بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال

پست توسط r_12737 » جمعه 1 شهریور 1387, 10:47 am

دوستان یه مطلب رو الان خوندم گفتم به یه سری از عزیزانی که سوال براشون پیش اومده توصیه کنم بخونند حتما" ..

دفترچه شماره 2 ، صفحه 5 ، از بالای صفحه قسمت " و " :

و- نظر به اینکه بر اساس نمره کل محاسبه شده برای هر یک از داوطلبان گزینش علمی انجام میگیرد ، لذا ترتیب تقدم یا تاخر کدهای محل تحصیل انتخابی توسط داوطلب هیچگونه تاثیری و یا امتیازی در گزینش نهایی نخواهد داشت و منحصرا" تقدم کد محل تحصیل نشانگر ترتیب علاقه داوطلب به تحصیل در محل مربوطه می باشد .

shady

پست توسط shady » جمعه 1 شهریور 1387, 10:52 am

سلام.لطفا راهنمایی کنین بارتبه 5844 (نمره 1574)چه ترتیبی بزنم بهتره؟ اهل یزدم وبعداز یزد تهران،مشهد و اصفهان میخوام بزنم بعد هر کجا که بهتره.خواهش میکنم سریع پاسخ بدین.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 1 شهریور 1387, 11:25 am

[quote="r_12737"]دوستان یه سوال فوری دارم ، اگه اطلاعاتی داره لطفا" راهنماییم کنه ..

من دفترچه شماره 2 رو نخریدم ! همون فایل دفترچه شماره 2 سنجش رو دانلود کردم ، دوستانی که دفترچه خریدن
میتونن بگن که فرقی میکنه با هم یا نه !
چون دوستمون kanan دیدم از یه صفحه اش که عکس گرفتن نوشته گزینش بومی ! در حالی که توی دفترچه ای که من
دانلود کردم همچین چیزی ندیدم !!

ممنونم ..[/quote]

دوست عزيز اون عكس از پيك سنجش نه از دفترچه شماره 2 . نيازي نيست كه دفترچه شماره 2 رو خريداري كنيد فقط كافيه فايلشو دانلود كنيد اين دفترچه فقط براي كسب اطلاعات از دانشگاهها و موسساته .

آواتار کاربر
mjafari86
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط mjafari86 » جمعه 1 شهریور 1387, 12:02 pm

سلام به همه
آقا من از همه دوستان بخصوص آقا کنعان عذر میخوام باور کن قصد بدی نداشتم فقط موضوع برام مهم بود الان هم خودم تحقیق کردم و زنگ زدم سنجش بهم گفتن 80 % ناحیه ای اعمال میشه
از اول مدرک رو میکردی که اینهمه خودمونو درگیر نکنیم رفیق
از همه دوستانی که هنوز انتخاب واحد نکردن میخوام این موضوع رو مد نظر داشته باشن که پذیرش بر اساس ناحیه ای اعمال میشه پس انتخابهای خودتونو با زدن شهر های خارج از ناحیه خودتون حروم نکنید

باز هم از همه عذر میخوام
معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط r_12737 » جمعه 1 شهریور 1387, 12:37 pm

دوست عزيز اون عكس از پيك سنجش نه از دفترچه شماره 2 . نيازي نيست كه دفترچه شماره 2 رو خريداري كنيد فقط كافيه فايلشو دانلود كنيد اين دفترچه فقط براي كسب اطلاعات از دانشگاهها و موسساته

دوست عزیز ..

من همون اولین روز فایل دفترچه دوم رو از سایت دانلود کردم !
اما میخوام ببینم توضیحات خاصی داشته این پیک سنجشی که شما گفتین یا نه !؟

ممنونم ..

آواتار کاربر
roya_jo0n
محل اقامت: teh

پست توسط roya_jo0n » جمعه 1 شهریور 1387, 2:47 pm

بچه ها به نظرتون من با رتبه 3042 میتونم دانشگاه شمال آمل قبول شم؟ کسی اطلاعاتی راجع به این دانشگاه و شهر آمل داره ؟ از دوستانی که اطلاعاتی دارند خواهش میکنم لطف کنن و منو راهنمایی کنن ممنون

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » جمعه 1 شهریور 1387, 2:58 pm

هیچ جای اون صفحه ننوشته دفترچه شماره 2!!!!! ضمن اینکه دفترچه رو که رنگی نمیزنن (یه رنگ زرد تو صفحه هست!) ....بالاش هم به وضوح نوشته پیک سنجش!
.
^^

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » جمعه 1 شهریور 1387, 3:32 pm

نقل قول :
اگر تاریخ فارغ تحصیلی رو 31/6/87 بزنم و دانشگاهای نیمسال های اول رو انتخاب رشته کنم و تا اون موقع شاید فارغ تحصیل نشم و در عین حال کارشناسی هم قبول بشم چه اتفاقی می افته؟(یعنی به غیر نرفتن به کارشناسی آیا از شرکت در کنکور سال بعد هم محروم می شوم.)

-------

شما اگر قبول بشید نرید هیچ تاثیری در کنکور سال بعدتون نمیزاره ! اون محرومیت ماله دوره های روزانه است !

heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidar » جمعه 1 شهریور 1387, 3:50 pm

[quote="Milo"]نقل قول :
اگر تاریخ فارغ تحصیلی رو 31/6/87 بزنم و دانشگاهای نیمسال های اول رو انتخاب رشته کنم و تا اون موقع شاید فارغ تحصیل نشم و در عین حال کارشناسی هم قبول بشم چه اتفاقی می افته؟(یعنی به غیر نرفتن به کارشناسی آیا از شرکت در کنکور سال بعد هم محروم می شوم.)

-------

شما اگر قبول بشید نرید هیچ تاثیری در کنکور سال بعدتون نمیزاره ! اون محرومیت ماله دوره های روزانه است ![/quote]

سلام
مرسی بابت راهنمای
دوست عزیز شما دقیق درباره این موضوع مطلع هستید؟ خیلی برام مهمه این موضوع محرومیت...
در ضمن منظورم دانشگاهای غیرانتفاعی بود...

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » جمعه 1 شهریور 1387, 3:56 pm

[quote="heidar"][quote="Milo"]نقل قول :

-------

شما اگر قبول بشید نرید هیچ تاثیری در کنکور سال بعدتون نمیزاره ! اون محرومیت ماله دوره های روزانه است ![/quote]

سلام
مرسی بابت راهنمای
دوست عزیز شما دقیق درباره این موضوع مطلع هستید؟ خیلی برام مهمه این موضوع محرومیت...
در ضمن منظورم دانشگاهای غیرانتفاعی بود...[/quote]

بـــــــــــــــــله :D
مطمئن باشید !!! هیچ بلایی به سرتون نمیارند ! محرومیت فقط و فقط و فقط برای دوره روزانه هستش ! یعنی حتی شبانه هم اگر قبول بشید و نرید از کنکور محروم نمیشید !

محرومیت برای دوره هایی که بابت تحصیل پول پرداخت میشه نداریـــم !

موفق باشید ...

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 1 شهریور 1387, 5:56 pm

[quote="mjafari86"]سلام به همه
آقا من از همه دوستان بخصوص آقا کنعان عذر میخوام باور کن قصد بدی نداشتم فقط موضوع برام مهم بود الان هم خودم تحقیق کردم و زنگ زدم سنجش بهم گفتن 80 % ناحیه ای اعمال میشه
از اول مدرک رو میکردی که اینهمه خودمونو درگیر نکنیم رفیق
از همه دوستانی که هنوز انتخاب واحد نکردن میخوام این موضوع رو مد نظر داشته باشن که پذیرش بر اساس ناحیه ای اعمال میشه پس انتخابهای خودتونو با زدن شهر های خارج از ناحیه خودتون حروم نکنید

باز هم از همه عذر میخوام
معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده معذرت شرمنده[/quote]

دوست عزيز من زياد ناراحت نيستم خدا به آدم 2 تا گوش داده از يكي ميگيره از يكي ديگه رها ميكنه ولي از اين ناراحت كه شما همين طوري منو به باد توهين گرفتين چون تو دفترچه شماره 2 ننو شته آخه اگه سازمان سنجش دقيق بود تو دفترچه شماره 1 بايد به جاي معارف ،انديشه مينوشت كه فكر كنم اون مسئله از اين مسئله ناحيه اي مهم هستش تو ايران اگه ميخواهي زندگي كني بايد همه چي زياد پرس وجو كني چشم چپ من به چشم راست اطمينان نميكنه چه برسه به دفترچه سازمان سنجش
به اون توهين هم زياد ناراحت نيستم به اين خيلي خيلي ناراحتم كه چرا تحقيق بيشتر نكردين ما كه قشر تحصيل كرده هستيم حالا هر چي بوده ديگه گذشت از اين به بعد بيشتر تلاش كنيم تا دوستان بهترين انتخاب شهر رو بكنن
ببين اين سازمان خاك تو سر باز مارو بازي ميده به من ميگه 50% به شما گفته 80% به يكي هم گفته معلوم نيست خداييش من كه گفتم به سازمان سنجش زنگ بزنيد چند نفر زنگ زد
باز دوست عزيز كمي تو اشتباه هستي با زدن شهرهاي خارج از ناحيه هاي ديگه حروم نميشه
باز اين ناحيه اي رو بيشتر توضيح ميدم ولي تو تاپيك بهترین انتخاب شهر(انتخاب شهر مشترک) نه اينجا چون جاش اينجا نيست

amirhosein1364

پست توسط amirhosein1364 » جمعه 1 شهریور 1387, 6:24 pm

سلام به همگی

من رتبم توی نرم افزار شده 244

میخواستم بدونم امکان قبولی توی دانشگاه دولتی رو دارم

اگه آره کجا؟

آیا با این رتبه میتونم زنجان یا کرمان قبول شم؟

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » جمعه 1 شهریور 1387, 8:09 pm

خدا وکیلی نامردی نکنید و جواب راستو حسینی بدید با رتبه 18532 جایی می شه قبول شد یا نه ؟
اگر 1 % هم احتمال قبولی باشه شما جای من بودید چه جاهایو می زدید ؟
لطفا بگید این انتخاب رشته برای 18532 خوبه یا نه ؟
البته همش غیر انتفاعی
1- شمال آمل
2-شاهرود
3- پیام گلپایگان
4- کومش سمنان
6- طبری آمل
7- ادیبان گرمسار
8- جواد یزد
9- صفاهان اصفهان
10-سلماس مشهد
11- هاتف زاهدان
البته خودم که امیدی ندارم!!!
کومش سمنان هم که خودم درس خوندم پیشنهاد میکنم نرید چون نه شهرش خوبه(از نظر آب و هوا ) نه دانشگاهش
منم که میبینید زدم از بی چارگی رتبس
اونجا پارسال تا 6000 هم قبول شد
امسال فکر کنم تا 8000 هم بتونه قبول شه
البته بگم نه خوابگاه داره نه غذا میده نه محیطه مناسبی برای آموزش باقی چیزا که بماند یه ساختمان 2 طبقه اجاره ای و 8 نفر کارمند 4تا دستشویی و 3 تا کلاس البته بازم یه ساختمانی رو اجاره کردن که اونم 2 طبقه است برای بچه های مدیریت بازرگانی .

کومش تازه همن امسال مدیر گروه پیدا کرده بعد 3 سال فقط برای کامپیوتر
البته از خق نگزریم یه چیزش خوبه که تا تهران 3 ساعت و نیم راه با ماشین 2 ساعت .

اینارو نوشتم تا کسی می خواد اونجارو بزنه بشناسه سال 1384 هم افتتاح شده که من هم همون سال اومدم اونجا راضی کننده برای من که اصلا نبود
البته اینو بگم من من فصد تخریب یا گول زدن شما رو ندارم ولی هر چی نوشتم واقعیت هست و می تونید برید سمنان و ببینید حرف های من راست است یا خیر
اگه چیزه دیگه می خواید بدونید درباره کومش pm بدید به id من تا اونجایی که بتونم کمکتون می کنم

جواب من یادتون نره جایی می تونم قبول شم با شانس 1 % اونم اگه بشه ؟

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » جمعه 1 شهریور 1387, 9:42 pm

[quote="miladnasa2004"]خدا وکیلی نامردی نکنید و جواب راستو حسینی بدید با رتبه 18532 جایی می شه قبول شد یا نه ؟
اگر 1 % هم احتمال قبولی باشه شما جای من بودید چه جاهایو می زدید ؟
لطفا بگید این انتخاب رشته برای 18532 خوبه یا نه ؟
البته همش غیر انتفاعی
1- شمال آمل
2-شاهرود
3- پیام گلپایگان
4- کومش سمنان
6- طبری آمل
7- ادیبان گرمسار
8- جواد یزد
9- صفاهان اصفهان
10-سلماس مشهد
11- هاتف زاهدان
البته خودم که امیدی ندارم!!!
کومش سمنان هم که خودم درس خوندم پیشنهاد میکنم نرید چون نه شهرش خوبه(از نظر آب و هوا ) نه دانشگاهش
منم که میبینید زدم از بی چارگی رتبس
اونجا پارسال تا 6000 هم قبول شد
امسال فکر کنم تا 8000 هم بتونه قبول شه
البته بگم نه خوابگاه داره نه غذا میده نه محیطه مناسبی برای آموزش باقی چیزا که بماند یه ساختمان 2 طبقه اجاره ای و 8 نفر کارمند 4تا دستشویی و 3 تا کلاس البته بازم یه ساختمانی رو اجاره کردن که اونم 2 طبقه است برای بچه های مدیریت بازرگانی .

کومش تازه همن امسال مدیر گروه پیدا کرده بعد 3 سال فقط برای کامپیوتر
البته از خق نگزریم یه چیزش خوبه که تا تهران 3 ساعت و نیم راه با ماشین 2 ساعت .

اینارو نوشتم تا کسی می خواد اونجارو بزنه بشناسه سال 1384 هم افتتاح شده که من هم همون سال اومدم اونجا راضی کننده برای من که اصلا نبود
البته اینو بگم من من فصد تخریب یا گول زدن شما رو ندارم ولی هر چی نوشتم واقعیت هست و می تونید برید سمنان و ببینید حرف های من راست است یا خیر
اگه چیزه دیگه می خواید بدونید درباره کومش pm بدید به id من تا اونجایی که بتونم کمکتون می کنم

جواب من یادتون نره جایی می تونم قبول شم با شانس 1 % اونم اگه بشه ؟[/quote]

از اينكه خيلي صادقانه اطلا عاتتون رو بيان كرديد خيلي ممنونم.شانس شما كمي بيشتر از 1% مي باشد و اميدوارم قبول شويد.

[quote="nanimehr"][quote="nazi_6"]سلام دوستان.من رتبه ام شد 5716 به نظرتون غیرانتفایی مشهد شانس قبولی دارم؟؟؟؟هر چند می دونم سجاد و خیام محاله قبول بشم.بعد از سجاد و خیام کدوم غیرانتفایی مشهد رو توصیه میکنید؟؟؟؟[/quote]

خاوران و خراسان[/quote]

دوستان عزیز باید بگم همانطور که تو دفترچه ذکر شده خراسان مشهد زیر نظر سپاهه و سعی میکنن کلاس های دختر و پسرا حتی الامکان جدا از هم تشکیل بشه.

[/quote]

خوب كلاسها جدا باشه بعضي از دانشگاههاي مطرح هم همين وضعيت رو دارند!!!!!!!!!!!!

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 1 شهریور 1387, 11:40 pm

roya_jo0n : بچه ها به نظرتون من با رتبه 3042 میتونم دانشگاه شمال آمل قبول شم؟ کسی اطلاعاتی راجع به این دانشگاه و شهر آمل داره ؟ از دوستانی که اطلاعاتی دارند خواهش میکنم لطف کنن و منو راهنمایی کنن ممنون

دوست عزیز اطلاعات لازم رو می‌توانید در این تاپیک مشاهده کنید

http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... fb5b554a7a

قفل شده