چيزي نميگم خوب نظرتون ميگين با من مخالفين ولي آيا شما همين طوري به من توهين ميكنيد فكر ميكنيد كار درستي يا نه
پیوست‌ها
DSC0080.JPG
DSC0080.JPG (34.28 KiB) مشاهده 6123 مرتبه
DSC00806.JPG
DSC00806.JPG (154.65 KiB) مشاهده 6107 مرتبه

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 1 شهریور 1387, 2:24 am

كنعان جان ناراحت نشو من ازت تشكر ميكنم كه اينقدر پيگير اين مسئله بودي .
دوستان لطفا اين بحث رو تموم كنيد كنعان عزيز هم مدرك رو كرد ديگه فكر ميكنم جايه هيچ شبه اي نمونده باشه هر كس اين بحث رو پيگيري كرده ميتونه قضاوت صحيحي بكنه اين ديگه بعهده خودتونه .
موفق باشيد

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 1 شهریور 1387, 2:51 am

کتاب_نوید نوشته است:
نمیخواستم وارد بحث بشم ولی دوست عزیز خیلی بی ادبانه نوشتی آقا کنعان هر چی نوشته با توجه به چیزهایی که از سازمان سنجش پرسیده .شما هر جور میخوای انتخاب رشته کن.ما اینجا میایم مشورت کنیم تصمیم آخر دست خودمون هست.
سعی کنیم از بحث خارج نشیم و مودبانه تر بنویسم..............

راستی آقا کنعان منم
نبی اکرم
دانشوران
سراج
علم و فن ارومیه
رو انتخاب کردم هنوز انتخاب شهر نکردم.نبی اکرم خیلی باحاله.رتبه ام خوب نیست9123 خورده ای ولی امیدی به سراج دارم.یکی از دوستام رشته اش کامپیوتر نیست در ارومیه دانشجو میگه اسمال برای درسها اینقدر سخت میگیرن.
------------------------
دوست عزيز من هم اينو ميگم به دوستمون mjafari86 يكي از قوانين خيلي جالب اين انجمن همين قانون "در دين هيچ اجباري نيست"ولي اينجا فرق كرده "در اين انجمن هيچ اجباري نيست "
هر كسي يه پيشنهاد ميده كسي قبول ميكنه و كس ديگه مخالف ولي به كس ديگه توهين نميكنه

کتاب_نوید دوست عزيز ممكنه قبول بشي چون چنان جاي افتضاح هستش به مغزت نظار كه من ميام اينجا درس ياد بگيرم فقط وقتي فارغ التحصيل شدي ميبيني يه مدرك به دسدت دادن بدون ياد گرفتن چيزي چون اونايي كه تو تبريز هستن واقعا ميدونن چقدر سطح پايين و افتضاح هستش ولي از هيچي بهتره حتما بين انتخاب هات قرار بده چون ممكنه تراز هاي پايين اينجا قبول بشن حتما انتخاب كن و يه مشكل ديگه محلش هستش بهار كه تقريبا جاي متوسط مايل به پايين شهر هستش بايد اونجا راست بري و بيايي ولي باز ميگم از هيچي بهتره خدا رو چه ديدي بلكه قبول شدي و حتي ممكنه با هم همكلاس شديم
در مورد رتبه نبي اكرم كه بحث تاپيك هم همينه خيلي سطحش بالا هستش و تراز پايين ميگيره دوست عزيز فكر نكنم اونجا قبول بشي منم همين تور چون سال پيش تا اونجا كه من خبر دارم 2500 بوده آخرين نفر حالا با افزايش ظرفيت ممكنه تا 3000 امسال بگيره چون خوابگاه هم براي خانومها ميده زياد هستش كساني كه نبي اكرم ميزنن مخصوصا خانومها به علت داشتن خوابگاه دانشوران رتبه هاي بعد از نبي اكرم ميگيره اونم 3500 مطمئن هستم و 4000 شنيدم ديروز يه دوستي بهم گفت با 8000 پارسال دانشوران قبول شدم كه اصلا باور نميكنم و باور نخواهم كرد. اونم به علت افزايش ظرفيت ممكنه امسال تا 5000 بگيره در ضمن خوابگاه نداره و حالا بقيه كه همه "تاي باشي" هستن ميمونه براي سراج التماس دعا براي كساني كه سراج قبول ميشن ممكنه خودم هم يكي از اونا باشم
اگه اطلاعات بيشتر خواستي در مورد موسسات تبريز برات ميگم چون به همه اونا رفتم و از نزديك ديدم الان ميگن از موضوع تاپيك خارج شدي
چون اگه بگم موسسات تو تبريز خوبه آقاي mjafari86 ميگه دروغ حرفشو باور نكنيد
اگه بگم بده ميگه كاري ميكنه كه شما تبريز نزنيد
اين دوستمون زياد به من بدبين شدن
نه شما دوست عزيز کتاب_نوید بلكه هر كسي از دوستان خواست پيام شخصي بده تا بگم وضع اين 3 موسسه غير انتفاعي تو تبريز چطوري هستش
منم فقط تا جمعه عصر هستم شنبه بايد پادگان باشم

در آخر از همه مديران و دوستان خيلي خيلي عذر ميخوام كه از موضوع تاپيك دور شدم
به بزرگي خودتون ببخشيد

harmony4887

پست توسط harmony4887 » جمعه 1 شهریور 1387, 3:26 am

سلام..
با توجه به صحبتهای آقای مقسمی امسال 90% بچه های سایت قبول میشن

خواهش میکنم جواب بدید!!!.

من رتبه 6715 آوردم حتما هم باید یکی از غیر انتفاعی های کرمان یا رفسنجان یا جهرم
شیراز قبول شم
من شیرازیم و میدونم پاسارگادو نمیارم..اما با توجه به ضرفیت های امسال امید دارم کرمان یا حتی یکی از غیر انتفاغی های مشهد و قبول شم.در نهایت هم حاظرم جاهای دیگه هم قیول شم..به قول معروف آب که از سر گذشت..خودتون می دونید دیگه...

شرایط انتقالی رو هم میشه بفرمایید چی هست؟

خواهش میکنم حواب بدید..

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 1 شهریور 1387, 4:09 am

z.zahra
زمان ثبت نام کی اعلام می شه و چه جورییه؟مثلا من که رتبم 825 شده با تکمیل ظرفیت میتونم علم و فرهنگ یا صدرا قبول شم یا نه
بعد از اعلام نتايج در هفته نامه پيك سنجش اعلام مي شه.
دوست عزيز پارسال تكميل ظرفيت نداشتيم و امسال هم مشخص نيست.
احتمال قبوليتون در غيرانتفايي صدرا زياد هست.

رزا خانوم من موندم الان تبريز دوره سربازي ميگذرونم و جاي خوبي هستم اگه قبول شدم جاي به غير از تبريز و اروميه برم يا همون سربازي بمونم
دوست عزيز مطمئنا خودتون بهتر از هر مشاوري از شرايط، علايق وامكاناتتون آگاهي داريد؛ اگه تحصيل در شهرستانهاي ديگر براتون مشكلي نداره و اگر فكر مي كنيد بعد از پايان خدمت شرايطتتون براي مطالعه دوباره براي كنكور مناسب نيست مي تونيد بعد از ادامه تحصيل به خدمت بريد.
می خواستم بدونم اینکه موسسات غیرانتفاعی برای مرخصی سخت گیری نمی کنند و یعنی چه ؟ مرخصی گرفتن شرایط خاصی دارد ؟
یعن ترم اول را انتخاب کنم و بعد از ثبت نام مرخصی بگیرم ؟
معمولا دانشگاههاي غيرانتفايي با مرخصي دانشجويان موافقت مي كنن؛ براي آگاهي از شرايط مي تونيد با آموزش دانشگاههاي غيرانتفايي تماس بگيريد.
با توجه به اينكه مراكز غيرانتفايي پذيرش در نيمسال دوم ندارند و انصراف از تحصيل در اين موسسات محروميت
ندارد، بعد از پيگيري شرايط مرخصي، پيشنهاد مي كنم دانشگاههاي نيمسال اول را انتخاب كنيد.

سوالات انتقال داده شده از تالار مشاوره :

سوال : loardman_2005
با رتبه 2971 دولتي قبول مي شم؟
عزیزان سریعتر پاسخ بدین یا راهنمایی کنین
واسم فرقی نمی کنه کجای ایران باشه و یا روزانه یا شبانه باشه
من از گرگان هستم که غیر انتفایی تو گرگان رو مطمئن هستم قبول می شم

راهنمايي : Juggernautا
گه منظور شما از دولتی ، روزانه و شبانست ، خیر قبول نمیشید .
اما شما که گرگان هستید ومطمئن به قبولی هستید . از همین الان به شما تبریک میگم...
موفق باشید....

سوال :‌ferina
من رتبه ي 3606 تو نرم افزار اوردم لطفا كمك كنيد كجا قبول ميشم ؟ امل قبول ميشم يا قزوين؟درباره ي
غيرانتفايي ها تو شهرهاي شمالي نمي دونم كدوم بهتره و من قبول ميشم!!!!!!ممنون

راهنمايي : nanimehr
دوست عزیز آمل احتمالش کمتره ولی طبرستان چالوس هم عالیه و همچنین آبیک قزوین.

سوال :‌hiramin
من بارتبه 4509 (كارداني به كارشناسي) ميتونم از تبريز يا رشت در رشته كامپيوتر (غير انتفاعي) قبول شم؟؟؟
البته استان بومي من آذربايجان شرقي هستش

راهنمايي : reza-1365
می تونین تو تایپیک مربوطه با کمی جستجو پیدا کنین
قبولی شما 60به 40توکل به خدا کنین

سوال :zshaeri
من رتبم 719 شده وساکن اصفهانم برای انتخاب غیر انتفاعی بین اشرفی و نقش جهان نمی دونم کدوم را انتخاب کنم، خونه ما به نقش جهان نزدیک اما تا اشرفی 2 ساعت راه ، آیا از نظر علمی انقدر با هم تفاوت دارن که رفتن به اشرفی نسبت به راهش بیارزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه

راهنمايي :nanimehr
بله دوست عزیز شما کجای کاری، خودت ساکن اصفهانی زورت میاد بری اشرفی؟؟؟
فقط اینو بدون که از استان های مجاورتون دلشون میخواد بیاین اشرفی(یعنی بعضی ها از خداشونه) اونوقت
شما!!!

راهنمايي :mehrsa
بچه های کلاس ما هر روز از شاهین شهر و نجف آبادو شهرضا و خمین شهرو شهر کرد میان اونجا و بر میگردن خونشون اونوقت شما...
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidar » جمعه 1 شهریور 1387, 7:18 am

اگر تاریخ فارغ تحصیلی رو 31/6/87 بزنم و دانشگاهای نیمسال های اول رو انتخاب رشته کنم و تا اون موقع شاید فارغ تحصیل نشم و در عین حال کارشناسی هم قبول بشم چه اتفاقی می افته؟(یعنی به غیر نرفتن به کارشناسی آیا از شرکت در کنکور سال بعد هم محروم می شوم.)

heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidar » جمعه 1 شهریور 1387, 7:44 am

[quote="Application_13"][quote="heidar"]سلام

موفق باشید...[/quote]
سلام.
دوست عزیز ابتدا تمامه انتخابهای شما بررسی میشه بعد رتبه های بعدی شما.
موفق باشی.[/quote]

سلام
یکم گنگه!
متوجه نشدم!!

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 1 شهریور 1387, 8:54 am

heidar عزیز منظور اینه که مثلا اگه شما رتبت 1000 شده تمام 999 نفری که قبل از شما قرار دارند اولویت هاشون بررسی میشه و بعد نوبت شما میرسه و تا تمام اولویت های شما بررسی نشه، سراغ نفر بعدی نمیرن.

حالا فکر کنم دیگه همه متوجه شدن!

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 1 شهریور 1387, 9:02 am

[quote="nazi_6"]سلام دوستان.من رتبه ام شد 5716 به نظرتون غیرانتفایی مشهد شانس قبولی دارم؟؟؟؟هر چند می دونم سجاد و خیام محاله قبول بشم.بعد از سجاد و خیام کدوم غیرانتفایی مشهد رو توصیه میکنید؟؟؟؟[/quote]

خاوران و خراسان[/quote]

دوستان عزیز باید بگم همانطور که تو دفترچه ذکر شده خراسان مشهد زیر نظر سپاهه و سعی میکنن کلاس های دختر و پسرا حتی الامکان جدا از هم تشکیل بشه.

اما به نظر بنده 5 غیر انتفاعی برتر مشهد با توجه به راهنمایی یکی از دوستان عزیزمون در مشهد (جدا از خراسان) اینا هستن:
1-سجاد
2-خیام
3-خاوران
4-توس
5-بهار

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط r_12737 » جمعه 1 شهریور 1387, 9:28 am

دوستان یه سوال فوری دارم ، اگه اطلاعاتی داره لطفا" راهنماییم کنه ..

من دفترچه شماره 2 رو نخریدم ! همون فایل دفترچه شماره 2 سنجش رو دانلود کردم ، دوستانی که دفترچه خریدن
میتونن بگن که فرقی میکنه با هم یا نه !
چون دوستمون kanan دیدم از یه صفحه اش که عکس گرفتن نوشته گزینش بومی ! در حالی که توی دفترچه ای که من
دانلود کردم همچین چیزی ندیدم !!

ممنونم ..

قفل شده