اندر احوالات ارشد در آزاد یا شبانه و وام تحصیلی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

اندر احوالات ارشد در آزاد یا شبانه و وام تحصیلی

پست توسط bbk_agp » دوشنبه 4 شهریور 1387, 10:08 pm

همونطور که میدونید ارشد خوندن در آزاد یا شبانه یه پول میخواد با کلی صفر... amuz:

ولی مثل اینکه وام میدن... :idea:

من از یکی از دوستام شنیدم که میگفت دانشگاه آزاد ارشد کامپیوتر رو بلافاصله جذب می کنه و در عوض وامی که میگیری بهت کلاس برای تدریس میده (چه دانشجوی دانشگاه آزاد باشی چه دانشجوی دولتی شبانه)... یعنی برای برگردوندن پول وام در دانشگاه تدریس می کنی...

اولا آیا این درسته؟
ثانیا به نظرتون میشه با کار کردن هم درس خوند (البته تو دوره ارشد) و هم شهریه اینارو داد؟

البته فکر نکنید اینجا محلی برای تبادل نظر ناامیدان از کنکور ارشد هست... ولی ما همه گزینه ها را روی میز داریم :lol:
تصویرThe Longest Journey Begins with the First Stepتصویر
تصویر

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: اندر احوالات ارشد در آزاد یا شبانه و وام تحصیلی

پست توسط مهيار » دوشنبه 4 شهریور 1387, 10:53 pm

من از یکی از دوستام شنیدم که میگفت دانشگاه آزاد ارشد کامپیوتر رو بلافاصله جذب می کنه و در عوض وامی که میگیری بهت کلاس برای تدریس میده (چه دانشجوی دانشگاه آزاد باشی چه دانشجوی دولتی شبانه)... یعنی برای برگردوندن پول وام در دانشگاه تدریس می کنی...
خوب من هم در اين مورد شنيدم اما نه به اين شيوه كه شما ميگيد دانشگاه آزاد شما رو استخدام ميكنه و هر ماه از حقوقتون يه درصدي رو واسه وامي كه ميده بر ميداره . كه به نظر من اين كار خيلي معقول به نظر ميرسه . البته هر كسيو استخدام نميكنه اين مسئله رو مد نظر داشته باشيد
ثانیا به نظرتون میشه با کار کردن هم درس خوند (البته تو دوره ارشد) و هم شهریه اینارو داد؟
خوب چرا نشه ما دوره كارداني يه استادي داشتيم كه تازه مدرك مهندسيشو از دانشگاه فردوسي مشهد گرفته بود بلافاصله ارشد شركت كرد و نفر اول شد (حالا دولتي يا آزادشو نميدونم) . اما همون سال شروع كرد به درس دادن تويه چند تا از موسسات غير انتفايي مشهد خيلي هم آدم توپري بود . به نظر من اين دو مسئله اگه واسش يه برنامه ريزي دقيق باشه ميتوني تويه هر دو كارت موفق باشي
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده